Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Hivatalosan 270k? ;] Too much. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Miért nem ajánlott? Szerintem max az akksiba lehet picit belekötni a teszt alapján, a kamera is jobb lett, mint vártuk. Szerintem idén ez a csúcs. Az ára meg annyi, mint az S7-eké.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) helixP válasza bulikavagyok (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Istenem, kérlek add meg nekünk ma a normális stílusban véleményező kritikusokat, a kritikát elismerő HTC-seket, a trollok kommentjeitől pedig ments meg uram minket. Áld meg eme fórumot, s minden felekezet felhasználóját.
Ámen.

(#4) Heisenberg69 válasza Csapoati (#2) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Az ára meg annyi, mint az S7-eké. ......és miért?

Azért egy Samu messze jobb mint egy HTC ami a hírnevet érinti. Ráadásul az S7 hol lenne 270k? Ne vicceljünk már. Ez a plecsni is sok.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#5) pusszycat válasza helixP (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Abba ne hagyd... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kirakatmobil. :(

(#7) plejik


plejik
addikt

Az induló ár valóban sok, (bár szerintem egyik telefon sem ér ennyit, se Samsung, se Apple se semmi.. ) , kicsit röhej kategória, de majd megy ez lentebb is. Viszont maga a teló nem lett rossz így első blikkre, szép, és a rendszer tényleg baromi gyors és reszponzívnak tűnik. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#8) zozzo72


zozzo72
aktív tag

269?
Eddig ez a legdrágább...

(#9) bulikavagyok válasza helixP (#3) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak poén volt, azt hittem, h mindenkinek le fog esni.. Hetek óta megy erről a vita több topkiban, gondoltam, h lesz itt is pár ember aki nem fogja megérteni (vagy akiket sikerül megtéveszteni), h nem ennyire drága -hivatalos forrásból beszerezve sem.

[ Szerkesztve ]

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Miért, mennyi a hivatalos Samsung boltban egy S7 ára? Nem 200, annyit tudok.
A hírnév meg egy dolog, a tudás meg egy másik.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Obyboy


Obyboy
addikt

:C 604 NIT Dícséretes!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) *RLaci* válasza helixP (#3) üzenetére


*RLaci*
addikt

Úgy néz ki,mai imád nem talált meghallgatásra! :(( Kezdődik !!! :C

(#13) RaveForce válasza helixP (#3) üzenetére


RaveForce
veterán

kritikát elismerő HTC-seket
ez önmagában vicces :DDD óvódás módra fogják vérig sértve magyarázni, hogy mi az, hogy nem a legolcsóbb sufni árát veszik alapul, és amúgy is, ez a legüberkirályabb telefon a világon, csak ezt a titkot rajtuk kívül senki nem tudja, ezért döglődik a cég , lásd csak meg :DD

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Richie86


Richie86
senior tag

Klassz teló :C

(#15) rdt89


rdt89
addikt

Amint mérséklődik az ára lehet beruházok rá, jobban bejön mint a G5. :)

(#16) dejvid8


dejvid8
őstag

Simán megérdemelné az ajánlott plecsnit. Szét van dícsérve a tesztben, jó kamera, gyönyörű kijelző, erős hardware, minden jó... És csak "tetszett". Ha az S7 Edge ajánlottat kapott, pedig annál is 270k-s ár volt említve, akkor a HTC 10 is ajánlott kellene legyen...
És nem mellesleg, 235k-ért el lehet hozni az expansysból (EU verziós 10-et), ami az egyik legmegbízhatóbb bolt.. Na de jólvan.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Most jelent meg, szóval még a nyitóára persze, hogy drága. Ua. mobil üzletből most ez a legdrágább, de vészesen nagy digi nincsen. 205(M10)>195(S7)>185(G5)
Egy tízest lemegy az ára és már jó is.

(#18) helixP válasza bulikavagyok (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem leesett, azért válaszoltam iróniával :)

rlaci2: Atyám, mért hagytál el engem :( ;)

RaveForce: Oké, Te viszont a fohászom első kérésére nem voltál tekintettel :(

Szerintem az elmúlt évek legjobban sikerült HTC-je. Jó kijelző, nagyon szép formaterv, tetszik, hogy a Sense egyre jobban "stockosodik", amellett, hogy témázható is, és megtartja azt, amiért sokan szeretik. A kamera minőségének szételemzését meghagynám a profiknak nekem elegendő lenne, nagy plusz a full manuális módért. Akksi átlag, lehetne egyel jobb, az ár majd talán beáll.

És ezt a minőséget / szolgáltatást / filozófiát kellene levinni a középkategóriába egy értelmes áron.

[ Szerkesztve ]

(#19) Integrale


Integrale
veterán

Expansysnál, ami hivatalos forrás is, 234 e FT, és a garancia sem kérdőjeles.

"Bad reklám is reklám too"

(#20) nickedez89


nickedez89
senior tag

Részemről a fájó pont a BoomSound módosítása! Nagy kár érte! Plusz az infra is kár, hogy kimaradt! :((

De ezeket leszámítva végre újra egy tisztességes HTC! Megérdemli a plecsnit!

Az ár tényleg magas lett, de ettől még megérheti annak aki szereti a HTC-ket!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#21) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Speedshop mióta hivatalos forrás? :U Ugyan úgy szerzi be a készülékeket, mint az össze többi szürke importos bolt, csak baromi magas hasznot pakol rá. Ha hivatalos boltot szeretnétek említeni, akkor ajánlom az expansys-t ahol 234 ezer a telefon, tehát ugyan ott kezdett, mint bármelyik másik megjelent flahship, csak mivel ez nem Samsung, hanem HTC, ezért ez nem érdemel ajánlott plecsnit.

Kicsit hadd idézzek a sima S7 teszt verdiktjéből:
"A készülék nyitóára 239 ezer pénz" Tehát a HTC 5k-val olcsóbban kezdett, de mégsem érdemelte a "magas" ár miatt az ajánlott plecsnit. :C :U

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#22) bulikavagyok válasza helixP (#18) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, ezek szerint nekem nem esett le. :B
Egyébként a telefonról hasonló véleménnyel vagyok én is. Ha 2 hónappal hamarabb kiadják, most lehet, h ilyenem lenne. Van egy-két hiányossága/gyenge pontja, de szívesen kipróbálnék már egy HTC-t.

Szerk.: Már be is indult a vita az árról... :C

[ Szerkesztve ]

(#23) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Én itt rendeltem.[link] Szállítással együtt 225.A héten megjön.Anno a Nexus 5-öt is náluk vettem.EU modell.Gyári gari.

(#24) petrson


petrson
senior tag

Kamerában szerintem nem lett olyan jó, mint az S7, de ezen szoftveresen biztos tudnak még majd finomítani.
Én spec kérdés nélkül lecserélném rá az S7-et. Kár, hogy azért ez megint elég magas induló ár lett.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#25) w333 válasza Integrale (#19) üzenetére


w333
félisten

Pont ezt írtam a tegnap hogy a gyorsboltos ár fogja az egészet lehúzni :W

Mondjuk az nem értem hogy ők mióta is hivatalos forrás :F

A hivatalos Forrás majd a Media M. lesz legalább 30 ezerrel olcsóbban !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem ez teljesen bejött, kicsit kellett volna hamarabb kiadniuk.

kengyel

(#27) vacs


vacs
veterán

szentkuti11:

attól, hogy a speedshop 2000 %-os haszonnal akarja eladni, még nem kéne hivatkozni rájuk, ja hogy (valamilyen formában) támogatnak titeket és így már ők a viszonyítási alap. :(((
Ahogy előttem már ketten is írták az Expansys-on 234.000 és ők hivatalos gyári htc garanciával adják!
Javítsátok a cikket, mert ez így nem fedi a valóságot, kicsit szándékos lehúzásnak tűnik! :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#28) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugyanezt kérem 6 colosban és 5000-es aksival. :)

***

(#29) Wesder válasza nickedez89 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Van a jack ajzatba dugható infra 1$-ért. Működik.

#27 Ha SS-tól kaptàk, akkor az lehet az oka hogy nem az Expansys-t ajànlottàk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) kiliman válasza rdt89 (#15) üzenetére


kiliman
tag

G5-öt akkor sem szabad venni ha tetszik. (ha vásárlásnál még jó is az illesztése, később garantáltan rossz lesz és más bajai is vannak bőven) Oké nem mindegyik ilyen de egy db ilyennek se szabadna lennie--»G5 first impressions

(#31) batai15


batai15
félisten

Drága , de számomra az idei év legjobb mobilja.

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon bejön, hát remélem készül értelmesebb kisebb SoC-os variáns is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) legiaap


legiaap
nagyúr

Végre egy jobb kamerás HTC erre alig vannak tesztfotók, alig elemzitek ki őket. Persze másik kamerás királyoknál dupla ennyi képet tesztek be. Mi a fene van már veletek? Inkább adjátok nekünk majd mi leteszteljük.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#34) w333 válasza Graphics (#32) üzenetére


w333
félisten

Igen érkezik a LifeStyle ... de az sem lesz fél áron ! :D

(#33) legiaap

Tényleg vicc az egész, az oldal kezdi nagyon elveszíteni a hitelességét ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35) cH1


cH1
aktív tag

Ebből is kimaradt az infra, S7-ből is... Mennyibe kerül egy infra port (vagy pl egy FM rádió), hogy ki kelljen hagyni egy 200+ ezer feletti telefonból? Nem fért már bele ebbe az árba? Akkor 300-ról kellene, hogy kezdjen?

(#36) brek666


brek666
tag

Semmi kiemelkedő telejesen átlagos szép igényesen összeszerelt jó anyagú készülék..
Amiben lépniük kellett volna 2015ös modelhez az a kamera...
Sikerült magukhoz képest de konkurenciától iszonyat távban vannak.Zajos mosott gyenge fotók,,A z új boomsound is vicces...

(#37) legiaap válasza brek666 (#36) üzenetére


legiaap
nagyúr

Inkább maradjunk annyiban hogy nem tudnak fotózni. Ennél ezerszer jobb képeket láttam másik tesztekben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) dejvid8


dejvid8
őstag

És az a legrosszabb, hogy aki nem nagyon ért a telefonokhoz, vagy nincs tisztában a dolgokkal, csak idejön a Mobilarénára, megnézi a teszt végén az árát, és látja hogy 270k, rögtön el fog állni a vásárlástól, mert milyen drága...
Közben meg 234 ezerért meg lehet venni hivatalos forrásból, eu verziósat.
Na meg ha azt látja, hogy ajánlott plecsni helyett tetszik van, akkor meg pláne ki fogja zárni a vásárlását, és veszi az s7-et... :U
Mintha ez az oldal a HTC ellen lenne, hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#39) Heisenberg69 válasza dejvid8 (#16) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nagyon el vagy tévedve… S7 edge, hajlított kijelző, és Samsung. Ez nem hajlított kijelzős, és csak egy htc… miért kapna ez is ajánlottat? Jó vicc.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#40) Luck Dragon

Köszönöm szépen a tesztet.
Számomra nagy csalódás a forma világa, nagyon Samsungos lett. Nincs ezzel baj, de az M8-9 forma világát kellett volna tovább reszelgetni. A magas fényerő, a rendszer smothsága miatt jár a piros pont tőlem. A kezdő árán nem lepődtem meg.
Bízom benne hogy ha valóban ők készítik a nexus kütyüket akkor ezt a külső kinézetét nem viszik át, és vissza térnek az M sorozat köntösére. Megváltoztatott home gombbal vagy navigációs gombsor nélkül.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) leslien válasza legiaap (#37) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor végképp nem értelek ... mi tart vissza h megvedd? neked kint ráadásul van előfizetéssel is ... ;)
szerk: így már értelek...

egyébként összességben remek telo lett sztem...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#42) szaszyka


szaszyka
senior tag

Samsung, hírnév... :D :D :D :D A Samsung azt sem tudta mi az a telefon, amikor a HTC már PDA-kat gyártott. Pár év alatt összelopkodta a technológiát, a designt, elárasztotta a piacot, hogy az emberek retinájába is a Samsung logo égjen, és most mindenki ezeket isteníti. Ne bohóckodjunk már kéremszépen!!!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#43) w333 válasza Heisenberg69 (#39) üzenetére


w333
félisten

Nagyon el vagy tévedve… S7 edge, hajlított kijelző, és Samsung.

És ennek a gyakorlatban mi haszna is van ? :U

és csak egy htc… miért kapna ez is ajánlottat

Mondjuk azért mert szoftveresen kb. az összes telefont kenterbe veri :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44) Csapoati válasza Heisenberg69 (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"csak egy HTC" - na szerintem itt lenne az a pont, ahol be kéne fejezni a trollkodást.

Szaszyka: Na ez viszont jó nagy hülyeség, a HTC-t 1997-ben alapították, addigra a Samsungnak már volt mobilja.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) legiaap válasza leslien (#41) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kivárok mit gurít ősszel Apple és majd a Google az új Nexus-al.
No rush, no rush.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46) Lacee04


Lacee04
tag

Mobilarenának gratulálok jól csinálják a reklámot a samusungnak. Szinte hibátlan telefon erre csak tetszett plecsni. Látszik hogy marketing tudása az itteni embereknek 0. A HTC egy presztízs márka ezért is drágább. Ez nem olyan tömegtermék mint a Samsung. Ha egy embernek HTC telefonja van azt jelenti hogy ért is a dolgokhoz

(#47) dejvid8 válasza Heisenberg69 (#39) üzenetére


dejvid8
őstag

Hajlított kijelző? Mit kezdesz vele, azon kívül, hogy jól néz ki? Jampizol a haveroknak?
És "Samsung". Nekem nem kell olyan telefon, ami egy sima balra-jobbra lapozásnál képes beakadni, és nem mellesleg zabálja a memóriát.
"Csak egy htc" - látom nem használtál még HTC-t. Na de ilyen elvakult szamsung fanoknak hiába is mondom ezt.

Egyébként nekem is van egy sanda gyanúm, hogy ez mind irónia... de nincs kizárva hogy nem az... :U

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#48) istnag válasza brek666 (#36) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem kifejezetten jó az a kamera.

(#39) Heisenberg69
Irónia, ugye? :) :R

[ Szerkesztve ]

(#49) Heisenberg69 válasza szaszyka (#42) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Te a múltban élsz? Érdekel bárkit is mit csinált régen a htc? A Samut lehet szidni, de nem hiába van az első helyen... Újít is (hajlított kijelző stb.) Nem samum van....! S7 olcsóbb, és minden tekiktetben jobb. szvsz

Lacee04 - akkor senki nem ért a telefonokhoz... akkor bődületes baromságot írtál.. :DDD de röhögni jó rajta.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#50) Wesder válasza cH1 (#35) üzenetére


Wesder
félisten

1$

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.