Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Amúgy most cserélhetek majd céges mobilt, és úgy fest, HTC 10 és Galaxy S7 Edge között kell majd döntenem. A többi aspiráns már kiesett.
Ti melyiket vennétek? :DDD Hülye kérdés, tudom. :DD

Nekem a 10-es szimpibb, nem csak mert nem bízom a Samsungban, hanem mert a zene minősége számomra fontos paraméter. Most LG V10-em van, nem várom, hogy azt zenében bármi is felül bírná múlni, de azért megközelíteni nem ártana...:) Az always on képernyő és a felbontás állítása szól még a Samu mellett. Meg tán a kamera, de az engem hidegen hagy.

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3752) Tiger. válasza Litván Zongora (#3751) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Állítani itt is tudod de sztem az nem felbontás, én inkább nagyitasnak, illetve kicsinyitesnek mondanám ikonok bizonyos dolgok lehetnek kisebbek nagyobbak.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3753) karldergroße válasza Litván Zongora (#3751) üzenetére


karldergroße
senior tag

Milyen effektív haszna van a képernyőfelbontás állításának?

[ Szerkesztve ]

(#3754) nincsnév007 válasza Litván Zongora (#3751) üzenetére


nincsnév007
őstag

Egyértelmű: HTC 10 :D

(#3755) Badboys


Badboys
őstag

Elnézést,hogy ide írok,de az M9 topik az halott. Mindenkinek minden jó. Sajnos ezt én nem mondhatom el a 7.0 val lenne gondom,de leginkább a tárcsázónál találtam több hibát. A HTC thema szerkesztővel csináltam egy témát magamnak ezt használtam 6.0 val teljesen hibátlanul. A 7.0 nál meg a hívás indításnál nem azt a képet adja vissza ami a témában van,hanem régi ronda szürke fejet fél mellkassal. Kérdezném,hogy nálatok is így van? Már vagy a nyolcadik gyári visszán vagyok túl és rossz az egész. A Vissza állítás után följön a kis fehér ablak,hogy android alkalmazások optimalizálása megfigyeltem,hogy van amikor 66/220 at ír van amikor 77/220 al indít ez miért van? Nagyon vontatottan optimalizál olykor hirtelen ugrik 10-15 öt a számláló. Amennyiben valaki megmondja,hogy miként tudok képernyő mentést csinálni mentem és akkor teljesen egyértelmű lesz,hogy mit kérdezek mert így nem biztosan ok.
Elnézéseteket kérem,hogy ide fordultam segítségér. Köszönöm

(#3756) Litván Zongora válasza karldergroße (#3753) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A full HD feletti felbontás a legtöbb esetben teljesen fölösleges ebben a méretben. Csak az erőforrásokat zabálja. Szerintem ésszerű dolog korlátozni, ha nincs rá valódi szükség.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3757) Janaboy


Janaboy
veterán

Sracok a felso pici menunel visszahozhato, h elso lehuzasnal is legyen datum?
Zavar h ketszer kell hozza lehuzni.

Janaboy

(#3758) Tiger. válasza Badboys (#3755) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Várni kell vele hogy optimalizaljak 7-re.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3759) Tyer válasza Litván Zongora (#3756) üzenetére


Tyer
őstag

2 kérdés:
1. És ezt hol lehet beállitani?
2. Hogy tudom elérni, hogy másmilyen időjárás/órám legyen?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#3760) h4h01 válasza Litván Zongora (#3751) üzenetére


h4h01
senior tag

Ha a zene fontos paraméter, akkor egyértelmű a HTC 10..Mind hangerőben, mind minőségben lemossa az S7 edget..Tapasztalat!
Igaz V10-em nem volt, de a tesztek alapján kb. egy szinten van a kettő..Mindenesetre nagy különbséget szerintem nem fogsz észrevenni a V10, és a HTC 10 között..De kíváncsi lennék egy őszinte véleményre..Mondjuk lehet elmegyek egy media marktba, aztán bedugom a fülesemet egy V10-be, és a HTC 10-be, hogy saját tapasztalatom legyen :))

(#3759) Tyer: Az óra az témától függ..Minden témánál kicsit más..Vagy ott van a klasszikus nagy HTC óra widget :K

[ Szerkesztve ]

(#3761) ferob válasza Litván Zongora (#3748) üzenetére


ferob
őstag

A HTC gyári Boost+ alkalmazásában lehetőség van a futtatott alkalmazások felbontásának a csökkentésére, ami bár nem egy teljes értékű dolog ilyen formában, de a lehetőség adott.

(#3753) karldergroße: Nem kérdés, hogy a hosszabb üzemidő az előny ebben az esetben.

(#3755) Badboys: Elég erős csúsztatás, hogy az M9 topik halott lenne, mivel te magad is írtál ebben a hónapban többször oda, amire reagáltak is, de az elmúlt 2 hétben is 82 hozzászólás született.
Ettől függetlenül, mivel igaz erre a készülékre is, a friss rendszerben az InCallUI nem alkalmazza a témák legtöbb elemét, így fordulhat az is elő, hogy sötét színek esetén fehér marad, de majd javításra kerül.

(#3762) Litván Zongora válasza h4h01 (#3760) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Az a helyzet, hogy bedugni egy fülest a V10-be csak előjáték...:) A valódi tudását csak egy extenderes trükkel hi gain módba kapcsolva mutatja meg, így semmilyen teszt vagy kipróbálás nem mutatja meg, mit tud valójában. Én meg ehhez vagyok szokva.
No de mindegy is, ha azt mondod, az S7 sehol nincs egy dedikált DAC-os HTC-hez képest, azt könnyen el tudom hinni. ;)

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3763) ako001


ako001
aktív tag

Sziasztok!
Elöre is bocs a làma kérdését,de a Google billentyűzeten,hol lehet kikapcsolni,hogy ne akarja kitalàlni mit szeretnék írni.Mert àllandóan berak tök értelmetlen szavakat a mondatokba.Régebben ez prediktív bevitel néven volt de most nem jövök rá mi ez és hol talàlom:-/
Még a billzet méretét lehet àllitani mert fektetett kijelzőnél,csak egy fél sor làtszik.
A vàlaszokat elöregedett is köszönöm.

Na erröl beszéltem. LoL

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#3764) nordzsi válasza ako001 (#3763) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Szia!

Alkalmazások>TouchPal>≡>Beállítások>Intelligens bevitel, szövegkörnyezeti javaslat...

TouchPal ikon a billentyűzet felett (első a földgömb mellett), majd klikk az átméretezés opcióra

(#3765) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hogy tudok ki jelentkezni egy fiókból?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3766) kekkola válasza Tiger. (#3765) üzenetére


kekkola
senior tag

Törlöd.

O+8T

(#3767) Tiger. válasza kekkola (#3766) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A szinkronizálásnal van ugye?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3768) kekkola válasza Tiger. (#3767) üzenetére


kekkola
senior tag

Fiókok és szinkronizálás.

O+8T

(#3769) Tiger. válasza kekkola (#3768) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3770) Derrewyn válasza Tiger. (#3769) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ha visszaküldés miatt jelentkeznél ki, akkor célszerű gyári visszaállítást csinálni.

(#3771) Tiger. válasza Derrewyn (#3770) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az meg volt csak az emlékeztetőben van egy két apróság ami kene. Eddig amit beírtam oda az iphonon is megjelent de most nem. Ott van az M7 en ha azon bejelentkezek jó eséllyel meg lesz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3772) Tiger. válasza Tiger. (#3771) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Használ valaki Nova launchert más ikonokkal?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3773) Tiger. válasza Tiger. (#3772) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azért kérdezem mert nem jöttem rá hogy lehet megcsinálni hogy a zárt képernyőn is ugyan az az icon legyen mert most ott nekem a sense van, pedig régebben megtudtam csinálni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3774) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Tegnap vettem egy 64 GB-os SanDisket, belső tárhelyként formáztam, és úgy tűnik megpusztult, mert semmivel sem látni.
Időnként feldodja az értesítést, hogy nem támogatott kártya, majd el is tűnik. Kolléga S7-esén a formázás elindul, de nem fut le. PC-en a lemezkezelésben sem jelenik meg.

Jól sejtem, hogy ennek ennyi? Valakinek egyéb ötlet?

(#3775) ferob válasza Derrewyn (#3774) üzenetére


ferob
őstag

Azért Windows alól egy diskpart vagy linux alól legalább egy fdisk még segíthet, ha semmi komolyabb hibája nincs.

(#3776) Tiger. válasza Derrewyn (#3774) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én is jártam így belsőként formáztam, és nem látta a gép, viszont telefonon keresztül ott vissza tudta állítani az eredetibe és azóta jó:))

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3777) Derrewyn válasza ferob (#3775) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nem, sajnos diskpart sem látja a kártyát. Olvasót ki lehet választani, de ennél többet nem sikerült elérni, "nincs szabad hely/nincs partíció/nincs lemez" ezeket írja vissza.

(#3778) MrPetya19 válasza Derrewyn (#3774) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ha úgy formázod, akkor persze, hogy nem látod, az a lényege, hogy beolvad a belső tárhelybe.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3779) Derrewyn válasza MrPetya19 (#3778) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Persze, de hozzá nem adja, és más eszközzel nem olvasható, formázható, PC nem is érzékeli.

Ezt mind leírtam, mennyit olvastál el belőle?

Téma túl van tárgyalva, viszem vissza boltba.

[ Szerkesztve ]

(#3780) istnag válasza Derrewyn (#3779) üzenetére


istnag
addikt

Valami ilyesmit kellene látnod, ugyan nem egy 10-es, de HTC. :)

(#3781) i400


i400
senior tag

Az miért lehet, hogy az email kliens egyik napról amásikra nem szinkronizál a háttérben, csak akkor ha megnyitom? A beállításokban meg van adva minden rendesen időszakok, időközök stb. :F

(#3782) dptrsk válasza i400 (#3781) üzenetére


dptrsk
addikt

Boost+ban kikapcsoltad, hogy NE kapcsolja le automatikusan?

(#3783) i400 válasza dptrsk (#3782) üzenetére


i400
senior tag

Ott a listában nincs is.

(#3784) _Flood_ válasza i400 (#3781) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Én inkább az "adatmentő"-re gyanakodnék.

(#3785) FGyula30 válasza i400 (#3781) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Próbáld ki h kikapcsolod az energiatakarékos üzemmódot. Nálam a google drive-ra pl nem lehet feltölteni ekkor. Ami nevetséges amúgy, mert 6.0 alatt lehetett. Letiltja a szinkront is ha be van kapcsolva. Ez valami vicc? Ez másnál is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#3786) i400 válasza _Flood_ (#3784) üzenetére


i400
senior tag

_Flood_, FGyula30: köszönöm a tippeket, holnap reggelre kiderül! (adatmentő nem csak a mobil adatforgalmazást korlátozza/kapcsolja?)

(#3787) i400 válasza i400 (#3786) üzenetére


i400
senior tag

Hát kiderült most szinkronizál... nem értem, hogy miért lövi le az email szinkront teljesen az energiatakarékos mód (meg ezek szerint mást is) :F

(#3788) ako001 válasza nordzsi (#3764) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi,sikerült!
Bár nem a touch pal volt,hanem a Gboard.

Derrewyn
Nekem is volt hasonló anomáliám a sd kártyával.Egyszer csak nem volt hajlandó működni,mindig jött a hibaértesítés.Kivettem,visszaraktam akkor addig működött amíg a formázás,menühöz értem,ott mindig eltűnt :D Géppen se láttam.A megoldás nekem az volt,hogy átraktam a gyerek tabletjébe,leformáztam,majd vissza a telefonba,és formáztam újra belsőként. Azóta jó szerencsére.Ez egy 120Gb-os ScsnDisc kártya.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#3789) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

SD-re akarok fájlkezelőben átrakni képet belső memóriából, de állandóan ezt kapom:

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3790) h4h01


h4h01
senior tag

7.0 alatt valóban nem lehet az osztott képernyős módban az ablakokat méretezni, vagy csak én vagyok béna? Annyira nem zavar, viszont azért néha jól jönne. Nekem pontosan ezt csinálja mint ebben a videóban. Visszaugrik középre..

Másik: Azt nem lehetne valahogy megoldani, hogy a kamera appon belül, ha rábökök a "galériára", vagyis a legutóbb készült kis képre, akkor ne a Google Fotókat hozza be, hanem egy másik képnézegető appot? Letöltöttem ezt az F-Stop Media Gallery-t, és nagyon megtetszett..Azt szeretném, hogy ezt hozza be a Fotók helyett..Alapértelmezés már be van állítva, kamera appon belül pedig nem találtam ilyesmi lehetőséget..

(#3789) jer1cho: Restart volt?

[ Szerkesztve ]

(#3791) Derrewyn válasza ako001 (#3788) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Igen, nagyjából ugyanezt produkálta. Eltekintve attól, hogy másik mobillal sem sikerült formázni.

Visszavittem, mivel online vásárlás volt, elállással visszavette Telekom. Ez mondjuk 3 órámba telt...

(#3792) TTTotya


TTTotya
senior tag

Sziasztok.
A nougat-ra való frissítés elvette a gyors kapcsolók közül az NFC kapcsolóját. Esetleg valakinek van ötlete, hogyan varázsoljam vissza???

Az a baj, hogy szerkesztés módban nincs is ott a hozzá a adható kapcsolók között.
Köszi

(#3793) pg1966 válasza TTTotya (#3792) üzenetére


pg1966
aktív tag

Ezt már én is felvetettem, de senki sem reagált.

(#3794) pg1966


pg1966
aktív tag

Nekem minden újraindítás után bejön egy "Kapcsolóalapú hozzáférés - Beállításvarázsló", ahol be lehet állítani, hogy egy vagy két kapcsoló legyen, de hogy ez mire jó? Ha kettőre állítom, akkor nem működik a taszkváltó.
Arra sem jöttem rá, hogy ez hogy indítható el a készülék újraindítása nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#3795) h4h01


h4h01
senior tag

30%-os akció van a DBrand-nél..1$-os Global Shipping mellett..Ha esetleg valakit érdekelne..

(#3796) Tiger. válasza h4h01 (#3795) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem már a smartshopból jön hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3797) Wapi


Wapi
csendes tag

Sziasztok!

Rövid időn belül csatlakozom a HTC 10 tulajok közé, jelenleg a megfelelő boltot keresem. Kíváncsiságból e-mailben megérdeklődtem a starmobil.hu-tól, hogy EU-s készüléket forgalmaznak-e, valamint kapok-e Áfá-s számlát, illetve a garanciáról érdeklődtem. Első 2 kérdésemre pozitív választ kaptam, azonban a gyártói garancia érvényesítéséről láthatólag nincsenek információik, azt válaszolták, hogy: "Jellemzően a garanciális tevékenységet cégünk végzi a beszerzési számla másolatával."
Ennek tükrében megbízhatónak tarthatom a webshopot? Esetleg van valakinek tapasztalata velük? Hálás köszönetem minden segítségért :R

"A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

(#3798) ferob válasza Wapi (#3797) üzenetére


ferob
őstag

Nem lepődnék meg, ha az az európai készülék leginkább pl. német szolgáltatós lenne, így ezért is válaszolták, hogy jellemzően ők végzik a garanciális javítást.
Mostanában elég sokszor történt említés a hasonló üzletekkel kapcsolatban, olvass vissza, hogy honnan érdemes inkább megrendelni.

(#3799) Tiger. válasza Wapi (#3797) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Smartshop.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3800) CptAdamica válasza ferob (#3798) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van valami hír a mi frissítésünkről? .3-as verzióról a .4-es verzióra?

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.