Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Yeffy válasza kekkola (#4245) üzenetére


Yeffy
veterán

nna, ez tetszik! egesz kellemes, szerintem rendben leszunk mi egymassal HTC-cskevel :DD

koszi mindenkinek a fules ajanlasokat, majd ranezek ezekre is. bar en elsosorban erosen melyorientalt vagyok, szeretem a duborgo, szobat/ fules eseten hallojaratokat/csontokat/ megremegteto, telt melyeket. mint pl a mennydorges. :D persze a tobbi sav is fontos, de egy kicsit legyen felettuk a mely. de ne nyomja el, termeszetesen!
na de ez itt OFF :)

fingerprinterrol kerdeznek meg olyat, mivel meg sosem volt ilyenem, hogy ha rogzitem pl a huvelykujjamat, kesobb fel tudom ugy is oldani a telefont azzal az ujjammal, hogy "oldalasan helyezem ra az ujjam", nem "allo" modon? nem tudom, ertheto-e, amit mondani akarok. ahogy probalgattam ma a boltban a telot, jottem ra, h nekem igy allna kezre.
tehat nem igy, hanem mondjuk igy. mukodik igy is nagy hatekonysaggal? fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4252) ferob válasza Yeffy (#4251) üzenetére


ferob
őstag

Az ujjlenyomat rögzítésekor az ujjad többször rá kell helyezni a szenzorra, így akármilyen irányba teszed rá, működni fog, sőt több ujjat is fel lehet venni, így gondoltak arra is ha éppen kolbászzsíros lenne a fél kezed. :)

(#4253) karldergroße válasza KissZoli82 (#4239) üzenetére


karldergroße
senior tag

A SoundMagic E10-es jó füles és az RHA60 is. De a htc10-es is jól szól nagyon.

(#4254) Yeffy válasza ferob (#4252) üzenetére


Yeffy
veterán

zsir, akkor ezzel sem lesz gond! koszi! :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4255) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Htc 10es értesítő hangokat honnan tudom leszedni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4256) ferob válasza Tiger. (#4255) üzenetére


ferob
őstag

Feltöltöttem neked a teljes HTC Sense 8 Sound Suite-ot, amit innen tudsz letölteni.

(#4257) Tiger. válasza ferob (#4256) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszönöm szépen, erobotot használok és az sajnos nem éri el a gyárikat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4258) Yeffy


Yeffy
veterán

lenne meg egy kerdesem, milyen az atlagos rendszersebbesseg, reszponzibilitas? mik a tapasztalatok?

csak mert szembefutottam par negativ velemennyel, mint pl ez, ami onmagaban nekem nem mondana sokat, nem vagyok benchmarkb*zi, de amikor ilyet es hasonlokat olvasok, akkor mar elbizonytalanodok... :( ezek szerint nem valami acelos a belso tarolo sebessege...
tulajok, nalatok mi a helyzet? angol forumokban pro kontra talalkozok mindket oldal tapasztalataival... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4259) kekkola válasza Yeffy (#4258) üzenetére


kekkola
senior tag

Fizetett samsung boy és hivatalos htc hater. :) itt a rendszer sebességére senkitől nem fogsz panaszt hallani, ugyanis ilyen szvsz nem létezik. Magyarán szólva gyors, mint g...ci. :) Játékok megnyitási sebességéről nem tudok nyilatkozni, nem játszom rajta. Fejlesztői beállításokban kiveszed az animációt és pattog a rendszer mint a nikkelbolha.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4260) MrPetya19 válasza Yeffy (#4258) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ők nem mennek sokra a gyors tárolóval, mert nekik pl csak USB 2-es a csatlakozásuk a géphez, míg a HTC kihasználva az USB-C nyújtotta lehetőségeket USB 3-as portot rakott a telefonra, meg tud videó kimenetet is a csatlakozó.
Szerintem ilyen jól még a Google se használja ki az USB-C-t.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4261) CptAdamica válasza Yeffy (#4258) üzenetére


CptAdamica
veterán

Semmi baj nincs a tároló sebességével. Másodpercenként tölti be a fotók képet, az egy nagy vicc. :D Recskázhatnak az S7 gyorsabb tárhelyére, ha maga a tácsvíz akadozik...

Megyen!

(#4262) Tiger. válasza CptAdamica (#4261) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az a durva hogy a samsung evo+ uhs sd kártyákat 4szer veri meg gyorsasagban.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4263) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!

Megrendeltem a HTC 10-es készüléket ezüst színben. LG G2-ről váltok, HTC-m még soha nem volt.
Remélem jól döntöttem a vélemények alapján és a teszteket elolvasva. :D

Ha a jövőben lesz esetleg kérdésem, remélem tudtok majd segíteni :R

(#4264) Yeffy


Yeffy
veterán

koszonom mindannyiotok valaszat, akkor ez a tema hamis? ne aggodjak emiatt?
csak mert elegge nyugtalanitott, nagyon bejon a keszulek!
bar tudnam, minek ir valaki marhasagot, ha konnyen cafolhato...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4265) nincsnév007 válasza Yeffy (#4264) üzenetére


nincsnév007
őstag

Ne aggódj nyugi, a rendszer sebbeseg nagyon popec lesz, meg minden:)

(#4266) Tiger. válasza Yeffy (#4264) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Wi-Fivel lehetnek majd gondok. Pl most itt vagyok a kocsiba látja, csatlakozik, de nem mukodik, iPhone 7 hibátlan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4267) TTTotya válasza Yeffy (#4236) üzenetére


TTTotya
senior tag

Írtam privátot!

(#4268) Yeffy válasza TTTotya (#4267) üzenetére


Yeffy
veterán

nezem!

a tobbieknek meg ismet koszi h reagaltatok! :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4269) CptAdamica válasza Yeffy (#4268) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó tanácsként került el messzire az Android OFF topikot. Ami ott folyik, az felbecsülhetetlen. :D Mondjuk nem is csodálkozok rajta, no more garázdálkodik ott...

Megyen!

(#4270) Yeffy válasza CptAdamica (#4269) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
okes, majsztro, ugy lesz :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4271) Klaus Duran válasza CptAdamica (#4269) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Pedig ragén ö is HTC fan volt. ;]
Régi szép idők.... M7

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4272) TTTotya válasza Yeffy (#4270) üzenetére


TTTotya
senior tag

ment pü

(#4273) ferob válasza TTTotya (#4272) üzenetére


ferob
őstag

A rendszer mindenkinek jelzi, ha kap privát üzenetet, a topikban ezt teljesen felesleges kihangsúlyozni és külön jelezni.
Valamint külön a témához nem kapcsolódó társalgásra ne egy szakmai topikot válasszatok, mert fontos információk kerülhetnek hátrébb, ami miatt már megválaszolt, de ismételten felmerülő kérdéseket újra meg kell válaszolni.

(#4274) Essz


Essz
csendes újonc

sziasztok,
telefon vásárlás előtt állok, és nagyon tetszik (najó már tavaly is tetszett) a HTC 10 telefon, lenne pár kérdésem azonban:
tudtommal már csak a 32 gb-os verzió érhető el kártyafüggetlenül, ebből kb. mennyit használ a rendszer, vagyis mennyit tudok majd én használni? És mire elég?
Ha veszek sd kártyát (memóriabővítésre) akkor az sd kártyára is lehet majd a playáruházból letölteni programokat? Vagy ezt nem lehet irányítani és automatikusan a belső memóriába megy?
Összességében hogy vagytok megelégedve a hangszórókkal ( a teszt kissé lehúzza az m9-hez képest)?
És még nem láttam élőben ezt a telefont, ezért szeretném megkérdezni hogy aki látta kinek melyik színű változat tetszett belőle a legjobban?

Köszi előre is a válaszokat! :)

(#4275) ferob válasza Essz (#4274) üzenetére


ferob
őstag

A hálózati zár megléte nem függ a belső memória méretétől, valamint szolgáltatónál csak a 32GB-os verzió kapható, ez tavaly sem volt másképp.
Az elérhető tárhely általában a teljes háromnegyede, ami bővíthető memóriakártyával, így azt akár belső tárhelyként is lehet formázni.

A készülékkel nincs probléma, viszont aki dupla előlapi hangszóróval rendelkező HTC telefonról vált erre, annak egy teljesen más hangzásra kell készülnie, mivel ennél a felső hangszórón magas, míg az alsó hangszórón a mélyebb hangok szólalnak meg, szóval mindenképp más.

A szín tekintetében a szürke festett, de nem anyagában, így tehát tud kopni, ha megsérül vagy tokban hordva szennyeződés kerül a tok és a telefon közé, ami tipikusan foltos és pöttyös mintázatú kopást eredményez.
Ha valakit nem zavarnak az ilyen jellegű dolgok vagy tok nélkül tökéletes odafigyeléssel használja, annak ez nem probléma, viszont ilyen szempontokat figyelembe véve jobb választás lehet az ezüst színű készülék.

[ Szerkesztve ]

(#4276) Essz válasza ferob (#4275) üzenetére


Essz
csendes újonc

Köszönöm a gyors választ!
Engem a kártyafüggetlen verzió érdekel elsősorban. :) HTC Desire X-ről váltok, közel 5 éves telefon. Ahhoz képest gondolom jobb a hangzás.:)

(#4277) ferob válasza Essz (#4276) üzenetére


ferob
őstag

Ahhoz képest lényegében minden sokkal jobb, főleg a két készülékben levő panel, ami szinte össze sem hasonlítható, még a gombok nyomáspontja vagy éppen a rezgőmotor hangja is teljesen más, kellemesebb érzést fog nyújtani minden tekintetben.

(#4278) ferob


ferob
őstag

Mivel a készülék VoLTE képes és a Telekom elindította a VoLTE szolgáltatást – bár csak pár más márkájú telefon esetében, amelyeket külön frissítéssel kívánnak alkalmassá tenni –, ezért megpróbálom majd összehozni, hogy működjön ezen a készüléken is, de előbb meg kell várni, hogy az általuk támogatott modellek megkapják hozzá a frissítést.

Ha sikerül, akkor a beállításához várhatóan legalább root hozzáférésre lesz szükség, ami minimum nyitott bootloadert feltételez, de lehet, hogy egy esetleges firmware módosítás miatt S-OFF állapotot fog igényelni.

Megj.: A VoLTE annyit tesz, hogy LTE hálózaton lehet hanghívást bonyolítani, valamint egyidejűleg használni a mobilinternet hozzáférést.

[ Szerkesztve ]

(#4279) Essz


Essz
csendes újonc

Sziasztok, még a HTC 10-hez lenne kérdésem "szín ügyben".
http://technewsrss.com/wp-content/plugins/RSSPoster_PRO/cache/7f6a2_htc-10-release-date-price-specs-colours_thumb.jpg

Engem az érdekelne hogy a fekete vagyis sötét előlapos ezüst és a fehér előlapos ezüst/világos szürke színű telefonnál melyik- melyik, mi a hivatalos nevük? Mert a gold az oké, a sötét szürke is oké, de a másik kettő?:D

Köszi előre is!

(#4280) CptAdamica válasza Essz (#4279) üzenetére


CptAdamica
veterán

Silver, Gray, Gold a 4. variánst a fekete előlapos / szürke hátlaposat nem lehet itthon kapni, csak Amerikában.

Megyen!

(#4281) kekkola válasza Essz (#4279) üzenetére


kekkola
senior tag

Azon a weblapon, ahol azt látod hogy ezüst hátlap + fekete előlapot árulnak, ott rossz a kép. (pl. mobilcorner)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4282) Essz


Essz
csendes újonc

Köszi a válaszokat, és amúgy akinek itt a fórumon htc 10 készüléke van milyen színben van neki, vagy hogy kérdezzem melyik a legszebb élőben? Mert sajnos élőben én még nem láttam, és nem is tudom hogy hol lehetne megnézni, esetleg e-digital?!

(#4283) ferob válasza Essz (#4282) üzenetére


ferob
őstag

Ez olyan szinten egyéni preferencia kérdése, hogy mindenki azt fogja mondani, ami neki tetszik jobban, ebből nem lehet semmilyen következtetést levonni.

Ha több évre tervezel, akkor akaratlanul is karcolódhat, sérülhet a készülék, ami egy sötét, festett szín esetén nem fog szépen kinézni.
Ezt értelemszerűen a Desire X-nél nem tudtad tapasztalni, mert ott a műanyag anyagában volt festve, viszont itt a fém házra került külön a festék.

Az üzletekben a zsugorfóliázott dobozokat nem fogják felbontani, ha nem veszed meg, mert utána senki sem vásárolná meg szívesen.
Esetleg Media Markt-ban, ha ki van állítva, akkor ott meg tudod nézni, de olyat nem nagyon fogsz találni a közeledben, akinek több színben lenne egyszerre ilyen készüléke, hogy megnézd.

[ Szerkesztve ]

(#4284) CptAdamica válasza Essz (#4282) üzenetére


CptAdamica
veterán

Média Markt-ban. :) Szerintem a gray és a silver is szép, nyilván az utóbbi lanyosabb, az előbbi elegánsabb.

Megyen!

(#4285) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok!

Szeretnék a következő hónapokban egy ilyen készüléket venni. Visszaolvastam sok 100 hozzászólást, kerestem is. Úgy láttam, hogy a MobilCorner a legtöbbet ajánlott üzlet a beszerzésre.
Napokkal ezelőtt kerestem őket, hogy van-e EU-s készülék, de egyelőre nem méltattak válaszra.
Van egyéb preferált üzlet is?

Köszönöm előre is. :R

(#4286) ferob válasza wyzard (#4285) üzenetére


ferob
őstag

Nincs ilyen, hogy melyik a legtöbbet ajánlott, bárhol megveheted, ahol bármilyen külföldi szolgáltatótól független és európai régiós készüléket árulnak.
A szolgáltatótól független annyit jelent, hogy a készülék CID-je is HTC-vel kezdődik, tehát ez nem a hálózati zár meglétére vagy hiányára utal.

A téma összefoglalóban is megtalálható minden információ a készülékkel és a vásárlással kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#4287) PTomi92 válasza CptAdamica (#4284) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Melyik media marktban van még kiállítva a teló? Pesten tudtok valami helyet ahol meg lehetne "nyomogatni"?

(#4288) fahrii válasza PTomi92 (#4287) üzenetére


fahrii
őstag

Én elvétve találtam egyet Miskolcon egy telekomban (plázában), sajnos még is inogtam, az a előlapi kamera nem túl szexi, illetve a kijelzőtől sem estem hanyatt.

(#4289) Litván Zongora válasza Essz (#4282) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nekem fehér ezüst van, de számomra a szín sokadlagos szempont. Egy extra lépést nem tennék színért, semmi jelentősége, 3 hét után megszokom, és föl se tűnik többé. A fehér színnel az a pozitív tapasztalatom, hogy sokkal könnyebb észrevenni, mint a feketét, nehezebben tűnik el valami sötét üregben a készülék. Ezért nekem voltaképp már az iPhone 3G óta fehér telefonjaim voltak. :DD

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4290) h4h01 válasza Essz (#4282) üzenetére


h4h01
senior tag

Én nőként az arany színűt választanám..Az szerintem nagyon szép, nőies..Férfiként a feketét..Nekem is az van, és a mai napig nagyon tetszik ez a szín..Nem teljesen fekete, nagyon sötét szürke, napfényben különösen jól néz ki..A fehér ezüst, az nekem valahogy túl egyszerű, de valószínűleg az a "legtartósabb", mivel nincs festve..

[ Szerkesztve ]

(#4291) i400 válasza Litván Zongora (#4289) üzenetére


i400
senior tag

Kb én is hasonlóan voltam, csak az első együtt töltött éjszaka vágtam wtf fejet amikor az amúgy is erős led fényét még jobban szétszórta :DDD ilyen téren nem egy M7 na :D

(#4292) kekkola válasza Essz (#4282) üzenetére


kekkola
senior tag

A barátnőmnek ezüst van, nekem carbon. Az ezüst-fehér szebb, a carbon férfiasabb. Szvsz. Neki nem kelett gold, de ez sztem szép arany szín, nem harsány.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#4293) marcarc válasza Essz (#4282) üzenetére


marcarc
senior tag

En feheret vettem mert nem tudtam kivarni a carbon-t, ha most vennem carbon greyt vennek. A feher tartosabb lesz, 1 ev utan sincs rajta lathato zavaro karcolas. Smartshop is ajanlott hely, EU-s keszuleket adnak normalis afas szamlaval. Raadasul kedvesek is.

(#4294) Bari81


Bari81
tag

Sziasztok!

Tegnap este teljesen lemerült a HTC 10-esem. Utána mikor rádugtam a töltőre láttam, hogy nem világít a led.
Nem tudom tölteni, sem bekapcsolni. vol down+ power, vol up+ power sem segít. 2 official töltőm van itthon, egyikkel sem megy. Gépre usb portra dugva sem történik semmi. Nincs ötletetek mit lehetne még kipróbálni?

(#4295) Essz


Essz
csendes újonc

Köszi nektek a véleményeket, mivel Miskolchoz közel lakom én is akkor majd benézek a plázába! :)

(#4296) Tiger. válasza Bari81 (#4294) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem lehet hogy befagyott a bootlader?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4297) Bari81 válasza Tiger. (#4296) üzenetére


Bari81
tag

Nem tudom. Semmit nem csinál, nyomhatok bármit. De szerintem teljesen lemerült és nem tud feltölteni.
Most beszéltem az amerikai supporttal, várják a készüléket javításra. Garis még. Csak ugye a USA-be vettem, itthon nem fogadja be a szerviz.

(#4298) ffodi válasza Bari81 (#4294) üzenetére


ffodi
veterán

Próbáld meg, hogy rajtahagyod a töltőn legalább fél óráig. Utána lehúzod és rádugod még egyszer.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#4299) Bari81 válasza ffodi (#4298) üzenetére


Bari81
tag

Köszi a tanácsot, sajnos nem. Tök hideg is, meghalt :) Küldöm vissza. Az amerikai support sokkal kedvesebb mint az európai, ami még érdekes, figyelmeztetett, hogy az adatok el fognak veszni, mert több mint valószínű új mobilt fognak postázni, és minden negyedik szava az volt, hogy nagyon sajnálja.

(#4300) wyzard válasza ferob (#4286) üzenetére


wyzard
tag

Rendben, köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.