Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) ferob válasza doggie (#4899) üzenetére


ferob
őstag

Használj másik USB kábelt, főleg akkor, ha nem valami jobb minőségű az, amivel próbálkozol, mert az valószínűleg megoldja a problémát.

(#4902) doggie válasza Tiger. (#4900) üzenetére


doggie
aktív tag

Mármint mi minek? Az android auto?
Iszonyat kényelmes az autó nagy kijelzőjén használni az android lehetőségeit, és nem csak a gyári navi és beégetett programokat futtathatod rajta.

ferob: elvileg egy jó minőségű kábel, de lehet a kocsi usb-jéről nem tud ennyit felvenni, ami a gyorstöltéshez kell? Lehet ilyen?

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#4903) ferob válasza doggie (#4902) üzenetére


ferob
őstag

A gyorstöltést igen nagy valószínűséggel nem tudja, ellenben azt, hogy mennyit képes leadni az USB porton kersztül, a kézikönyvében kéne megnézni.

(#4904) Tiger. válasza doggie (#4902) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem annyi van hogy ha jön a hívás a fejegység átveszi, a többi része nem érdekel. Alpine ute 92bt van

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4905) MrPetya19 válasza doggie (#4902) üzenetére


MrPetya19
addikt

Valószínű hogy a kocsi nem tud elég áramot leadni, és ezért merül.
Vársoban a használod vagy hosszú utak esetén amikor jelentkezik a probléma?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4906) leslien


leslien
nagyúr

mi tapasztalat Google kamera app.. sokat dob rajta?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4907) CptAdamica válasza leslien (#4906) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért került ki az áruházból a google kamera?

Megyen!

(#4908) ferob válasza leslien (#4906) üzenetére


ferob
őstag

Tekintve, hogy a legtöbb funkció nem érhető el benne és van több olyan, ami nem működik megfelelően, ezért én magam nem érzem egyáltalán előrelépésnek, főleg úgy, hogy ez miatt legalább két alkalmazást kell használni.

(#4909) MrPetya19 válasza ferob (#4908) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szerintem ő is a HDR+-ra kíváncsi, ami bizonyos esetekben nagyon hasznos tud lenni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4910) ferob válasza MrPetya19 (#4909) üzenetére


ferob
őstag

Szemcsésebb eredményt hoz, ami a kép bizonyos részein mintázat szerűen jelenik meg vagy egyszerűen hirtelen vége szakad, és összességében szerintem a gyárival közelebb áll a valósághoz az egész színvilág még akkor is, ha összehasonlítva kicsit túlexponáltnak tűnik.

(#4911) leslien válasza MrPetya19 (#4909) üzenetére


leslien
nagyúr

igen arra..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4912) rpap96


rpap96
csendes tag

Sziasztok! Papírok nélküli HTC 10 garanciáztatható IMEI alapján?

(#4913) CptAdamica válasza rpap96 (#4912) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szia, igen, de akkor a gyártástól indul a 2 év gari.

Megyen!

(#4914) rpap96 válasza CptAdamica (#4913) üzenetére


rpap96
csendes tag

Rendben, köszönöm! Ha az elsők egyike, akkor mikor járna le a garanciája kb? Jövő április körül?

(#4915) rpap96 válasza CptAdamica (#4913) üzenetére


rpap96
csendes tag

Máshol viszont azt állítják, hogy telemax papír nélkül mem megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#4916) Tiger. válasza rpap96 (#4915) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kell egy igazolás a htc-től.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4917) rpap96 válasza Tiger. (#4916) üzenetére


rpap96
csendes tag

És az IMEI-vel szimplán megoldható? Hol tudom ezt elintézni?

[ Szerkesztve ]

(#4918) Tiger. válasza rpap96 (#4917) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Természetesen igen. Régen könnyebb volt míg volt magyar telefonos ügyfélszolgálat, de ha jól tudsz angolul akkor nem lesz gond. Vagy írsz nekik, akkor úgy is tudnak segíteni természetesen magyarul.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4919) rpap96 válasza Tiger. (#4918) üzenetére


rpap96
csendes tag

Köszönöm, ezzel szerencsére nincs gond :)

(#4920) doggie válasza MrPetya19 (#4905) üzenetére


doggie
aktív tag

Igen, valószínűleg ez lesz sajnos, balatoni út alatt figyeltem fel rá (tehát nem városon belül).
Megpróbálok még valamit beállításokon belül, hátha tudok valamit faragni a fogyasztáson.

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#4921) Derrewyn válasza doggie (#4920) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Az is lehet, hogy a kocsi nem ad elég erős áramot az USB-n. Ha csak 1 A-t ad (vagy még ennél is kevesebbet), akkor ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#4922) milkabrams


milkabrams
őstag

Be szeretnék szerezni egy HTC-t apróról, zenehallgatás 30k+ fejhallgatóval, navigációra és netezésre, megérne ez 80-85 ezret, ha van One M9 50k-ért?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4923) Derrewyn válasza milkabrams (#4922) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ha 30-35 ezer a különbség, akkor szerintem igen.
A 10-es előnyei:
- még kell legyen rá gyári garancia, M9-re már nem valószínű, de legalábbis rövidebb jó pár hónappal
- fiatalabb, ez az akku szempontjából jó (és eleve kicsivel nagyobb)
- tovább lesz frissítve is elvileg
- 820-as Snapdragon
- jobb a kamera
- ujjlenyomat-olvasó
- QC 3.0 gyorstöltés

Alapvetően a 10 egy jobban eltalált mobil, egy megkímélt állapotú, EU régiós készülék, gyári garanciával, 80-90e Ft-ért nagyon jó vétel.

Sajnos, a Carbon Grey festése kényes, nálam fél év használat után pár apró ponton lepattogzott az ujjlenyomat-olvasó alatti élen. A tok és készülék közé kerülhetett be pár homokszem, ez sajnos ilyen műfaj.

(#4924) ferob válasza milkabrams (#4922) üzenetére


ferob
őstag

Kár így hozzáállni a dologhoz, mert ennyi erővel vársz még pár hetet, tekintve, hogy november-december környékét írsz a másik topikban, és további 30 ezer pluszért meg fognak jelenni hirdetésben a használt U11-es modellek, ami akkor még újabb, de ez mehet a végtelenségig, mert utána újabb év, újabb modell és soha nem lesz vége.

Húzz egy vonalat, hogy mire van szükséged és mi a fontos, majd ezek alapján vásárolj, de a navigáció és az internetezés a zenehallgatással garancia arra, hogy legalább naponta egyszer tölteni fogod, ezért vélhetően nem rossz, ha érvényes jótállással rendelkezik a kinézett készülék.

(#4923) Derrewyn: Nem hiszem, hogy homok került volna a tokba, mert az elég durva lenne, bár nem tudom, hogy milyen környezetben dolgozol, ám a levegőben rengeteg olyan részecske van szálló por formájában, ami könnyen tud ilyen problémát okozni, ami minden festett készüléknél meg fog látszani.

Más: A napokban próbálgattam az üzemidőt a friss verzióval, amit megkap a készülék, hogy gyári kernel alatt mit lehet belőle kihozni, mert össze akartam hasonlítani a saját használatomat az U11 új alapjával, így akit érdekel az a 10-es eredményét megtalálja alább.

[ Szerkesztve ]

(#4925) Derrewyn válasza ferob (#4924) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Gondolkodtam, hogy inkább porszemet írjak homok helyett, az általánosabb lett volna. :)
Igen, tudom, hogy minden festett készülék ilyen, nem is tulajdonítok neki nagy jelentőséget.

Irodában dolgozom, de acélüzem szomszédságában. Az üzemi dolgozók telefonjaiból rendszeresen kell mágnessel kiszedni a fémport, a hangszórók rendesen gyűjtik. Nálam szerencsére azért sokkal jobb a helyzet.

(#4926) milkabrams válasza ferob (#4924) üzenetére


milkabrams
őstag

Szükségem van egy gyors stabil telefonra, amin van értelme a .flac-nak, amin lehet egyszerre navigálni és zenét hallgatni, ahol nem kell attól tartani, hogy 4-6 chrome lap és annyi a multitaskingnak. Kb ennyit szeretnék, de ha majd ott tartok, hogy megveszem újra megkérdem lehet azt, hogy szükséges-e az újabb csúcsmodell megvásárlása.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#4928) doggie válasza ferob (#4924) üzenetére


doggie
aktív tag

Mikortól várható a frissítés?
Valami changelog-ot szabad megosztanod?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#4929) ferob válasza doggie (#4928) üzenetére


ferob
őstag

Az elmúlt időszak fényében várjuk ki inkább, hogy mi lesz, viszont apróbb javításokon és a biztonsági frissítésen kívül most sok nem érkezik.

(#4927) zeletrik: A gyári rendszert használom a készüléken az általam eszközölt néhány módosítással.

[ Szerkesztve ]

(#4931) hi1212


hi1212
újonc

Sziasztok!!

Bevallom, nem értek a telefonokhoz, és előre is bocsánatot kérek, amiért az időtöket rabolom, de tanácstalan vagyok. Le kell cserélnem az előző készülékemet, ami HTC One S, és ami elég sokáig kihúzta mellettem. Hasonló teljesítményt várok a következőtől is, ez lehet a HTC 10 is? Nektek mik a tapasztalataitok, érdemes beruházni egy 10-re? Vagy jobban járok, ha választok valami mást, mondjuk Huawei P9-et néztem még ki? :F

(#4933) ferob válasza hi1212 (#4931) üzenetére


ferob
őstag

Őszintén szólva nem sokat kellett volna visszaolvasnod, mert ilyesmiről volt szó, de a téma összefoglalóban is elég sok információ megtalálható.
Attól függ, hogy mik az igényeid és annak megfelel-e a készülék, de lehet egy egyszerűbb is képes arra, amire szükséged van, és akkor még ennyit sem feltétlenül kell költened, mint amennyibe ez a készülék kerülne.

(#4935) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Az már volt, hogy a HTC kommunikálta az Oreo-t a 10-esre? :K
Ez azért elég jó hír, nem? :)

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4936) Tiger. válasza Litván Zongora (#4935) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem lesz 7.1 csak az újabb?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4937) Klaus Duran válasza Litván Zongora (#4935) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Pilótának jobban örültem volna. ;]

Én már annak is örülnék ha kapna egy biztonsági frissítést. Nagy valószínűséggel Pixel lesz a következő telőm mert amit most csinálnak az egy vicc.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4938) CptAdamica válasza Litván Zongora (#4935) üzenetére


CptAdamica
veterán

Bejelenthetik, Amerikába még valószínű idén megkapják, mi meg Európában olyan március körül. Tényleg gáz, hogy ennyire elhanyagolja a frissítéseket.

Megyen!

(#4939) MrPetya19 válasza CptAdamica (#4938) üzenetére


MrPetya19
addikt

De az alapján amit olvasok, nem nagyon szokott gond lenni a frissítésekkel, nem úgy mint más gyartóknál.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4940) Litván Zongora válasza Tiger. (#4936) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A 7.1-ről nem esett szó, csak arról, hogy a világon mindenütt a 10 és 11 használók megkapják a 8.0-át.
Emiatt szerintem azért kár Pixelt venni, csak hogy fél évvel hamarabb kapjon meg egy frissítést... :U Nálam pl az, hogy nincs tárhely-bővíthetőség, eleve kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4941) Tiger. válasza Litván Zongora (#4940) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De a 7.1-ről is volt szó, azt elvileg már rég meg is kelet volna kapnunk.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4942) kekkola válasza Klaus Duran (#4937) üzenetére


kekkola
senior tag

A Pilóta majd a következő főverzió (Android P) lesz :D

O+8T

(#4943) Kronk


Kronk
őstag

2.41.401.41 260MB frissítés érkezik az első vágányon

http://totesz.myminicity.com/

(#4944) ferob válasza Kronk (#4943) üzenetére


ferob
őstag

Így van, az ígért frissítés nagyjából egy fél órája már tölthető, így ha valakinek nem ajánlja fel automatikusan, akkor a keresés után letölthető lesz, ami a már említett júliusi biztonsági frissítést tartalmazza.

(#4945) CptAdamica válasza Kronk (#4943) üzenetére


CptAdamica
veterán

Végre, a halandó Európaiak is kaptak némi kis morzsát, már tölti is. :)

Amúgy nekem 425 mega, lehet a verzió eltérés miatt.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4946) Tiger. válasza ferob (#4944) üzenetére


Tiger.
nagyúr

de ez nem a 7.1 gondolom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4947) Kronk válasza ferob (#4944) üzenetére


Kronk
őstag

sajnos nekem már lassan két hete a szervizben figyel a készülékem, és még nem készült el, pedig jó lenne, ha jövő hét végére már készen lenne, utaznék :)

http://totesz.myminicity.com/

(#4948) Kronk válasza Tiger. (#4946) üzenetére


Kronk
őstag

így van, ez még mindig a 7.0, csak a júliusi biztonsági frissítéssel :)

http://totesz.myminicity.com/

(#4949) Tiger. válasza Kronk (#4947) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is ne aggódj, 11-én került be. De megmondom öszintén ez az iphone 5s elég jó kis cucc, mindent megtudok rajta csinálni, az aksija is elég jól birja.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4950) Kronk válasza Tiger. (#4949) üzenetére


Kronk
őstag

Én 14-én adtam le, és az m8-ra váltottam vissza, nem tudom mitől, de factory reset után, úgy akadozik, mintha 10 éves készülék lenne, nem emlékszem, hogy régen is ilyen lett volna :O
Milyen hibával adtad le? A munkalapnál még Neked is az van, hogy javítás alatt, vagy már csak a készülékre vársz :)

http://totesz.myminicity.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.