Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Schanyee


Schanyee
senior tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy melyik a gyári (default) HTC csengőhang? Huawei-ről tértem át és átmásolta azt is.

Meg egy off kérdés, milyen programot érdemes arra használni, hogy mondjuk hétköznap este 11-kor elnémuljon a telefon magától? :)

Korábban volt egy kérdésem, azzalk kapcsolatban, hogy a tesztekben szidták hogy halk a beszéd hangszórója. Az én tapasztalatom az, hogy elég jó hangos (Honor 6-tal és pár Motorolával összehasonlítva). Szerencsére nem is kell a max hangerő, bőven elég a kisebb is.

(#3152) istnag válasza Schanyee (#3151) üzenetére


istnag
addikt

A Ne zavarj módban be lehet állítani mindent, ehhez nem kell program. (M8-nál legalábbis)
Beállítások-Hang és értesítés-Ne zavarj

(#3153) ferob válasza Schanyee (#3151) üzenetére


ferob
őstag

Gyárilag tudja a készülék az alábbi menüpontban.

Beállítások > Hang és értesítés > Ne zavarj

Ezen felül az Automatikus szabályok alatt testre tudod szabni idő vagy esemény alapján.

[ Szerkesztve ]

(#3154) TTTotya válasza kekkola (#3150) üzenetére


TTTotya
senior tag

Tuti, hogy tartogatnak még valami nagy dobást későbbre. (Számomra a U sorozat nem is létezik.) Kell még jönnie legalább egy igazi flagship készüléknek, a HTC 10 utódjának mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#3155) istnag válasza TTTotya (#3154) üzenetére


istnag
addikt

Így van , lesz snapdragonos csúcsgép, ebben én is szinte biztos vagyok.

(#3156) Schanyee válasza istnag (#3152) üzenetére


Schanyee
senior tag

Köszi! Ferob neked is. Valamiért nem vettem észre, pedig átnéztem az egész beállításokat.

(#3157) karldergroße


karldergroße
senior tag

[link]

"Bugos" a frissítés, ezért nincs...

[ Szerkesztve ]

(#3158) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ezt a tokot csak ebayen lehet megvenni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3159) CptAdamica válasza Tiger. (#3158) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem igen, ott elég jó áron van most.

Megyen!

(#3160) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok, ha minden igaz délután HTC10 tulaj leszek kíváncsian várom S7-ről térek át...
Fólia vagy üveg a kijelzőre ami ajánlott van esetleg?
Van bármi hiba amire érdemes figyelnem?

köszönöm.

(#3161) Schanyee válasza Bossi (#3160) üzenetére


Schanyee
senior tag

Üveget most vettem xprotector-t, ha kell féláron eladom. Nem bontottam ki a dobozok kívül semmit, mert látszott hogy a lekerekített kijelző miatt kisebbre csinálták és az nekem nem tetszett.

(#3162) Bossi válasza Schanyee (#3161) üzenetére


Bossi
őstag

Hát az nekem sem túl jó ha nem ér ki a széléig akkor viszont ez a probléma itt is mint szinte az összes készüléknél....

(#3163) Schanyee válasza Bossi (#3162) üzenetére


Schanyee
senior tag

Sajnos igen.

(#3164) Tiger. válasza Schanyee (#3161) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez xpros?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3165) Bar1


Bar1
aktív tag

3 héten belül érkezik az európai verziókba a Nougat, forrás:
LlabTooFeR

(#3166) CptAdamica válasza Bar1 (#3165) üzenetére


CptAdamica
veterán

Relax and wait. :DDD Ez a hivatalos OTA frissítés lenne?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3167) ffodi válasza Bar1 (#3165) üzenetére


ffodi
veterán

Akkor a január 24. reális időpont.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#3168) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megkapjuk a pixel launcher-t is, vagy ez csak a nova miatt ilyen? Amúgy elég jó lenne. :)

Megyen!

(#3169) Tiger. válasza CptAdamica (#3168) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Elég smooth.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3170) Schanyee válasza Tiger. (#3164) üzenetére


Schanyee
senior tag

Igen

(#3171) kekkola válasza Bossi (#3160) üzenetére


kekkola
senior tag

Szia!
Én is S7-ről jöttem :)
Ami jobb az S7-ben az a kijelző és a kamera. A kijelző kb másfél napig zavart, kisebb a fényereje, a betekintési szög sem olyan és a színek is egy kicsit (!) fakóbbak. A kamerától az S7nél sem voltam elájulva, de az automata módot ott jobban megoldották.
Hangban, dizájnban (fém ház, forma) leveri a 10es az S7-est. A gyári füles eszméletlen gagyi az S7nél. A 10es sokkal jobb. Akksi kb egyforma, 4-5 óra SOT.
Sebesség kb ugyanaz, k...va gyors mindkettő.
Engem a fizikai gomb lenyomása nagyon zavart, ráadásul erősen is kellett nyomni és kattogós gagyi. A 10es hangja elég komoly fülesen keresztül. Na és a sense... :)

Alapvetően nem szeretem a samut de az s7 megfogott és egy nagyon jól sikerült cumó lett.
Ami a 10est illeti azt érzem, hogy végre újra Htc. Nálam ha droid, akkor htc, remélem nem ba...ák el a renomét mert ez az U eddig eléggé csíp.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3172) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ha telenoros egy készülék van esély rá hogy független?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3173) kekkola válasza Tiger. (#3172) üzenetére


kekkola
senior tag

van. pl. a honor csak független készüléket forgalmaz szolgáltatónál is. :)

Ne gondolkozz sokat, jobb mint az M9... Add el gyorsan és irány a 10es! :D

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3174) Tiger. válasza kekkola (#3173) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ma lesek meg egyet itt Szegeden.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3175) Bossi válasza kekkola (#3171) üzenetére


Bossi
őstag

Igen kb. amit írsz az úgy van, mert már megvan a 10 a kijelző valóban gyengébb főleg a fekete és a fényerő viszont természetesebbek a színek.
A kamera érdekes nem rossz a 10 se.
A "home gomb" tényleg jó a 10-en sőt az ujjlenyomat olvasó is.
Eddig tetszik.

(#3176) Tiger. válasza Bossi (#3175) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tényleg nem lehet normális kijelzovedo üveget ra?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3177) _Flood_ válasza CptAdamica (#3168) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Csak ebben a nougat-os videóban van ilyen indító. Bár én is örülnék neki.

(#3178) h4h01 válasza Tiger. (#3176) üzenetére


h4h01
senior tag

Tavalyi telefonoknál már nem divat..Legalábbis samsungra, htc-re biztos nincs normális..Nem ajánlom egyiket sem..Fölösleges pénzkidobás..

(#3177) _Flood_ : Jah a videóban elmondja, h ez valami custom launcher..Mindenesetre, én nem örülnék neki, ha teljesen eltűnne a sense..Még mindig jobban tetszik mint az alap Pixel launcher..Nálam még mindig a sense az első, második viszont a pixel alap felülete..A többit hanyagolnám :D

(#3179) Bossi válasza Tiger. (#3176) üzenetére


Bossi
őstag

Hát én az utóbbi évben túl vagyok pár készüléken, de mióta ez a 2,5D típusú üvegek vannak a készülékeken szinte lehetetlen normális fóliát vagy üveget venni rájuk.
Viszont lehet ennek adok egy esélyt...

[ Szerkesztve ]

(#3180) Tiger. válasza Bossi (#3179) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De ez a kép alapján a hangszórókat is befedi, a másik megtudtam nézni a telot de sajnos tényleg csak telenoros a kérdésem az lenne megérné ki függetleníteni? Vagy utána nem olyan lenne mint egy független telefon és gondok lennének?
Ez sem rossz.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3181) CptAdamica válasza Bossi (#3179) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem felesleges a fólia, meg az üveg fólia is, normál használat mellett nagyon minimálisan karcolódnak csak. Viszont, ha építkezésen dolgozol, akkor jól jöhet. :D

Megyen!

(#3182) monsieur_H


monsieur_H
újonc

Nougat frissítés 3 héttel elhalasztva. :((

HTC 10 (EU + carrier versions) to get Android N with January security patch within next 3 weeks. Relax and wait.

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/820248564551000064

(#3183) Janaboy válasza monsieur_H (#3182) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, mar mas is leirta elotted.

Janaboy

(#3184) CptAdamica válasza _Flood_ (#3177) üzenetére


CptAdamica
veterán

Közben megtaláltam, felraktam a nova-t és már alapból felajánlja ezt a fajta menü mozgatást, tehát a Pixel launcher-t :) Nagyon kényelmes a felhúzós módszer.

Megyen!

(#3185) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Megtudtam nézni a telot de sajnos tényleg csak telenoros, a kérdésem az lenne megérné ki függetleníteni? Vagy utána nem olyan lenne mint egy független telefon és gondok lennének?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3186) Acheron válasza Tiger. (#3185) üzenetére


Acheron
őstag

Szia!
Volt olyan fórumtárs, aki SIM lock -os készüléket kapott a Telenortól, és volt, aki nem. Emellett korábban már esett szó arról, hogy a SIM lock mentes készüléken is lehet szolgáltatói brand -elt szoftver, ami jelentheti pl, hogy a frissítések nem pont ugyanolyan ütemben és tartalommal érkeznek, mint a gyárilag független készülékre (bár elnézve a 10 -esre kiadott eddigi frissítéseket, ez nagy veszteséget - eddig - nem jelent :U )
Ferob bizonyosan többet tud mondani erről (korábbi hozzászólásokban rákereshetsz, volt már téma).
Egyébként korrekt készülék, gyors, jól testre szabható, nagyon mutatós, az összeszerelés és anyaghasználat nemigen hagy kívánnivalót maga után, a legtöbb igényt kielégíti.

[ Szerkesztve ]

(#3187) kekkola válasza CptAdamica (#3184) üzenetére


kekkola
senior tag

Mivel kényelmesebb felhúzni, mint egy érintés és bent vagy a menüben?

O+8T

(#3188) CptAdamica válasza kekkola (#3187) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem kell a képernyő közepét eltalálni, csak kényelmesen egy mozdulat, próbáld ki. :)

Megyen!

(#3189) MrPetya19 válasza Tiger. (#3185) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mázlista
Pesten már minden boltban voltam, de sehol se volt kirakva.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3190) Tiger. válasza MrPetya19 (#3189) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát én sem boltban néztem meg, bár a tnel volt egy fehér, ezt egy srác árulja, így jobban megtudtam nézni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3191) ferob válasza Tiger. (#3185) üzenetére


ferob
őstag

A hálózati zár megléte vagy feloldása nem befolyásolja a készülék működését.
Ezt leszámítva az összes eredetileg magyarországi szolgáltatótól származó készülék megegyezik mind hardveresen, mind szoftveresen a régióban kapható többi készülékkel.

(#3192) Tiger. válasza Acheron (#3186) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt ertem, de megéri ki fuggetleniteni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3193) ferob válasza Tiger. (#3192) üzenetére


ferob
őstag

Az összes magyarországi hálózati záras készüléket a szolgáltatók saját kóddal látják el, így az semmilyen más adatbázisból nem hozzáférhető, valamint csak a hűségidő lejártát követően (egyéb esetben a kötbér és az összes kapott kedvezmény megfizetése után), az eredeti tulajdonosnak oldják fel a meghatározott, de nem olcsó díj ellenében.

(#3194) Schanyee válasza MrPetya19 (#3189) üzenetére


Schanyee
senior tag

Ha szeretnéd dobj egy PM-et és összefuthatunk valamikor a városban, megmutatom szívesen. Akár el is adom, erősen elgondolkodtam egy Huawei P9-re váltáson. A telefon nagyon szuper, egy csomó minden nagyon tetszik, de a Huawei felülete nekem otthonosabb, ott egyből tudok mindent mi merre van, hol keressem.

(#3195) dosaa válasza kekkola (#3149) üzenetére


dosaa
csendes tag

Azért ez a szerviz dolog vicces. Ha beviszem Budaörsre, elküldik Romániába, 4300 Ft a bevizsgálás és utána mondanak árat, 5-30 nap a javítás ha van alkatrész raktáron....
Felhívtam kb 10 céget, akik foglalkoznak javítással, de sehol sem vállalják a HTC10-t, mert még a rendelhető listájukban sincs kijelző hozzá...

(#3196) ferob válasza dosaa (#3195) üzenetére


ferob
őstag

A gyártói márkaszerviz az, amivel egyedül jól lehet járni, mivel minden más esetben a készülékre vonatkozó jótállást megvonják, valamint a márkaszerviz az elvégzett munkára is több hónap garanciát vállal és a telefonra vonatkozó jótállás is érvényben marad.

Jobb, ha nem tapasztalod meg, hogy milyen negatív hatásai vannak egy nem szakszerű szervizelésnek, akár csak az összeillesztésből eredően is.
Ez persze nem jelenti azt, hogy a gyártó szervizében ne végezhetne egy-egy operátor silány munkát, de mivel garanciát vállalnak rá, ezért mindaddig kötelesek utána ingyen kijavítani, míg helyre nem állítják.

Arra azért nem árt felkészülnöd, hogy az árajánlaton egy igen magas ár fog szerepelni, így a javítás végeredményben a használt készülék árának a felét meg fogja haladni.

[ Szerkesztve ]

(#3197) kekkola válasza dosaa (#3195) üzenetére


kekkola
senior tag

2 éve még a szlovákokhoz küldték és volt átvevőpont budapesten (smartshop) a budaörsin kívül... ez ilyen sajnos :(
Egyszer volt egy One Max-om, nem találtam szervízt ami elvállalta volna (sim slot csere, kamera csere), azt hittem már nem garanciás. Amikor kiderült hogy garis, beadtam, 2 hét múlva visszajött és minden frankó volt.

O+8T

(#3198) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez sem néz ki rosszul.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3199) balu150


balu150
csendes tag

Sziasztok!

Milyen szivargyújtós töltőt használtok? Bármelyik jó lehet? Vagy kell valamilyen specifikációt nézni, hogy melyiket érdemes megvenni?

(#3200) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egyébként van olyan progi aminél ha beütöm neki az imei számot ki írja hogy milyen régiós?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.