Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) gaboka130 válasza ferob (#3900) üzenetére


gaboka130
tag

engem csak az erdekelnw hogy ne feher legyen az elolap, olvastam valamilyen karbonon megoldast is, viszont en szeretnem az ujjlenyomat olvasót is hasznalni

(#3902) ferob válasza gaboka130 (#3901) üzenetére


ferob
őstag

Ebben az esetben nincs megoldás, mert ha bármit is teszel rá, elég felemás lesz az összkép.

Értelemszerűen a teljes kijelző cseréje drága és a garanciát is elveszted, így akkor már célszerűbb másik színben venni valahol.

(#3903) Derrewyn válasza gaboka130 (#3901) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A megoldás az, hogy nem a Telekomtól veszed. Van olyan bolt, ahol kb. ugyanennyiért vagy kicsit kevesebbért meg tudod venni áruhitelre.

(#3904) ferob válasza Derrewyn (#3903) üzenetére


ferob
őstag

Feltéve, ha nem valamilyen kedvezménnyel veszi, mert olyan kedvező az előfizetése.

Ettől függetlenül itt egy kép, hogy nagyjából hogyan nézne ki az ezüst készülék, ha valaki mindenképp feketében szeretné látni és zavarja a fehér keret.
Az ujjlenyomat olvasóra még lehet rakni fóliát, ha valaki nem használja, akkor egész tűrhető lesz, de a hangszóró és az érzékelők körül kissé látszik, valamint mivel ez nem hajszálvékony, ezért oldalt az éleknél némileg érezhető a lekerekített típusnál is, amit ki lehet küszöbölni, ha valaki tokot használ, de abból sem jó az a típus, amelyik túlságosan benyúlik a kijelző felé.
Többfajta kapható ezekből, van amelyik a szenzoroknál is egybe van kivágva a hangszóró nyílásával, ott jobban előtűnik a fehér szín, valamint van olyan típus, amelyiknél az alsó kapacitív gomboknak nincs áttetsző helye, így nem olyan feltűnő, viszont a gombok világítás sem jut nagyon át rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3905) jokerke86


jokerke86
tag

Sziasztok!

Két napja brutálisan elkezdett merülni a telefonom, máskor ha lazább a használat akkor kibírja két napot, vagy legalább egyik reggeltől másnap estig, tegnap este 3%-kal értem haza úgy, hogy reggel vettem le a töltőről és az átlagnál alig használtam többet a telefont. Mitől lehet és hogyan tudnám kiszúrni ha valami app okozza vagy valami más a háttérben?

(#3906) kekkola válasza jokerke86 (#3905) üzenetére


kekkola
senior tag

google play szolgáltatások?
nekem a google fotók kajálta egyszer.

O+8T

(#3907) vacs válasza gaboka130 (#3893) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

A dbrand.com-on tudsz rendelni "skint", [link].
A kép alatt állítsd be, hogy silver színű a telefon, és a kép tetején írják, hogy Back (hátlap), Front (előlap) stb
Nekem is van már kb 2 évem Nexus 5-ön és nem jön le, nagyon minőségi a cucc! ;)

(^)(>.<)(^)

(#3908) gaboka130 válasza vacs (#3907) üzenetére


gaboka130
tag

és a home gombot is lefedi és továbbra is működne vele az ujjlenyomat olvasó?

(#3909) gaboka130


gaboka130
tag

mennyire karcolódik a kijelzője a telefonnak illetve érdemes venni rá üvegfóliát, ha igen akkor milyet érdemes?
az előző telefonom egy samsung galaxy s5 volt és az üvegfóliával együtt betört a kijelző is egy nem is olyan nagy eséstől tehát a minőség fontos lenne

(#3910) Klaus Duran válasza gaboka130 (#3909) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Karácsony óta a szekrény tetején figyel a fólia. :DDD
Ice View tok eléggé védi a telefont pedig párszor leejtettem, nem nagy magasságból de azért féltem. Szerencsére a ház sem horpadt meg.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3911) gaboka130 válasza Klaus Duran (#3910) üzenetére


gaboka130
tag

tehát akkor nem karcolódik a kijelző abban a tokban, mi lenne ha csak egy sima szilikon tokban tartanam, akkor sem karcolodna a kijelzo a zsebemben?

(#3912) Klaus Duran válasza gaboka130 (#3911) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Biztos hogy karcolódna, a GG nem zafír hogy mindent kibírjon.
+ mivel a samut is bezúztad ez sem úszná meg.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3913) gaboka130 válasza Klaus Duran (#3912) üzenetére


gaboka130
tag

hat akkor veszek rá, meg abban a tudatban voltam hogy az s5-nek is csak az üvegfóliát törtem be, de a kijelzőt is tehát akkor az a fajta üvegfólia nem a legjobb, tudtok valami megbízható és jó minőségű üvegfóliát?

(#3914) pg1966 válasza jacis (#3889) üzenetére


pg1966
aktív tag

03.20-án valamit bemutat a HTC, reménykedjünk, hogy a 10 utódját!

(#3915) nincsnév007 válasza gaboka130 (#3909) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem ilyen telóm van, de ha minden igaz akkor ezen Gorilla Glass van és az nehezebben karcolódik. előző telefonomat simán betettem zsebben, kulcs pénz meg minden mellé és 4 év után is épp hogy csak minimális karc volt. szal Csak ér valamit ez a Gorilla Glass.

(#3916) h4h01 válasza pg1966 (#3914) üzenetére


h4h01
senior tag

Én inkább a VIVE 2-re tenném a voksom..

(#3913) gaboka130: Az újabb telefonokon szerintem nem áll jól az üveglap..Nem ér ki a széléig, és csak ront a kinézetükön..Valami jobb minőségű fóliát vennék..Abból vannak jók..

Ez a tok is van, de ennek combos az ára, de szerintem valamivel jobb mint az Ice View, ha kinyithatósat szeretnél..

Előre a Dbrand fóliát ajánlom én is..A Matt Black típust..Ahhoz elvileg van fekete matrica az újjlenyomat szenzorra is, de úgy nem fog működni a leolvasás..Érintésre viszont biztos, hogy reagálna továbbra is..

(#3917) pg1966 válasza h4h01 (#3916) üzenetére


pg1966
aktív tag

Van rá esély, hogy ez mégsem a 10 utódja lesz, de van ahol arra tippelnek.

[ Szerkesztve ]

(#3918) Derrewyn válasza pg1966 (#3917) üzenetére


Derrewyn
senior tag

"Spring is coming"

Nekem ebből nem az jön le, hogy új flagship-et mutatnak be.

Szerintem csak a csillagászati tavasz kezdetét jelentik be. :DDD

(#3919) Zitta válasza vacs (#3907) üzenetére


Zitta
őstag

Az nagyon! (DBRAND)

Néha akcióznak is - érdemes figyelni!

Kérdés:

HTC10 tudja a képernyőfelosztást - hogy több app menjen a képernyőn egyszerre?

Köszi a választ! :R

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#3920) Derrewyn válasza Zitta (#3919) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Igen, tud képernyőfelosztást, ez Nougat feature.

[ Szerkesztve ]

(#3921) Bar1 válasza Derrewyn (#3918) üzenetére


Bar1
aktív tag

Mivel azt írják, hogy jön a tavasz, így szerintem is utalhatnak a még megjelenés előtt új zászlóshajóra, de ez esetben ez csak annak reklámkampányának kezdete lesz.

(#3922) gaboka130


gaboka130
tag

Hali
Megvettem ma a egy HTC 10 és készüléket és azt vettem észre mintha a kijelzo alsó sarka kicsit sárgás lenne teljesen új telefon szolgaltatotol van másnak is elfordult ez?

(#3923) kekkola válasza gaboka130 (#3922) üzenetére


kekkola
senior tag

Nálam nem.

O+8T

(#3924) gaboka130 válasza kekkola (#3923) üzenetére


gaboka130
tag

Akkor lehet vissza kéne vinni..

(#3925) TTTotya válasza gaboka130 (#3922) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam sem, de azt hiszem volt már itt akinél előfordult. Cseréltesd ki.

(#3926) Tiger. válasza gaboka130 (#3922) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mindenkinél olyan csak sajnos sokan nem látják én cseréltettem, de ez is olyan, eddig 3mmal találkoztam mind ugyan olyan volt de találtam erről videót sajnos az összes htc-10nél alul gyengébben van megvilágítva a kijelző, emiatt tűnik picit sárgásabbnak egy kb 2 cm-es területen alul.
Ime

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3927) TTTotya válasza Tiger. (#3926) üzenetére


TTTotya
senior tag

Azt szért engedd már meg, hogy eldöntsük, hogy a mienk is olyan e vagy sem!

Am tudod azt mondani, hogy mind olyan elég nagy butaság, mert nem hinném, hogy mindet láttad a világon.

A másik, hogy az összes telefonnál vannak eltérések, nem is kicsik a világításban, és azok mégsem sárgák.

(#3928) Tyer


Tyer
őstag

Enyém sem sárga, vagy vak vagyok... De nem érdekel, így jó...
Jah, és ugye mindenkinek szar lett 7.0 után... nekem az sem...Vagy hülye vagyok. :K

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#3929) Tiger. válasza TTTotya (#3927) üzenetére


Tiger.
nagyúr

itt lenne a tied az enyém mellett akkor látnád hidd el, akár kinek megmutattam nem látta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3930) kekkola válasza Tiger. (#3929) üzenetére


kekkola
senior tag

Az enyém sem olyan. Valószínűleg betekintési szög csökkenés miatt lehet, fehér háttérnél szürkésebb az alja, de ha megdöntöm a tetejét akkor meg a felső részt lehet szürkésnek látni, az alja meg "megjavul".

O+8T

(#3931) Tiger. válasza kekkola (#3930) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Valami hasonló van nálam is ha megfordítom akkor már nem látszik, de már nem érdekel ez ilyen és kész, ettől függetlenül szeretem jó készülék bitang jó a kamerája is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3932) Acheron válasza Tiger. (#3929) üzenetére


Acheron
őstag

Alaposan szemrevételeztem a telómat, én nem látok rajta sárgulást, egyik oldalon és sarokban sem. :N
Ezt most betudom az öregedés áldásos hatásának - mert bár biztosan ott van, de ha nem látom, nem fáj :D
Más: meglehet, valóban azért nem pörög a topic, mert ez a teló nem vet fel kérdéseket. Megy, teszi a dolgát, minden a helyén, gyors - hibátlan. A Spigen Neo hybrid tokban nem sérül, és bár fólia nincs rajta, zsebben hordva sincs egy darab karc sem a kijelzőjén. A megszokott HTC minőség, örülök, hogy a HOX után maradtam ezen a vonalon. Ha nagyon kukacoskodni akarnék, akkor az ujjlenyomat olvasó lehetne pontosabb - de lehet csak újra kellene raknom a mintákat a memóriába. Ehhez viszont lusta vagyok - megkövezésemről gondoskodok... :)

(#3933) kekkola válasza Acheron (#3932) üzenetére


kekkola
senior tag

Rakd be kétszer ugyanazt az ujjadat és pontosabb lesz.

O+8T

(#3934) Acheron válasza kekkola (#3933) üzenetére


Acheron
őstag

Pl a leggyakrabban használtat... Jó ötlet, működhet, kipróbálom.

(#3935) kekkola válasza Acheron (#3934) üzenetére


kekkola
senior tag

Így van :) pl a hüvelykujjadat. Működik. Nekem 2x van berakva, 10ből 10szer old fel elsőre.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3936) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

A mai napon munkáltatóm jóüvoltából én is besoroltam a 10-tulajok táborába... :DD

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3937) FGyula30


FGyula30
aktív tag

M9-esek kaptak egy nagyobb update-et. Szerintem nekünk is lesz nemsokára...

(#3938) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Sziasztok,

Volna is pár kérdésem a telefonnal kapcsolatosan:

Hol lehet gyorsan rezgő illetve néma módba kapcsolni?
Hogyan lehet saját értesítési hangot rendelni az alkalmazásokhoz? A beállításokban csak egyféle értesítési hangot lehet megadni,é s ráadásul arra sincs lehetőség, hogy saját hangot állítsunk be.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3939) Tiger. válasza Litván Zongora (#3938) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hát én az apple értesítő hangját használom facebooknál:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3940) Acheron válasza Litván Zongora (#3938) üzenetére


Acheron
őstag

Az első egyszerű: nyitott képernyőnél megnyomod valamelyik hangerő gombot, majd a megjelenő hangerő csúszka melletti csengő ikonon: egy érintés: rezgő mód, még egy: néma (ne zavarjanak) mód, még egy: eredetileg beállított hangerő.
A másik kérdés hogyanjára remélhetőleg válaszol valaki, aki használ alkalmazásonként külön értesítő hangot :B

(#3941) Litván Zongora válasza Acheron (#3940) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Köszi, ez meg is felel majd. :K

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3942) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Egy kicsit rám ijesztett a telefon ma... :(

Elvileg tétlenül hevert a tokjában, de mikor előhúztam, forró volt, és láttam, hogy az akku töltöttsége kb. 40 százalékpontot esett két óra alatt, anélkül, hogy a képernyő be lett volna kapcsolva. :F Semmilyen alkalmazás nem volt észlelhető, ami ezt okozhatta volna. Csak kikapcsolással tudtam lenyugtatni.
Később megnéztem az akkuhasználatot: abban a két órában gyakorlatilag szabadesésben volt az akksi, a legnagyobb fogyasztóknak a Play szolgáltatásokat és a Google szolgáltatásokat írta.(18 ill. 31%)

Valaki tapasztalt ilyesmit? Mi okozhatja ezt? A navigáció elég intenzív használatnak számít, de nem okozott se melegedést, se akksi szárazra szipkázást.

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3943) doggie válasza Litván Zongora (#3942) üzenetére


doggie
aktív tag

Én akkor tapasztaltam hasonlóan durva forrósodást, mikor megkaptam és lehúzta a nougatot (1,2Gb) meg mellette frissített pár száz appot play áruházról.
Akkor én is meglepődtem, mert azt hittem csak a 810-es proci melegszik, 820-asra azt hittem megoldották.
Ez egy pici csalódás volt indulásnak, de azóta még nem tapasztaltam ezt újra.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#3944) ferob válasza Litván Zongora (#3942) üzenetére


ferob
őstag

Több megoldás is van az említett probléma kiküszöbölésére, de elsőként érdemes kizárni, hogy nem használsz semmi olyan Google funkciót vagy alkalmazást, ami a felhőbe/felhőből szinkronizál, mert az megmagyarázza a jelenséget, de amennyiben állandósul, akkor töröld az alkalmazást adatait és indítsd újra a készüléket, ami várhatóan megoldja a gondot.

(#3945) Tiger. válasza doggie (#3943) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mind1ik készülék képes melegedni erősen, csak az m9-et ezzel tudták lehúzni, másba nem tudtak belekötni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3946) Litván Zongora válasza ferob (#3944) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ez jó tippnek hangzik. Milyen alkalmazások lehetnek ilyenek? Mert próbáltam én tiltogatni dolgokat, de nem enged semmit tiltani, ami google... :(

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3947) istnag válasza Litván Zongora (#3946) üzenetére


istnag
addikt

Általában a Google Biztonsági mentés csinálja ezt.

(#3948) Litván Zongora válasza istnag (#3947) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

És azt meg lehet valahogy rendszabályozni? Kikapcsolni, vagy manuális kezelésre tenni, stb?
Elvileg a beállításokat az előző telefonomról (LG V10) szedte a HTC 10, de olyan szinten, hogy még a háttérkép is ugyanaz lett, mint azon volt. Az LG azonban soha nem csinált ilyet. :F Ezért a gyanúm arra terelődik, hogy a 10-esen van valamilyen program, ami az LG-n nem volt, és még nincs beállítva, letiltva, akármi.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3949) istnag válasza Litván Zongora (#3948) üzenetére


istnag
addikt

Elméletileg amikor állítottad be a Google fiókodat, rákérdezett, hogy szeretnél-e adataidról biztonsági mentést készíteni. én itt mindig "Nem" -et mondok. Aztán megkérdezi, azt is, hogy szeretnéd-e áthozni adataidat egy másik készülékről , én itt is mindig Nem" -et mondok. Kikapcsolni nem tudom hol lehet, sosem kerestem. De nagyon sokaknak okozott ez drasztikus merülést, onnan gondolom, hogy ez lehet (80%-ra mondom).

[ Szerkesztve ]

(#3950) Litván Zongora válasza istnag (#3949) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Elvileg pár szinkronizációt ki lehet kapcsolni a Google fiókban, nem tudom, ez segít-e majd, mindenesetre figyelni fogom az eseményeket. De akkor abban megnyugodhatok, hogy ez nem hardverhiba, hanem valamilyen beállítási gond, ugye? :U :)

Shit happens. Size matters. Time flies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.