Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Derrewyn válasza rolixxx (#4099) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szia!
Kb. 2-3 naponta felteszi valaki ezeket a kérdéseket, rengeteg válasz van már rájuk a témában.

@MrPetya19: Telekom partnernél láttam kirakva (M5, Auchan), hogy másik üzletükben mi a helyzet, nem tudom.

(#4102) MrPetya19 válasza Derrewyn (#4101) üzenetére


MrPetya19
addikt

Köszi.
Az is több, mint a semmi.
Én eddig egy üzletben sem láttam.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4103) kekkola válasza MrPetya19 (#4102) üzenetére


kekkola
senior tag

11.ker.-ben nap közben meg tudod nézni az enyémet.

O+8T

(#4104) Spy89


Spy89
aktív tag

Sziasztok!

Most van beszerzés alatt a telefon és gondolkodóba ejtett a töltés témája. Van pár kérdésem, melyekre ha válaszoltok előre is köszönöm:

1. Mivel autóban is szoktam a mostani M8-at tölteni így a 10-esnél is valószínű. Milyen megbízható töltőt tudtok ajánlani,ami megfelel a 10-es kívánalmainak?

2. Vannak-e olyan autós töltők melyek mind hagyományos, mind a Type C szabványú töltést képesek biztosítani, akár egyszerre is (két külön kimeneten)?

3. A neten találni olyan adaptert ami a micro USB-s csatlakozót alakít Type C formátumúvá, ezekről van vélemyény? Igazából mire használhatóak?

Tudnátok linkelni egy jó leírást ebben a témakörben? Én nem találtam :N

Üdv!

[ Szerkesztve ]

Jön még boardosra lavina! :D

(#4105) baliga válasza rolixxx (#4099) üzenetére


baliga
tag

Helló, én is vacilláltam hol vegyek telefont, mert jelentős az árkülönbözet. Valamiért a két év gyári garancia az olcsóbb helyeken (gsm boltok), a saját bevallásuk alapján, többnyire nincs, csak 1 év forgalmazóit adnak (vagyis nekik kell visszavinni). Ezt az üzleti modellt (hogy nincs a két év gyári gari) igazából itt a fórumon sem sikerült megfejteni.
Végül megvettem az egyik gsm boltban, eddig nincs gond, a telefon európai modell. A topicgazda a CID számra (ez jelzi, hova szánták a készüléket) hívta fel a figyelmem, az is stimmelt, HTC_034
.

[ Szerkesztve ]

(#4106) MrPetya19 válasza Spy89 (#4104) üzenetére


MrPetya19
addikt

1. Nincs külön kívánsága. Használhatod a mostanit is, egy másik kábellel.
2. Vannak, de a telefon nem az USB-C töltési szabványt használja, szóval inkább sima töltő vagy Qualcomm QC-s kell neked.
3. Igazándiból bármire használhatóak.
Itt is arra kell figyelni, mint minden USB-C régi USB átalakítónál, hogy megbízható márkájú legyen. De ma már a legtöbb gyártó terméke megfelel a szabványnak.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4107) _Flood_ válasza Spy89 (#4104) üzenetére


_Flood_
aktív tag

1 - 2
Én ilyet használok és jól működik: [link]

3 Rendeltem egy ilyen adaptert ami micro-ról akakítja usb c-re, tölteni tölt de sajnos nem gyors töltéssel.

(#4108) kekkola válasza baliga (#4105) üzenetére


kekkola
senior tag

Az az üzleti modell, hogy szürke importosak a készülékek, nem közvetlen gyártói beszerzés. Nem tudom mi nem érthető ezen. Ha EU modelled van akkor él rá a két év gyártói garancia. Ha van számlád akkor a vásárlás időpontjától, ha nincs akkor meg a gyártás időpontjától. A budaörsi tmx-be kell vinni akik elküldik a gyári szervízbe (jelenleg romániába). Amennyiben írsz a htc-nek e-mailt ezt meg is fogják erősíteni, pár levélváltásom volt velük ez ügyben.
(pl: "Thank you for contacting HTC. We apologize for any inconvenience that you are facing. As per your inquiry, kindly note that the device (xxx-imei) is shipped to Latvia and has two years as global warranty from the date of purchase so we recommend to you to contact the retailer if you can have a copy from the invoice from the system or we inform you by the warranty end date as per the fabric that it is 21/01/2018" ... elveszett a számlája a készüléknek és emiatt kontaktoltam velük) . Nem számít hogy hol vetted, a lényeg hogy EU modell legyen és viszlát. A 034es cid meg független EU modell, tehát van 2 év gyári garanciád.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4109) Wapi


Wapi
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni. A Spotify alkalmazásban a letöltött zenék a belső meghajtón tárolódnak, annak ellenére, hogy engedélyezett a hozzáférés számára a külső tárhelyhez. Van valamilyen trükk, beállítás, ami elkerülte a figyelmem, hogy a letöltött lejátszási listák a külső meghajtóra kerüljenek és ott fel is ismerje az app? Előre is köszönöm a válaszokat!

"A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

(#4110) doggie válasza Litván Zongora (#4082) üzenetére


doggie
aktív tag

Sajnos csatlakozom, billentyűs hangszer kolléga tapasztalatához, épp ebben a pillanatban indult magától újra a telefonom.
Nem elég, hogy 100km-es környezetben nincs tmx átvevőpont (postán, futárral sehogy nem lehet eljuttatni hozzájuk, csak személyesen) a garanciális beragadt fókusz miatt, így használhatatlan a kamera, még ilyen furcsa dolgok sem segítik, hogy ismét htc rajongó legyek. :-(
Semmi különleges app nem futott, yatse ment a háttérben, mert épp kodiztam. Van valakinek ötlete ezekre az újraindulásokra? Kamera miatt, most állítottam vissza nemrég factory resettel, szinte alig van rajta alkalmazás, nem hinném, hogy azok okozzák.
Esetleg van ötletetek, amíg nem jut el hivatalos szervizbe mivel lehetne a kamera lencse fókuszát kimozdítani a beragadt pozícióból? 3rd party app és factory reset megvolt.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#4111) MrPetya19 válasza Wapi (#4109) üzenetére


MrPetya19
addikt

A Spotify beállításai között van a letöltéses résznél az általad keresett beállítás asszem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4112) Wapi válasza MrPetya19 (#4111) üzenetére


Wapi
csendes tag

És tényleg ott van :) Vak voltam. köszönöm :R

"A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

(#4113) MrPetya19 válasza Wapi (#4112) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nincs mit :)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4114) Spy89 válasza MrPetya19 (#4106) üzenetére


Spy89
aktív tag

MrPetya19 és _FLood_
Köszönöm a válaszaitokat!

[ Szerkesztve ]

Jön még boardosra lavina! :D

(#4115) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Bealitom a naptárnal az emlékeztetőt de nem ad hangot, jelez, óra jelzi is de telefon süket.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4116) rendszergazd


rendszergazd
csendes tag

üdv, akinek van ilyen telefonja attól kérdezném: mennyire csúszik a telefon külömböző felületeken, és mennyire stabil a fekvése tok nélkül?

illetve amelyik készüléken van magyar nyel az mindig eu eladásra szánt termék?

[ Szerkesztve ]

(#4117) Derrewyn válasza rendszergazd (#4116) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Mivel íves a háta, és a kamera is kiáll belőle, ezért nem túl stabil, illetve csúszik is. Persze azért egy sima asztalon lehet használni, de valamilyen tok mindenképpen ajánlott.

Más régiós készülékre is lehet magyar nyelvet telepíteni, ne ez alapján akard beazonosítani a EU modellt.

[ Szerkesztve ]

(#4118) rendszergazd válasza Derrewyn (#4117) üzenetére


rendszergazd
csendes tag

köszönöm!

Esetleg privátban kaphatnék egy biztosan eu-s készülék vársárlási ( boltot, vagy online webshopot) ha az elmúlt 1 hónapban vett valaki és sikerült elég kedvező áron hozzájutni azt megköszönném ( már én is nézelődtem, de nem vagyok biztos a dologban)

[ Szerkesztve ]

(#4119) kekkola válasza rendszergazd (#4118) üzenetére


kekkola
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4120) pg1966 válasza rendszergazd (#4118) üzenetére


pg1966
aktív tag

Kicsit visszalapozol, találsz itt boltokat!

(#4121) rendszergazd válasza pg1966 (#4120) üzenetére


rendszergazd
csendes tag

köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4122) Litván Zongora válasza Derrewyn (#4117) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Én egy filléres átlátszó szilikontokot rendeltem rá az ebay-ről. Olyan, mint ha rajta se lenne, de remekül védi a kijelzőt, és tapad, mint a bogáncs... ;)

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4123) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Amúgy ismét kipróbáltam a Poweramp lejátszót - azért ismét, mert az LG V10 topicban rágták a fülem, hogy ez nyújtja a legjobb minőséget, de a V10-zel számomra ez nem igazolódott, a Payer Pro egyszerűen jobban szólt.
A HTC 10-zel azonban fordult a kocka, ezzel a telefonnal megítélésem szerint már a Powerampé a dinamikusabb, minőségibb hang. A user interface azonban egy katasztrófa - vagy csak én nem értek hozzá? Aki komolyabban használja ezt az appot, esetleg segítene abban, hogy:
- Komolyan gondolták, hogy portrait módban az equalizer frekisávjainak fele nem látszik, egyszerűen lelóg a képernyőről?! :Y Van erre valami megoldás azon kívül, hogy landscape-be fordítom a telefont (ez ugyanis nem mindig megoldható)? Lehet persze scrollozni, amitől nyilván azonnal elállítódik néhány sáv... :(((
- Ugyancsak a hangbeállításoknál, van olyan képernyő, amin minden egyszerre ott van, amit az ember használni szokott? Pre-gain, EQ, bass, treble, virtualizáló? Ezekért állandóan kattingatni kell, sose érhetőek el egy képernyőről - vagy legalábbis nem találtam még meg.
- Miért olyan veszettül érzékeny minden gomb? Szinte képtelenség elsőre beállítani valamit, mert a legkisebb érintésre is csavarodik minden föl az égbe, vagy halkul el azonnal. Az EQ fadereken nincs fényjelzés, ha nullától eltér a beállítás, mint más normális lejátszókón. Nincs snap sem a nulla álláshoz (amikor kicsit megáll nullánál a fader, vagy legalább apró vibrajelzést ad, ha áthalad ott). Ez minden témával ilyen, vagy esetleg állítható valahogy?
Úgy általában is az a benyomásom, hogy minden marginális túró állítható rajta, csak pont az nem, ami napi rendszerességgel gondot okoz. :W De mondjuk ez még csak az első nap volt... :U

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4124) pg1966 válasza Litván Zongora (#4123) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én a "jetAudio Music Player"-t használom, még nem próbáltad?

(#4125) Tiger. válasza Litván Zongora (#4122) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha van pereme akkor védi a kijelzot, ha nincs akkor cumi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4126) barmar válasza Tiger. (#3926) üzenetére


barmar
aktív tag

szia
hol cseréltettétek a sárgás kijelzőt? szolgáltató szó nélkül cseréli?
köszi

(#4127) Tiger. válasza barmar (#4126) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én vissza küldtem, majd a smartshopban vettem egy másikat, detto ugyan az, megnéztem a tmobilnal is, az is olyan, egy videó szemlélteti hogy ezek ilyenek, also tartomanyban kevesebb a lux értek emiatt tunik sargasnak, vagy rózsaszínnek, én mar megszoktam.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4128) barmar válasza Tiger. (#4127) üzenetére


barmar
aktív tag

ja hogy akkor nem is sikerült olyat találnod ami jó... akkor ez van. mondjuk kicsit ciki egy ilyen árazású telefonnál.

(#4129) rendszergazd válasza barmar (#4128) üzenetére


rendszergazd
csendes tag

ez a kijelzőn az elszíneződés mennyi idő után észrevehető, vagy csak nagyon halványan vehető észre?

(#4130) barmar válasza rendszergazd (#4129) üzenetére


barmar
aktív tag

halványan látható és csak fehér háttérnél.
egy gyors kérdésem lenne: sense gyári launcheren lehet állítani a képernyőrácsot? tehát hogy hányszor hány ikon férjen el a kezdőképernyőn? nem találok ilyet.
köszi!

(#4131) Litván Zongora válasza pg1966 (#4124) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Még nem volt szerencsém hozzá. Tudod ajánlani?

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4132) kekkola válasza barmar (#4130) üzenetére


kekkola
senior tag

sense gyári launcheren lehet állítani a képernyőrácsot?

Legjobb tudomásom szerint csak a menü rácsméretét lehet állítani.

Van a beállítások között egy másik opció.
Beállítások/kijelző mérete -> itt át tudod állítani az ikon méreteket és akkor több kifér a kezdőképernyőre.

O+8T

(#4133) pg1966 válasza Litván Zongora (#4131) üzenetére


pg1966
aktív tag

Egy próbát szerintem megér.

(#4134) kekkola válasza rendszergazd (#4129) üzenetére


kekkola
senior tag

Én észre sem vettem. Most sem látom :)

O+8T

(#4135) nincsnév007


nincsnév007
őstag

vagy még próbáljátok ki a BlackPlayer, ez is nagyon jó, hangzás, felülete nagyon pöpec. én csak ajánlani tudom:)

(#4136) Tiger. válasza kekkola (#4134) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha itt állnal mellettem rá tudnálak vezetni, ha oda adnám a telefonomat a kezedbe ezen sem vennél észre semmit. Ma egy haverom nézte de nem vett észre semmit sem, csak miután ravezettem.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4137) Litván Zongora válasza Tiger. (#4125) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Van neki. :K

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4138) Tiger. válasza Litván Zongora (#4137) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor a le esesnel védi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4139) barmar


barmar
aktív tag

arra van tippetek hogy a gyári időjárás app mért nem tudja frissíteni a jelenlegi pozíción az időjárást? azt írja h nem tudja meghatározni a helyem. pedig gps ok, maps megtalál.
másik, hogy ujjlenyomat szenzor rezgése kikapcsolható e a telefon feloldásánál. bocs ha már voltak ezek a kérdések.
köszi

(#4140) Litván Zongora válasza nincsnév007 (#4135) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Kipróbáltam.
Több a kakaó benne, mint a többiekben, de ha olyan jó a kezelőfelülete, akkor elmondod, hol lehet lejátszás közben a hangszínszabályozóra ugrani? :U Egyszerűen nem találok ilyen lehetőséget, csak kínkeserves visszalépésekkel. Edzés közben ez nem opció. Biztos van egy egyszerűbb lehetőség.
Az se ártana, ha az albumra való bökés után nem az életrajzi adatokkal nyitna, ami senkit sem érdekel, hanem a dalokat jelenítené meg. Ilyen beállítást se találtam.

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4141) Litván Zongora válasza pg1966 (#4133) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Megnéztem, hangzásban kb. hasonló a Poweramphez, a kezelés is jó, de baromi agresszív, nehéz kiiktatni, ha már nem hallgatja az ember.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4142) nincsnév007 válasza Litván Zongora (#4140) üzenetére


nincsnév007
őstag

a hangszínszabályzó a képernyőn balról jobbra húzással lehet előhivni, Ilyen oldal menü. Az albumot azt nem tudom, nekem nem ad ki semmilyen életrajzi adatokat, egyből lehet választani a zenét.

(#4143) Litván Zongora válasza nincsnév007 (#4142) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Érdekes. A balról jobbra húzást próbáltam, nem engedi. (Elhúzódik és visszaugrik.)

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4144) nincsnév007 válasza Litván Zongora (#4143) üzenetére


nincsnév007
őstag

lol, azt nem tudom, lehet akkor egy bug

(#4145) ferob válasza nincsnév007 (#4144) üzenetére


ferob
őstag

Ami ugye teljesen témán kívüli a topikban, így ha már ennyi hozzászólást írtatok róla, akkor legközelebb tegyétek OFF-ba.

(#4146) nincsnév007 válasza ferob (#4145) üzenetére


nincsnév007
őstag

Rendben

(#4147) kekkola válasza Litván Zongora (#4143) üzenetére


kekkola
senior tag

Pi music player? Én azt használom, egész jó.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4148) barmar válasza kekkola (#4134) üzenetére


barmar
aktív tag

Egy hófehér hatternel nézd meg egyesével a kijelző sarkait. Figyeld az arnyalatot. Az also sarkában melegebb, sargabb árnyalatú a fehér.

(#4149) Tiger. válasza barmar (#4148) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Meglehet szokni, az is közre játszik hol nézed épp, van hogy alig észrevehető.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4150) kekkola válasza barmar (#4148) üzenetére


kekkola
senior tag

Az amit én látok, csak bizonyos szögből látszik. LCD test progival nézem.

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.