Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) kekkola


kekkola
senior tag

Ezek szerint mindenkinél jól üzemel a Nougat, nagy a csend... :D :D

O+8T

(#3852) Klaus Duran válasza kekkola (#3851) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

HTC flagship topicokban sose volt nagy nyüzsgés.
Az a kevés tulaj megelégedve használja általában. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3853) Tiger. válasza kekkola (#3851) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs vele gond, talán annyi volt ma hogy nem akarta elfogadni az ujam, kod beirása után már jó volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3854) MerLinh válasza Klaus Duran (#3852) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ne is mond :) a másik oldalon H..i-nek ki kellett fejlesztenie a zökkenőmentes mükődéshez a "Machine Learning"-ot. Nekünk meg csak a Sense jutott ;]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#3855) kekkola válasza Klaus Duran (#3852) üzenetére


kekkola
senior tag

Már üveget sem akar senki venni a kijelzőre?! Tok is van már vagy 5 darab?! Semmi más? :D ;]

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3856) karldergroße válasza kekkola (#3855) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen. Van egy hTC 10-em és megvan még a kifogástalan hTC M8-am is egy mobilnetes kártyával. A 10-en az ügyeimet intézem, a 8-on netezek és zenét hallgatok. Így csak háromnaponta kell feltöltenem mindkettőt általában. Mind a kettőhöz van 2-2 tokom, fóliám és 2 vezetékes+1 bluetoothos fülesem. Ez így egy jó felállás, meg vagyok elégedve a márkával. Nem tervezek cserét egészen addig, amíg az M8 akksija be nem döglik, mert azt cseréltetni egy 2014-es készüléknél már nem lenne értelme. Kérdés az, hogy mennyire dobogtatja meg a szívem a következő modell. Az M9 pl. csalódás volt. Majd meglátjuk. De az biztos, hogy a "halott" topic két dolgot is jelenthet: vagy nagyon kevés tulajdonos van - vagy minden ok a készülékkel. Vagy mindkettő...

(#3857) Klaus Duran válasza karldergroße (#3856) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Itt mind2 igaz. ;]

------------------------------------------------------------------------------------------
Más
7.0 alatt másnak is csinál olyat hogy kiveszem repülőgép üzemmódból és bekapcsol a bluetooth vagy a mobilnet.
Megeshet hogy megbökném ott is a kijelzőt vagy annyira érzékeny hogy felette is érzékeli?
Nem hatalmas probléma csak hogy a hangszórón kívül a szoftba is beletudjak kötni. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3858) Derrewyn válasza Tiger. (#3853) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nálam is csinálta, aztán töröltem az összes ujjlenyomatot, és újra felvettem őket. Jobban ügyeltem rá, hogy egyrészt a teljes ujjpercet berögzítsem, illetve ne kiázott/sérült/stb. legyen a bőröm.
Most határozottan jobb. Mondjuk nekem ez az első ujjlenyomat olvasós telefonom, lehet neked már nagyobb tapasztalatod van van.

(#3859) pg1966 válasza Klaus Duran (#3857) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nekem is csinálta párszor, hogy a Bluetooth bekapcsolt, amikor a repülő üzemmódból visszakapcsoltam, de aztán abbahagyta. Nem jöttem rá, mitől lehetett, meg arra sem, hogy mitől hagyta abba.

(#3860) ElColonel


ElColonel
csendes tag

Sziasztok

Számomra is eljött a pillanat, amikor az Asus P535, HTC Legend, és HTC M7 után újra úgy éreztem, hogy a HTC 10 egy olyan telefon, aminél (nekem) jobbat nem nagyon fogok találni 200k alatt, így tegnap meg is rendeltemegy ezüstöt :D

Nézegettem az Ice View tokot, de az eredeti nekem nem ér meg 10k-t. Ehhez mit szóltok?

Elvileg minden olyan funkciója megvan, mint a gyárinak, csak a HTC márkajelzés nincs rajta.

(#3861) Tiger. válasza Derrewyn (#3858) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az iPhone csinálja neha. De ez normalis nehogy elfeletsd a kódot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3862) Klaus Duran válasza ElColonel (#3860) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

1 próbát megér.
Nem nagy dolog, csak egy mágnes kell bele, + hasonló műanyagot beszerezni.

A minőség már más kérdés.
De ha hétvégén véletlenül túltermelték a darabszámot :U akkor ez is ugyanolyan jó lesz.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3863) Derrewyn válasza ElColonel (#3860) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én a Spigen Rugged Armor-t tudom ajánlani, minőségi darab.
Persze az Ice View elég mutatós a kijelzővel, de nekem a flipes tokok nem igazán jönnek be. Macerásnak érzem a használatukat, mert sok esetben le kellene venni, pl. autóban a tartóba rakás előtt.

(#3864) Norberto44 válasza ElColonel (#3860) üzenetére


Norberto44
csendes tag

Szia!

Amikor megvettem a telefont én is nézegettem, hogy milyen tokot vegyek hozzá, és bár nem szeretem jómagam sem a flip-cover-t, gondoltam egy próbát megér a kínai iceview, így hát rendeltem is egyet.
Sajnos anyagminőségre nem tudom mennyi a különbség az eredeti és e között, de az biztos, hogy a hátlapja mindegyiknek áttetsző, tehát nem fekete, mint a legtöbb képen van. A fedlap viszont nagyon hasonlít rá, a HTC logót kivéve.
Minden funkcionalitása megfelelően működik, tehát fel tudod venni ha hívnak, tudsz tárcsázni a híváslistából talán 10 között lapozhatsz, be tudod kapcsolni a kamerát és fotózni vele, valamint az értesítéseket is kiírja (ha engedélyezve van), ja és a dupla koppintásos óra is szuper ha megtalálod az ütemet.
Szóval a gesztusok működnek.
A negatívum, hogy ha függőlegesen áll a telefon (mondjuk autóban) akkor a fedlap kicsit eláll a telefontól, ezért úgy használom autóban, hogy hátrahajtom, de a mágnes úgyis megtartja kellő erősséggel.

Hátécé Van eS

(#3865) trefi83


trefi83
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen készülék vásárlásán gondolkodom. A kérdésem az lenne, hogy rejtett alkalmazás lehetőség van e, úgy mint mondjuk a huawei telefonoknál?

(#3866) kekkola válasza trefi83 (#3865) üzenetére


kekkola
senior tag

Igen, van. (Bár én inkább letiltom.)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3867) Tiger. válasza kekkola (#3866) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az meg micsoda?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3868) Tyer válasza trefi83 (#3865) üzenetére


Tyer
őstag

Az mi az?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#3869) kekkola


kekkola
senior tag

Menü/három pötty a jobb felső sarokban/alkalmazások elrejtése

Általában a nem használt és beépített (nem törölhető) alkalmazások letilthatóak. Amennyiben nem letiltható, de zavar téged hogy a menüben van akkor el lehet rejteni. Pl: Levelezés app (nem letiltható) - nem használom, a gmail kliens a nálam preferált. Ha nem akarom látni a menüben elrejtem és nem telíti a menüt.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3870) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Hogy tudom kikapcsolni a facebook messenger minden felé ívelő értesítéseit? Idegesítő, hogy játszok, jön egy üzenet, majd felül lejön az előnézete? Ezt valahogy ki lehet szedni? Rezegni rezegjen, de ne küldje ezt az előnézetet.

Megyen!

(#3871) trefi83 válasza kekkola (#3869) üzenetére


trefi83
csendes tag

Köszönöm a választ! Egyre biztosabb vagyok, hogy ő lesz a kiválasztott. Bár a moto z még érdekel. Majd meglátjuk, 18.-án vehetek majd valamit a Telekomnál.

(#3872) MrPetya19 válasza CptAdamica (#3870) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az egyik értesítésre hosszan nyomsz, míg elő nem jön egy kis "i" betű, megnyomod akkor bevisz az alaklmazás értesítési beállításaihoz, és ott a harmadik csúszkát kell elhúznod.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#3873) CptAdamica válasza MrPetya19 (#3872) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm. :)

Megyen!

(#3874) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali. Lenne egy kérdésem. A szürke 10-esnek vannak kopási problémái? Aki tok nélkül használja, az megírná nekem, hogy kisebb sérülések, karcok esetén nem e bújik ki az alu ezüst színe? Tervezem a készülék megvásárlását, de ha idővel ezüst pöttyös lesz, mint anno a fekete M7 esetében, akkor nem kell. Az ezüst fehér előlapjával sajnos nem tudok kibékülni. Totál Samus az egész :O

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#3875) kekkola válasza Ununqatrium (#3874) üzenetére


kekkola
senior tag

Én elejtettem egyszer tok nélkül, és keletkezett egy kis karmolás a hátlapon, nagyon kicsi, de kibújt az alu szín... Sztem kopási problémái nem lesznek (mint az M7nek: pöttyösödés), de ha elejted és megkarcolódik, számítani lehet az aluszín felbukkanására.

O+8T

(#3876) Ununqatrium válasza kekkola (#3875) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

Köszi a választ. Lepattogás, lehámlás gondolom nem jöhet szóba... bár lehet, ehhez még elég friss a készülék. Szívtam már meg így HTC-vel. Fél év után elkezdett az éleknél vedleni. Az M7-em 3 év után is makulátlan volt, amíg össze nem törtem. Keresem a méltó utódot 150 ezer alatt, és most sem szeretnék csalódni :)

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#3877) jotzo


jotzo
csendes tag

Azt lehet tudni, hogy lesz-e idén utódja 10-nek?

M7-est kellene lassan cserélnem, de a 10-est eddig túl samsungosnak találtam, igaz, pár napja megtapogattam egy fehér-szürkét a telekomnál, és nagyon tetszett, nem is nagyon samsungos.

(#3878) h4h01 válasza Ununqatrium (#3876) üzenetére


h4h01
senior tag

Ez alapján szerintem nem kell aggódni emiatt..Enyém is több mint fél éves, szürke, de eddig semmi kopás (mondjuk én tokban hordom, és volt egy időszak amikor fólia is volt rajta)..Tehát én vigyázok rá, de nem tűnik olyan sérülékenynek ez a festés szerintem..

(#3877) jotzo: Jó kérdés! Egyelőre nem tudni..Ez a jelenlegi U széria ez nekem nagyon nem jön be..És maga az irányzat sem..Ez az U ez kevés lesz egy 2017-es csúcs HTC-hez szerintem..A sense az full csontra ugyanaz mint a 10-esen..Eddig azért évről évre javították, újították, de idén ezt nem nagyon látom..Szal kéne ezen kívül még valami az biztos, remélem ezt ők is érzik..
Amúgy egyedül a gomb alakja ami olyan samsungos..Többi egyáltalán nem..A 10-nek is volt egy korai prototípusa, amin kerekebb volt a home gomb..Az szerintem jobban nézett volna ki..

[ Szerkesztve ]

(#3879) CptAdamica válasza jotzo (#3877) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lesz, majd snapi 835-el

Megyen!

(#3880) nincsnév007 válasza jotzo (#3877) üzenetére


nincsnév007
őstag

útódja az tuti lesz, csak nem tudni hogy mikor

(#3881) jacis


jacis
nagyúr

Srácok mi lesz a htc 10 utódjával?
Még pletyka szinten sincs róla semmi.. :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3882) Klaus Duran válasza jacis (#3881) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Elméletileg nem lesz utód. :(
Szerintem U+A+Diesire+X marad.
A 10 sem kapott ,,családnevet".

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3883) jacis válasza Klaus Duran (#3882) üzenetére


jacis
nagyúr

Dehát az U széria egy felsőközép szintet képvisel?!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3884) BenHans válasza Klaus Duran (#3882) üzenetére


BenHans
addikt

Hol olvastad hogy nem lesz utód? Max közvetlen utód nem, de új flagship lesz.

Én úgy tudom, valahol írtak is erről, hogy a Samsung 10nm-es node-ján készül a Qualcomm Snapdragon 835 és saját részre halmoz fel belőle mivel az S8-at akarják az első ilyen chippel ellátott készüléknek és nem akarnak fennakadást az eladásoknak azzal hogy nem lesz elég készlet.
Ez kicsit undorító kicsit kartellezés, de ez van, sajnos megtehetik.
Utána viszont ellátják a konkurenciát.

Az LG ezért döntött úgy, hogy előbb kijön a G6-tal cserében "csak" 821-et kap, később jöhet a V széria új tagja 835-tel.
A HTC pedig év elején gyorsan bemutatott pár friss modellt mutatóba, hogy ott legyenek a piacon, így vehetnek egy kis levegőt míg megkapják a 835-ös készletet ami 2017 Q2-re csúszik...
Az U Ultra igencsak felső kategória így is.

Chialin Chang ezt nyilatkozta: "Every time there is a brand new CPU with power that we can leverage, we're always at the forefront doing that. Some people are talking about the timing [of our release] but timing was determined 9 months ago. This is the best CPU out there. When the next flagship CPU comes, HTC will be one of the very first tier doing that.

When we will look back, it will be clear why HTC introduced [these new phones.] We want to have a couple of months of leadership before the next flagship CPU comes. But that will be in another period of time- not at MWC. Not for us or any other player. I can tell you that for sure. When the new CPU comes, HTC will have another flagship."

Samsung, delay, 835, snapdragon, HTC címszavak kombinációira a google is dobja a cikkeket.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#3885) kekkola


kekkola
senior tag

Jelenleg pedig az U Ultra a csúcs HTC :) Márcsak a 821 miatt is.
Sztem is jönni fog az S8 után 1-2 hónappal a 835össel egy 10-es utód.

O+8T

(#3886) CHAOS AD 76


CHAOS AD 76
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Gondolkodom a HTC 10 beszerzésén, de nem tudom, hol kaphatok EU garist. A mobilcorner-nél (visszaolvasva ezt ajánlottátok legtöbben) úgy látom, már nem forgalmazzák. Tudnátok ajánlani üzletet?
Köszi előre is!

(#3887) Derrewyn válasza CHAOS AD 76 (#3886) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szia!
Én a Smartshopban vettem 1 hónapja, kérés nélkül EU modellt kaptam.

(#3888) istnag válasza CHAOS AD 76 (#3886) üzenetére


istnag
addikt

Partnerogsm -et hívd fel és kérdezz rá mennyiért tudna szerezni gyári garisat.

(#3889) jacis válasza kekkola (#3885) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem azért furcsa csak ez, mert ilyenkor már mindig van valami pletyka róla, de most kb semmi. Az U széria sem nagyon volt előtte emlegetve..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3890) marcarc válasza jacis (#3889) üzenetére


marcarc
senior tag

Hat a HTC Ocean-rol voltak hirmorzsak. Kinezetre es a funkciora amit meglebegtettek szep folytatas lenne.[link]

(#3891) BenHans válasza marcarc (#3890) üzenetére


BenHans
addikt

Plusz ez a videó és hozzá a beállításokon belüli Edge Sense menüpontról készült képernyőkép.
Valami készül... ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#3892) Tiger. válasza istnag (#3888) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ott is eus van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3893) gaboka130


gaboka130
tag

Hali! Most fogok vásárolni egy HTC 10-es készüléket szolgáltatótól viszont nekik csak a szürke hátlap, fehér előlap kombináció van, az lenne a kérdésem hogy van rá valami mód hogy az előlapot fekete színűre cseréljem vagy valami megoldás van rá?

(#3894) Kronk válasza gaboka130 (#3893) üzenetére


Kronk
őstag

[link]

http://totesz.myminicity.com/

(#3895) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Másnál is olyan a menü gomb a kocka hogy a megvilágítás nem egyforma felső és a jobb oldala erosebb picit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3896) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Akinek 7.0 Android megy az eps mód? Automatikusan nálam nem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3897) Bounty válasza Tiger. (#3895) üzenetére


Bounty
tag

Ez sajnos ilyen. Mind2ő, nem csak a jobb. M7 után néztem én is nagyokat, hogy ezt, hogy tudták ennyire elba... Nem azért de az érintőgombok megvilágításának minősége kritikán aluli. A színe is már-már kékes. Alsókategóriába illő :(((

(#3898) Tiger. válasza Bounty (#3897) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igaz, de a kijelző sem az igazi, m7 mellé raktam, akár hogy is nézem alsó tartományban a fehérnek másabb az árnyalata, 3 htc 10-et néztem mind ilyen volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3899) gaboka130 válasza Kronk (#3894) üzenetére


gaboka130
tag

köszi, azt nem tudod valaki csinált már ilyet?

(#3900) ferob válasza gaboka130 (#3899) üzenetére


ferob
őstag

Konkrétan a kijelzőre felhelyezett fóliára vagy a panel cseréjére gondolsz?

Mivel ilyen külön nem létezik, hogy előlap, mert a digitizer egybe van ragasztva a kijelzővel, így csak egyben cserélhető, valamint még ha nem is ez lenne a helyzet, akkor is mindét cserés megoldás a garancia megvonását eredményezné.

Ha az előbbire kérdezel rá, akkor konkrétan mit szeretnél róla megtudni azon kívül, ami le is lett írva?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.