Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) kekkola válasza MrPetya19 (#3100) üzenetére


kekkola
senior tag

Az első feltöltés kb egy hónapja volt...

O+8T

(#3102) CptAdamica


CptAdamica
veterán

HTC Ocean jónak ígérkezik, nincsenek rajta fizikai gombok. Viszont a jack hiánya nagyon nagy fail.

Megyen!

(#3103) Tiger. válasza CptAdamica (#3102) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez fog megjelenni hamarosan?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3104) CptAdamica válasza Tiger. (#3103) üzenetére


CptAdamica
veterán

Elvileg jövő hét csütörtökön.

Megyen!

(#3105) Tiger. válasza CptAdamica (#3104) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Olyan edges beütése lett?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3106) BenHans válasza Tiger. (#3105) üzenetére


BenHans
addikt

Még jobb is mint a lekonyuló kijelző, szerintem. De hát itt MA-n minden cikk alatt hiányolják a HTC-től az innovációt, meg bármit amiben jobb mint más, ez így is marad, bármit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#3107) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv mindenki.

Segítséget szeretnék kérni olyanoktól akik nap mint nap használnak ilyet. Több telefonon gondolkodom eddig az s7 edge volt az első helyen de a fúromon több problémát is látok felmerülni. Sokminden érdeklen ezzel a telóval kapcsolatban
használhatóság értem itt képernyő elérés alsó kezelőgombok elérése, újlenyomat olvasó használata illetve képernyő felélesztése miként lehetséges
ami nagyon érdekelne az a kijelzővédő fólia van e rá olyan ami minőségi rajta is marad nem jön le nem szedi le a tok mert ugye ez az s7 edge de még a sima s7 nél is komoly probléma
tok ki milyet használ rá mennyire illeszkednek.
Üzemidő, melegedés, zsebben hordhatóság, összeszerelési minőség.
tudom sok a kérdésem de befürödtem kutakodás nélkül beleugrottam egy cat s60 ba amit vissza is küldtem mert szinte használhatatlan nem esik kézre nincs rá tok mundjuk nem is kell elvileg mert mild szabványos azért is ugrottam bele
most komoly fejtörést okoz az új kiválasztása ezért érdeklődnék olyanoktól akik a mindennapjaikban használják

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#3108) h4h01 válasza tothjani81 (#3107) üzenetére


h4h01
senior tag

Szia! Részletes keresésben keress rá a nevemre, pár kérdésedre fogsz kapni választ..Sztem azt is tudja mindenki már itt, h én ezt a telefont abszolút jobban szeretem az S7-nél, de ez abszolút egyéni preferencia..Páromank S7 van, neki fontos a kamera gyorsasága automata módban, valamint a szép kijelző, és a nőies forma..Legalábbis szerintem a sima S7 nem egy férfias telefon..Feketében még talán..
Röviden Spigen Crystal fólia 3db-os..Nem fogsz benne csalódni
Tok: Ringke onyx black Nagyon ajánlom, valamint én most egy átlátszó Ballistic Jewel tokot hasznalok ez iszonyat jó, de picit drágább..
Ringke
Ballistic
Kiegészítőkről még annyit, h ha Dbrand skint szeretnél, akkor javaslom csak a középső nagy "darabot", és a HTC logót, ugyanis a tetejére, és az aljára feltenni egy rémálom, szerintem élő ember nem képes rá..Ellenben S7-re iszonyú könnyű feltenni, de ennek a telefonnak olyan élei vannak, h nehéz feladat a felrakása..Amúgy én most ezzel a ballistic tokkal, és dbrand skinnel használom..Ez a tok nem szedi fel, bumszlinak tűnik, de iszonyat minőségi, és még védi is a telefont, nem mellesleg szép..
Melegedés nálam abszolút nincs, zsebben hordhatóság az határeset, de a mérete nekem tökéletes.
Összeszerelés 10/11..Egyik, hanem a legjobb, legminőségibb fémházas telefon.. Durability Test
Kb. Ennyi, remélem tudtam segíteni, amúgy a fórumban a nagy többség elégedett a készülékkel, voltak talán vannak is kivételek, de mindenkinek mások az igényei..Te is azok alapján válassz, ami neked fontos..

[ Szerkesztve ]

(#3109) bakosszabolc


bakosszabolc
tag

Helo
Vett valaki Dbrand skint? Ha igen milyen? (kepéken szép) úgy latom bárhova postáznak 1 dollárért, Nehéz feltenni?
Koszi. :K

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#3110) balu150 válasza ferob (#2623) üzenetére


balu150
csendes tag

Szia!
Ezek szerint, ha a dobozon ez a kód szerepel (EAN: 4718487688203 P/N: 99HAJH018-00), akkor a készülék biztosan 034-es CID-es, és nyugodtan megvehetem, mert van rá érvényes garancia. Feltéve, ha adnak 27%-os számlát és előre meg is mondja ezt a kódot a kereskedő. Ha jól értem. :)

(#3111) tothjani81 válasza h4h01 (#3108) üzenetére


tothjani81
senior tag

Köszi a választ

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#3112) kekkola válasza balu150 (#3110) üzenetére


kekkola
senior tag

Szia!
Nem beleszólni akarok, csak én ezt tapasztaltam.
Elvileg a számla nélkül is él rá a garancia, csak akkor nem a vásárlás napjától, hanem a gyártás napjától. Nekem erre ezt írta a htc support, amikor lekérdeztem egy készülék adatait és megírtam hogy nincs számla (elveszett):

Dear XY,

Thank you for contacting HTC. We apologize for any inconvenience that you are facing. As per your inquiry, kindly note that the device IMEI XXX is shipped to Latvia and has two years as global warranty from the date of purchase so we recommend to you to contact the retailer if you can have a copy from the invoice from the system or we inform you by the warranty end date as per the fabric that it is 21/01/2018 .

Thank you again for contacting HTC.

(Egy kereskedő-szervízes ismerősöm ebben megerősített. Azt mondta, hogy a gyártás napjától indul a garancia, amennyiben nincs számla, ezt neked nem kell bizonyítani, ez tény. Amennyiben a vásárlás napjától induló garit szeretnéd érvényesíttetni, azt Neked kell bizonyítanod, pl egy számlával. Magyarul: ha van számla akkor annak dátumától indul a gari, ha nincs akkor pedig a gyártás napjától. Az hogy 27%-os vagy 0-ás a számla saját (!!) véleményem szerint a garancia szempontjából irreleváns. Ahol ki van írva hogy bruttó összeg, ott 27-es számlát fogsz kapni. Persze érdemesebb olyan helyen venni.)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3113) balu150 válasza kekkola (#3112) üzenetére


balu150
csendes tag

Köszi szépen! A számla az csak nekem kell, de jó tudni, hogy amúgy ilyen a hozzáállás,pl "elvesztés" :) esetén is.

(#3114) h4h01 válasza bakosszabolc (#3109) üzenetére


h4h01
senior tag

Konkrétan feletted van az a hsz. amiben írtam róla.(Közepe felé). Az egy dolláros szállítás az csak limitált ideig érvényes..Tetejét, és az alját rémálom feltenni, de az a 2 darab árban már nem oszt nem szoroz, szal tehetsz vele egy próbát..Amúgy, csak akkor ajánlom ha vagy tok nélkül szeretnéd használni, és nincs más megoldás, vagy ha nagyon tetszik, mert túl van árazva, viszont minőségi, és kiválóan passzol rá, jók a kivágások. Amúgy ehhez a telefonhoz 2 db-ot küldenek..szal ha precision fit-et választod, akkor még kapsz hozzá egy standard verziót is..

(#3115) balu150


balu150
csendes tag

Ha már pont erről van szó, van olyan aki a fehér előlaposra rakott fekete vagy bármilyen más skint? Mennyire tünteti el a fehér részeket? Raktatok a home gombra is? Melyik lehet a legjobb megoldás, hogy fekete legyen az előlap? dbrand, vagy más?

(#3116) kekkola válasza balu150 (#3115) üzenetére


kekkola
senior tag

Fekete előlaposat kell venni! :D ;]

O+8T

(#3117) balu150 válasza kekkola (#3116) üzenetére


balu150
csendes tag

Jó, persze, eddig én is úgy voltam, de valamiért csak az ezüst tetszik jobban :B , meg félnék, hogy lepattog a festék a grafitosról...De a fehér előlappal nem biztos, hogy meg tudnék barátkozni. :U

(#3118) pg1966 válasza balu150 (#3117) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én fehér előlaposra vettem titán skint, kb 8 hónapja van fent. Nagyon jól megy az ezüst hátlaphoz. Övtokban hordom, otthon meg zsebben, tok nincs rajta.
A home gombra is raktam, mivel nem használom az ujjlenyomat olvasót, felélesztésre így is jó.

[ Szerkesztve ]

(#3119) balu150 válasza pg1966 (#3118) üzenetére


balu150
csendes tag

Hú, és teljesen jól fedi a fehéret? Nem lóg ki alóla? Van már róla fotó valahol, amit meg tudnék nézni? Vagy esetleg tudnál küldeni róla? :B

(#3120) pg1966 válasza balu150 (#3119) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nem lóg ki, a problémás a kijelző bal és jobb szélén lévő 1-2 mm-es sáv, na ott mindig elcsúszott, mert még ugye ott íves is az üveg, ezért azt levágtam, csak alul meg felül van, de az a vékony fehér sáv nem feltűnő.
Próbáltam már lefényképezni, de ott nem látszik, hogy milyen jó az anyaga. Szálcsiszolt hatású, kézzel is érezni, csillogó, ha a nap rásüt.

[ Szerkesztve ]

(#3121) bakosszabolc válasza h4h01 (#3114) üzenetére


bakosszabolc
tag

Oh köszi szépen videón könnyűnek tűnt feltenni :DDD . Nem volt időm olvasni melóban voltam :F csak úgy megtetszett amúgy Ice view tokot használok nagyon bejött nagyon jól lehet a telefont így használni és közben védi is.

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#3122) Bar1


Bar1
aktív tag

Onleaks szerint (xda-n olvastam) a HTC 11 is üveg lesz, MWC környékén lesz bejelente, áprlisi vagy május eleji szállítással (Snapdragon 835-ös szállításától függően).
Ez nagyon rossz hír, nem fém többé, pedig a HTC évről-évre tökéletesítette ezt a megoldást. Az üveg nem elegáns, ujjlenyomatgyűjtő és kézbe véve olyan, mintha egy zsíros tárgyat fogdosnánk...

Az ideális megoldás Sharp Aquos Crystal/ Xiaomi MI Mix-jellegű minimálkáva és a szokásos minőségi HTC-fémház lett volna.

(#3123) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Nem értettem tegnap miért merült annyira a telefonom. A messenger és a facebook volt a ludas, letöröltem, újraraktam, de az akku szívás maradt. Ma meg kiderült hogy ettől volt: [link]

Már majdnem újra raktam a rendszert :Y

(#3124) CptAdamica válasza _Flood_ (#3123) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, én is tapasztaltam, reggel megnéztem 23% aztán 1 perc alatt lemerült 20%-ra, a két fb szarság összesen 3 óra cpu használat... Nagyon hoki az egész.

Megyen!

(#3125) marcarc válasza Bar1 (#3122) üzenetére


marcarc
senior tag

Ha igaz h elmennek uveg iranyban akkor nekem a 10 volt az utolso HTC-m. Nekem nem kell uveg telefon, ha arra allna fel akkor samsungot vennek. 1 eves lesz a 10 em es egy darab hiba nincs a femen, olyan mintha most vettem volna ki a dobzbol es a mai napig megborzongat amikor kezben fogom. A most bemutatott U sorozat is mar samsungosodott termek, nem hiszem h nem lehetett valami mas kamera kavat kitalalni, hanem egy az egyben a s7 kiosztasat atvenni.

(#3126) kekkola válasza marcarc (#3125) üzenetére


kekkola
senior tag

Én sem vennék üveg htc-t, gagyi, karcolódik és könnyen törik. S7 hátsó üvegcsere 22k... Volt S7 féltettem is emiatt. Én tok nélkül használom a 10est, imádom a formáját. Ma elejtettem és lett rajta egy mini sérülés, de lesza...m. Majd ha már sok lesz rajta és zavar, akkor tokba rakom. :)

O+8T

(#3127) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megvolt a bejelentés, most sem kaptunk android 7-et, már várom, hogy mikor sztornózzák az európai verziót.

Megyen!

(#3128) karldergroße válasza CptAdamica (#3127) üzenetére


karldergroße
senior tag

Milyen bejelentés?

[ Szerkesztve ]

(#3129) CptAdamica válasza karldergroße (#3128) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az új HTC telefonok, titkon reméltük, hogy most indítják az Európai frissítést. :D

Megyen!

(#3130) karldergroße válasza CptAdamica (#3129) üzenetére


karldergroße
senior tag

Mi köze van a frissítésnek az új telefonok bejelentéséhez?

(#3131) Tiger.


Tiger.
nagyúr

És meg mi a fakkom?
HTC ultra
Ez ocsmány a concept videoban jobban nézett ki.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3132) CptAdamica válasza karldergroße (#3130) üzenetére


CptAdamica
veterán

Reméltük, hogy ebből az alkalomból megajándékoznak minket vele, amúgy semmi.

Megyen!

(#3133) Tiger. válasza CptAdamica (#3132) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igaz az appelnel így szokott lenni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3134) karldergroße válasza CptAdamica (#3132) üzenetére


karldergroße
senior tag

Még a Samsung S7 sem frissült, most kezdik, még hetekig tarthat, amíg mindenki megkapja. A HTC10-et Amerikában már hetek óta frissítik, tehát megelőzték a Samsungot. Majd lesz valahogy...

(#3135) CptAdamica válasza karldergroße (#3134) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most kezdődik az S7 frissítése, napokon belül valószínű mindenki megkapja. Az meg különösen gáz, hogy az utolsó biztonsági javítócsomag szintje: augusztus 1.

Megyen!

(#3136) keIdor válasza CptAdamica (#3135) üzenetére


keIdor
titán

Ahhoz képest hogy 2015 novembere körül én már megkaptam az akkori HTC One M9-emre a 6.0-át, most rendesen meg vannak csúszva. Meg elnézve a U szériát, hát, én nem ebbe az irányba mentem volna a helyükbe. Senkinek sem tetszenek a készülékek, többek között nekem sem. De gondolom nem ez a 10 utódja.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3137) Klaus Duran válasza keIdor (#3136) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ez egy elqurt V20 vetélytárs akart lenni. De ha V20 ellenfél akkor hol van jack?

Lassan én is temetem a HTC-t és 18-ban más márkát keresni. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3138) kekkola válasza Klaus Duran (#3137) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem az Ocean nagyon tetszik. Sztem az egy jó gép lesz. Ez az U széria pedig felejtős.

O+8T

(#3139) keIdor válasza Klaus Duran (#3137) üzenetére


keIdor
titán

Ha az LG G6-on és a Samsung Galaxy S8-on lesz jack, akkor lehúzhatja a HTC a rolót, mert senki nem fogja őket választani. Ha viszont ezekről is lemarad, akkor csak mennek az Apple után. (még mindig)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3140) Tiger. válasza kekkola (#3138) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én úgy tudom az u széria a óceán, csak amit eddig láttunk róla az concept volt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#3141) karldergroße válasza CptAdamica (#3132) üzenetére


karldergroße
senior tag

Továbbra sem értem: a frissítés már 2 hete elkezdődött, a neten rengeteg videó van róla. Miért kellett volna az európai frissítést külön bejelenteni?

(#3142) Klaus Duran válasza karldergroße (#3141) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


Talán mert még nem kaptuk meg?

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3143) karldergroße válasza Klaus Duran (#3142) üzenetére


karldergroße
senior tag

Majd meglátjuk, ha jön.

(#3144) CptAdamica válasza karldergroße (#3141) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hol indult el 2 hete?

Megyen!

(#3145) dosaa


dosaa
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült leejtenem a telefont és ezzel a kijelző be is pókhálósodott... :(
Kérdésem, hogy melyik szerviz ajánlott és kb mennyibe kerül a csere?

Köszönöm

(#3146) karldergroße válasza CptAdamica (#3144) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az USA-ban, gondolom.

(#3147) CptAdamica válasza karldergroße (#3146) üzenetére


CptAdamica
veterán

USA-ban lassan 2 hónapja indult el, nov 25-en...

Megyen!

(#3148) karldergroße válasza CptAdamica (#3147) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az még jobb.

(#3149) kekkola válasza dosaa (#3145) üzenetére


kekkola
senior tag

Hol vetted?
Próbáld meg első körben ott. Nagy valószínűséggel ők is a TMX-ben szervizeltetnek, az a hivatalos.

O+8T

(#3150) kekkola válasza Tiger. (#3140) üzenetére


kekkola
senior tag

Ki tudja?!

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.