Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) peter001 válasza ferob (#4278) üzenetére


peter001
csendes tag

Viszont előbb-utóbb csak kihozza a frissítést a T erre a készülékre is, nem? Szóval csak nem szolgáltatónál vásárolt telefon esetében kell majd nyitott bootloader?

(#4302) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy van a telefon bal oldalán egy matrica rajta nagyon apró betűs szöveg. Az eltávolítható?

Megyen!

(#4303) Chris82 válasza CptAdamica (#4302) üzenetére


Chris82
senior tag

Én lehettem. Nincs alatta semmi.

Pár napja használom a telefont. Szeretném megkérdezni, hogy lehet használni vr szemüveggel?

(#4304) ferob válasza peter001 (#4301) üzenetére


ferob
őstag

Nem hoz ki semmit, mivel az itthoni szolgáltatóktól származó HTC készülékek nem rendelkeznek szolgáltatós szoftverrel, akkor a CID is egyéni lenne és a frissítések elég komolyan késnének.

Ha a Telekom megoldja, hogy idővel bármilyen készüléken használható legyen korlátozások nélkül, akkor is a HTC-nek az európai régiós ROM-ba bele kéne rakni a szükséges menüpontot a megfelelő konfigurációval, ami jelenleg csak az amerikai független firmware esetén vagy más egyéb olyan szolgáltatós ROM-nál érhető el, ahol maga a szolgáltató támogatja a hálózatán a VoLTE használatát, így bármilyen módosítás nélkül nem mostanában lesz használható a készüléken a szolgáltatás.

(#4305) Essz


Essz
csendes újonc

Sziasztok, megnéztem élőben is a telefont, és az ezüst szerintem a legszebb, meg nagy előnye hogy az nem fog annyira kopni, ha az alap szín az. A kérdésem az lenne hogy a fém "keret" része mennyire kopik?

(#4306) ferob válasza Essz (#4305) üzenetére


ferob
őstag

Bár pontosan nem tudom, hogy mire gondolhatsz, mert a készülékház egy darabból készült, de mivel nincs festve, ezért sehol nem tud kopni, ellenben megsérülni tud, ami szempontjából mindegy, hogy melyik részen éri.

[ Szerkesztve ]

(#4307) viktor82 válasza Essz (#4305) üzenetére


viktor82
őstag

Nekem is az ezüst tetszik lehjobban viszont próbálok fekete elülaposta találni,anno M8-s volt szürke hát volt is rajta kopás viszont az ezüst M9-es meg a karc meglátszódott.

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4308) ferob válasza viktor82 (#4307) üzenetére


ferob
őstag

Hiába próbálkozol, mert csak az Egyesült Államokban kapható olyan színösszeállításban, amire Európában nincs érvényes garancia.

Korábban már volt róla szó, hogy milyen megoldások vannak, így vagy lecseréled a szürke készülékházat ezüstre, vagy veszel egy olyan teljes fóliát a kijelzőre, amitől a fehér részek fedve lesznek feketén.

[ Szerkesztve ]

(#4309) viktor82 válasza ferob (#4308) üzenetére


viktor82
őstag

Itt a képen olyan van irtam nekik gondolom csak holnap fognak válaszolni!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4310) ferob válasza viktor82 (#4309) üzenetére


ferob
őstag

Úgy, mint más helyeken is, ahol csak felraktak egy képet, de ettől még nem lesz olyan, főleg nem lesz rá érvényes jótállás.

(#4311) viktor82 válasza ferob (#4310) üzenetére


viktor82
őstag

Hát ja,egy próbát megér ,de minden képpen ezüst lesz csak ez a változat jobban tetszik!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#4312) Essz


Essz
csendes újonc

Mondjuk akármelyik színben elfogadnám ha csak egy szín lenne akkor is (de ha lehet választani miért ne:D). Mindenképpen a márkánál maradva elfogadható HTC telefont akartam, sokat nézelődtem, volt hogy az A9 volt terítéken hogy azt fogom venni, de egy fájó pontja van, az hogy nincs rajta boomsound. És hát eredetileg az is felső-közép kategória volt, így hát illett volna bele..:) Na de ebben van, ez a lényeg, és persze mindenben jobb.:)

(#4313) #31631410


#31631410
törölt tag

Sziasztok !
Nem tudja véletlenűl megmondani vki,h a Telenor függetlenként árulja-e a készüléket ? Most jó áron van náluk...

(#4314) ako001


ako001
aktív tag

Sziasztok!
Létezik ehez a telefonhoz vizàlló tok?
Az összehajtogatott nejlontàskàk nem érdekelnek:-)
Olyasmire gondolok mint ami az m9hez volt.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#4315) fahrii válasza #31631410 (#4313) üzenetére


fahrii
őstag

Olvass vissza a topicban, van aki függetlenül kapta meg de szerintem ez nem jellemző.

(#4316) #31631410 válasza fahrii (#4315) üzenetére


#31631410
törölt tag

köszi a választ. gondoltam ,ha vki biztosan tudja,nem kell olvasnom a topicot.....

(#4317) cajci


cajci
tag

Sziasztok!
Olyat tapasztalt valaki, hogy a naptárból eltűnt minden bejegyzés?
Böngészőben minden megvan a google accountomban, de az appban semmi. Próbáltam másik appot is, ott sem jelenik meg semmi.
Jött egy frissítés ma, de előtte sem volt jó és utána sem.
Valakinek van esetleg ötlete?

(#4318) marcarc válasza cajci (#4317) üzenetére


marcarc
senior tag

A fiokok alatt manualisan le tudod frissiteni a google fiokot, azon belul a naptarat. Ha a bongeszoben ott van akkor elveszni semmikepp nem veszett el. Probald meg syncelni manualisan.

(#4319) cajci válasza marcarc (#4318) üzenetére


cajci
tag

Köszi, ezen már túl vagyok.
A manualis frissítés, data törlés, update-ek törlése - újra update-elés mind volt, egyik sem segített.
Egyedül a teljes google account törlést nem próbáltam meg. Attól kicsit tartok, hogy több kárt okoz.

(#4320) marcarc válasza cajci (#4319) üzenetére


marcarc
senior tag

En csinaltam egyszer amikor eltunt egy fiokom levelezese a gmail appbol. Nem volt vele para. Torles, hozzaadas es sync.

(#4321) cajci válasza marcarc (#4320) üzenetére


cajci
tag

Köszi, kipróbltam, végül ez segített.

(#4322) Bar1


Bar1
aktív tag

HTC U 11

Csak a dizájn olyan, de lapos kijelzője van, nem hajlított.
A vastagsága alul és felül eltérő: 9.2mm és 8mm, 154mm hosszú x 76mm széles.
Részletek itt

[ Szerkesztve ]

(#4323) CptAdamica válasza Bar1 (#4322) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tartok az üveg hatlaptol, de majd meglátjuk. :) Amúgy szerintem egész jó lesz, ha ez a formaterv marad.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4324) Vikthor válasza Bar1 (#4322) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nincs 3,5-es jack... fail sajnos.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4325) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hol a lézeres szenzor?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4326) TTTotya válasza Bar1 (#4322) üzenetére


TTTotya
senior tag

Szépnek szép, de mégis maradtak a gombok, nem lesz simogató hangerő szabályzás sem és jack csatlakozó sem.

Kár pedig az Ocean-os videóban nagyon látványosan demózták, hogy mit akarnak,de van egy olyan érzésem, hogy ez azért nem olyan lesz. Persze ettől még lehet méltó utódja a 10-nek.

(#4327) Tiger. válasza TTTotya (#4326) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez itt concept sztem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4328) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mi ez s7 edge. 😀

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4329) nincsnév007 válasza Bar1 (#4322) üzenetére


nincsnév007
őstag

szép nekem tetszene, csak kár hogy üveg, meg nem értem miért nehéz rá rakni a jack csatlakozot.

(#4330) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Tudtok arról, hogy esetleg megkapnánk a 7.1-et? És kb. mikor?

(#4331) Bar1 válasza Tiger. (#4325) üzenetére


Bar1
aktív tag

Sehol. Dual PDAF lesz, ami gyorsabban fókuszál.

(#4332) Tiger. válasza Bar1 (#4331) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem nekünk nem hiszem hogy megérné lecserélni.
Amúgy ha megnézitek azt a mini videót ott jól látszik, a htc felirat a csik alatt van picivel, de ott a csik kb közepén van itt meg alul és felül.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4333) Bar1 válasza Tiger. (#4332) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nekem M9-em van, még megvárom azt a másfél hetet a bemutatásig, de 90%, hogy inkább megveszem a szürke/fekete 10-est, ha 500 dollárra esik az ára (és arra is rájön még kb. 35%%...). De nekem nem kell üveg telefon és ha már ilyen nagy lett, már visszaintegrálhatták volna bele az előlapi sztereó hangszórókat.

(#4334) Tiger. válasza Bar1 (#4333) üzenetére


Tiger.
nagyúr

ebben is 2 hangszóró lesz?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4335) Bar1 válasza Tiger. (#4334) üzenetére


Bar1
aktív tag

Úgy emlékszem, igen, ahogy a 10-esnél.

(#4336) dssport


dssport
tag

Sziasztok!

Jelenleg tudtok mondani olyan webshopot ami megbízható forrásnak számít a telefon beszerzéséhez?

Mindenképpen EU modell érdekel 2 év garanciával.

Edigitaltól szoktam telefont venni de ott még igencsak borsos az ára.

Előre is köszönöm.

(jah és az az opció nem játszik, hogy kérdezzem meg a boltot, hogy pontosan milyen modell stb stb... mert ilyen téren még nem találkoztam megbízható eladóval aki lelkiismerettel utánajárt volna annak ami iránt érdeklődöm. Mindenképpen egyéni személyes tapasztalatok érdekelnek az itteni fórumozóktól.)

Köszönöm!
:R

[ Szerkesztve ]

(#4337) ferob válasza dssport (#4336) üzenetére


ferob
őstag

A téma összefoglaló és a kereső mindenre választ ad, de ebben a hozzászólásomban is megtalálható minden, nem kell semmilyen utánajárás az üzlet részéről.

(#4338) dssport


dssport
tag

,,Megállapítható a vonalkód és a cikkszám alapján szinte minden."

Webshopon keresztül ezeket nem látom.

A boltot kell felhívnom vagy e-mailben megkeresnem, hogy diktálja be.

Ergo kell az eladó utánajárása.

(#4339) ferob válasza dssport (#4338) üzenetére


ferob
őstag

Készüléket szeretnél vásárolni, tehát megkérdezed ezt és ez egy egyszerűen eldönthető dolog, amennyiben ez nehezedre esik vagy még ezt sem hiszed el annak, aki válaszol az üzlet nevében, akkor teljesen felesleges interneten keresztül vásárolnod, mert pontosan annyi esélye van, hogy annak ellenére, hogy valamelyik GSM boltból valaki vett már európai készüléket, egyszerűen másikat kapjál, mert akkor épp más a beszerzési forrás.

(#4340) Tiger. válasza dssport (#4338) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Smartshop.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4341) zsotesz81 válasza dssport (#4336) üzenetére


zsotesz81
senior tag

én anno expansys-ról rendeltem, ott oda van írva a régió is ( pl. )

(#4342) Tiger. válasza zsotesz81 (#4341) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elég drága, a samrtshoop csak eusat árul nem kérdés. Bár most nézem picit fent vannak az árak.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4343) CptAdamica válasza dssport (#4336) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mobilcorner, többen vettünk onnan már a fórumból, HTC_034-es CID-el. Vásárlás előtt kérd el az EAN és P/N számot és ellenőrizd ferob hozzászólása alapján. Segítőkészek nagyon.

Megyen!

(#4344) balla241 válasza CptAdamica (#4343) üzenetére


balla241
csendes tag

Akkor itt (Mobilcorner) más készüléket is lehet bátran rendelni? Abban is korrektek?

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#4345) CptAdamica válasza balla241 (#4344) üzenetére


CptAdamica
veterán

Barátnőm egy Nexus 5X-et vett tőlük, azzal is minden rendben volt. :)

Megyen!

(#4346) FGyula30 válasza balla241 (#4344) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Nem. Csak htc-t lehet venni, csak abban korrektek. :-)

Nincs ez túlragozva kicsit?

(#4347) balla241 válasza CptAdamica (#4345) üzenetére


balla241
csendes tag

Köszi már megrendeltem. :K
Telefonon is beszéltem velük és valóban segítőkész volt az emberke. Azt is mondta, hogy a 3+3+3 év garancia is aktiválható rajta.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#4348) karldergroße


karldergroße
senior tag

A mostani verzió root-olásának mi a legbiztosabb módja? Hol van erre leírás: a google-s keresés nem igazán hozott eredményt. Köszönöm előre is.

(#4349) balla241 válasza karldergroße (#4348) üzenetére


balla241
csendes tag

A Nougatnak?
Ha nyitott a bootloader csak a SuperUser zip-et felteszed TWRP-ből és kész.
Vagy ha érdekel ez egy teljesen gyári rom roololva.

-balla62 rom v 3.0 link

3.0 full stock rom rootolva

-update 2.41.401.4 ( Nougat )
-HTC U Ultra Sense
-HTC U Ultra wallpaper
-supersu v2.79
-AdAway
-Htc filemeneger
-Htc galéria
-Htc zenelejátszó
-Htc zenelejátszó widget
-Htc kontakt widget

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#4350) karldergroße válasza balla241 (#4349) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hülyebiztosan is elmondanád?
Tehát: hogyan ellenőrzöm ill. nyitom a boatloader-t?
Super User zip TWRP-ből... Sajnos ezt sem tudom értelmezni. Totál amatőr vagyok. Köszi, hogy segíteni próbálsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.