Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Derrewyn válasza PTomi92 (#5000) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Van GPS repülős üzemmódban is, ezt könnyen ellenőrizheted, Endomodoban zöldre vált a GPS felirat, illetve az értesítési sávon is ott az ikon.

Hegyesebb vidéken a hálózati módot meg esetleg átállíthatod 2G-re, persze mondjuk ez már talán túlzás, de a mobil adatkapcsolatot azért érdemes lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#5002) PTomi92 válasza Derrewyn (#5001) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Akkor ezt rosszul tudtam, köszönöm még1x a segítséget!

(#5003) MrPetya19 válasza PTomi92 (#5000) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem app esetében a Strava vált be. Pontos, és keveset fogyaszt.
Szerintem repülő mód esetén nem lehet GPS-t kapcsolni tervezési okokból, de meg kell nézni.

Tényleg, a repülők nem tudnak elég magasan menni ahhoz, hogy letiltson.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5004) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kedves HTC Tulajdonosok!

Az egyszerűbb és gyorsabb szervizelési folyamatok érdekében az alábbi változásokat vezetjük be a hivatalos, magyar piacra szánt HTC készülékek javítása kapcsán. 2017. szeptember 1-től a HTC készülékek javításra leadhatók a FirstPhone Oktogon Mobil Plaza üzletében vagy a Media Markt bármely magyarországi üzletében. A leadott készülék ezen leadópontokon keresztül jut el a HTC hivatalos regionális szervizközpontjába, ahol a javítás történik.

Ezzel együtt szeptember 1-től a Telemax Budaörs nem vesz át HTC készüléket.

A megvásárolt készülékek természetesen továbbra is leadhatók a vásárlás helyén is.
Reméljük, hogy a leadópontok bővülésével javul az ügyfélkiszolgálás, és gyorsabb ügyintézésben lesz részetek.

-------
Néhány perce posztolta a HTC Magyarország. Ollé!

Megyen!

(#5005) Vikthor válasza CptAdamica (#5004) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez azt jelenti, hogy hivatalos HTC 10-es alkatrészeket is be tudnak szerezni? Mert az én fülesem még mindig az USAban van...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5006) _Flood_ válasza cyber86 (#4967) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Felraktam a frissítést, és úgy veszem észre, tényleg történt valami a wifi-vel. Sokkal stabilabb, és az adatátvitel sebessége is javult 2.4 Ghz-en. A napokban tolok egy factory reset-et is, hogy még pöpecebb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5007) ferob válasza Vikthor (#5005) üzenetére


ferob
őstag

Nem jelenti azt, mivel az átvevőhálózat került átszervezésre, így továbbra sem lesz semmi közük a készülékekhez, mivel a javításokat ugyanúgy a hivatalos szervizben fogják végezni.
Szóval világmegváltó változások nem következnek be, így némi változással ugyan, de minden marad a megszokott módon.

(#5008) Vikthor válasza ferob (#5007) üzenetére


Vikthor
nagyúr

remélem azért bőven belefér a garis ügyintézésbe az, hogy a gyári headset egyik napról a másikra nem szólal meg a telóban, de bárhol máshol meg igen.... úgy hogy más fejhallgatók meg remekül szólnak a telóban. ki érti ezt.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5009) ferob válasza Vikthor (#5008) üzenetére


ferob
őstag

A gyári beállításokat megpróbáltad visszaállítani? A headset mikrofon része másik készülékkel működik?
Ha nem segít, akkor esetleg érdemes lenne valaki másnak az ugyanilyen eszközével kipróbálni a headsetet, valamint fordítva is.

[ Szerkesztve ]

(#5010) csul1 válasza Vikthor (#5008) üzenetére


csul1
tag

M7nél nekem ugyan ez volt. Cserélték a fülest. :)

[ Szerkesztve ]

(#5011) CptAdamica válasza ferob (#5007) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze, nem lesz nagy megváltás. Legalább most már nem egy kis sarki elektronikai üzletben kell leadni, mint Debrecenben, hanem egy nagyobb áruházláncnál is.

Megyen!

(#5012) Vikthor válasza ferob (#5009) üzenetére


Vikthor
nagyúr

A gyári beállításokat megpróbáltad visszaállítani? - Nincs értelme, mert más fejhallgatókkal-headsettel működik tökéletesen a telefon.
A headset mikrofon része másik készülékkel működik? - Igen működik, semmi baja, stereoban szól és a mikrofonja is jó.
Ha nem segít, akkor esetleg érdemes lenne valaki másnak az ugyanilyen eszközével kipróbálni a headsetet, valamint fordítva is. - Írták utánam, hogy ugyanez a jelenség volt, igaz nem 10-el, hanem 7-el.

Sebaj, pénteken lezúzok a Media Marktba a számlával és legariztatom. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5013) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Na jön vissza hamarosan a telefonom, nem kértem a cserét mert kb 70lett volna, viszont nem kelet fizetnem semmit sem.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5014) milkabrams válasza Litván Zongora (#4996) üzenetére


milkabrams
őstag

Szia!
50-70k körüli fejhallgatóval (a típust majd eldöntik egy topicban)
hallgatnék 24 bites flac-et. Szinfo és black metal.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5015) Litván Zongora válasza milkabrams (#5014) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Hi,

Szerintem egyértelmű az LG V10 előnye, főleg nagy impedanciájú fülesekkel. 50 ohm fölött a V10 high gain módba kapcsol, amire a HTC-nek nincs válasza. Ezt a high gain módot ráadásul 50 ohm alatt is ki lehet trükközni az LG-ből, a különbség mellbevágó.
Műfajilag én úgy tapasztaltam, minél erősebb a torzítás mértéke a gitárokon, annál kisebb a hallható különbség. Slayeren kicsi az LG előnye, Keb Mo-val pl. viszont jelentős. Neked így talán kisebb különbség prognosztizálható az átlagnál.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5016) milkabrams válasza Litván Zongora (#5015) üzenetére


milkabrams
őstag

A probléma, hogy itt jön képbe az egyéb felhasználás, ugyanis az LG üzemideje elég harmatosnak tűnik, alulszárnyalja az M9-et is. Persze lehet hogy elég a 3.5 óra, gondolom ha nincs folyamatosan bekapcsolva a mobilnet nem ilyen szörnyű a helyzet.
Felmerült a G4 és M9 45-55 k ársávban ill. HTC 10 és V10 75-85k körül.
Lehet, hogy mégiscsak V10 lesz. A néha esedékes 8-10 órás utazásra max. veszek egy nagyobb akkumulátort vagy power bankot.
Gondolom Chrome, gmail, navigáció, multitaskingra a Snapi 808 is elég.
Zenék: Epica, Draconian, Cradle of Filth, Amon Amarth és pár black metal

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5017) Litván Zongora válasza milkabrams (#5016) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A HTC üzemideje klasszisokkal jobb az LG-nél, én is power bankkal szaladgáltam vele. Egy napot azért vékonyan ki szokott bírni. Úgy tapasztaltam, hogy a wifi kikapcsolása, valamint a Facebook és a Messenger Lite verzióra cserélése kb 10 százalékpontot hoz akksiidőben.

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5018) Litván Zongora válasza milkabrams (#5016) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Még egy kis off: ha az LG mellett döntesz, a legjobb lejátszó hozzá a Player Pro. Jobban szól, mint a Poweramp, ami viszont a HTC-n jobb.
Az LG esetében tanuld meg a high gain trükköt, segítek benne, ha kell. Persze 50 ohm fölött automatikus a dolog.
Nekem teljesen megfelelt a 808-as proci, a négy giga elég nagy játszóteret ad, nincs vele gond.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5019) milkabrams válasza Litván Zongora (#5018) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha megveszem majd szólok.
Útközben Szopera Minivel netezek, hogy spóroljak a mobilnettel. Messenger meg ilyesmit nem használok.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5020) Vikthor válasza Litván Zongora (#5017) üzenetére


Vikthor
nagyúr

+1 sajnos ha a wifit belőve hagyom amint kiléptem otthonról, akkor sokkal jobban eszi az akksit, úgyhogy azt mindig ki kell kapcsolni amikor csak mobilnetre tudok támaszkodni, amúgy 2 napot bír egy feltöltéssel napi 1 óra játék mellett.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5021) Tiger. válasza Vikthor (#5020) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezért használtam erobotot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5022) hétalvó


hétalvó
addikt

a legújabb szoftverhez jó a legújabb twrp. csak, hogy ne szívjam meg megint, mint múltkor.
azaz twrp 3.1.1.0 a 2.41.401.41-hez ?!

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#5023) hétalvó válasza hétalvó (#5022) üzenetére


hétalvó
addikt

root
szóval működik és a root is megy. a link hibátlan. ha már linkeltétek. sry.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#5024) ferob válasza hétalvó (#5023) üzenetére


ferob
őstag

A téma összefoglalóban megtalálható minden ezzel kapcsolatban, és még sok más dolog is.

(#5025) hétalvó válasza ferob (#5024) üzenetére


hétalvó
addikt

persze. aztán 6-nál nem működött. talán frissíteni kéne éppen az aktuálissal. lehetne linkeket is berakni a legfrissebről. nem csak kiosztani aki beír. képzeld megnéztem az összefoglalót.
de ha esetleg belinkelnéd amit most én . esetleg lefordítanád. nem hiszem, hogy óriási probléma lenne.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#5026) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Régen volt 10-em egy pár napig. Érdeklődnék, hogy Nugát alatt jobb lett-e a wifi és gyorsult-e a telefon?

(#5027) kekkola válasza Gabbbb (#5026) üzenetére


kekkola
senior tag

Szvsz 6-on sem volt az általad említettekkel probléma, de a 7essel sem tapasztalok semmit. Pedig a főverzió frissítés utáni karbantartó FR-t sem csináltam meg.

O+8T

(#5028) Gabbbb válasza kekkola (#5027) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Olyan gondom is volt még, hogy routertől 1 méterre mérve rendben volt minden, viszont Reddit alkalmazás 3x gyorsabban frissített Nexus5-ön és S6-on. A telefont visszaküldtem, mert egyéb hardveres gondok is voltak a készükkel, refurbot kaptam a sufnigsm-től :-)

(#5029) kekkola válasza Gabbbb (#5028) üzenetére


kekkola
senior tag

Erre nem tudok választ sajnos, nálam minden probléma mentesen üzemel (kopp-kopp-kopp). Gyors mint a sz...r. :) A wifi jel erősségével semmi gondom.

O+8T

(#5030) Bounty válasza Gabbbb (#5026) üzenetére


Bounty
tag

A Wi-Fi nekem is rossz pl. Nem szereti némelyik routert, mert pár napig minden rendben, aztán elkezd szarakodni. Nem kapcsolódik, lekapcsolódik, gyenge a jel. Router ujraindítasa megoldja a problémát. A többi 5-6 eszközzel ami otthon van nincs probléma. Érthetetlen.

(#5031) Tiger. válasza Bounty (#5030) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem is ugyan az van, elmegyek a kondiba ott max akkor csatlakozik ha alig vannak rajta, amúgy nem tud, az iphone meg lazán. Itthon nincs baj.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5032) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.
Addig szarakodtam a 10 vásárlással, hogy alig találok manapság.
Nem akarok újat, egy jó állapotú használt tökéletesen megtenne, amelyiken van még valamennyi garancia, hátha elojon valami hiba...
Egyrészt van-e valami tipp, hogy hardverapro-n, vagy jofogason kívül hol érdemes keresni?
A másik az lenne, hogy ezt találtam, de itt a szín a hatareset: https://www.jofogas.hu/budapest/HTC_10_M10h_LTE_32GB_Feher_Arany_70601367.htm
Az arany mennyire gáz eloben? Néhány képen teljesen szolid, de láttam olyat is, amin nagyon dominál az arany.
Illetve ez az M10h LTE ez a "hagyományos" 10, vagy valami visszafogott, esetleg külföldi modell?

Köszi előre is.

(#5033) ferob válasza Kobun1980 (#5032) üzenetére


ferob
őstag

Ennyiből nem fog kiderülni, hogy milyen régiós készülékről van szó, de a szín is olyan dolog, hogy nem lehet jobban leírni, mint egy kép alapján eldönteni, hogy milyen, mert van, akinek túlságosan nőiesnek hat a fehér elejével együtt.
A hardverrel kapcsolatos kérdéseket inkább a hirdetés feladójának kéne megírni, hogy többet megtudj róla.

(#5034) _Flood_ válasza Tiger. (#5031) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Detto. Otthon milyen routert használsz?

(#5035) zsotesz81 válasza Kobun1980 (#5032) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nekem arany-fehér színű van, szerintem jól néz ki.

(#5036) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Az normális, ha megrázom kicsit a telefont, akkor hallom, hogy valami zörög benne? Mintha nem lenne a helyén.

Megyen!

(#5037) ferob válasza CptAdamica (#5036) üzenetére


ferob
őstag

Ez egy teljesen normális dolog, mivel a kameramodul felépítéséből adódik és azt hallod, ahogy a lencserendszer mozog.

(#5038) CptAdamica válasza ferob (#5037) üzenetére


CptAdamica
veterán

Értem, köszi. :)

Megyen!

(#5039) leslien


leslien
nagyúr

vannak vhol képek ami a Google kamera app készültek?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5040) berbatov2


berbatov2
senior tag

Sziasztok!
A telekom független 10-et árul? Összefoglalóban és keresőnél sem találtam infot!

(#5041) fahrii válasza berbatov2 (#5040) üzenetére


fahrii
őstag

Igen. Pont most rendeltem be egyet 105 k-ert Best Buy :D

(#5042) kekkola válasza fahrii (#5041) üzenetére


kekkola
senior tag

Wow! Nagyon megéri! :)

O+8T

(#5043) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Na felkerült ez az ozly kijelző védő üveg, de nem értem miért van közepén ez a szivarvanyos akármi szakember rakta fel.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5044) ferob válasza Tiger. (#5043) üzenetére


ferob
őstag

Ha használt bármilyen folyadékot a felrakáshoz, akkor annak a maradványait láthatod középen.

(#5045) Tiger. válasza ferob (#5044) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Valamit ra fújt, akkor elfog majd tűnni?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5046) ferob válasza Tiger. (#5045) üzenetére


ferob
őstag

Ha nem olyasmit fújt rá, ami valamit művelt a fólia alján levő szilikonnal.

(#5047) Tiger. válasza ferob (#5046) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sztem ilyen alkoholos valami lehetett ra spricelt valamit. Valaki azt írta a Facebookon hogy 2-3nap alatt tűnt el neki.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5048) leslien


leslien
nagyúr

kérésem lenne... Google camera apk kéne feltenni és képet csinálni...
h mennyit dob rajta lehetőleg a gyárival is h összehasonlítást tudjunk nézni... :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5049) Tiger. válasza ferob (#5046) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Azt mondta valamilyen LCD tisztított nyomot ra.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5050) PTomi92 válasza leslien (#5048) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Miért lenne jobb mint a gyári app?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.