Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) hurrikan


hurrikan
addikt

Hol hozható el 150alatt kártyásan?
T-nél 160ezer.
Vodánál 173ezer, Telenornál meg még nincs is... :/
Z2 egyébként 180ezer ajándék QX10-el, ami egyébként 50ezer forint. De még ha neked nem is kell és aztán eladod bontatlanul 35ezerért már is olcsóbb volt a Z2. És szerencsére az első szériás hibás darabok is kifutottak. Legalább is a T és a Sony tájékoztatása szerint.
Persze kinek mi a fontos, a G3 is jó telefon lett. Ezt csak azért írtam hogy nem igazán olcsóbb... sőt függetlenül jelenleg drágább a többinél. Legalább is az Expansysnál gyári EU garival. Ami nem tudom az LG-nél hogy van, de a Sonynál, HTC-nél, Samsungnál teljesen gyári garinak minősül és szervizelik a hazai gyári szervizek. (ezeket tapasztalatból tudom) LG-t még nem vettem ott.

Egyébként szerintem simán megvárhatták volna a Snapi 805-öt.
Még simán jó telefon volt a G2 is, megáltat volna a helyét még augusztusig.
Meg nem ártott volna egy nagyobb akksi. Mondjuk 3500 körüli. Elfért volna szerintem ha a G2-bel elfért 3000-es a Z2-ben meg 3200-as.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#302) atike válasza Luser2000 (#295) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem még nem volt a kezemben, de alig várom, hogy tulaj legyek... :)

És igen, ez a "hiszti" ami megy körülötte nem semmi.... :U

Személy szerint ami miatt aggódok az ez a pár apróság:
- tényleg olyan problémás-e a melegedés, ezáltal az akksi haszmálata
- ez a híres meg-megakadás tényleg ilyen "szörnyű" mértékű-e (egyáltalán észreveszem-e majd :DDD )
- nem-e fognak hiányozni a részletesebb beállítási lehetőségek a kamerával kapcsolatban

Ennyi a lista. És ezekkel simán együtt fogok tudni élni még ha netalán olyan hűde nagyon jelen is lennének....

De az igazság az, hogy egyre több felhasználó véleményét olvasva nem tűnik olyan vészesnek egyik sem - annál inkább eltúlzottnak... :U

(#303) atike válasza hurrikan (#301) üzenetére


atike
nagyúr

Izé.... :U

Edigital: Z2 220, M8 220, S5 210, G3 180....

[ Szerkesztve ]

(#304) zack válasza lcee79 (#296) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor elmélkedj egy kicsit ezen.

Snadragon 800 vs 805

2,26Ghz vs 2,7Ghz
Adreno 330 450Mhz vs Adreno 420 718Mhz
800Mhz DDR (12,8GB/s) vs 2x933Mhz (30GB/s)

Szóval de. A 800 nem fogja bírni a natív 1440p játékokat, felesleges illúziókat kár táplálni ebben az ügyben.
A 805 már kész, nem véletlenül...Nem azért mert a 800 mindenre elég lesz. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#305) lcee79 válasza zack (#304) üzenetére


lcee79
őstag

Mondjuk ebben 801-es van az nem pont olyan specifikációkkal rendelkezik mint a 800
pl a proci 2,45 ghz, Adreno 330 (2160p) 578 mhz, 933 MHz (14.9 GB/s)

És továbbra is azt állítom, hogy ha nem menne rendesen ezen a harveren akkor az a qualcomm sara lenne, mert szerintük mennie kell
de mivel szerintem sem az övék, így az LG optimalizációjával van a probléma
És biztos is vagyok hogy pár hét/ hónap után javítva lesz.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#306) hurrikan válasza atike (#303) üzenetére


hurrikan
addikt

Én egy bolt árait írtam. Nem azt hogy mindenhol annyi ;)
Expansysnál HTC M8 172ezer, Z2: 175, S5: 179; és ezekre 100% hogy érvényes a hazai gyártói 2év gari.
Mert ebből a 3márkából volt már onnan nem is egy telefon a családban és mindig átvette a hazai márkaszerviz/center-márkabolt.

G3 ugyan itt 180ezer.

lcee79
Szerintem meg optimalizáció és az LG sara.
A G2 is nem egy helyen laggolt FHD-n. És ott sem a 800 volt a hibás.
Ha nem optimalizálnak rendesen mindegy milyen hardver megy alatta. Bár mindezek ellenére én azt mondom, meg kellett volna várniuk a 805-öst. Az a +1-2hónapo nem osztott nem szorzott volna,

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#307) zack válasza zack (#304) üzenetére


zack
nagyúr

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#308) lcee79 válasza hurrikan (#306) üzenetére


lcee79
őstag

Hát ezt mondom én is (először rosszul írtam amit akartam :) ) hogy akkor lenne a qualcomm sara, ha zacknek igaza lenne és az adreno 330 "csak" ennyire lenne képes
de szerintem nem ennyire képes, csak lg elbénázta a launchert és kész

"Az a +1-2hónapo nem osztott nem szorzott volna,"

Dehogynem addigra kiadhatják a következő verziót ami már jobb lesz hardveresen
persze optimalizáció szintjén nem biztos :)
Én olyat amúgy még nem láttam, hogy egy készülékből a megjelenésekor kihozták volna a legtöbbet amit lehetett. Sőt akkor pont hogy elég gyenge ahhoz képest amit már kb 1 év múlva produkál
ONE X-nél ez hatványozottan igaz volt :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#309) #84221696 válasza Luser2000 (#295) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én linkeltem be a másik topikos hsz-ed utólagos engedelmeddel. Azzal és ezzel is az utolsó betűig egyetértek.
QHD még mindig: én is leszarom, hogy QHD vagy FHD, de az lg előtt le a kalappal, hogy meg merte lépni, mert van ebben a készülékben innováció rendesen. Lehet, hogy óriásit buknak ezzel a telefonnal, de lehet hogy nem. De azt nem lehet tőlük elvitatni, hogy akarnak újítani és újítanak is. Nem biztos, hogy a világ legjobb telefonja ez (szerintem nincs is ilyen), de mondjon már valaki olyan készüléket, ami minden szempontból 100%-ot teljesít! Gondolom, ilyen készülék nincs és nem is lesz.
Egyébként engem ami megfogott ezzel a telefonnal kapcsolatban az a külcsín, a dizájn. A belbecs, a technikai részletek kb. nem érdekelnek különösebben.

(#310) spawn21 válasza lcee79 (#296) üzenetére


spawn21
veterán

Ami engem érdekelne. Hogy ezek a launcherek vajon optimalizálva vannak e 2K-ra? Mármint azért néz ki jól a gyári, mert kifejezetten...... De a sima launcherek nem max 1080p- re vannak?

iPhone 13p

(#311) hurrikan


hurrikan
addikt

A G-RAM ebben is benne van?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#312) zack válasza lcee79 (#308) üzenetére


zack
nagyúr

Miért lenne a Qualcomm sara? Jó ideje kint van a 800, és mivel itt a QHD robbanás csúcs szegmensben, kell az a kb +40% erőben amit a 805 tud. Azért sem lehet a sara, mert van natív 1440p alkalmazás, játék? Nem nagyon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#313) lcee79 válasza zack (#312) üzenetére


lcee79
őstag

Nem... Én arra gondolok, ha egy gyártó kiírja hogy ez tud 2160P-t akkor az az ő sara, ha mégse tudná.
És azért feltételezem jóhiszeműen, hogy azért csak úgy írhatnak ilyet, ha letesztelték esetleg valamilyen eszközön...
Mivel az 1440p még kisebb érték ezért kell mennie, mint ahogy 2 éve a galaxy nexus 10 (ha jól emléxem) már 1440p-s volt 2 éve bőven sehol sem volt az adreno 330 és a snapdragon 800
ha jól emléxem 2 magos proci volt benn, egy ismerősöm vett is, nem említette soha hogy akad neki...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#314) Boda81


Boda81
csendes tag

Csak saját vélemény, de nincs tökéletes telefon és persze ez sem az, de tökéletes ember sincs.
Aki azt mondja, h zavarják a kis meg röccenések amit mondjuk én nem veszek észre, mert a szerelem ugye vak annak adott a lehetőség, h válasszon a többi ugyancsak nem tökéletes telefon közül ami ugyancsak nem tökéletes, mert lehet, h nem akad egy ponton sem, de biztosan bele lehetne kötni valamelyik részébe ami mondjuk meg őt nem zavarná. Azért van az, h mindenki meg találja az életben is a maga számára ideális párt aki természetesen nem tökéletes, de azért a hibáival együtt elfogadjuk és szerethetők mert hát az ember ilyen, ha szeret valaki/valamit képes elfogadni a hibáit.
Írták előzményekben páran, h nekik csakis tökéletes telefon felel meg, mert ők csak is a tökéletessel érik be.
Gondolom nektek akkor nincs Barátnőtök/Barátotok mert hát ugye akkor fel kellene adnotok az elveiteket.
Nincs baj ezzel a szemlélettel, mindenkinek lehet véleménye stb.....csak kár elrontani azok kedvét akik elégedettek a készülékkel amit használnak.
Ez totál olyan mintha odamennék ahol laksz aztán azt magyaráznám, h nekem miért nem felel meg a Barátnőd......
Ami nem kell azzal nem kell foglalkozni ugye :O :N
most kiöntöttem ami bennem volt én is... :R

Tegnap kipróbáltam az asphalt 8-at. Szépen futott a játék bár a melegedés nem gyere be....

(#315) kromatika


kromatika
veterán

Jó ez a teló.Kár hogy nem raktak bele nagyobb kapacitású aksit.

(#316) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A Snapdragon 800/801 max 2560x2048 pixel felbontású kijelzőket támogat,tehát simán vinnie kellene ezt,nyilván ha egy ilyen felbontású kijelzőt belerakunk akkor már brutálisan kell optimalizálni,mert a cpu+gpu jobban elvan foglalva a feladatok elvégzésével.

(#317) aprokaroka87 válasza lcee79 (#313) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hidd el a cpu magok száma nem befolyásolja a felbontást,inkább a gpu szerintem

(#318) xtremetuning


xtremetuning
addikt

Egyedül a fogyasztást sajnálom. Minden más nyűgöt, ami a G2-től visszatartott, megoldottak.
A szoftvert helyrerakják és nem lesz lag. Kérdés mennyire tudják az akksiidőt kitolni a romolók....

By the way : lehet már tudni, romolható e büntetlenül ? Vagy kapott knoxot ez is ?

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#319) MrPetya19 válasza zack (#312) üzenetére


MrPetya19
addikt

Telefonon a játékok miért nem tudnak 1440p-ben renderelődni, főleg, hogy 2 éve vannak 1600p-s tabletek?

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#320) zack


zack
nagyúr

Itt egy gyári G3...Én nem látok akadást, lagot. :U

[link]

(#319) MrPetya19

Tudnak, de ettől még nem lesz szebb az 1080p-nél, ellenben a hardvert annyira leterheli mintha natív 1440p lenne. Viszont futtatható. Öszvér megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#321) aprokaroka87 válasza MrPetya19 (#319) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mert sok esetben a teljesitményre kell optimalizálni,elég egy olyan effekt ami nem igazán fekszik a gpu/cpu nak és akkor 1400p-ben laggol,mert a cpu dolgozik mint állat,sznvedni fog,de ha kisebb a felbontás akkor kevesebb munka

(#322) blade zte válasza MrPetya19 (#319) üzenetére


blade zte
őstag

De tudnak: psp emulátor, gta sa valószínűleg (mivel lehet állítani felbontást)

Oppo find 7 astro black

(#323) janeszgol válasza Luser2000 (#297) üzenetére


janeszgol
félisten

Baromság. Biztosan nem látnak 100 millió különböző árnyalatot. Az emberi agynak ez lehetetlen feladat, nem is erre van kitalálva.

Ez olyan, mint amikor megvettem a kutyámnak az ultrahangos kullancsírtóját. Avval hirdették, hogy se a kutya, se az ember nem hallja. Könyörgöm, ha nem hallom, honnan tudom, hogy működik? (Belement a kullancs és szívott is.) Persze műszerrel mérhető, de kb 10.000 háztartásonként talán egybe lehet ilyen műszer (mert amúgy az életben nem sok szükség van rá).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#324) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

kiváncsi lennék mi lenne a 4k felbontású videóbol ha lenne valódi 4k-s kijelző egy telefonban és ezzel az Soc-val

(#325) Gergőke88 válasza xtremetuning (#318) üzenetére


Gergőke88
addikt

Jelenleg milyen készüléket használsz?

(#326) xtremetuning válasza Gergőke88 (#325) üzenetére


xtremetuning
addikt

S4. Ez nálam 3 napot tud lightos használattal. Romolva.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#327) Luser2000 válasza #84221696 (#309) üzenetére


Luser2000
addikt

:R

:))

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#328) lcee79 válasza aprokaroka87 (#317) üzenetére


lcee79
őstag

Azért írtam végig hogy Adreno 330 :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#329) -Mosquito- válasza Kolondrum (#262) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Inkább motorozzál,ahhoz legalább étesz.. :DDD Jah mégsem. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#330) flexxx2 válasza m.zso (#181) üzenetére


flexxx2
őstag

Pont ezt akartam kérdezni, nekem régen egy tableten alapból volt ilyen, igaz csak 1024 és 1280 között, 3.2-vel, akkor még az 1280 volt a csúcs.
Nem értem hogy a teszten ezeket miért nem próbálják ki, most páran emiatt nem veszik meg.

[ Szerkesztve ]

(#331) GuruZone válasza Luser2000 (#295) üzenetére


GuruZone
őstag

Az ötödik típus a "Kezébe fogta, tetszett neki, örült neki, hazavitte, nem látja és nem is keresi a laggokat" típus.
Ez lennék én.

Kedves tulajok! A kamerának van egy olyan funkciója, hogy touch fókusz után egyből exponál. Ezt hol lehet beállítani? mert szerintem sehol. Próbáljátok ki, alvásból egyből kamera, és érintsetek valahova a fókuszáláshoz. Nálam ilyenkor fényképez is egyből. Máskor pedig nem működik ez a fícsör.

Olyan, mintha úgy lenne megalkotva a szoftver, hogy ha huzamosabb ideig nem nyúzod a telót és utána indítod a kamerát, akkor működik csak.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#332) Pistakiss válasza dz1989 (#278) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Miért nem 1,8-1,4-re gondolsz, hisz akkor már legalább 2 rekesszel jobb lehetne? Egyébként ez a 2,4 is bőven jó, mivel napfényben úgyis lezár az automatika, sötétben pedig, ahogy látom, jó szolgálatot tesz a magasabb érzékenység, ahol nincs nagy zaj

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#333) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ha FHD lenne kéne, de így csak egy lagparadicsom :(((

(#334) zack válasza DeathAdder (#333) üzenetére


zack
nagyúr

A lag paradise szebb. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#335) lcee79


lcee79
őstag

Amúgy akinek mindenféle telefon volt már a kezei közt és szokott fényképezni
Van olyan telefon és ha igen melyik, ami jobb képet csinál androidosok közt?

És a lumia 1020 pl sokkal jobbat csinál? Főleg szélsőséges körülmények közt?

Vagy az iPhone?

Főleg az autómatikus módban, amikor nincs idő állítgatni az érdekel...
Kisgyerekek például nem várják meg míg babrál a telefonnal az ember :)
Gondolom ilyen téren elég praktikus a lézeres fókusz, mert az idő a legkevesebb ami van ilyenkor, és 1 másodperc múlva már lemaradok az eseményről

Köszi

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#336) Gergőke88 válasza lcee79 (#335) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én nekem a kamera tetszik. Makróban sokkal jobb mint az I5 szerintem.

(#337) dave182 válasza GuruZone (#331) üzenetére


dave182
senior tag

A kamera app-ban ha megnyomod a 3 pöttyöt (menü) akkor a kis kamera ikonnal tudsz fényképezni, de ha eltünteted az opciókat akkor a kijelző érintésére exponál...
És én m7-ről váltottam, az akkuidő összehasonlíthatatlanul jobb ebben, és ugy még jobb lesz és maradéktalanul elégedett vagyok vele, főleg 130K-ért...
De ez már az én bűnöm, komolyan rossz olvasni ezt a topikot, csak azértért teszem, hogy figyeljem mikor múlik el a folyamatos fikázás és végre élvezhető legyen...

[ Szerkesztve ]

(#338) Luser2000 válasza GuruZone (#331) üzenetére


Luser2000
addikt

"... Kedves tulajok! A kamerának van egy olyan funkciója, hogy touch fókusz után egyből exponál. Ezt hol lehet beállítani? mert szerintem sehol."

Ezt a funkciót (egyből exponál) hol írják / ki mondja?
Elővettem a kezelési utasítást és abban sem találom.
Nekem nem is működik (csak fókuszál, de nem exponál). Persze próbáltam alvómódból belépve (hátoldali hangerő-le gomb hosszú nyomásával), meg a menün keresztül (fényképező ikon) segítségével.

Milyen szoftvered van?

---

MEG VAN!!!!
De durva, erre nem gondoltam.
Köszi dave182!!!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#339) lcee79 válasza dave182 (#337) üzenetére


lcee79
őstag

" komolyan rossz olvasni ezt a topikot, csak azértért teszem, hogy figyeljem mikor múlik el a folyamatos fikázás és végre élvezhető legyen..."

Meg tudlak érteni :)
Mindenki az alapján nyomja, hogy milyen sz@r, hogy még életében nem látott ilyet élőben :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#340) androklész


androklész
csendes tag

Hmmmm....végigolvastam......akkor a G2 marad ezek szerint. Teljesen elég lett volna a G2 kijelzője és üzemideje, meg ez a modernebb design, a 32 gb + a bővíthetőség és a cserélhető akku, ezzel a még jobb kamerával, és akkor nagyon gondolkodóba esetem volna a cserét illetően, így azonban esélytelen, ez egy fölösleges parasztvakítás, és ez már kényelmetlenül nagy, a G2 is határeset, pedig lapát a kezem. Kár érte, mert amúgy bejövős lett volna. Sajnos az LG ezt eb.szta, pedig mostanában mindenben LG-t veszek, nagyon jó cuccaik vannak.

(#341) #84221696 válasza androklész (#340) üzenetére


#84221696
törölt tag

Vacillálok én is a G2 -G3 között, de egyáltalán nem érzem elbaszott telefonnak ezt.
Emlékszem, az Optimus 2X-nél ugyanez a hiszti ment.

(#342) lcee79 válasza Gergőke88 (#336) üzenetére


lcee79
őstag

Mondjuk én mostanában videózni is szoktam, mert az többet mondó eredményt nyújt legtöbbször kisgyerekek esetén :)
Arra mit mondasz?/és többi tulajt is kérdezem.
Amúgy sok esetben mobil sokkal jobb videózásra mint más eszközök, mert abban szerintem sokszor el is kerüli a fényképezőket, kamerákat, főleg hogy gyárilag sokszor van egy f3.5-ös fényerővel rendelkező kamera, telefonokban meg 2-es ami sötétben azért bőven jobb eredményt produkál

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#343) HUTCHDB válasza zack (#285) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Millioszor kiprobaltam korabban is, megjeleneskor is, (olvashatod akkori irasaimat is a g2, es a one topicban is) es folyamatosan rakok fozott romot kb. fel eve a baratom g2-jere.
Van tapasztalatom, hidd el!
Ez az alaplapcseres dolog meg rosszul jott le neked, hiszen, hogy eppen en hoztam vissza a vilagra egy ismerosom g2-jet, aki egy teljesen mas tipusra valo romot tett a 802-re, ami igy nem mukodott.

A lenyeg:
Nem a stabilitassal es a gyorsasaggal volt/van gondom, hanem az akadozasokkal.
Milyen rendszer az, amely a tarcsazobol a hivaslistaba valo athuzaskor kb. 0,5 mp-es akadast produkal ugy, hogy kozben -az akadas miatt- egyszerre latom a tarcsazo gombjait es a hivaslistaban levo elozmenyeket?
Es milyen az a gyari sms kezelo, amely az elso sms gorgetesnel olyan darabos, akadozos, mint korabban (3-4 evvel ezelotti ) samsung galaxy s1-en?

Nem mukodik normalisan ez kulso alakalmazassal sem, barmit mondasz!
Nem a launcherrel van gond!

Az lg grafikai gyorsitasi megoldasa nem tokeletes.
Ennyi.
Ezt tudomasul kell venni.

Barmilyen kep, adat vizszintes valtasanal fuggoleges scrollozast csinalok, akkor az elso 1-2 mozgas akad. Ugyenez vonatkozik a fuggoleges helyzetre is, csak annyi kulonbseggel, hogy ott ez a hiba "vegleges", nem javul akkor sem, ha tobbszori a probalkozas.

Sajnos a hTc-vel kell peldalozni, mert jelenleg az android rendszert ok teszik a legjobban akadas mentesse.

Az utobbi kb. 2 hetben volt sony z2-om, i5-om, m8-am, es 3 db. G2-om.
A sony is ugyanez, mint az lg, csak ott meg szamomra hasznalhato ficsorok sincsenek, raadasul a sarkitott-egyenes kialakitas miatt meg fogni sem lehet normalisan.

I5 hibatlanul fut, mukodik, de lassabb, kicsi a kijelzoje, es merul, mint az allat.

M8 gyors, mikroakadasmentes, viszont gyenge kamera van benne, es az uzemido sem eri el a g2-jet.

Sokat vacillalok, hogy milyen hibat nezzek el (magamban), amivel meg egyutt tudok elni.

Jelenleg g2-ot hasznalok....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#344) Freiherr válasza lcee79 (#339) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem.A teszt alapján mondják.

XXX

(#345) dave182


dave182
senior tag

Na pont most jöttek meg a fóliáim :D :D

(#346) lcee79 válasza Freiherr (#344) üzenetére


lcee79
őstag

1 példányból amúgy sem lehet általánosítani
A mobilarena tv adásában pl. nem volt benne fülhallgató, azt sem lehet általánosítani, mert ha megveszed bárhol ott viszont lesz benne...
Bog tegnap azt írta, hogy az asphalt 8-nál, amit ő tapasztalt akadozott, míg a linkelt youtube videón meg nem.
Tehát erre a példányra érvényes a teszt és nem feltétlenül az összes G3-asra...
Lehet hogy ez nem tökéletes valamiért... Ki tudja :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#347) f(x)=exp(x) válasza lcee79 (#346) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Amit belinkeltek abba nincs odaírva hogy melyik RAM verziójú. Lehet a 3gigás volt.

(#348) ferrari1


ferrari1
őstag

Megjött a második G3-am. Az elsőt 2 nap után eladtam. Többszöri hardreset után is bőven 300 mega alatt volt a szabad memória gyári állapotban. Olyan volt, mintha kivettek volna belőle egy memóriamodult :F Ezzel minden rendben van és az akadásai is alig észrevehetőek. Most indul igazából a tesztidőszak :K

(#349) lcee79 válasza f(x)=exp(x) (#347) üzenetére


lcee79
őstag

És a 3GB-tól jobban fut? Kizárt dolog
1 GB-on is fut

És az előttem szóló is pont ezt erősíti meg, nem egyformán dolgoznak különböző eszközök...
Ami viszont az LG hibája, mert igazából ilyen nem lehetne :)

(#348) ferrari1: most mennyi a szabad memória?

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#350) ferrari1 válasza lcee79 (#349) üzenetére


ferrari1
őstag

Teljesen belakott állapotban most jelenleg 523Mb a szabad. Többek között fut a facebook, messenger, viber, swiftkey, dropbox...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.