Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) kekkola válasza TODI1111 (#3048) üzenetére


kekkola
senior tag

Vedd!

O+8T

(#3052) MrPetya19 válasza kekkola (#3051) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nagyon szeretnétek egy új tulajt mi? :DDD

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3053) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kevesen vagyunk de még kevesebben bánták meg. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3054) h4h01 válasza MrPetya19 (#3052) üzenetére


h4h01
senior tag

Ha neked a kamera, és a kijelző fontosabb, akkor én most lehet, h a Pixel, vagy Pixel XL mellett döntenék..Igaz valami bűnronda, az audio képességei sem ilyenek, de az "összkép", az nagyon hasonló ehhez..

(#3055) TTTotya válasza h4h01 (#3054) üzenetére


TTTotya
senior tag

Csak az ár címke nem. :( :DDD

(#3056) kekkola válasza h4h01 (#3054) üzenetére


kekkola
senior tag

Előtte s7esem volt, kamerában és kijelzőben veri a 10est. Nem nagy a különbség, de jobb. Nekem a sebesség, a letisztult sense, a külső, a hang ami miatt a 10es jobban tetszik.

O+8T

(#3057) MrPetya19 válasza kekkola (#3056) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az amoledet szeretem, és a kamerája automatán jobb, de a szoftverét nem nagyon szeretem, meg hosszú távon a szoftvere se a legjobb a samsungoknak.

h4h01, TTTotya: Tetszik ám a pixel, de eszméletlenül drága sajnos.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3058) Klaus Duran válasza kekkola (#3056) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ezt mond meg no more fórumtagnak.
M7-röl S6-ra váltott. Mondván hogy innovatívabb és jobb. :W

;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3059) w333 válasza Klaus Duran (#3058) üzenetére


w333
félisten

Pedig a Samu már nagyon nem ugyan az mint régen volt ... :N

Nekem a HTC 10 -el csak annyi bajom volt hogy gyakorlatilag ugyan az volt mint a Nexus 5X telefonom (fém külsővel és semmivel sem volt gyorsabb), nagyon sok funkciót hiányoltam belőle és igen lehet hogy fura de nekem most az S7E sokkal gyorsabb és fluidabb az egész rendszer ... baromi erős a HTC 10 papíron de a pár nap alatt míg nálam volt annyit sikerült kiderítenem hogy a belső tárhely elég lassú ezért az egész telefon teljesítményét elég agresszíven visszafogja.

Nem azt mondom hogy rossz ... csak annyit hogy én kicsit többet vártam, kijelző, kamera, és rendszer sebessége lehetne kicsit gyorsabb !

De simán lehet hogy az enyém volt valami hibás darab nem tudom ... csak annyit hogy német telekomos rom volt rajta, ha ez számít is valamit !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3060) h4h01 válasza w333 (#3059) üzenetére


h4h01
senior tag

Pont az ellenkezőjét tapasztaltam :C ..Maga a rendszer ezen sokkal jobb, gyorsabb, szebbek az animációk..Ha ilyen játékokat nem veszünk figyelembe..Tekintettel arra, hogy egy darab sincs a telefonon, akkor azt kell mondani, h az appok kb. tizedmásodpercre dettó ugyanúgy, nyílnak meg..Viszont az S7-ben több delay-t, vagy késést fedeztem fel, így, rendszer szinten (beállítások, widgetek kezelése, alkalmazás telepítésnél)..Ami gyorsabb az s7-nél az a kamera, a HTC 10-en viszont gyorsabban menti le a fotót..Viszont a fókusz az tényleg jobb az s7-nél, de ez is meglepően jó..
Mind1 lehetne folytatni naphosszat, mert nincs tökéletes, nem is lesz..De így a zsivány egyes után azt tudom mondani, h Vader ezt választaná, C3PO, pedig az S7-et :DD

(#3061) w333 válasza h4h01 (#3060) üzenetére


w333
félisten

Persze semmi értelme ezen vitatkozni, van akinek ez van akinek pedig az jön be ... egyik telefonnal sem lehet mellé nyúlni mert mindkettő szuper jó ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3062) MM


MM
őstag

Sziasztok!

Régóta szemezek a telefonnal, és mivel tegnap este sikeresen elhagytam az 5x-emet, most hirtelen szeretnék egybe beruházni. (ha lehet, még ma...)
Mobilcorner oldalán karbantartás van, úgyhogy kérdésem, tudtok-e mondani másik olyan GSM boltot, ahol nagy valószínűséggel gyári garis telefont kapok?

Jól tudom, hogy ehhez elég, ha EU régiós telefont kapok, független szoftverrel, és rendes számlával?
Illetve ezt hogyan tudom vásárlás előtt leellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

(#3063) kekkola válasza w333 (#3061) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem a legnagyobb bajom az S7-tel az volt, hogy a fizikai home gombot le kell nyomni, nem érintős. Ráadásul ilyen hitvány, kemény, kattogós... sztem nem csúcskészülékhez méltó. A 10esben nagy tanár az érintős gomb. Az sem tetszett hogy üveg a borítás, ismerősöm most cseréltette, 22k a hátlap... a zsebében volt és nekiment valaminek. Amúgy tényleg nem a régi már a samu, már nem fog el tőle a hányinger :D az s7 kifejezetten tetszett, az S2 óta az első samu ami igazán bejött (s3 már nem annyira, s4 talán elmegy, s5 hányás, s6 hagyjuk) Az S7 kijelzője gyönyörű viszont. Amikor kicsomagoltam a 10est (az s7 után) akkor pislogtam, hogy mi ez a f...s :D 1,5 napig zavart de gyorsan hozzászoktam. Az s7nek nagyobb a fényereje és jobbak a betekintési szögek (a színek is élénkebbek kicsit).

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3064) kekkola válasza MM (#3062) üzenetére


kekkola
senior tag

Hívd fel a mobilcornert telefonon. Úgy is felvesznek rendelést. Ahol EU régiós készüléket adnak az gyári garis is egyben. Elvileg még rendes számla sem kell hozzá (ha nincs számla, akkor a gyártási időtől indul a 2 év gari, nem pedig a vásárlás napjától). Hívd fel a boltot, kérdezd meg, majd rendelj. Ha nem EU-s akkor meg visszaküldöd. Sztem már kevés helyen lehet kapni nem EU modellt.

O+8T

(#3065) MM válasza kekkola (#3064) üzenetére


MM
őstag

Ok, köszönöm!
Ha megvan a telefon, van esetleg olyan oldal (HTC-nél?), ahol ellenőrizhető IMEI alapján a garancia megléte és lejárata?

(#3066) Janaboy válasza MM (#3062) üzenetére


Janaboy
veterán

Én a smartshop-tól vettem és rendes EU-s verzió jött.

Janaboy

(#3067) kekkola válasza MM (#3065) üzenetére


kekkola
senior tag

http://www.htc.com/hu/contact/email/

Csak angolul! Általában legkésőbb másnapra válaszolnak.
Vagy online chat angolul.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3068) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Közben megkapta a Nexus 6 is a 7.1.1-et és az amerikai T-mobil is útjára indította a nougat-ot a HTC 10 számára, eközben az európai HTC fb oldal letiltotta a felhasználó bejegyzéseket az oldalon. :D Nagy gáz, amit csinálnak... :(

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3069) MrPetya19 válasza CptAdamica (#3068) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem túlparázzátok a dolgot.
Nekem nexusom van de még itt is lazán vannak hónapos eltérések.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3070) CptAdamica válasza MrPetya19 (#3069) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze tudom, hogy a nexus-nál is vannak csúszások, mi például 1 hónappal később kaptuk meg a nougatot nexus 6-ra, mint a 6P. Viszont azért vagyok türelmetlen, mert már használtam, van benne pár jó funkció, amit minden nap hasznát vennék, plusz reménykedek, hogy néhány alap játék szaggatását is megoldja. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3071) ffodi válasza CptAdamica (#3068) üzenetére


ffodi
veterán

Nem értem ezt a sok elégedetlen felhasználót. Emlékeim szerint konkrét dátumot nem mondtak az OTA-ra, a december végére várt frissítés pedig vélhetőn januárra fog tolódni. Na és? :U

Azt sem értem, hogy "az US verzió már online, hol marad az EU".....ha valaki eddig figyelte az OTA-k megjelenését, akkor USA és Taiwan kapta mindig először, majd hetek/napok múlva az EU....érdekes eddig ezt senki sem kifogásolta.

Valószínű valami bug/hiba miatt van a csúszás, így én örülök is neki, hogy kireszelik rendesen mielőtt kiadnák. Tippre jan. 12. köményén lesz amúgy valami, mert akkor jelentik be az új készüléket....

:))

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3072) CptAdamica válasza ffodi (#3071) üzenetére


CptAdamica
veterán

December elejére ígérték, aztán elkezdték halogatni a dolgot, most ott tartunk, hogy január eleje, ami lassan elmúlik... Jól mutatja az is, hogy inkább letiltják a bejegyzéseket, mert már ők is unják a sok kérdést, az emberek meg egyre türelmetlenebbek. Engem csak az bosszant, hogy beígérik, hogy itt lesz december elejére, aztán még mindig semmi, semmi hivatalos hír, hogy mikorra várható. Szerintem az van a háttérben, hogy marhára szarnak Európára.

Megyen!

(#3073) h4h01 válasza CptAdamica (#3072) üzenetére


h4h01
senior tag

Remélem a rendszer stabilitása, és megbízhatósága maradni fog a jelenlegi szinten..És nem lesz semmi megcsonkítás benne, mert akkor az a pár új funkció nem ér annyit..Engem nem sürget a dolog, és kiadás után sem szeretném egyből telepíteni, inkább kivárok :)

(#3074) ferob válasza CptAdamica (#3072) üzenetére


ferob
őstag

Nagyon nagy erőkkel azért kár várni, mert egyelőre nem jutott előrébb a múltkori helyzet óta a dolog.

(#3075) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Az üzemidő milyen nektek?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3076) CptAdamica válasza ferob (#3074) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valahol lehet követni az eseményeket?

Megyen!

(#3077) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Van itt olyan akinek m9-ese volt és már egy jó ideje 10-est használ?
Miben jobb a 10 az m9-től és miben rosszabb?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3078) kekkola válasza MrPetya19 (#3075) üzenetére


kekkola
senior tag

5 óra SOT átlagban. Amióta a Fotókra szinkronizálom a fényképeimet azóta kb. 4 óra...

O+8T

(#3079) h4h01 válasza MrPetya19 (#3075) üzenetére


h4h01
senior tag

5 óra nekem mindig megvan.. Ebben a pillanatban 4ó55p-nél járok, és még van 31% hátra..De ez egy laza használat volt most..

(#3080) Janaboy válasza h4h01 (#3079) üzenetére


Janaboy
veterán

Mivel meritek a sotot?

Janaboy

(#3081) ferob válasza Janaboy (#3080) üzenetére


ferob
őstag

Nem kell hozzá külön alkalmazás, az akkumulátorhasználatnál is megjelenik.

(#3082) Janaboy válasza ferob (#3081) üzenetére


Janaboy
veterán

Ah koszi.

Nekem csak picivel több mint 4 ora 15%on.

Janaboy

(#3083) Schanyee


Schanyee
senior tag

Érdekes dolog ez a wifi térerő. Van hogy jó, van hogy nem és attól biztosan nem függ hogy hogyan fogom a kezemben a telefont (kivéve ha direkt leárnyékolóm, de annak nincs értelme :) ). Plusz nem asus routerem van. A térerő kijelzése megegyezik a referencia huawei készülékkel,a sebesség a router mellett többszöröse, távolabb meg néha megegyezik vele, néha meg lassabb. Talán egyszer volt jobb is. Közben a huawei sebessége nem változik semmit.

[ Szerkesztve ]

(#3084) MrPetya19 válasza h4h01 (#3079) üzenetére


MrPetya19
addikt

Köszönöm mindenkinek. :R

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3085) _Flood_ válasza Schanyee (#3083) üzenetére


_Flood_
aktív tag

De ez csak 2.4 Ghz-en, 5 gigán minden jó. Ugye?

(#3086) feenty válasza Tiger. (#3077) üzenetére


feenty
aktív tag

Én M9ről jöttem.
Amiben számomra jobb: kamera elől-hátul, akkuidő, kijelző, a gyári füles hangzása, fizikai gombok a virtuális helyett, ujjlenyomat olvasó
Amiben rosszabb: beépített hangszóró (valahogy nem bírok megbarátkozni a hangzásával)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#3087) Schanyee válasza _Flood_ (#3085) üzenetére


Schanyee
senior tag

Azt még nem próbáltam mert a router csak egyet kezel egyszerre és van több eszköz ami nem kezeli az 5ghz-et, de kipróbálom

(#3088) pg1966 válasza Tiger. (#3077) üzenetére


pg1966
aktív tag

Egyetértek "feenty"-vel, az M9-el való összehasonlításban, de még hozzátenném a jobb processzort, ami kevésbé melegszik, és a nagyobb RAM-ot. Type C USB csatlakozó is jobb, mint a micro USB. Hozzá adott gyorstöltőről se feledkezzünk meg! Az ujjlenyomat olvasó sokaknak hasznos lehet, meg a bekapcsoló gomb recés felülete jobb, mint az M9-nél volt, ott nem érződött a a különbség a hangerő gombokhoz képest.
A kijelzőt már volt említve, de nem csak a minősége, felbontása, hanem a mérete is jobb, amihez az is hozzáadódik, hogy a gombok nem azon vannak. A keretek vékonyabbak, emiattt a nagyobb kijelzőhöz, csak alig lett (1,3 mm-rel) szélesebb a készülék.
A külső szubjektív, az előlap nem annyira nyerő/egyedi szerintem, viszont minőségileg jobb ez a megoldás, meg fogásra is kellemesebb, az M9 elég éles volt. A jack-et én jobban szerettem a készülék alján.
A 10-nél nagyobb a fejlődés az M9-hez képest, mint az M8-M9 között volt, egyedül a külső hangszórók minősége veszett el a fejlődés oltárán.

[ Szerkesztve ]

(#3089) Schanyee válasza Schanyee (#3087) üzenetére


Schanyee
senior tag

Sajnos ha átállítom a router-t 5ghz-re megszűnik teljesen a wifi, más eszközön se megy. Úgy látszik a UPC modem ezt nem bírja kezelni rendesen.

(#3090) Tiger. válasza pg1966 (#3088) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszönöm. A hangszórók annyira már nem lenyegesek, van egy fasza bl cuccom. Nagyon érik a cseréje, viszont ebben a hónapban gondolom valami közép kategóriát hoz a HTC.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3091) MrPetya19 válasza Schanyee (#3083) üzenetére


MrPetya19
addikt

Van ilyen néha sajnos.
Nekem a nexus 5-öm csinált ilyeneket, de csak a saját wifivel, lett új routerünk és azóta tökéletes.
A tabletem például az irodai wifit nem szereti valamiért.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3092) kekkola


kekkola
senior tag

Két napja folyamatosan langyos a telefonom és merül mint a nyeletlen balta... Google play szolgáltatások akkuhasználata 60% feletti. :F
Valakinek valami ötlet?
Címtár, naptár, chrome, gmail, drive, keep, google fotók - ezeket szinkronizálom automatikusan.
Hely meghatározás akkukímélőn. FB nincs.

O+8T

(#3093) MrPetya19 válasza kekkola (#3092) üzenetére


MrPetya19
addikt

Újraindítani próbáltad?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3094) kekkola válasza MrPetya19 (#3093) üzenetére


kekkola
senior tag

Persze.

O+8T

(#3095) MrPetya19 válasza kekkola (#3094) üzenetére


MrPetya19
addikt

Akkor sajnos nem nagyon tudsz mást tenni ellene, mint vársz míg frissül és megjavul.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3096) kekkola válasza MrPetya19 (#3095) üzenetére


kekkola
senior tag

A google fotók auto szinkront kilőttem... :U
Talán kezd magához térni... :(((
Szeretlek google...

O+8T

(#3097) Kronk


Kronk
őstag

Megkérdezem hátha van ötletetek rá, Garmin fenix3 órát használok, egy ideig mentek az értesítések az órára, de egy pár hete már nem, csak ha újra indítom a telefont, akkor megy egy ideig, nem tudom meddig, majd ilyen üzenetet kapok:

Természetesen a szolgáltatás látszólag engedélyezve van.
Újra telepítés már volt, nem segített.

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#3098) MrPetya19 válasza kekkola (#3096) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sajnos nekem a nexuson sokkal rosszabb, ha ilyen van. Hiába 2300mah :DDD

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3099) kekkola válasza MrPetya19 (#3098) üzenetére


kekkola
senior tag

Na úgy néz ki a google fotók volt a ludas, amióta kikapcsoltam az auto szinkront minden helyreállt.

O+8T

(#3100) MrPetya19 válasza kekkola (#3099) üzenetére


MrPetya19
addikt

Első feltöltésnél ez előfordul.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.