Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Hol van ilyenkor Bog? Mikor én tettem megjegyzést a speedshop-ra és az árazásra, akkor már egyből pihenéssel fenyegetett, most, hogy személyeskedés maraton megy itt, az nem probléma. :C

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#1002) marcarc válasza #16820480 (#953) üzenetére


marcarc
senior tag

Tegnapi nap pont megnéztem 23 óra uptime, ebből 4:30 perc SOT és meg 9% volt az aksiban. Office környezetben WIFI azon kívül folyamatos 4g. Nem hagyom mar éjszaka tolton a telefont, felkelek és míg elkészülök jószerivel 70% ra tolt.

[ Szerkesztve ]

(#1005) Tyer válasza CptAdamica (#993) üzenetére


Tyer
őstag

Jövő héten megyek Tatabányára, és beugrok Budaörsre... Szerintem ha nem lesz kellően lerögzitve, akkor 1-2 asztal megborul :P
Egyébként vettem egy töltöfejet az Elektronikai Digitális üzletben (csak a reklám elkerülése végett), és azzal használom :)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1006) CptAdamica válasza Tyer (#1005) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D Na, reméljük nem fog szegény asztaloknak bántódása esni. :D

Megyen!

(#1016) Tyer


Tyer
őstag

Van itt valaki akku szakértő?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1018) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Na végre az enyém is úton van.Innen [link] :))

(#1019) Kamikazeman válasza spawn21 (#1017) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Gratulalok, hogy megertetted, amit irtam tobbszor is(neha csupa nagybetuvel) :DD . Igy is kezdtem az egeszet "Nekem ez keves". :C

(#1020) cyber86 válasza *RLaci* (#1018) üzenetére


cyber86
őstag

Grat. Én meg még mindig keresgélek boltot...

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#1021) *RLaci* válasza cyber86 (#1020) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi.Én is itthon akartam venni,de sehol nincsen carbon grey eus az országban.Anno a Nexus 5 -öt is innen vettem.Minden ok ezzel a bolttal.224e-ben megállt szállítással együtt.Remélem a jövő hét elején megjön.Ma adták fel. :))

[ Szerkesztve ]

(#1022) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Basszus már túl vagyunk az 1000 kommenten, de még mindig itt tart a dolog, hogy 2-3 ember győzködi, vagy hergeli a HTC-hez hű, és lehet, hogy elfogultakat hogy higgyük el, hogy egy másik telefon mennyivel jobb stb.
A HTC-s tábornak:
Én személy szerint bevallom, hogy sohasem zavart az, hogy az éppen használt HTC-m nem az év legjobb telefonja volt, akkor is, és most is HTC-t fogok venni, mert nekem nem kell jobb, ezért nagy ívben tojok a győzködőkre.
A HTC ellenes (nyilván ez is olaj lesz) tábornak:
Nyilván én is az elfogult HTC-s kör tagja vagyok, de azokat az embereket sem értem, akik arra fecsérlik az időt, hogy "off topicban" hosszú litániákat írnak, majd ha erre valaki harap, akkor folytatják..
Végig olvasom a topikot, de ezt leszámítva nem reagálom le, mert nincs erre időm (és amennyiben valami nyelvtani hibák is vannak a kommentem, azt is tudjátok be ennek)...

Egy dolog biztos: elvonatkoztatva a jelenlegi topik címétől, gondolom mindenki az építő tapasztalatokra kíváncsi egy témában, és nem az egymás oltására/kioktatására.
Unalmas, felesleges és fárasztó szemezgetni az érdemi hozzászólások között.

Nyilván semmit nem fog számítani a hozzászólásom, mert meglepődnék...

(#1023) i400 válasza *RLaci* (#1021) üzenetére


i400
senior tag

A német/osztrák HTC oldalon ők is fel vannak tüntetve mint hivatalos forgalmazók. Az Universalnál volt a múlt hétvégén 1 napig akcióban kicsivel 600 euro felett.

Más a topikhoz: én is kíváncsi lennék a konstruktív hozzászólásokra mert érdekel a telefon, de elsőszériásba nem szeretnék beruházni (M7-nél elég volt a kezdeti hibákból)

(#1029) Lacy6


Lacy6
senior tag

Nem tudom, hogy volt-e már de érdekes teszt.
Tényleg ennyire jó az üzemidő?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1030) ffodi válasza Lacy6 (#1029) üzenetére


ffodi
veterán

Még talán jobb is...úgy vettem észre, az új update javított az üzemidőn.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1031) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Nem tudjátok hogy a telekomnál mikor lesz kapható a készülék?

(#1032) BenHans válasza zsoleer (#1031) üzenetére


BenHans
addikt

Elvileg nem lesz náluk... Vodafone-nál van legnagyobb esély rá.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1033) istnag válasza BenHans (#1032) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem lesz. Tavaly érdeklődtem, hogy lesz-e náluk HTC A9, egyértelműen mondták, hogy nem, tehát nem volt elterelő szöveg, hogy nem tudjuk bla, bla,hanem mondták, hogy nem tervezik a forgalmazást. Aztán mikor megvettük az M9-et utána rövidesen megjelent a kínálatban az A9.

(#1034) Kronk válasza BenHans (#1032) üzenetére


Kronk
őstag

A Voda kiemelt ügyfélszolgálatától ezt a tájékoztatást kaptam:

"Az a visszajelzést kaptam, hogy ez elkövetkező negyed évben biztosan nem fog felvezetésre kerülni nálunk a készülék, a későbbiekre vonatkozóan pedig még pontost választ sajnos nem tudtak adni (a társosztály), ez annak a függvénye, hogy a HTC-vel való egyeztetés során, milyen feltételekkel tudják biztosítani számunkra a készüléket."

http://totesz.myminicity.com/

(#1035) viera válasza zsoleer (#1031) üzenetére


viera
őstag

Én is arra várok, remélem lesz náluk.
Mondjuk még ráérek mert július 21-én vehetek náluk legközelebb telót.Egyébként nehezen tudom elképzelni,hogy nem lesz.Mindig volt náluk HTC.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1036) Kronk


Kronk
őstag

Meguntam a várakozást ami a Vodát illeti! :U

Ma adott fel az expansys egy ezüst és egy szürke modellt remélem hétfőre ideér, és belépek a klubba én is!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#1037) viera


viera
őstag

Most néztem a Telekom oldalon, hogy kivették az A9-et.Remélem jön a helyére a 10-es. :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1038) *RLaci* válasza Kronk (#1036) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyből kettő? :)

(#1039) Kronk válasza *RLaci* (#1038) üzenetére


Kronk
őstag

Asszony rágta már a fülem, hogy mindig baj van a telefonjával, nincsen szabad hely, lassú is, stb... Meg jön a születésnapja, legyen egyszer egy jó telefonja :)

http://totesz.myminicity.com/

(#1040) *RLaci* válasza Kronk (#1039) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szép ajándék.Grat :C

(#1041) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Nálunk S7-et kapott a szülinapjára (mit csináljak, ez tetszik neki), én meg 10-est kaptam volna ha lenne carbon kis hazánkban. Remélem jól meg leszünk ez után is 😃

(#1042) *RLaci* válasza _Flood_ (#1041) üzenetére


*RLaci*
addikt

Váló ok. :DD

(#1043) s3nsitivity válasza zsoleer (#1031) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Több mint valószínű, hogy soha. Legalábbis a következő 3 hónapban biztosan nem. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#1044) ffodi


ffodi
veterán

Pár friss kép, ha valaki esetleg nem olvassa a fotós topicot. :)

Málna
Ribizli
Naplemente

Gyári kamera app., auto mód, FW: 1.80.401.1.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1045) ForRedGlory válasza ffodi (#1044) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az első rossz, a második jobb, a harmadik meg egészen jó :)

(#1046) ffodi válasza ForRedGlory (#1045) üzenetére


ffodi
veterán

Köszi.

Első kettőnél fújt a szél, így előfordulhat, hogy a kép egyes részletei emiatt elmosódottnak tűnnek. Elsőnél egyébként a fókusz magán a málnán volt, azt szerintem sikerült szépen elkapni. :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1047) Kronk


Kronk
őstag

Ilyen kábelt hol tudnék venni itthon?
[link]

http://totesz.myminicity.com/

(#1048) Tiger. válasza Kronk (#1047) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Média markt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1049) Bog válasza Kronk (#1036) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A Vodánál biztos nem lesz, rákérdeztem a legutóbbi sajtóeseményükön.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1050) Bog válasza CptAdamica (#1001) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most én pihentem, de jövök takarítani!;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.