Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Tiger. válasza Schanyee (#4200) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor ezzel nem is lehet semmit csinálni?
Igy is ki bír 7 napot.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4202) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Csináltam egy gyári vissza állítást azóta ha újra indítom ez fogad. Ez normális? Régen nem ilyen volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4203) Klaus Duran válasza Tiger. (#4202) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nekem alapból ilyen. Levédted a tárhelyet.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4204) Tiger. válasza Klaus Duran (#4203) üzenetére


Tiger.
nagyúr

hol tudom kikapcsolni? Újra indítsa után alapból kéri a pint. Utána mukodik a leolvaso.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4205) CptAdamica válasza Tiger. (#4204) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ujjlenyomat olvasó használatához alapból kell egy mintát, vagy pin kódot beállítani, hogy ha éppen nem tudod az ujjlenyomat olvasót használni, akkor azzal is fel lehessen oldani. Tehát ezt nem tudod kikapcsolni, csak akkor ha az ujjlenyomat olvasót is kikapcsolod.

Megyen!

(#4206) Tiger. válasza CptAdamica (#4205) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Eddig nem ilyen volt. A kod kellett de utána egybol bent volt, de most utána olyan mintha újra indítana magát.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4207) ferob válasza Tiger. (#4202) üzenetére


ferob
őstag

Normális, mivel te állítottad be a zárképernyő jelszavának beállításakor, amikor rákérdezett, hogy a készülék indításakor kérjen-e PIN-t a titkosítás feloldásához.

(#4208) Tiger. válasza ferob (#4207) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sikerült. Már csak annyi hogy amikor újra indítom előtte felnyomja a fenyerot az normális?
Illetve a billentyűzet át rakja magát angolra. Hogy tudom alapértelmezett magyarra tenni?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4209) TTTotya válasza Tiger. (#4206) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ha beállítassz bármilyen lezárást, (ujjlenyomat, kód, minta) akkor onnantól zárolja a tárhelyet is és újraindításkor kéri, a feloldást. Ahogy előttem is mondták, eddig is így volt. Ha kikapcsolod a lezárást akkor nem kér majd kódot restartkor sem.

Szerk.: Látom közben megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#4210) Tiger. válasza TTTotya (#4209) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De most is kéri. De így jó. Olyan mint előtte.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4211) Hubman5


Hubman5
csendes újonc

Sziasztok,

Szeretnék kérni egy megerősítést, jelenleg a 2.41.401.3-as verziójú szoftver van a telefonom. Létezik, hogy azóta nem jelent meg frissebb?

(#4212) ferob válasza Hubman5 (#4211) üzenetére


ferob
őstag

Létezik, valamint feltehetően a készüléked CID-je HTC__001.

(#4213) TTTotya válasza ferob (#4212) üzenetére


TTTotya
senior tag

'gen! Nálam ugyanez a szitu.... Meg a CID is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4214) MrPetya19 válasza Tiger. (#4202) üzenetére


MrPetya19
addikt

Igen, android 6-al gyártott telefonokon ez extra biztonság.
Ha ellopják a telót, akkor nem tudják eladni, mert kérni fogja a kódot.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4215) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nem ide.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4216) ferob válasza MrPetya19 (#4214) üzenetére


ferob
őstag

Az egy teljesen más dolog, mint a képen is látszik, ez a titkosítást oldja fel, amiről te beszélsz az az FRP, ami a gyári beállítások visszaállítása után, az első beállításkor kéri az előzőleg beállított Google fiók adatait.

[ Szerkesztve ]

(#4217) Derrewyn válasza kekkola (#4080) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Megvan, hogyan tudod előhozni ezt az időjárás óra elrendezést.
HTC Témák kell szerkesztened egy új témát a Pro szerkesztővel, vagy csak a telefonon letölteni egy témát, amin ez van beállítva.

(#4218) KissZoli82 válasza Vikthor (#4056) üzenetére


KissZoli82
újonc

A gyári füleshez találtam egy Magyarországi forgalmazót, hétfőn megyek kipróbálni a boltba, kíváncsi vagyok hogy szól!

(#4219) Vikthor válasza KissZoli82 (#4218) üzenetére


Vikthor
nagyúr

kollegámal sikerült berendelnem, majd postázza amint megkaptja, amúgy ez egy remek füles.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4220) CptAdamica válasza KissZoli82 (#4218) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én imádom ezt a fülest, nagyon nagyot szól. Néha ha nincs munkában fejhallgatóm, akkor is ezt használom.

Megyen!

(#4221) Yeffy


Yeffy
veterán

sziasztok!

kisebb research meg forum hellyel-kozzel torteno atnyalazasa utan "ragadok billentyuzetet", hogy erdeklodjek, a mar majd egy eve megjelent HTC 10-rol, hogy kinek mik a hosszutavu tapasztalataik?

Telefonvaltas kuszoben allok, az elozo telom (Moto X Force), bar szerettem, de mennie kell hamarosan (hosszu, es nem idevalo az oka, de ha valakit erdekel, leirom :) ), es nezegetek valami finomat 2 evig legalabb. szal 2 eves gari kell, sajna a Motomnak csak egy ev van, ugy latom hTC-kre is ketto jar itt is. Amik leginkabb bejonnenek az a Pixel (meret, frissitesi metodus, Gugli okoszisztema igenybevehetosege angolfoldon, kamera, ram), mindenben tokeletes lenne, de apro nagyon az akksija. az XL-nek mar jo lenne, de tul nagy. nyomkodtam ma uzletben mindkettot. OnePlus 3T ar/ertekben szinten bejonne, de ez is tul nagy, batar. esetleg Huvely P10, bar oket nem ismerem annyira. S8/G6 szepek nagyon, akksi mondjuk szinten nem a leghatalmasabb, plusz ertelmes DAC/Amp ezekben sincs (G6-ban lenne, de lekorlatoztak csak a koreaiakba, idiotak)
na, es a kereses kozben talaltam ra erre a telora is.

merete nekem nem tokeletes, de megfelelo, kamera ugy latom a DxO Mark szerint csak egy ponttal rosszabb, mint a Pixeleke, akksi, bar lehetne nagyobb (mostanim 3700 mAh), de mar egesz jo, fingerprint, normalis DAC/audio reszleg, amit szinten imadnek, sokat hallgatok telorol zenet, valamint azt szinten csipem, h a fingerprint melle tettek kapacitivan a masik ket "rendszergombot", nem ugy, mint pl a telom utodjanak (Z Force, amit persze megint basztak EU-ba hozni, US only, idiotak 2, mindegy), h a fingerprint szenzor lent van, de a 3 navi gomb meg szoftveres, a kijelzobol vesz el.

na, eddig a kis bevezetom, ha meg valaki itt van :D , akkor raternek a nehany kerdesre:

- az audio DAC/Amplifier valoban jo minosegu? tudom, igazabol Flac/lossless es tarsai kene hozza, megfelelo felbontassal, nem 320-as mp3-ak, de gondolom van erzekelheto kulonbseg, mint ami a telkok legtobbjeben van alap, pl a Snapdragon CPU-ba integralt, nem? bar mostani vasamon ez is egesz jo PowerAmp-pal. hangerolimit allithato mondjuk? van ra kulon "vezerlo resz" irva a menuben, vagy ez inkabb csak ilyen hatterdolog az egesz DAC tema, amibol mondjuk akkor profital az ember, ha tenyleg profi eszkozt kot a telora nagyfelbontasu audioval? anno pl Samu GS3-amban Wolfson DAC volt, root utan lehetett ra tolni kulon ilyen "amplifier/zenei cucc allitgato reszt", ami sokat javitott rajta, bar alapbol sem volt rossz, ugye.
- a masik, ami fontos lenne. nem volt meg sose hTC-m, nem tudom, hogy megy naluk a frissitgetes metodusa? hasonlo, mint a tobbi gyartonal, h hatalmas keresekkel kapsz jo, ha 1 (nagyon max 2) foverziofrissitest, security patch-eket meg kb szinten 2-t kapsz egy evben? nekem most igy volt, ebben vitathatatlanul a Pixel lenne az asz. illetve a OnePlus-sal abban, h nyithato a bootloader garvesztes nelkul, bar az igazabol csak 1 app miatt kene.
- ujjlenyomattal le lehet zarni/vedeni appokat, mappakat? pl kepek, vidik, szemelyes cuccok, akarmi. utobbi lenne a fontosabb.
- akinek mondjuk megvan mar 1 eve, vagy huzamosabb ideje, es nyuzza minden nap, mik a tapasztalatai, milyen a telo? akksija hogy birja a kikepzest/gyorstoltozest? vannak ismert minosegi problemak, akar hardveres, akar szoftveres? mittomen kijelzo gondok, lassulas, laggok, wifi/kamera gondok, akarmi...
- mennyire serulekeny? ertem itt leejtes, karc, ilyenek. nyilvan nem Shatteshield-es, mint az enyem (ezt mondjuk hianyolni fogom a bika akksi mellett, nagyon megszerettem), de mennyire all ellen a behatasoknak? ha ranezek, mar akkor is bereped/torik, vagy azert kicsit jobb? nyilvan tok/folia, vagy kulso skin+insurance kombo fog menni ra.

ha jol lattam, az utodja valami nagy phablet lesz, ami nekem elbol felejtos meret, plane jack csati nelkul :W szoval velhetoleg nem erdemes arra varnom.

egyelore ennyi, holnap, ha tudom, megnezem valahol eloben is, koszonom elore is, aki elolvasta, es farad, hogy valaszol! :C :R

Yeff

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4222) kekkola válasza Yeffy (#4221) üzenetére


kekkola
senior tag

nezegetek valami finomat 2 evig legalabb. szal 2 eves gari kell
Eu modelt vegyél, akkor lesz 2 év gyári garid, attól függetlenül, hogy hol vetted.

az audio DAC/Amplifier valoban jo minosegu?
szakszerű elemzésbe nem fogok tudni bocsájtkozni, de sokkal jobb mint az utóbbi készülékeim bármelyike (SGS7, Honor7, BB Passport, Zenfone 2). Sima mp3 hallgatásnál érezni a különbséget, hangminőségben és hangerőben is.

hogy megy naluk a frissitgetes metodusa?
Kb úgy tolja mint a többi gyártó, kapsz két főverziót (de a pixel is kettőt kap), közben pár biztonsági frissítést. Késés van, ha erre háklis vagy akkor csak Google modellt kell venni.
A htc-ben azt szeretem, hogy sok gyártóval ellentétben a frissítések nem rontják, hanem javítják a készüléket folyamatosan. (pl. a samunál tapasztaltam, hogy a frissítésekkel rosszabb lesz a készülék, bugos valamit kapsz...)

akksija hogy birja a kikepzest/gyorstoltozest?
jól :) 4-5 óra SOT (most 1 óra kijelzőidő van benne, és 83%-on áll az akksi) teljesen vegyes használattal, én nem várom meg míg csontra merül, este mindig töltőre rakom. Így viszonylag keveseket töltöm naponta (30-50 perc), tökéletes

vannak ismert minosegi problemak, akar hardveres, akar szoftveres? mittomen kijelzo gondok, lassulas, laggok, wifi/kamera gondok, akarmi...
:DD :DD jó vicc volt.

mennyire serulekeny? ertem itt leejtes, karc, ilyenek.
Eléggé, nekem carbon van, elejtettem tok nélkül és persze valami minimálisan belemart a hátlapba. Most kicsit kilátszik a nyers alu szín. Most egy nillkin nature-ben van, fólia nélkül. A kijelző eddig karcmentes (irodában dolgozom, szóval nem túl poros helyen), ebben a tokban is eldobtam párszor, de semmi baja nem lett. Az összeszerelés minősége hibátlan, nem egy s7: hogyha ránézel attól is bereped a hátlap...

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4223) marcarc válasza Yeffy (#4221) üzenetére


marcarc
senior tag

- a DAC nagyon jo, a gyari fules is kivallo Bose fulessel qc20/qc35 meg jobb. Nem fogod megbanni, ha ez egy fontos szempont.
- Nougat hivatalason usaban novemberben startolt, EU ba mar csak januar vege februar elejen ert ide viszont akkor mar hibamentesen mig US tulajoknak volt vele szivas.
- van gyari app amivel minden szoftvert tudsz vedeni ujjlenyomattal.
-Akksi nalam per pill vegyes erzelmek, bar nem artana egy app reviziot tartani. Atlagosan 3 ora feletti SOT.
- nekem a Silver verzio van, vegig nilkin tokban volt, folia nelkul. Vigyaztam is ra, szval nekem tokeletes allapotban van. A speaker grill eleg sok zsebszoszt osszeszedett es nem igazan takarithato. A usb kornyeken kicsit karcos. A sotet szurke biztos, hogy serulekenyebb, tekintve h nem anyagaban festett.

Ami reszemrol problema:

- A rezgo motor mas hangot ad ha fejjel lefele van mintha arcal felfele. Nem tudom az okat, annyira nem zavar.
- van egy ket app, mint a facebook ami valamiert nem tud rendesen mukodni nalam. Kepeket, galeriakat nem nyit meg, ez engem kimondottan felba`sz. Pardon my French.
- az nfc nem mukodik a bankom key card-javal (nexus 5-nel problema nelkul ment). Ez lehet h sajatossag, nem tudom.
- A wifivel meg Nougat elott volt bajom, azota nincs.

[ Szerkesztve ]

(#4224) CptAdamica válasza marcarc (#4223) üzenetére


CptAdamica
veterán

Rezgőmotor egy állat, ha az asztalon van és jön egy értesítés úgy berezeg az egész. Még a halottakat is felkeltené. :D

Megyen!

(#4225) marcarc válasza CptAdamica (#4224) üzenetére


marcarc
senior tag

En imadnam, ha lenne app amivel skalazni lehetne. Szemely szerint a nexus 4 lagy rezgojet imadtam. Neha a szivroham kap el az irodaban is, ha rezgon van.

(#4226) Tiger. válasza Yeffy (#4221) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem jelenleg csak az bajom vele szóval ha nincs pebble órád akkor nincs gond, de ha van akkor lesz gond, a legújabb pebble ap ami 4.4 és már nem szerver függő amint frissítettem ki vette a gyári időjárást, akár mit csináltam mindig kivette, de másnál ahol ugyanez az android 7.0 van csak épp nem htc ott meg ott van, sőt i5sen is ott van, tehát a htc szoftverében van valami de nem tudom hogy mi.
Azon kívül az újra csatlakozása is maceráns valamikor egyből valamikor akár 20perc is eltelik, másnál ilyen nincs, eddig htc one m9-és a 10-nél csinálta ezeket. A pebble fórumon megerősítették hogy náluk jó.

Ettől függetlenül maga a pebble óra nagyon is jó, szeretem.
Természetesen a telefont is:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4227) MrPetya19 válasza Tiger. (#4226) üzenetére


MrPetya19
addikt

Rootolt a teló?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4228) Tiger. válasza MrPetya19 (#4227) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4229) MrPetya19 válasza Tiger. (#4228) üzenetére


MrPetya19
addikt

Akkor mindegy.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4230) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!

Most tervezek vásárolni egy ilyen készüléket. Az lenne a kérdésem, hogy a silver színűnek milyen az előlap színe? Fekete vagy fehér? Lehet kétfélét is kapni?

7-es android van már hozzá gyári vagy még tervben van?
Hol érdemes venni ilyen készüléket?

Üdv

Chris

(#4231) Kronk válasza Chris82 (#4230) üzenetére


Kronk
őstag

Fehér
Nem
Van hozzá
pl: itt

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#4232) Chris82 válasza Kronk (#4231) üzenetére


Chris82
senior tag

Itt pl a Silvernek fekete

http://www.mobilcorner.hu/okostelefonok-132/htc-138/one-szeria-139/htc-10-32gb-gold-843

(#4233) Tiger. válasza MrPetya19 (#4229) üzenetére


Tiger.
nagyúr

root nélkül már nem lehet semmit csinálni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4234) Yeffy válasza kekkola (#4222) üzenetére


Yeffy
veterán

koszonom szepen mindharmotoknak a gyors es kielegito valaszokat, nagyon sokat segitettetek! :R :C

Eu modelt vegyél, akkor lesz 2 év gyári garid, attól függetlenül, hogy hol vetted.
UK-ban elek, itt veennem meg, 2 opcio van, az egyik legnagyobb angol phone retailer forgalmazza, vagy kozvetlen a HTC UK-tol szerezheto be. szoval akkor a 2 ev adott. zsir!

szakszerű elemzésbe nem fogok tudni bocsájtkozni, de sokkal jobb mint az utóbbi készülékeim bármelyike (SGS7, Honor7, BB Passport, Zenfone 2).
nem si vartam ilyesmit, de ennek mar orulok, foleg, ha:
Sima mp3 hallgatásnál érezni a különbséget, hangminőségben és hangerőben is.

Kb úgy tolja mint a többi gyártó
ok, bar elonyosebb lenne, ha Pixel/Nexus szinten jonne, de ki tudom birni, plane, ha
sok gyártóval ellentétben a frissítések nem rontják, hanem javítják a készüléket folyamatosan.
sajnos olvastam es tapasztaltam en is ilyet.

4-5 óra SOT
na, az franko! nyilvan mindig lehetne tobb, de azert ezzel mar el tudok lenni egy "power useresebb" napon is ugy, h kibirja a nap vegeig.

:DD jó vicc volt.
jovanna, csak erdeklodtem, mint tudjuk, vannak helyek, ahol elofordulna ilyenek. ;]

Eléggé
igen, ez mondjuk fog hianyozni a mostani telkomrol, h nem igazan serulekeny, de ugyis tok+foliaba fogom burkolni. van bevalt folia ra? akar gyari, akar mas? tokokbol az atlatszo TPU vagy mi a neve tokokat preferalom, szal bar pofas, de szerintem ilyen Spiegen vagy hasonlot nem fogok ra venni. ha csak nem azt a dbski-t vagy mit, amit szinten a napokban fedeztem fel, es eleg allatul neznek ki! bar gondolom, ha azt valaki felapplikalja, kb alig jon le, nem? :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4235) Kronk válasza Chris82 (#4232) üzenetére


Kronk
őstag

csak az Amerikában kaphatóaknak fekete az előlapja, itt csak az a kép van berakva, de fehérrel jön

http://totesz.myminicity.com/

(#4236) Yeffy válasza marcarc (#4223) üzenetére


Yeffy
veterán

bocsi a kulon postokert, de tul hosszu lenne...

- a DAC nagyon jo, a gyari fules is kivallo Bose fulessel qc20/qc35 meg jobb. Nem fogod megbanni, ha ez egy fontos szempont. mindenkeppen az, ennek nagyon orulok, hatalmas +1!! :K egy kerdes, ez a qc20/35, ezek mit jelentenek? :B
- Nougat hivatalason usaban novemberben startolt, EU ba mar csak januar vege februar elejen ert ide viszont akkor mar hibamentesen mig US tulajoknak volt vele szivas. ertem. akkor erre meg a 8.0 vagy O vagy tudja a tokom, mi lesz a neve fogja megkapni, es slussz? eppenseggel nem olyan veszes, kibirhato szamomra, ha hibatlanul, doccenesek meg anomaliak nelkul operal.
- van gyari app amivel minden szoftvert tudsz vedeni ujjlenyomattal. szinten orulok neki nagyon!
-Akksi nalam per pill vegyes erzelmek, bar nem artana egy app reviziot tartani. Atlagosan 3 ora feletti SOT. igen, itt lehetne kicsit jobb, de asszem nagyjabol meg tudok vele baratkozni.
- nekem a Silver verzio van, vegig nilkin tokban volt, folia nelkul. Vigyaztam is ra, szval nekem tokeletes allapotban van. A speaker grill eleg sok zsebszoszt osszeszedett es nem igazan takarithato. A usb kornyeken kicsit karcos. A sotet szurke biztos, hogy serulekenyebb, tekintve h nem anyagaban festett. na bakker, nekem pont a sotetszurke tetszik, nem anyagaban festett? :Y ez mondjuk nem hatalmas, de kicsit szerintem gaz, foleg, ha kopik, garancia lejarta elott nem lehet csereltetni/felujittatni a hazat, gondolom?
de ahogy irtam feljebb, tok ugyis lesz rajta, de lehet, h skinezve lesz.

ma megneztem eloben, szep, sajna csak dummy "telo" volt, nem mukodo, de kulseje bejon, szine bejon, merete meg pont jo, egy kezzel elerem minden sarkat, szoval... nagyon ugy nez ki, h ezt a vasat fogom valasztani! :K
mondjuk az eleg epic, h a nagy retailer-nel, ahol nezegettem, ott asszem £90-el dragabb, mint ha kozvetlenul HTC-tol rendelem be. plusz utobbinal van egy ilyen tuzpiros szinu is. kar, h sotetkek nincs :( nem kerdes, hol fogom megvenni :)
amiket problemanak irtal, nem tunnek veszesnek, mindenesetre erdekesek...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4237) Yeffy válasza Tiger. (#4226) üzenetére


Yeffy
veterán

engem a Pebble, vagy akarmilyen orak nem erintenek, nem hordok egyaltalan semmilyen orat/ekszert, idegesit magamon, sz'al ez nekem nem problema, de jo tudni, koszonom, h leirtad! :) :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4238) Chris82 válasza Kronk (#4235) üzenetére


Chris82
senior tag

Köszi :R

(#4239) KissZoli82 válasza CptAdamica (#4220) üzenetére


KissZoli82
újonc

Köszi a biztatásokat a gyári fülessel kapcsolatban! :R
Elmentem, meghallgattam, megvettem! :K
Sajnálom, hogy tesztet nem találni róla, javasoltam is a forgalmazónak, hogy küldjön egyet a Mobilarénára vagy a Prohardver-re mert ez valami brutál!! Egyébként korrekt üzlet, 12 990-ért mérik, kipróbálható, összehasonlítható, a srácnak vannak flac zenéi is, AC/DC-től kezdve a Amy Winehouse-on át valami jazz-ig van minden.. Telefonos bolthoz képest elég felkészült.
De ami a lényeg: ilyen mély mélyet a The Offsping - You-re Gonne Go Far Kid zenéjében előtte sosem halottam, már már gyanakodtam, hogy belenyúltak a zenébe.. Erre kibontott egy közel 20 000 Ft-os AKG fülest, és ami a legdurvább: ez a htc szebben szól! És nem csak a mélyebb mélyek miatt, hanem úgy egy az egyben! Így én ezt mindenkinek csak ajánlani tudom, ár érték arányban a legjobb!!

(#4240) marcarc válasza Yeffy (#4236) üzenetére


marcarc
senior tag

Erre a ket fulesre gondoltam, en ezekkel probaltam, meg persze a gyari fulessel. A gyari fules viszont 1 ev, elszakadt a jack dugonal.

[link]

[link]

(#4241) Yeffy válasza marcarc (#4240) üzenetére


Yeffy
veterán

:Y :Y azok a fulesarak, lol :D nem gyengek.
ezek nyilvan jo fulesek (kerdes, milyen zeneket szoktal hallgatni?), de mi a helyzet a gyarival? az is jo? ha elszarodik egy ev utan, be lehet szerezni ujonnan? lattam valaki feljeb irta, h Mo-n lehetseges. nem tudom, itt kint is igaz-e. mindegy, max utananezek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4242) marcarc válasza Yeffy (#4241) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem a jacknel meggyengult es elszakadt, majusban lesz egy eves. Igen en is lattam hogy valaki itthon 13K kornyeken be tudta szerezni. Ha neked odakint van HTC szinte tuti hogy be lehet szerezni.

(#4243) Tiger. válasza Yeffy (#4241) üzenetére


Tiger.
nagyúr

teljesen feleslegesek, nekem seinheser x500 van és olyat szól olyan éles benne a magas és hangos si hogy a fejem leszáll tőle és nem olyan drága.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4244) nincsnév007 válasza Yeffy (#4241) üzenetére


nincsnév007
őstag

kicsit off: de pl az M8 gyári fülhallgatója az nagyon jó, zsebben nem nagyon csomósodik össze :DD

(#4245) kekkola


kekkola
senior tag

(#4234) Yeffy DJ: 2óra 20perc a SOT és 54% az akksi. Kb ez így átlagos nálam, mindenre használva. Este kis töltés és mehet tovább a brék. :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4246) KissZoli82 válasza nincsnév007 (#4244) üzenetére


KissZoli82
újonc

Az is van Móron fekete-piros színben, ha jól emlékszem 5 000 Ft körül láttam, bár azt nem próbáltam ki.

(#4247) atikó válasza marcarc (#4240) üzenetére


atikó
őstag

Én [ezt ] és [ezt]próbáltam ki és nagyon jók.

(#4248) nincsnév007 válasza KissZoli82 (#4246) üzenetére


nincsnév007
őstag

jaja az lesz, piros feketében meg elég jól néz ki. én egy Seenheiser CX 150-el tudom összehasonlítani és csak egy nagyon picit jobb a CX 150.
Egyedül annyi hogy ez kicsit könnyeben esik ki a fülemből de amúgy nagyon jó.

(#4249) marcarc válasza atikó (#4247) üzenetére


marcarc
senior tag

Az mdr 1000 nalam is bent volt a kalapban. Sajnos nem tudtam kiprobalni sehol sem.

(#4250) ferob válasza marcarc (#4249) üzenetére


ferob
őstag

Maradjunk a topik témájánál, mert elég erőteljesen kezd átmenni a ki milyen fül- vagy fejhallgatót szeretne, vagy használ témakörbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.