Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1736) Cathfaern válasza Teasüti (#1734) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Amúgy én a 30 grammot célzom meg, nem a 20-at. De egyes beszámolók alapján 50-nel is lehet ketózisban lenni."
Erősen egyénfüggő ki mennyinél tud ketoban maradni. A 20 elég alacsony ahhoz, hogy mindenki abban legyen.

"A ch nem volt eltúlozva, csak alkalomszerűen fordultak elő olyanok, hogy fél kiló áfonyát bepusziltam"
Na én pont ilyenekre gondoltam :)

"Pl. amikor kipróbáltam egy 48 órás böjtöt, akkor a második nap már az ágyból is nehéz volt felkelni és a kezeimben nem volt erő. Tehát nem tudtam teljes erőből ökölbe szorítani a kezeim."
Mondjuk ez viszont nem normális. Nagyon sokan heteket böjtölnek úgy, hogy simán edzenek mellette, nem hogy ökölbe nem tudják szorítani a kezüket. Valami nem oké a szervezetedben, de ehhez kéne valami orvos meg vizsgálatok, hogy ki lehessen deríteni, hogy pontosan mi.

"Egyébként ha már olajat akarsz inni, akkor olívia, napraforgó tele van omega 6-al, nem célszerű erőltetni."
Átfogalmazom :) Egy "mert" kimaradt az olívia után. "Ha olajat akarsz inni, akkor ígyál olívia olajat. Napraforgó olajat ne igyál, mert az tele van omega 6-al."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.