Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) #84221696 válasza manokaki (#543) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez nem rossz! Bárcsak az én 4X-em tudna ennyit. :U

(#552) DJ. Ru$y válasza #84221696 (#551) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem Tegra lenne még tudna is :/ :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#553) #84221696 válasza DJ. Ru$y (#552) üzenetére


#84221696
törölt tag

Végül is, ha ki van kapcsolva, akkor korlátlan ideig bírja. :DDD
Szeretem ezt a telefont, de az a hülye terga megszopatott minket, akárcsak a 2X esetén. :( :(

(#554) mckangi válasza davta (#549) üzenetére


mckangi
senior tag

Megkérdeztem az üfsz-et, és azt írták vissza, hogy nem adhatnak ki információt azzal kapcsolatban, hogy a közeljövőben milyen akció keretében, illetve milyen változatban lesz elérhető a telefon!

HA EGYÁLTALÁN ELÉRHETŐ LESZ!! :))

Hát azt kell mondjam, hogy úgy látszik nemigazán vannak képben :)

Poco F3

(#555) Kasya válasza mckangi (#554) üzenetére


Kasya
nagyúr

Is-is. Szerintem sincsenek kepbe, de ertheto hogy amugy se mondhatnak meg.

DJ. Ru$y: megrendeltem a 32-es fekete EU verzios-t :)

(#556) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Meg tudja valaki mondani, hogy mi a különbség a QuickCircle Cover és a QuickCircle Snap tokok között?

(#557) Kasya válasza Alvin_ti4200 (#556) üzenetére


Kasya
nagyúr

Olyan, mintha ketszer vittek volna fel a termeket, csak kisee mas megnevezes alatt....lehet irodai hiba.

(#558) ithomas válasza Alvin_ti4200 (#556) üzenetére


ithomas
őstag

Az olcsóbb csak sima tok.
A drágább az hátlap is egybe, tehát a gyári hátlap helyére kell feltenni.
Ezáltal vékonyabb lesz a telefon, és tuti működik majd az NFC és QI is.
Amúgy ennyit semelyik nem ér meg szvsz.

Real eyes realize real lies!

(#559) k5.20 válasza Kasya (#555) üzenetére


k5.20
senior tag

Miért nem az olcsóbbat rendelted, amit linkeltél?

(#560) DJ. Ru$y válasza Kasya (#555) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Úúú, jó időtöltést hozzá! Irigykedem, de hátha lassan én is beszállok :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#561) Kasya válasza k5.20 (#559) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ez megbizhato, nagy ceg, tobb telephellyel. Pozsonybol elhozzak Révkomáromba, ami azert kozelebb van, es szemelyesen attudom venni. A 30 euroval olcsobbak csak webshopok, es magyarba nem hozzak le, csak szlovak cimre...

Megerosito email megjott, de biztos majd holnap lesz, ha a bolt tenylegesen leigazolja, hogy vihetem.

[ Szerkesztve ]

(#562) Luser2000 válasza Alvin_ti4200 (#556) üzenetére


Luser2000
addikt

Én most vettem az eBay-en Angliából egy gyári tokot, ami tudja (állítólag) a vezeték nélküli töltést. Elvben a jövő hét végére ide fog érni. Kb. Ugyan ennyibe került.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#563) Maranello74 válasza manokaki (#543) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Nem rossz

(#564) zack


zack
nagyúr

Nem viccel az LG [link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#565) szpajk


szpajk
tag

Ki milyen tokot rendelt, használ a G3-hoz?
Mindenképpen akarok venni hozzá, legjobb lenne az eredeti QuickCircle case, ami támogatja a vezeték nélküli töltést, de kicsit sokallok érte 18e Ft-ot.
Szerintetek mikor lesz itthon normális áron?
Addig alternatíva?

spike

(#566) saintex72 válasza szpajk (#565) üzenetére


saintex72
aktív tag

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=281374081892&alt=web
Ennyiért kipróbálom.

(#567) szpajk válasza saintex72 (#566) üzenetére


szpajk
tag

Köszi a linket, de ez a F400-as modelhez való.

[ Szerkesztve ]

spike

(#568) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eleg komolyan elkezdte a telekom reklamozni a keszuleket.. :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#569) Fromtropoja


Fromtropoja
csendes tag

Aki Telekom webshopban vásárolta, kapott mellé garancia/jótállási jegyet?

(#570) ithomas válasza Fromtropoja (#569) üzenetére


ithomas
őstag

A telekom már csak elektronikus gar jegyet ad.
Regisztrálva van a rendszerben...legalább nem hagyod el :)

Real eyes realize real lies!

(#571) Alvin_ti4200 válasza HUTCHDB (#568) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

TV-ben vagy hol? :)

(#572) saintex72 válasza szpajk (#567) üzenetére


saintex72
aktív tag

Mi a különbség, csak mert már megrendeltem, a leírásban nem láttam ilyet.

(#573) Fromtropoja válasza ithomas (#570) üzenetére


Fromtropoja
csendes tag

Köszöntem. :R

(#574) HUTCHDB válasza Alvin_ti4200 (#571) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, a tv-ben. Rtl klub-on mar tobbszor ment.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#575) szpajk válasza saintex72 (#572) üzenetére


szpajk
tag

F400-as model a koreai, kihúzható antennával, a tokon ki van hagyva a helye
D855 az európai model
Végül is a használatot nem befolyásolja, csak annyi, hogy egyel több kivágás van rajta.

[ Szerkesztve ]

spike

(#576) saintex72 válasza szpajk (#575) üzenetére


saintex72
aktív tag

Köszi erre gondoltam, miután írtad, de azt hiszem ezzel együtt tudok élni. Amúgy van még vagy három olcsóbb fajta az ebayen. A kollégám nilkint rendelt.

(#577) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

40% fényerővel, többnyire netezés és facebook. 5 óra képernyő használattal. Kevesebbre számítottam. Eddig 3x töltöttem fel az akkut. Lehet még jobb lesz pár töltés múlva.
kép 1
kép 2

[ Szerkesztve ]

(#578) Vtwo


Vtwo
senior tag

(#579) sefan67 válasza dave182 (#508) üzenetére


sefan67
aktív tag

neeeee.... :Y

(#580) Maranello74 válasza zack (#493) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Teljesen igazad van. Nem beszélve arról az apróságról, hogy a play áruházban sem lesz minden erre optimalizálva. Fhd ra pl nem volt az elején tisztességes navigáció /kivéve a sygic-t ami csak félig az/.

(#581) MrPetya19 válasza saintex72 (#521) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én minden telómat nyugodtan használom esőben, egy dúrva felhőszakadásnál, viszont elgondolkozok.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#582) Sabath1 válasza Maranello74 (#580) üzenetére


Sabath1
újonc

Nem láttok az orrotoknál tovább ... Nem az a lényeg hogy mit mond pár mezei felhasználó... A lényeg abban rejlik hogy ha elkezdik nyomni ezt a felbontást , márpedig úgy tűnik ez lesz.. Akkor ahogyan az FHD kapcsán, erre is megteszik a fejlesztők azt a huncut apróságot , hogy lesz minden felé tartalom valamint alkalmazás QHD-re optimalizálva... Az hogy ez a készülék segítette elő a világszintű elterjedését mobil körökben az egy dolog.. Attól még nem kell lehurrogni azt ami egyébként jó . Akinek meg nem tetszik az ne használjon ilyen kijelzővel szerelt készülékeket . A QHD és 4K most kezdi csak a szárnyait bontogatni épp olyan a fogadtatása mint anno az FHD-nak... Mégis ha jobban körbenéztek a legtöbb dologban már az van , és még tartalmakat is kreáltak hozzá .

(#583) Bossi válasza szpajk (#565) üzenetére


Bossi
őstag

Én ilyet használok egyenlőre:

[link]

tok ügyben még itt nézzetek körül:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#584) renee7 válasza Bar1 (#542) üzenetére


renee7
tag

"Ez ugyanis már ultra-HD felbontású videót is fel tud venni."

Ultra HD videó, te jó szagú Úristen! Nagy az Isten állatkertje. Nem értem, hogyan nem bírják általában felfogni, hogy a légypiszoknyi szenzor, a nulla optika és a hatalmas tömörítés miatt hiába jön le elvben a szenzorról egy fHD, uHD felbontású videó, végeredményben az meg sem közelít egy BETACAM SP, vagy mini DV _képminőséget_nem_felbontást. Ugyanis az előbb említett két rendszer közül a miniDV éri el az 500 vízszintes sort. És mégis, akárhány telefonos kamerát földbe döngölnek. Vagy látott már valaki TV operatőrt S5-el, G3-al kamerázni?

Egy videós alapfogalmak továbbképzést indíthatna már a mobilaréna, hogy legalább az alapok letisztuljanak a fejekben.

(#585) Bossi válasza renee7 (#584) üzenetére


Bossi
őstag

Igaz, hogy UHD nem kell de, azért a Te "TV operatőrt S5-el, G3-al kamerázni" se ide való hasonlat :F

[ Szerkesztve ]

(#586) szpajk válasza Bossi (#583) üzenetére


szpajk
tag

Köszi, de nekem olyan kellene, ami támogatja a vezeték nélküli töltést. Úgy tudom, hogy a suergamer-en árult tok nem ilyen.

spike

(#587) Luser2000 válasza renee7 (#584) üzenetére


Luser2000
addikt

NAGYON OFF:

Láttál az elmúlt néhány évben operatőrt vagy inkább kameramannt?
Beta SP-vel max a helyi kis stúdiók dolgoznak.

SP-ben évek óta gyakorlatilag nem dolgozik egyetlen komoly műsorgyártó sem. (Néha hírműsorokban lehet látni mobil bejelentkezést, már azok is (legalább) HD minőségűek).

Az DV (miniDV) gyakorlatilag ugyan ez. 80-as évek specifikációja, a 90-es évek elején való virágzása. Mára efölött is jócskán eljárt az idő. Mondjuk esküvői (koca) videósok még "szeretik".

Manapság már szinte mindenki FHD minőségben gyárt.

De mondok egy egyszerűbbet:
Már neked is feltűn(hetet)t, hogy "újabban" egyre többször már DSLR kamerával készülnek különböző produkciók (kilppek, rövid filmek, stb) Ezek jellemző felbontása 16-24Mpixel. (Igaz, a szenzorok mérete sokkal nagyobbak, mint a gombostűfejnyi mobilszenzoroké).

Ha már az alapok letisztítását fontosnak tartod. :B

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#588) ForRedGlory válasza Fromtropoja (#569) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lépj be a telekom.hu-n telszám/jelszó párossal és ott lesz a dokumentumok között.

(#589) Luser2000 válasza szpajk (#586) üzenetére


Luser2000
addikt

Pár napja rákérdeztem náluk, nem támogatja a Qi töltést.

Úgy tűnik, hogy jelenleg vagy Koreából rendel az ember eredeti tokot (nagyon résen kell lenni, mert a legtöbb az F400-hoz való). Akkor cirka 3 hét alatt megérkezik és - tapasztalatom szerint - olyan 15-16eFt-ból kijön.

Másik lehetőség, hogy EU-ból rendelni a D855-höz való gyári tokot, az pedig olyan 19eFt-tól indul, cserébe 4-7 nap alatt itt van.

Horror árak jelenleg, de ez minden új és drága telefon esetében így van.

(Anno pl. a gyári Note3 "ablakos" tok az Alle-ban 24eFt volt).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#590) 6120 válasza Luser2000 (#589) üzenetére


6120
tag

Autós töltő/tartó fronton találtál vmi jót?

(#591) szpajk válasza Luser2000 (#589) üzenetére


szpajk
tag

Köszi, akkor kicsit még várok, addig veszek egy olcsóbb tokot. Spigen Slim Armor-ra gondoltam:
[link]
És egy ilyen fóliára:
[link]

Csak nem tudom, hogy a Spigen tok F400-ra, vagy D855-ra való. Egyik képen ilyen, a másikon olyan :F

spike

(#592) renee7 válasza Luser2000 (#587) üzenetére


renee7
tag

Részben igazad van, de pontosan azért a BetaSP-t mondtam. Mert hogy még az is jobb a mobilos kameráknál, mivel az mindegy, mekkora felbontású, de úgy összetömörít, hogy a végeredmény siralmasan gyenge. Vagy azt is érdemes végiggondolni, hogy a ma még sok helyen használt DigitBetacam miért is 90Mb/s tömörítetlen digitális jelfolyammal dolgozik PAL 625 soros (575 ténylegesen) videojel mellett. Az arányokra akartam kihegyezni :)

Azt meg végképp csendben tenném hozzá, hogy ma, a televíziók zöme, a műsoridő túlnyomó részében SD műsort játszik be, maximum felkonvertálják. Megy a HD őrület, ami pörgeti a TV vevők piacát, de a TV társaságok azért rájöttek, hogy nem eszik olyan forrón a kását. Csak példa, hogy reklámfilmet, aminek tényleg tuti minőségűnek kell lenni, az RTL és a tv2 is digitBeta kazettán fogad be. Az hogy utána azt már file alapú adáskiszolgálóra töltik fel, az más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#593) k.gyuri1975


k.gyuri1975
újonc

Sziasztok nekem az miért lehet hogy 100% töltésnél is azt írja a becsült időhöz hogy 6óra 50 perc.
1 óra netezésel 13% merült.

(#594) manokaki válasza k.gyuri1975 (#593) üzenetére


manokaki
őstag

Mert a kijelző használatot számolja kb...

(#595) renee7 válasza renee7 (#592) üzenetére


renee7
tag

"sok helyen használt DigitBetacam miért is 90Mb/s tömörítetlen digitális jelfolyammal dolgozik PAL 625 soros (575 ténylegesen) videojel mellett." Kicsit pontosítva, PAL videojelet kapunk a PAL kódolás után, mert ugye a BetaCAM rendszer az digitális komponens rögzítő rendszer. Az adatfolyam a lényeg!

Tényleg nem akarok nagyon off-ba menni, ha valaki erről szívesen cseveg,-> Privát! :)

[ Szerkesztve ]

(#596) gery2123 válasza k.gyuri1975 (#593) üzenetére


gery2123
őstag

Hát ha 1 óra net mellet 13 % merült akkor az nagyon jó még akkor is ha wifi mellet volt az egész. De ha 20% még az is nagyon jó. Nekem legalábbis.

-- PSN_ID: GerY2123

(#597) Mr.Chow


Mr.Chow
tag

Üdv,láttam hogy néhány G3-nak van felül kihuzható antennája, ami itt van Mo-n 2gb/16gb változat annak ugye nincs? és a 3gb/32gb-nek sincs akkor ugye? csak akkor ha Koreabol jön?Mármint ha pl. UK-bol behozatok egy 3gb/32gb-t annak ugye nem lesz felül antenna?

iPhone 14 Pro

(#598) Tippmix46 válasza hanczurs3 (#548) üzenetére


Tippmix46
senior tag

A Note1 telóm cseréjéhez bejött az LG G Pro2 és a Note3/Note3 Neo mellé az Lg G3 is...de tegnap néztem, hogy lehet az LG G2 a mostani kedvező árával lesz a befutó...

(#599) k5.20 válasza Mr.Chow (#597) üzenetére


k5.20
senior tag

Ha LG G3 D855-st rendelsz, nem lesz antenna.
Ha LG G3 F400-st, akkor lesz.

(#600) k.gyuri1975 válasza gery2123 (#596) üzenetére


k.gyuri1975
újonc

Köszi a megnyugtatást 3 napja van meg nekem fura hogy ilyen gyorsan merül.wifin volt végig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.