Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) ferob válasza Tiger. (#4600) üzenetére


ferob
őstag

Akkor nem működik a tervezettnél régebbi rendszerrel megfelelően, de ha tudod mi okozza, akkor miért kérdezed?
Értelemszerűen el kell távolítani és megszűnik a probléma.

Azért, mert megosztottam előre, az soha nem biztos, hogy a jelenlegi szoftververzióval megfelelően fog működni minden helyzetben.

Aki nem szeretne véletlenül előforduló problémákat az a gyári frissítésen kívül soha ne is tegyen fel semmit, még az ismeretlen forrásból származó alkalmazások telepítését se engedélyezze a beállításokban.

[ Szerkesztve ]

(#4602) Tiger. válasza ferob (#4601) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem tudom hogy emiatt van e, de tény hogy azóta tapasztaltam ezt a jelenséget de elég ritkán.
Majd lehet csinálok inkább fr-t mert a playert sem tudom leszedni mivel nincs is fent vagy be van ragadva, ezért mikor szeretném a másikat felrakni azt írja hogy van már1 csak azt nem értem akkor alapból miért nem ajánlja fel hogy leszedjem majd emezt telepithetném ahogy pc-n is szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4603) Land


Land
veterán

Üdv!

Lehet a telefonra frankó főzött romot felrakni garancia vesztés nélkül? Értem úgy, hogy vissza tudom-e rakni a telefont gyári állapotban főzött romozás után úgy, hogy a garancia megmaradt?
A gyári szoftverrel is nagyon jó és gyors a telefon vagy azért érdemes főzött romot felrakni? Persze csak ha az előző kérdésemre Igen a válaszotok. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4604) ferob válasza Land (#4603) üzenetére


ferob
őstag

Ha körülnéztél a topikban, akkor tudhatod, hogy a válasz az, hogy S-OFF nélkül semmi sem módosítható a garancia elvesztése nélkül.

Ha az üzemidő vagy a sebesség növelése a cél, netán a nagyobb testreszabhatóság, akkor érdemes.
Ha teljesen megfelel jelen állapotában a készülék és mindent tud, amit szerinted kell, akkor nem érdemes.

(#4605) Yerix


Yerix
tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy kijelző védő fóliát honnan érdemes rendelni/vásárolni ? Aliexpress-en nézelődtem, de úgy látom, hogy azok nem teljesen fedik le a kijelzőt. Oldalt ki marad 1-2 mm.

Üdv,
Yerix

(#4606) Chris82 válasza Yerix (#4605) üzenetére


Chris82
senior tag

Ebay- ről rendeltem spigen fóliát, drága de ez a legjobb

(#4607) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Sziasztok !
Ez egy 628 HTC
Nem találtam ide vonatkozó dolgot ezért kérdezem meg .Fóruma meg egyáltalán nincs :F
Viber mobil netel átküldi a képeket de wifivel nem ,de a wifi jól működik ,másik telefon átküldi a képet pl ,vagy wifi sebesség rendben van

(#4608) ferob válasza petyametyo (#4607) üzenetére


ferob
őstag

Értelemszerűen ennek nem sok köze lehet a konkrét készülékhez, ezért telepítsd újra az alkalmazást, majd ha az sem oldja meg, akkor állítsd vissza a gyári beállításokat.
Ha az sem orvosolja, akkor írj az alkalmazás készítőinek, akik majd remélhetőleg segítenek.

(#4609) ferob válasza Yerix (#4605) üzenetére


ferob
őstag

A kereső használatával rálelhettél volna erre a hozzászólásomra, ahol minden szempontból körüljártam a kijelző védelmét.

(#4610) Yerix válasza ferob (#4609) üzenetére


Yerix
tag

Rá kerestem, de nem volt találat. Bizonyára nem a megfelelő szavakkal próbálkoztam. Köszönöm, hogy belinkelted a hsz-t.

(#4611) petyametyo válasza ferob (#4608) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ezek megvoltak :R Ma más wifivel próbálva elküldte,itthon nem ,de csak ez a telefon a többi működik rendesen :F

(#4612) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

Vásároltam használtan egy HTC 10 telót. Két év garancia van rá, számla is van, viszont a bolt, ahol vásárolva lett a telefon megszünt pár hónapja ... még 1 év garancia van a telefonra ... ilyenkor mi a teendő ha meghibásodik a készülék ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4613) Tiger. válasza CartmanLand0 (#4612) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha eus és cid032 vagy van még valamilyen akkor nincs gond.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4614) CartmanLand0 válasza Tiger. (#4613) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Ne haragudj de ezt nem értem ... mit nézzek meg pontosan ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4615) ferob válasza CartmanLand0 (#4614) üzenetére


ferob
őstag

Az alapján semmit, mert az általa említett az rossz formátumú, de még csak nem is volt soha olyan CID ezeken a készülékeken, viszont ha európai régiós készülékről van szó, akkor teljesen mindegy, hogy milyen üzletről van szó, mivel a gyártói garancia eddig sem az üzlethez szólt, hanem a gyártói szervizhez, így azt továbbra is le lehet adni javításra a Telemaxnál.

[ Szerkesztve ]

(#4616) CartmanLand0 válasza ferob (#4615) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Honnan tudom meglesni hogy EU-s e a készülék ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4617) ferob válasza CartmanLand0 (#4616) üzenetére


ferob
őstag

Nézd meg a készüléken futó szoftver verzióját, ha x.xx.401.x, akkor valószínűleg az, de csak akkor teljesen biztos, ha a CID-je is európai, ami leginkább HTC__001 vagy HTC__034 kell, hogy legyen.
A CID kideríhető ennek az alkalmazásnak a telepítésével.

[ Szerkesztve ]

(#4618) Tiger. válasza ferob (#4615) üzenetére


Tiger.
nagyúr

034-et akartam írni a 032 az az m9-é volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4619) CartmanLand0 válasza ferob (#4617) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Szoftverszám : x.xx.401.x
CID : htc_034

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4620) Tiger. válasza CartmanLand0 (#4619) üzenetére


Tiger.
nagyúr

eus:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4621) CartmanLand0 válasza Tiger. (#4620) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Fasza akkor Telemax ... köszi mindenkinek :) :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#4622) VZT


VZT
tag

Sziasztok!

Jól sejtem-e, hogy még 2017-ben érdemes erre a telefonra beruházni akár hosszútávra is? Nexus 4ről váltanék (4 éves és kb hibátlan) a közeljövőben, és nem szoktam nagyon elkapkodni a dolgokat. Eddig 2 valamire való teló között vagyok HTC 10 és Sony XZs. Van sok közös tulajdonságuk, illetve apróságok tömkelege. Igazából a Jerry féle törésteszt óta inkább hajlok HTC 10 felé (kár, hogy nincs már dual simes).

Aggodalmaim, hogy a nagy kijelző felbontás miatt az aksi gyengepont lesz (referencia nexus 4-l 1,5 napot bírok ki). Továbbá, hogy a zenei képesség bár a HTC is dual speaker de, nem találtam markáns bizonyítékot arra vonatkozólag, hogy sztereo. Tesztek alapján ugyanakkor nagyon szépen szól. Sok zenét hallgatok, ezért is jött fel előszőr a Sony XZs, amibe már 4 GB ram van futureproff miatt.

A kamerai képességeket én nagylelkűen azonosnak tekintem. Sok tesztet néztem és azóta forumot is áttúrtam már, de felhasználóktól szeretnék érdeklődni, hogy érdemes-e majd valamikor az idén ezért a telefonért nem is olyan keveset áldozni.

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!

mindig más

(#4623) Tiger. válasza VZT (#4622) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztereo csak másképp. Viszont elég szépen melegszik eléri akar a 42fokot az m9 ugyan ilyen volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4624) ferob válasza VZT (#4622) üzenetére


ferob
őstag

A kijelző felbontása csökkenthető alkalmazásonként az előre telepített Boost+ alkalmazással, de az, hogy neked hány napot bír ki egy készülék, a saját használatodhoz mérten jelent csak bármit, mivel ezt nem lehet összehasonlítani így semmivel.
A zenei képességeket nem hiszem, hogy bármivel össze kell mérni, de a felső hangszóróból magasabb, míg az alsóból mélyebb hangok szólnak, viszont ha sokat hallgatsz zenét, akkor gondolom azt nem a telefonból bömböltetve teszed, hanem van hozzá külön eszközöd és azon keresztül.
A HTC 10 4GB RAM-mal rendelkezik, így ez nem különbség, viszont támogatja az USB 3.1-et, valamint a kamera képességeit tekintve a HTC-ben van OIS, ami azért nem elhanyagolható.

(#4623) Tiger.: Ha a 42°C soknak számít, akkor szerintem nem nyúztad eléggé nem csak, hogy az M9-et, de bármelyik másik készüléket sem.

[ Szerkesztve ]

(#4625) Tiger. válasza ferob (#4624) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem játszom vele. Csak Facebook böngészés wifirol film nézés. Az tény hogy tavasszal nem melegedett ennyire persze most érthető hisz melegebb van.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4626) VZT válasza ferob (#4624) üzenetére


VZT
tag

Épp ezaz, hogy szoktam hallgatni a telefonról zenét füles nélkül. Emiatt is van ez a stereo / dual speaker mánia. Gyakorlatilag fontos paraméter egy telefonnál nekem.

USB 3.1, OIS elől hátúl, főleg elől hatalmas piros pont nálam, láttam felvételeket így. Nagyon hasznos. (Sonynak gyro EIS van ha jól láttam, elvileg az is hasznos)

Dual sim hiánya hátrány.

Melegedés pedig:, Nexus 4 is erősen melegedik 3D játékoknál, de azokra szép lassan idővel leszoktam.

Kijelző felbontás álíthatósága érdekesen hangzik. Olyan progi nincs, ami gyárilag lejjebb állítja a 1080p-re vagy akármennyire?

mindig más

(#4627) TTTotya válasza VZT (#4626) üzenetére


TTTotya
senior tag

De van,- ahogy ferob is írta- a gyárilag rajta lévő Boost+ alkalmazásban. Magát a menüt, launchert, egyszerűbb alkalmazásokat stb. nem nagyon van értelme leskálázni, hiszen a működő pixelszám ugyanannyi marad. Ennek csak a részletes grafikával rendelkező játékoknál van jelentősége, de ott sem a kijelző miatt, hanem, hogy a SOC ne használjon több energiát a 1080p feletti felbontással járó plusz számítások miatt.

(#4628) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Engem meg az bosszant hogy az iPhone 5s gyorsabban betölti a hardveraprot cromrol mint a 10es.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4629) CptAdamica válasza Tiger. (#4628) üzenetére


CptAdamica
veterán

Atya világ, remélem sosem lesz nagyobb problémád.

Megyen!

(#4630) nincsnév007 válasza Tiger. (#4628) üzenetére


nincsnév007
őstag

Az hogy lehet? M8-on is kb 1 másodperc és betölti.

(#4631) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mobilnettöl kb 1 sec. Van egy kis gondolkodás de nem hiszem hogy ez a telefon hibája.
Ha frissítem akkor ugyanennyi idő kell hozzá.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4632) ferob válasza nincsnév007 (#4630) üzenetére


ferob
őstag

Sehogy, mert alapból nagy hülyeség ilyen alapján megítélni egy készüléket, de ha éppen van eltérés, az leginkább a reklámok betöltése miatt van.
Értelemszerűen az se mindegy, hogy mi van gyorsítótárazva vagy éppen mi fut a háttérben, mivel két eltérő készüléken szinte soha nem lehet egyforma körülményeket előidézni, de még csak a vezeték nélküli hálózat sem lehet minden pillanatban tökéletesen egyforma, és ezt lehetne folytatni egyre több dolog figyelembevételével.

(#4633) Rookie26


Rookie26
csendes újonc

Hello, újra htc-s leszek. Holnap érkezik a10-es. Gondoltam bejelentkezem. :) az elmúlt 2 napban a topikot bújtam, ez alapján választottam foliakat is pl. Koszi a tippeket! LG V20-at vált kicsike. Sajna a v20 tul nagy nekem. Valaki hasonlította már az audio reszt a v20-hoz? Hol allhatnak egymáshoz képest? Remélem ezzel a 10-essel ujra fan lehetek, az utso htc-m desire Z volt. :) ha vmit nem találok a topikban, majd jelentkezem. Köszi

V20/htc10

(#4634) Tiger. válasza Klaus Duran (#4631) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam mind1 hogy mobil net vagy wifi, mivel az iphont wifiről tudom használni ezért úgy néztem őket és jóval gyorsabban töltötte be, de a htc viszont van hogy ezek után se lép be hanem újra kell belépni, a másik ami bosszantó volt hogy facebookon mentek az online filmek i5 s teljesen rendben volt, htc nem volt folyamatos a képmozgás de ezt majdnem akármelyik fimre elmondhatom, volt aki a felbontással jött, ez sztem hülyeség mivel az i5sben sincs nagy hardver de a saját felbontását maradéktalanul ki tudja szolgálni, de a htc 10 ezek szerint nem, még az m7-en is jobban mennek a filmek, úgy is fogalmaznák hogy a htc 10-en ilyen mikro lagok vannak amikor mozgásban van a kamera ami elég zavaró. Biztos vagyok benne hogy másnál is ugyan ez van csak nem tűnt neki fel, nekem erre a szemem alergiás

Igaz van benne egy samsung evo+ kártya de azon a filmek és zenék vannak nem hiszem hogy bele tudna szólni ha böngészőből töltők be valamit amúgy chromot használok mind 2-tőnél.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4635) Tiger. válasza ferob (#4632) üzenetére


Tiger.
nagyúr

ez azért elég vicces mivel az egyik majdnem csúcs készülék a másik meg 2013-ban volt az, itt már nem lehetnek kifogások. De volt egy ismim aki azért is váltotta le a 10-est mert mondta hogy nem raktak bele valami ami olyan mint az ssd de az s7-ben viszont igen bele rakták, így van köze hozzá milyen sebességgel tölti be a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4636) PTomi92 válasza VZT (#4626) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Szia!
Én pár hónapja váltottam Nexus 4ről. Imádtam a Nexust, semmi gondom nem volt vele. Az akkuidő sokkal jobb, pedig nem különösebben volt elhasználva a Nexus akkuja sem. A Kamera app is sokkal jobban használható, több beállítás van. Az elkészült képek is jobbak, bár attól talán picit többet vártam.
A hangszóró is sokkal jobb, hangosabb, teltebb. A HTC-hez mellékelt füles is nagyon jól szól. A HTC szoftvere majdnem gyári android, csak pár hasznos dolog belekerült, nincs teledobálva semmi hülyeséggel, hátrányát nem érzem.

Összességében megérte a csere, hiába került sok pénzbe. Egy nem tavalyi flagship telefonra nem biztos, hogy megérte volna lecserélnem a Nexust..

(#4637) kekkola válasza Tiger. (#4635) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem volt s7-em is és kb semmi különbség a kettő között, talán a 10es folyékonyabb működésű. Az amiről beszélsz a belső tárhely típusa, szvsz vajmi kevés köze van egy weblap betöltéséhez (vagyis a sebességkülönbség biztos nem érződik) inkább egy játék betöltése vagy fájl másolás/áthelyezés esetén... De gondolom az ismid belerakott egy sd kártyát, valami jó nagyot így teljesen elveszett a gyorsabb tároló előnye :) ez a tároló kérdés az s7 fanok egyik kedvenc szövege, miközben a valóságos különbség tizedmásodpercekben (se) mérhető... :D

O+8T

(#4638) Derrewyn válasza Tiger. (#4635) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Mivel NAND az eMMC 5.1-es és az UFS 2.0 tároló is, ezért mindkettő olyan, mint egy SSD. Ha már így fogalmazunk... Persze az ismid bizonyára a sebességre gondolt, de abban sem eget rengető a különbség.
Ha érdekel, akkor itt egy összehasonlító táblázat.
Mindennapi használatban nem fogod észrevenni, a 20-50 MB-os programok betöltésénel.

Amúgy ez egy szakmai fórum, ha nem vagy semennyire sem tisztában dolgokkal, akkor inkább ne mondj semmit.

[ Szerkesztve ]

(#4639) CptAdamica válasza kekkola (#4637) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kb az Android OFF topikban is erre a témára megy a recska. Az optimalizálatlan tácsviz senkit nem érdekel, csak hogy eMMC vagy UFS tárhelyes. Mindenkinek kell valami kis öröm. :)

Megyen!

(#4640) Tiger. válasza Derrewyn (#4638) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem erdekel hogy mit mondtok videó is van hogy gyorsabb a betöltése az i5s-nek. Sztem ide nem rakhatom fel. A testek hidegen hagynak mivel van ez az is látom a különbséget.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4641) Rookie26


Rookie26
csendes újonc

Hello, már lenne is egy kérdésem. Ezt a pointer izét hogy lehet kikapcsolni? Rém idegesítő... Köszi (akksi merül mint a nyeletlen fejsze eddig... Csak pislogok... 3 hónapos, szóval nem új csak nekem.) köszi előre is! Jah es double tap-ra ébred a telo de sleepbe mar nem akar menni igy. Mit nem kapcsoltam be?

[ Szerkesztve ]

V20/htc10

(#4642) CptAdamica válasza Tiger. (#4640) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor az i5s-t kell használni, a 10-est pedig add nekem. :)

Megyen!

(#4643) Tiger. válasza CptAdamica (#4642) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A 10-est használom fokent.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4644) ferob válasza Rookie26 (#4641) üzenetére


ferob
őstag

Már feltéve, hogy nálad a "pointer izé" az érintések megjelenítése, akkor a fejlesztői lehetőségek alatt ki lehet kapcsolni, de amennyiben nem te állítottad be a dolgokat, akkor ki tudja, hogy mi van még ott beállítva vagy éppen telepítve, így jobb, ha kezdésként visszaállítod a gyári beállításokat.
Nem létezik olyan, hogy dupla érintésre kikapcsolja a kijelzőt, mivel nem megvalósítható, hogy eldönthető legyen a rendszer számára, hogy csak kétszer érintetted a képernyőt pl. böngészés közben vagy éppen ki akarod kapcsolni.
Az ujjlenyomat-olvasóra be lehet ezt állítani, erről találsz leírást ebben a hozzászólásomban.

(#4645) h4h01 válasza ferob (#4644) üzenetére


h4h01
senior tag

Azzal kiegészíteném, hogy működik a dupla koppos kijelző kikapcsolás, de csak a lezáró képernyőnél...feloldott képernyőnél elég idegesítő lenne..

(#4641) Rookie26: Gondolom itt az LG-ben lévő feature-t hiànyolod..mondjuk ott nemtudom, hogy volt ez megoldva..Ez egy egyszerűbb rendszer, nincs teletömve annyi funkcióval..

A másik meg ahogy ferob is írta, hogy a factory reset azt muszáj lenne..Azt nem is értem, eddig miért nem csináltad meg, ha használtan vetted..Mondjuk ha az eladó nagyon jó fej lett volna, akkor már eleve úgy kínálja eladásra (szerintem)..Ha megcsináltad utána térj vissza az akksi kérdésére..

(#4646) Rookie26 válasza ferob (#4644) üzenetére


Rookie26
csendes újonc

& h4h01: teljes resettel inditottam természetesen. a dupla koppot igy mar ertem. eleg sok telon mukodik es nem keveri ossze a rendszer bongeszessel vagy barmi massal. de akkor jo lesz ez igy is. a telo teljesen szuzen jott, reset utan. szoval ezert nem ertem ezt a mutatót hogy mit szaladgal ez ittt nekem, sehol nem talalom hol tudnam kikapcsolni. developerben is csak azt talalom hogy meg a helyzetet is mutatja X,Y ... kikapcsolast nem latok de a htc menuben sem. akkor ennek nem kellene it lennie gyarliag? most laktam be... nagyon nem szeretnek most meg egy FR-t nyomni jah es koszi a valaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

V20/htc10

(#4647) h4h01 válasza Rookie26 (#4646) üzenetére


h4h01
senior tag

Fejlesztői lehetőségek => Bevitel => Érintések megjelenítése.. Erre gondolsz, vagy milyen mutató? Alapból biztos, hogy nem kellene ennek bekapcsolva lennie akármi is az..:S

(#4648) Rookie26 válasza h4h01 (#4647) üzenetére


Rookie26
csendes újonc

Már megtalaltam csak nem tudtam ide írni mert nem engedett a rendször amig vki nem ír :D
Nem találod ki... Glove mode... Vazzzz :D szóval azt a pöttyöt kergettem. Kozben lefutattam az 1 órás battery tesztet, 93-on állt meg 1 ora utan. Az gondolom nem olyan rossz még, szóval felulvizsgalom az appjaimat, hogy mi huzza le.
Raktam ra magyar nyelvet, ezer hála az összefoglalóért :R holnap meglatjuk hogy muzsikál (még megvan a v20 :D de ez jobban tetszik fogásra, zsebben meg ugy általában.) zenét is próbáltam, gyári füles igen jó, viszem is meloba. Itthon meg egy beats studiom van, azzal is szépen szól. Hatulja kapott screenknight foliat igy a tokot egyelőre hanyagolom. Elejére varom még a spigen foliat. Kosz mindent!

V20/htc10

(#4649) h4h01 válasza Rookie26 (#4648) üzenetére


h4h01
senior tag

Kesztyű mód, bakker..Így a nyári 30 fokban ezt gondolom nem nagyon kalkuláltad bele :DDD

(#4650) Rookie26 válasza h4h01 (#4649) üzenetére


Rookie26
csendes újonc

Annyira nem volt szem előtt :D :DD
Viszont merulok... :( 7,5 óra akksin ebből kemény 22perc SOT es 75%-on vagyok. Android op rendszer az első fogyasztóm. Egy mi band 2 van még rajtam az ette a többi telóm akksijat is de nem ennyire.

V20/htc10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.