Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Derrewyn válasza Litván Zongora (#3950) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Persze, az ilyen merülést szinte biztos, hogy valami háttérfolyamat csinálja.

(#3952) doggie válasza Tiger. (#3945) üzenetére


doggie
aktív tag

Az M9-ben ok, de én elvileg v2-es 810-ről (OP2) váltottam, arra is azt mondták, hogy javították a melegedést.
Dumagép az összes! :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#3953) Litván Zongora válasza Derrewyn (#3951) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Igen, csak eddig sose taapsztaltam ilyet. Se Sonyn, se LG-n, se Huawei-en... Mindegyiken ugyanazok a beállítások voltak.
Állati zavaró, hogy miután ma már ugye letiltottam gyakorlatilag minden elérhető szinkronizációt, előveszem a zsebből a telefont, érzem, hogy igen meleg, és az akksi töltöttség is esett 10 százalékponttal 30 perc alatt, kikapcsolt képernyő mellett. Valami itt nem frankó szerintem... :(

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3954) ferob válasza Litván Zongora (#3953) üzenetére


ferob
őstag

Töröld a Google Play-szoláltatások adatait és a frissítéseit, majd tedd fel az áruházból a legfrissebbet, utána meg fog oldódni a probléma.

Ez nem korlátozódik külön a biztonsági mentésre vagy bármi másra, ugyanúgy előfordulhat pl. a fotók vagy zenék szinkronizálása miatt is, nem függ a telefon gyártmányától sem.

Ha nem javul meg, akkor valamelyik alkalmazásod okozza, amelyik használja a Google szolgáltatásait vagy a helyadatokat, csökkentett üzemmódban indítva a készüléket ezt könnyen ki lehet szűrni.

(#3955) Litván Zongora válasza ferob (#3954) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

OK, megtettem. :K
Remélem, igazad lesz...

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3956) MrPetya19 válasza Litván Zongora (#3955) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem eddig minden androidos telómon csinálta ezt a Play szolgáltatások.
Általában egy újraindítás megoldja.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3957) sztomi89


sztomi89
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, csütörtöki nap sikeresen betört a telefon kijelzője (fogászati székben ülve rezgésre reflexszerűen elővéve neki ütve az egyik fogászati eszköznek majd elejtve..). A készülék az ExtremeDigitalnál lett vásárolva. Mire számíthatok? Mennyibe fáj egy kijelző csere? :(

[ Szerkesztve ]

(#3958) ferob válasza sztomi89 (#3957) üzenetére


ferob
őstag

A helyzettől független, hogy hol lett vásárolva, mivel egyáltalán nem vonatkozik a készülék garanciája semmilyen külső behatásra történt meghibásodásra.
Amire számíthatsz az túlzások nélkül az, hogy a telefon árának nagyobb hányadát fogja kitenni a csere.

A márkaszerviz végez garancián kívüli javításokat is, így nem szükséges másra bízni a dolgot, de a részletekről a topik téma összefoglalójában olvashatsz.

(#3959) sztomi89 válasza ferob (#3958) üzenetére


sztomi89
tag

Köszönöm a segítségedet! Már látom is az összefoglalóban :)
A nagyobb hányada nagyságrendileg mennyi lehet? :F

Látom az összefoglalóban, hogy bármelyik Tmaxnál le lehet adni, egyből érdemes hozzájuk fordulni vagy először hivatalosan ahol vásárolva lett a készülék oda kellene fordulni?

[ Szerkesztve ]

(#3960) ferob válasza sztomi89 (#3959) üzenetére


ferob
őstag

A bevizsgálásnak és a javításnak is van egy díja, amihez jönnek a szükséges alkatrészek, de ezek nem feltétlen csak az egyértelműen hibás elemre korlátozódnak, mivel a sérülés következtében más is meghibásodhatott, de a bontás után szükségszerűen cserélendő dolgokat is ide kell számolni.

Az árak folyamatosan változnak, így konkrétumot nem nagyon lehet mondani, de ha tippelnem kéne, akkor nagyjából egy 60 ezer forint körül számíts rá.

Egyik üzlet sem foglalkozik a készülék javításával, ha gyártói garanciával vásárolta valaki, ami nálad adott, így maximum útbaigazítanak az átvevőhely kapcsán.
Ebből a szempontból a szolgáltatók speciális esetnek számítanak, mert ők közvetlenül küldik el a gyártói szervizbe a készülékeket, de még azokat sem muszáj náluk leadni, mivel az csak egy plusz lehetőség.

(#3961) kekkola válasza ferob (#3960) üzenetére


kekkola
senior tag

A Telekom is a budaörsi telemaxba küldi, akik továbbküldik. (egy telekomnál dolgozótól származó információ)

O+8T

(#3962) ferob válasza kekkola (#3961) üzenetére


ferob
őstag

Javításra való leadás után a szerviznél vagy visszaérkezéskor a munkalapon levő adatok között sehol nem tűnik fel a Telemax mint partner, de még náluk érdeklődve se lesz nyoma a készüléknek.
Bár nem volt szolgáltatóval dolgom mióta a cseh szerviz lecserélése miatt a románoknál javítják a készülékeket, de nem valószínű, hogy ez változott volna.
Mellesleg egy ügyintézőnek nem sok fogalma lehet róla, hogy hova és hogyan küldik a készülékeket, mert ők is csak továbbítják házon belül.
A lehetőség bárkinek adott volt és ez a mai napig megvan, hogy valaki közvetlenül a szervizhez juttassa el a készülékét javításra, ehhez nem feltétlen kell igénybe venni a Telemaxot, mivel ők csak logisztikai partnerek, akik főként a független forrásból származó készülékeknek egyfajta átvevőhely hálózatként működnek, hogy országon belül megoldott legyen a garanciális javítás lehetősége.
Ez pontosan olyan partnerség, mint a Telemaxnak a GSM boltok/szervizek, akik konkrétan az átvevőhelyek, ehelyett adott a lehetőség bárkinek, hogy akár közvetlen Budaörsre vigye.
De ezt továbbvíve, szóba jöhet a Budaörsi közvetlen leadás helyett, hogy netán a romániai utazása során valaki a gyártói szerviznél adja le.

[ Szerkesztve ]

(#3963) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Arra lennék kiváncsi az mitől van hogy otthon jó a wifivel a telefon sőt mikor vittem müszakiztatni az autót az ottanival is jó volt, de a kondi termével nem, látta meg minden de nem működött, az i7 meg jó volt, újra indítás után sem volt jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3964) ferob válasza Tiger. (#3963) üzenetére


ferob
őstag

Kérjél információt a konditerem tulajdonosától a router típusából és a kapcsolat beállításairól, akkor lehet erről érdemben beszélni, viszont vélhetően erről senki nem fog ott veled társalogni vagy ez miatt bármilyen módosításokat eszközölni, így konkrét információ hiányában érdemleges válasz se tud születni.

(#3965) kekkola válasza ferob (#3962) üzenetére


kekkola
senior tag

Telekom vip szervíz infó. A telekom szervíz csak szoftveres gondot javít, hardveres probléma esetén ők továbbküldik és nem egyből romániába, hanem a telemaxhoz, majd azok továbbküldik. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a telekom sem a román gyári szervízzel van kapcsolatban hanem a tmx-en keresztül intézi a dolgokat. Csak arra reagáltam, hogy azt írtad miszerint egyből a gyári szervízbe küldi a szolgáltató.

O+8T

(#3966) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Most pénteken veszem meg én is ezt a HTC 10-et, nincs probléma a magyar nyelvvel ugye van benne gyárilag?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3967) Tiger. válasza Vikthor (#3966) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha cid034-es akkor tuti

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3968) Vikthor válasza Tiger. (#3967) üzenetére


Vikthor
nagyúr

az vmilyen azonosító kódja talán? Az rajta van a dobozon?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3969) FGyula30 válasza Vikthor (#3966) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ha nincs magyar nyelv, nem eu-s a kütyü (garancia miatt se jó így). De lehet rá tenni utólag ( morelocale).
Kérdezz rá vásárlás előtt h eu-s.
Utólag pedig a cid getter app-pal tudod megnézni h melyik régióból való a mobilod, de akkor már mindegy ugye...

[ Szerkesztve ]

(#3970) marcarc válasza sztomi89 (#3959) üzenetére


marcarc
senior tag

19-25 a kijelzo ebayrol, en siman a duplajaval szamolnek.

(#3971) Tiger. válasza Vikthor (#3968) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha az összefoglalót elolvasod ott megtalálod.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3972) Vikthor válasza Tiger. (#3971) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Igen közben eszembe jutott és megtaláltam! Köszönöm.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3973) Litván Zongora válasza ferob (#3954) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Úgy tűnik, bevált a tanácsod, három napja nem tapasztaltam extrém melegedést és delejfogyást. Köszi! :R

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3974) TTTotya válasza ferob (#3954) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az mitől lehet, hogy én nem tudom törölni a Google Play-szoláltatások adatait és a frissítéseit? Az összes gomb "vak", semmire nem lehet kattintani.

Más: az én CID-em HTC_001 WWE. Akkor nekem worldwide a garanciám is?

(#3975) ferob válasza TTTotya (#3974) üzenetére


ferob
őstag

Az adott alkalmazásnál a Tárolás menüpont alatt lehet törölni bárminek az adatait akkor is, ha valamiből nincs felrakva frissítés, így az semmiképp nem lehet szürke, és maximum csak letiltani/leállítani/törölni nem engedi.

A készülék jótállása nem lesz érvényes bárhol, azért mert a HTC__001 a CID-je, az lényegében azt jelenti, hogy valószínűleg az Egyesült Királyságba szánt telefonnal rendelkezel.

Viszont a jelenlegi szempontból teljesen mindegy, hogy hova máshova szól még a garanciád, elvégre Európában élsz, így ez inkább akkor lenne probléma, ha az Egyesült Államokban laknál, mert akkor nem tudnál mit kezdeni egy európai jótállással.

[ Szerkesztve ]

(#3976) TTTotya válasza ferob (#3975) üzenetére


TTTotya
senior tag

Köszi :R A Tárolás alatt tudtam törölni az adatokat.

Milyen verziónak kellene fent lennie a GPlay Services-ből?

Angliában élek, szal ezért a CID, csak kíváncsi voltam nem e valami szupergarim van :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#3977) ferob válasza TTTotya (#3976) üzenetére


ferob
őstag

Attól függ, hogy fel vagy-e iratkozva a béta verziókra, mert akkor a 10.5.48 a legfrissebb, ellenkező esetben a 10.2.99, amivel találkozhatsz.

(#3978) TTTotya válasza ferob (#3977) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam 10.2.98-at ír.

Esetleg elfelejtett frissülni valamikor?
Manuálisan lehet frissíteni?

Nem vagyok bétában.

(#3979) MrPetya19 válasza TTTotya (#3978) üzenetére


MrPetya19
addikt

Elég lassan szokott frissülni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3980) sztomi89 válasza ferob (#3960) üzenetére


sztomi89
tag

Köszönöm a segítséget! A héten utánajárok és leadom :)

(#3981) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Újra van mobilcorner-nél 10-es.
Most is egy év gyártói garanciát írnak. :F

(Ctrl+c Ctrl+v)
Kártyafüggetlen
Magyar nyelvű menü
Minden gyári tartozékával
1 év teljes körű Gyártói garancia

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3982) Bar1


Bar1
aktív tag

Az első HTC U (HTC 11) leak Evleaks-től, bemutató ápr. közepe/ vége, kapható május elejétől, részletek itt: HTC U

(#3983) MrPetya19 válasza Klaus Duran (#3981) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mi a baj az egy év gyártói garanciával?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3984) Tiger. válasza Bar1 (#3982) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem hiszem hogy ez az, ezt már féléve láttam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3985) Bar1 válasza Tiger. (#3984) üzenetére


Bar1
aktív tag

Az csak egy korai koncepció vázlata illusztrációnak, nem az új 11, csak a szöveg a leak, azt vedd figyelembe.

[ Szerkesztve ]

(#3986) TTTotya válasza Bar1 (#3982) üzenetére


TTTotya
senior tag

Akkor is megmondtam, most is azt mondom, ha ez tényleg ilyen lesz, veszem-viszem azonnal.

A Samunál meg vakargathatják majd a fejüket, hogy kitalálták az edge-t, de értelmet a HTC adott neki😀😀😀😀

(#3987) Tiger. válasza Bar1 (#3985) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gondolom a sense 9et mi is megkapjuk majd.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3988) balla241 válasza MrPetya19 (#3983) üzenetére


balla241
csendes tag

Semmi csak a gyártó kettő évet ad rá. :K

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#3989) balla241 válasza Tiger. (#3987) üzenetére


balla241
csendes tag

Biztos csak majd év vége fele szerintem. Nekem az Ultra sense van fent már ez is szebb.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#3990) balla241


balla241
csendes tag

Ilyen lett. ;)

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#3991) MrPetya19 válasza balla241 (#3988) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jaaa.
Szerintem csak szimpla elírás, mert a legtöbb már csak egyet ad.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3992) MrPetya19 válasza balla241 (#3990) üzenetére


MrPetya19
addikt

Miben más?
Virtuális gombokat még mindig nem lehet beállítani?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3993) balla241 válasza MrPetya19 (#3992) üzenetére


balla241
csendes tag

A widgetben. Sajna nem nagyon változtat rajta.
Minek a virtuális gomb csak a kijelzőből vesz el.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#3994) Tiger. válasza balla241 (#3990) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem nincs rootolva és. Én is lesz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3995) balla241 válasza Tiger. (#3994) üzenetére


balla241
csendes tag

Nem is írtam, hogy rootolni kell. :U
Mindenki maga dönti el, hogy mit tesz a készülékkel.
Egyébként 3 perc és full gyári lesz a teló.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#3996) doggie


doggie
aktív tag

Sziasztok Srácok!

Tudnátok abban segíteni, hogy HTC10-nél az ujjlenyomatolvasós home gombot be lehet-e másik funkcióra is állítani,mint pl. OP-n, hogy 2 érintés és kikapcsolja a képernyőt..stb? Próbáltam keresni rá, de vagy vak vagy béna vagyok, mert nem találtam semmi ilyet a beállításokban sem és itt a fórumon sem.

Előre is köszi, ha valaki megpróbál segíteni.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#3997) marcarc válasza doggie (#3996) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem csak Nova launcherrel sikerult. En a menut hozom fel vele.

(#3998) MrPetya19 válasza balla241 (#3993) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én valahogy jobban szeretem.
De ha majd meglesz a telefon, akkor lehet megváltozik a véleményem.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3999) vitezpeto


vitezpeto
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a push emailt hogyan tudnám beállítani?

Előre is köszönöm.

Attila

(#4000) ferob válasza vitezpeto (#3999) üzenetére


ferob
őstag

Miután hozzáadtad a fiókot, akkor az alábbi elérési úton tudod beállítani.

Levelezés > Beállítások > Szinkronizálás, küldés és fogadás >
> Csúcsidőszakban végzett szinkronizálás > Push mail
> Csúcsidőszakon kívüli szinkronizálás > Push mail

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.