Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) balla241 válasza karldergroße (#4350) üzenetére


balla241
csendes tag

Hogy ne. Szívesen. Természetesen a felelősség téged terhel ha elrontasz valamit.
-Először nyitni kell a bootloadert a HTC-Dev oldalon amin regisztrálni kell.
-Majd a kapott unlock bin-nel kell nyitni a bootloadert. (ez egy teljes wipet törlést csinál a telefonon)
-Telepíted a TWRP recoveryt és amikor fent van bebootolsz recoverybe és csinálsz egy data törlést.

Leírás szájbarágósan

Kérdezz ha nem értesz valamit de ne ötletelj. Kötelező olvasmány.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#4352) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Járt e már valaki úgy hogy hívott egy ügyfélszolgálati számot, és mikor elvette a füle mellől akkor félig sötét volt a kép, hivásban voltam de nem reagáltak a gombok majd a kikapcsolóra reagált és utána jó lett.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4353) karldergroße válasza balla241 (#4351) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönöm!

(#4354) TTTotya válasza Tiger. (#4352) üzenetére


TTTotya
senior tag

Mondjuk ügyfélszolgálattal még nem jártam így..... :DDD :D

De egyébként igen. Valahogy beakad a telefon alkalmazás.

(#4355) Tiger. válasza TTTotya (#4354) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nálam épp az ügyfélszolgálat közben mikor nyomnám az egyik menüpontot akkor olyan mintha a fény érzékelő félig nem érzékelné mert picit láttam de a gombok sem reagáltak rá. Valami van ezzel a 7.0-val, hálistennek eddig max 2 szer csinálta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4356) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen tokot, milyen autóstöltőt és hozzávaló USB-C kábelt ajánlanátok a telóhoz?
Előre is köszi a tippeket.

(#4357) Tiger. válasza PTomi92 (#4356) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Spigen ruged armor.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4358) TTTotya válasza PTomi92 (#4356) üzenetére


TTTotya
senior tag

Szia! Én Ringke Onyx és Nillkin Nature tokokat használtam, valamint Portapow autós töltőt (nem QC gyorstöltő, de mégis elég gyorsan telenyomja) és Portapow USB-C kábelt. A Nexus 5 óta veszem ennek a cégnek a termékeit és nem csalódtam még.

(#4359) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok. Van valami gyenge pontja s7-tel, g5-tel és p10-zel össszevetve? És mi az erőssége? Mennyire jók a vételi képességei és milyen a kamerája (állókép és video); talán ez a két dolog a legfontosabb a számomra. Játszani a mobilon nem szoktam. A jó böngészőt is értékelem.
Tudom, nem várhatom, hogy bármiben is a konkurrenciát dícsérjétek, de megköszönném a segítségeteket vásárlás előtt, ha valamennyire objektív válaszokat kapnék.

(#4360) Derrewyn válasza nikkor (#4359) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Szia!
A topik alapjául szolgáló teszt végéről egy mondat:
"A HTC most letett az asztalra egy olyan mobilt, ami a Samsung Galaxy S7, az LG G5 és a Huawei P9 társaságában is abszolút megállja a helyét, ez pedig a magas ár és az apróbb hibák ellenére is plecsnit érdemel."

Vételi problémám nem volt soha, a kamerája a legjobbak egyike. Gyári böngészőt nem ismerem, én Chrome-ot használok minden platformon, nagyon kényelmes.

Szerintem igazából egyik készülékkel sem járnál rosszul, talán a G5, az amit elkerülnék, LG részéről kisebb bukta volt a moduláris vonal.
Ami még szempont lehet, hogy a HTC igen jó zenében, mind kábelen, mind BT-n keresztül. Minőségi DAC van benne, és nagyon jó gyári fülest adnak mellé. Sajnos a beépített hangszóró nem hozza a korábbi M7-M9 szintet persze.
Vannak ilyen apróságok még, hogy USB 3.1 Type-C csatlakozó van rajta, ismeri QC 3.0 gyorstöltést, illetve számomra fém ház is szempont volt.

[ Szerkesztve ]

(#4361) Derrewyn válasza PTomi92 (#4356) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én Spigen Rugged Armort használok, volt már pár kisebb esésem sérülés nélkül.

Autóban Blitzwolf töltőt használok. BW-C9-et vettem, de mai fejjel inkább BW-C8-at vennék és hozzá egy BW-CB3 kábelt.

(#4362) nikkor válasza Derrewyn (#4360) üzenetére


nikkor
aktív tag

Köszönöm, hogy ilyen részletesen válaszoltál. Zenét nem hallgatok mobilon. A kamera fontosabb. Mobilarena 2016-os kameratesztjét is olvastam. Ott megemlítik videónál az időnkénti fókusz tévesztést. Te találkoztál ilyen hibával? 4K videónál van-e időbeli korlátozás?

[ Szerkesztve ]

(#4363) FGyula30 válasza nikkor (#4362) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Nem játszasz, nem hallgatsz zenét. Okosabb lenne egy használt dslr egy jó obival. 140e egy htc 10-ért ami kamerázni kell másra nem, felesleges.

(#4364) PTomi92 válasza Derrewyn (#4361) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

(#4365) nikkor válasza FGyula30 (#4363) üzenetére


nikkor
aktív tag

Dslr van, de nem viszem mindenhova. A telefon többek között a böngészés, navigáció, számológép, elemlámpa, shazam, naptár miatt is kell.
Ha majd egyszer moduláris mobilok lesznek a piacon, amihez egyenként lehet összeszedni a funkciókat, akkor tényleg kihagyom a játékokat és a zenelejátszót.

[ Szerkesztve ]

(#4366) Derrewyn válasza nikkor (#4362) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Nem szoktam sokat videózni, sőt mondhatni alig, ezért tapasztalatokról nem igazán tudok beszámolni.

4K videórögzítés esetén 6 perctől számol visszafelé, hogy elkerülje a túlzott melegedést.

(#4367) nikkor válasza Derrewyn (#4366) üzenetére


nikkor
aktív tag

Azt meg tudod mondani, hogy ha 6 perces 4k videót készítenél, akkor a 6 perc letelte után mennyi idő után lehet/célszerű újra indítani?

(#4368) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem semmi hogy oda veri az ultra az s8-at.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4369) Derrewyn válasza nikkor (#4367) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Kipróbáltam, 6 perc 4K felvétel után érezhetően meleg volt a készülék, de még nem zavaróan. Gond nélkül mehetett volna egy újabb felvétel.
5%-ot esett az akksi, 155 mAh fogyasztást írt a kamerára.

Persze egy forró nyári napon már valószínűleg más lenne a helyzet, de szerintem ez minden telefonra igaz valamilyen szinten.

(#4370) nincsnév007 válasza Tiger. (#4368) üzenetére


nincsnév007
őstag

:Y hát a Sense:D

(#4371) nikkor


nikkor
aktív tag

Volt olyan frissítés, ami a kamerát érintette?

(#4372) h4h01 válasza nikkor (#4371) üzenetére


h4h01
senior tag

Több is volt! De ha a kamera a legfontosabb, akkor vedd az s7-et én azt mondom..
Ez egy kompromisszum nélkül használható, gyors, egyszerűen kezelhető, sallangmentes telefon, mindennapi használatra..De ha te nem ilyen módon használod, és a kamera a legfontosabb, akkor s7..
A miénk pl vidéken (Komárom megye) nem tudja a 4G-t..De úgyse arra használnád elsősorban..vagyis nem azt írtad..ha meg pesti vagy, akkor mindegy is, ha nem akkor meg megelékszel a 3G-vel..Ha nem vagy hardcore user, több száz appal, több ezer fotóval, több ezer zenével, akkor az s7 sem fog belassulni..

(#4373) TTTotya


TTTotya
senior tag

Helló mindenki!

Mostanában inkább csak read only voltam már.

Ma viszont eljött a búcsú ideje, ma feladtam a telefont az új tulajának.

Mindenkinek további jó HTC 10-ezést!

Újak vissza is olvassatok mielőtt ezredjére is megkérdezitek ugyanazt. :D

(#4374) Klaus Duran válasza TTTotya (#4373) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Visszanéztem 4 oldalt de nem láttam hogy mi az utód. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4375) TTTotya válasza Klaus Duran (#4374) üzenetére


TTTotya
senior tag

Átálltam a sötét oldalra.... :DDD :D Lehet, hogy most páran köpnek egyet, de sebaj: egy S8 váltotta a 10-est.

Persze nincs már messze május 16. sem. Aztán majd meglátjuk.

(#4376) Klaus Duran válasza TTTotya (#4375) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nyugi nekem is felkeltette az érdeklődésem, de akkor már inkább G6.
Soha semmilyen Samsungot.
De a HTC is kezd lassan meghülyülni.
Nem tudom mit veszek majd 2019-ben vagy hamarabb ha a 10 bedöglik.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4377) CptAdamica válasza Klaus Duran (#4376) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valahogy én is így vagyok vele. Reméljük kedden villant a HTC és fél év múlva emberi árban megvehető lesz. :)

Megyen!

(#4378) rendszergazd válasza PTomi92 (#4356) üzenetére


rendszergazd
csendes tag

nekem egy LOVE MEI Gorilla Glass Waterproof Shockproof Aluminum Metal Case tokom van ebayről, nagyon meg vagyok vele elégedve

(#4379) TTTotya válasza Klaus Duran (#4376) üzenetére


TTTotya
senior tag

Én sem akartam Samut, mert okostelefon téren elriasztott tőle az, hogy mennyit szívtam párom S3 és S4 készülékeivel + a céget sem szívlelem, de az S8 nagyon meggyőző. A felárat nem feltétlenül éri+, ha nincs olyan feature ami kifejezetten kellene belőle.

Viszont van rajta jack csatlakozó, ráadásul alól.

[ Szerkesztve ]

(#4380) kekkola válasza TTTotya (#4375) üzenetére


kekkola
senior tag

Nincs baj az új S szériákkal, nagyon jó kis telefonok. Nekem volt S7, közel hibátlan.
Egy valami nincs: nem dobban tőlük a szív, mint egy M7-M8 párostól... vagy a 10től :))

O+8T

(#4381) stilo18


stilo18
addikt

No, itt az utód [link]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4382) Klaus Duran válasza stilo18 (#4381) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez is jól elkurták. Nice job. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4383) stilo18 válasza Klaus Duran (#4382) üzenetére


stilo18
addikt

Hát... Sajnos tény :( Pedig bíztam benne, hogy idén tesznek le valami profi munkát... :(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#4384) Tiger. válasza stilo18 (#4383) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Pedig ez az mint ami pár sorral fentebb van.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4385) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A kamera frissítés mit hozott?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4386) Janaboy válasza Klaus Duran (#4382) üzenetére


Janaboy
veterán

Miert lett elkurva?

Janaboy

(#4387) Klaus Duran válasza Janaboy (#4386) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mivel ez még mindig nem az ami leverné az S8-t.
Élőben majd elválik.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4388) MrPetya19 válasza Klaus Duran (#4382) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem még mindig a jack csatlakozó hiánya a fájó pont, főleg ahogy az androidosok csinálják.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4389) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

A jack hiánya is fájó, de ez a nyomásérzékeny oldal is érthetetlen számomra. Akkor ezt eleve úgy gondolták, hogy autós tartóba nem is tehető a telefon? :F Vagy minden alkalommal kapcsolgathatja ki és be az ember? Vagy állítsa olyan erőigényre a szenzort, hogy csak satuval lehessen valami hatást elérni az oldallapon? Egy ideális oldallapon a képzeletbeni felezőpont alatt nincs semmi egyik oldalon sem; a 10-es ezt hozza, mint ahogy pár konkurens is, a 11-es láthatóan az átgondolatlan Sony útjára lépett... :((( Kár érte.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4390) kekkola


kekkola
senior tag

Nekem tetszik, kell egy ilyen. Tetszik a dizájn, az aktív füles és az IP67 is. A káva meg csak a szokásos :D vastag de érzékeny.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4391) nikkor válasza h4h01 (#4372) üzenetére


nikkor
aktív tag

Azt hiszem, igazad van. Egyébként vidéken élek.

(#4392) Klaus Duran válasza Klaus Duran (#4387) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nézegetem a képeket és a videókat de ez a szorongatás akkora hülyeség lett mint a LG féle lapozgatás volt.
Az Ocean se tetszett volna de annak lett volna valamennyi értelme.

Fehér fekete kombóban tetszik. De akkor is kevés. [link]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4393) CptAdamica válasza Klaus Duran (#4392) üzenetére


CptAdamica
veterán

Körül-belül olyan, mint a force touch. Jól néz ki, de vajon meddig marad életben?

Megyen!

(#4394) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!
[link]

Ilyen bumper case jellegű tokot lehet kapni valahol feketében?

(#4395) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Egy kérdésem lenne, amikor hivnak és még nem vettem fel nem irja ki a nevet, mit csináljak, amint felvettem már irja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4396) doggie


doggie
aktív tag

Srácok!

05.09-én leadtam egy TMX átvevőpontban a 10-esemet a leírt kameraprobléma miatt, előfordulhat, hogy azóta sem tudom lekérni az imei és munkalapszám alapján a státuszát (nincs találat)?
Volt már vkinek hasonló tapasztalata TMX-esekkel kapcsolatban? Mennyi időt vesz igénybe, hogyan zajlik egyáltalán?

Köszönöm, ha valaki válaszol!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#4397) Derrewyn válasza Tiger. (#4395) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ez android betegség, néha csinál ilyet. Más telefonnál is láttam már, hogy a számot írja ki, pedig bent van telefonkönyvben.

(#4398) Tiger. válasza Derrewyn (#4397) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most valamit ki kapcsoltattak velem, majd kiváncsi leszek rá.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4399) ferob válasza doggie (#4396) üzenetére


ferob
őstag

Amennyiben nem Budaörsön adtad le, akkor minden bizonnyal arról van szó, hogy az adott átvevőhelyen saját munkalapot készítettek, ami nem egyezik a Telemax-os munkalap számával, ezt viszont ilyen esetben nem adják ki telefonos vagy e-mailes megkeresésre, de esetleg meg tudod kérdezni ott, ahol leadtad, ha hajlandóak segíteni és megnézni.

Átvevőhelyeken többnyire hetente egyszer van elszállítás, ez igaz ugyanúgy a visszaérkezésre is, tehát a teljes javítási idő akár 2 héttel is meghosszabbodhat.

Egészen a központba való visszaérkezésig semmi támpontot nem nyújt az oldal, akkor is a Regenersis-től származó munkalapot rakják csak fel, ami még sajnos egyáltalán nem bizonyíték a maradéktalan javításra.

Átvételkor mindenki ellenőrizze a készülék minden apró funkcióját, valamint az illesztési hibákat.

(#4400) doggie válasza ferob (#4399) üzenetére


doggie
aktív tag

Köszönöm a részletes infót, mit mondjak, nem nyugtattál meg :-(
Igaz, eddig egyik HTC-m sem hibásodott meg...

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.