Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) E.Kaufmann válasza koby11h (#16650) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Reggel pont az jutott eszembe, hogy ha lesz új Torrente, akkor a nagyvezír is szerepelhetne benne, mikor arra jár unokázni :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16652) bambano válasza BiP (#16649) üzenetére


bambano
titán

univerzuma.
nem könyve.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16653) koby11h válasza E.Kaufmann (#16651) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nekem is, a Marbella küldetés :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16654) hcl válasza qnadam (#16633) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk az is fura, hogy artisjus díj olyasmire, amire csak a saját cuccaidat tárolod be.

@pn4vhq : Telefonálni : de, elmesélem, milyen jó nélkületek :D

@opr : Amit bambano ír, ez ipar. Nulla kockázattal pénztermelés a cél.
És ott tartunk, hogy mással már nem is lehet nagy sikert elérni, mert nem nézik meg emberek. Pedig van nem egy példa olyasmire, ami látványos, élvezetes, és van tartalma is. (A Végjáték is kellemes csalódás volt.)

BTW miért ne lehetne az Alapítványból jó filmet - csak az nem illene a mai mainstreambe.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16655) Grg válasza hcl (#16654) üzenetére


Grg
tag

Mondjuk az is fura, hogy artisjus díj olyasmire, amire csak a saját cuccaidat tárolod be.

Arra mi a garancia, hogy csak saját cucc kerül rá? (Nem az atrisjus-t védem, csak egy költői kérdés)

(#16656) E.Kaufmann válasza Grg (#16655) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Arra mi a garancia, hogy az az előadó kap pénzt, aki meg is érdemli ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16657) hcl válasza Grg (#16655) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És arra, hogy letorrentezett file-okat másolok rá?

Mutogatni való hater díszpinty

(#16658) Josi válasza Grg (#16655) üzenetére


Josi
aktív tag

Jó magyar szokás szerint előre beárazták, hogy úgyis lopott cucc kerül rá. :D
Ha meg nem, akkor küzdj meg az artisjusszal, hogy visszakapd a pénzt.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#16659) hobizoli válasza qnadam (#16628) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vegyel PCX-rol vmi egyszerubbol egy vodorrel, aztan felulmatricaztatod azt vhol :DDD

több drón kell ;P

(#16660) hobizoli válasza E.Kaufmann (#16651) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert van egy diszkret báj abban, hogy a naaagy rothato nyugatra mentek a keleti ujhaverok helyett, pedig Cseljabinszk festoi lehet télen masfel meter ho alatt... :DDD
meg ott annyi penzbol nem csak egy szallodat lehetne venni, hanem egy varosreszt :DDD

több drón kell ;P

(#16661) KROK640 válasza radio11 (#16501) üzenetére


KROK640
veterán

Aha, pedig érdekelt volna.
Amúgy persze 2100+-osok köözött is voltak jó darabok, de az 1700+-os Tbred B-k voltak a legjobbak, sok ugyanis 2600+, 2700+, 2800+-ról volt leminősítve.
Nekem is volt egy (majd később több) jó tuningos darabom, amit miután mergvettem már 1466@2166MHZ-en vagyis 2700+-nak használtam (akkoriban az volt a csúcs amit kapni lehetett, netto 80 ezer volt csak maga a proci). Aztán 2006 őszén rájöttem, hogy ideje tovább emelni, meg sem álltam 2669MHZ-ig ami 3500+-nak számított. Később megugrottam vele a 3GHZ(!)-ezt is. A CPU jelenleg is megvan, épp egy retro projectben vesz részt.
Közben szereztem több másik igencsak jól tuningolható darabot, meg rengeteget el is adtam.

Egyébként heti pár órát játszok én is, de a 20+ éves emlékek miatt (amikor a játékok fele nem indult el a gépemen, a másik fele meg szaggatott) mindig úgy veszek gépet, hogy egy ideig ne kelljen nézni a játékok gépigényét.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16662) KROK640 válasza hobizoli (#16502) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, 1GHZ-es PIII-ra a boltok sem nagyon építettek gépeket, hanem helyette 1GHZ-es AMD volt sokfelé.
De ugye AMD hamarabb is érte el az 1GHZ-et.
(Ennek ellenére hamarabb láttam élőben 1GHZ-es PIII-at, mint 1GHZ-es Athlon-t)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16663) opr válasza KROK640 (#16662) üzenetére


opr
veterán

Mert a boltok mar akkor is nagyon az intelt nyomtak. :K
Anno mikor vettem a 2500+ os Bartont, ugy neztek ram, mintha a vilag legnagyobb idiotaja lennek, hogy nem a "pénégyet" veszem, pedig az INTEL! Es tobb a gigaherc' is!

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16664) KROK640 válasza Lenry (#16507) üzenetére


KROK640
veterán

Mióta van Chrome nyilván azóta.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16665) KROK640 válasza Pötyi (#16509) üzenetére


KROK640
veterán

És mire tudtad te akkoriban használni ezt a rendszert??
Mert ezekben az időkben az 1/4-e is overkill volt szinte mindenhez.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16666) KROK640 válasza E.Kaufmann (#16511) üzenetére


KROK640
veterán

Mistralnak én is épp ezért örültem, mert felkavarta az állóvizet.
Mondjuk nekem nagy kedvencem volt a Multimedia tower.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16667) KROK640 válasza hobizoli (#16515) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor miért nem hozták előrébb az NDA lejárását?
mert ugye annak semmi értelme, hogy itt van az új cucc, és nem lehet írni róla, pedig már kapható is.
Egyébként meg ez lehet az egyik oka, hogy a legtöbb hardver megjelenését későbbre teszem mint a wikipedia. Ugyanis én azt tekintem megjelenésnek, amikor az újságokban olvashattam róluk, és ki volt írva, hogy kapható, vagy árlistákon felbukkantak.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16668) E.Kaufmann válasza KROK640 (#16666) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem is az volt az MM Tower is diákként, de mióta dolgozok inkább rendelek magánszemélyként és cégnek is. Magánszemélyként nem csak az ár miatt nem boltozok, hanem időm sincs, ha még be is tévedek egybe, amit szeretnék, az rendelésre van és nem feltétlenül olcsóbb pk nélkül a boltból.

Más: a két homi nem ledagadtozta szegény Árpát :W

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16669) KROK640 válasza koby11h (#16521) üzenetére


KROK640
veterán

"semmit nem csinált" - igen, mikor elmagyarázni sem tudod a főnöknek, hogy te mivel töltesz el egy fél napot. Mert ugyen megteszed, de nem ért belőle semmit és az jön le, hogy nem csináltál semmit.

Egyébként én a helyedben tettem volna egy árajánlatot az egész rendbetételére (nyugodtan vastagon fogó ceruzával) vagy legalább mondtam volna egy kb összeget, hátha akkor rájönnek, hogy egy IT-s felvétele és fizetése olcsóbb.

Velem egyszer azt akarták megcsinálni, hogy kellett egy cégnek a különféle tevékemnységi körökre 6db különböző weblap. Elég bonyolult történetek voltak, sok esetben logoval, képekkel, accountokkal, mindennel a nulláról. Átbeszéltem több emberrel is, mert amit elsőre számoltam elég meredek volt (milliós tétel) de mindenki azt mondta, hogy ez ennyi.
Na előadtam a kedves megrendelőnek, hogy ez bizony nagyon nem lesz olcsó, és hamar sem lesz meg cserébe. Kérdezte, hogy mennyi idő? Mondtam neki, hogy minimum 2 hónap, de inkább 3-at mondanék. Erre elgondolkodott, majd felcsillant a szeme, és kitalálta, hogy egyszerű! : bejelent engem mint alkalmazottat, kapok a cégnél egy gépet amin dolgozhatok, és rendesen bejárogatva fizetésért csináljam meg neki a weblapot, mert 3 havi fizetésem még járulékokkal együtt is sokkal kevesebb lesz, mint amennyit a projectért kérnék. Rögtön ki is találta, hogy és elég ha csak 4 órára jelent be. Ekkor közöltem vele, hogy akkor 4 órába fogok bejárni, és 6+ hónap készülési idővel számoljon (nyilván hülye lennék sietni).
Ez persze nem tetszett neki, nekem meg az, hogy (fél)minimálbérért még járogassak is be neki napi 4 órákat, és a történet végén 1/3-át megkeresve (minusz buszbérlet és társai) annak amit el lehet ezért kérni. Végül győzött a kapzsiság mindkét oldalról, és nem kötöttünk üzletet.
Azóta a 6 weboldalból 3 megvan, de amennyire hallottam ismerősömtől aki a cégnél dolgozik, hogy más se csinálta meg neki olcsóbban.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16670) KROK640 válasza Balinov (#16538) üzenetére


KROK640
veterán

Thorton az később jött, és a Barton CPU-k felezett L2 cache-es cuccai voltak.
Tehát ugyanúgy csak 256KB L2 volt benne mint a TBred B-ben... DE két nagyon lénygees dologban eltértek :
Az egyik, hogy még a TBred B-k remekül voltak húzhatóak, addig a Thortonok nemigazán, a másik, a CPU külseje : A Tbred B sima volt, a Thorton pedig "erezetes".
Ilyen

Tbred B ezzel szemben sima

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16671) hcl válasza KROK640 (#16669) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sose' jönnek rá, hogy érdemesebb fizetni az IT-ért :D Mondjuk ezek a kis pár emberes cégek másért se szeretnek fizetni, csak pl. az autójukat nem szokták tudni kókányolni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16672) KROK640 válasza bambano (#16637) üzenetére


KROK640
veterán

Jól kiemelted. Az iparival van a baj.
Ez a baj manapság a PC játékfejlesztésel is. Hogy IPARI amiből aztán majd a haszon a lényeg, nem az, hogy a kész produktum jó legyen.
Ezért vannak CP2077-hez meg Warcraft 3 reforged-hez hasonló játékok, hogy 1 évvel a kiadás után még nem "kész"ek vagy a Mafia 2-höz hasonló konkrétan félbehagyott játékok. Legtöbbször a "majd a patch megoldja" hozzálláás miatt még évekig reszelgetnek a címen, de van olyan is, ahol teljesen elengedik a játékosok kezét és érjék be egy félkész produktummal (Mafia 2 pl 11 éves cím és még most sincs kész, és biztos vagyok benne, hogy már nem is lesz).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16673) KROK640 válasza pn4hvq (#16643) üzenetére


KROK640
veterán

Azért a másik oldalról sem kellemes ez.
Mikor a nyelviskolába mentem oktatásszervezőnek nevezett mindent is(!) munkakörbe, akkor úgy volt, hogy lesz egy munkanapom az elődömmel h betanuljak. Na ez annyiban merült ki, hogy menjek be péntek délbe, az elődöm déltől fél 2ig elvitt egy rakás partner helyre, ahol persze senkinek sem tudott bemutatni, de szószerint végigrohantuk a várost, mert már sehol nem volt élet, közben eldarált indokolatlanul horribilis mennyiségű infót, aminek a negyedét sem jegyeztem meg, majd fél 2 fele közölte, hogy ő lelépett, sok sikert.
Aztán hétfő reggel jöttem rá, hogy még a céges gép jelszavát sem tudom (az kimaradt) ellenben ha partnercégnél a margó néni két cukorral issza a kávét azt igen ...
Nem volt könnyű kezdet...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16674) Pötyi válasza KROK640 (#16665) üzenetére


Pötyi
őstag

Ne gondolj semmi extra mérnöki CAD, vagy renderelés melóra - Q3 ment rajta... :DDD

QNX is cool!

(#16675) Lenry válasza bambano (#16601) üzenetére


Lenry
félisten

No, megnéztem az első részt.

Jópofa sorozat, de a címen meg a főbb szereplők nevén kívül nem sok köze van a könyvhöz.
Ennek tudatában érdemes megnézni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16676) bambano válasza Lenry (#16675) üzenetére


bambano
titán

majd ha megnézed a másodikat is, csikarni fogod magad :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16677) KROK640 válasza Pötyi (#16674) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor ahhoz overkill volt :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16678) Syl válasza bambano (#16676) üzenetére


Syl
nagyúr

Miért indít minden amcsi sorozat azzal, hogy felvezeti a történetet, bemutatja a szereplőket és már a pilot végén a főszereplő hű társa valami disznóságot művel? :F Leginkább a főszereplő számlájára... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16679) bambano válasza Syl (#16678) üzenetére


bambano
titán

mert nem képesek túllépni a kliséken.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16680) hcl válasza Syl (#16678) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kihozta a közvéleménykutatás, hogy akkor nézik meg a legtöbben a 2. részt :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#16681) --ka válasza hcl (#16680) üzenetére


--ka
senior tag

Pontosan. Primitív cliffhanger séma.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#16682) Lenry válasza bambano (#16676) üzenetére


Lenry
félisten

Az ötödik percnél tartok, és már kaparom az arcom. Oké, Gaal Dornick legyen nő.
És erre nekiállnak kufircolni azzal a Raych-csal akinek benne se kéne lennie a sztoriban.
Megint egy fölösleges klisé... :W

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16683) Lenry válasza Lenry (#16682) üzenetére


Lenry
félisten

És b+ terhes is lett. Édes istenem...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16684) Syl válasza Lenry (#16683) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor ne nézd végig a második részt, mert agyérgörcsöt fogsz kapni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16685) bambano válasza Syl (#16684) üzenetére


bambano
titán

gondolom, azért nem válaszol, mert mérgében összetörte a monitorát meg a klaviját :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16686) Syl válasza bambano (#16685) üzenetére


Syl
nagyúr

:DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16687) Lenry válasza bambano (#16685) üzenetére


Lenry
félisten

nem állok tőle messze... :W

mi a repedt lófasz volt ez!?

70 év! több, mint 70 éve senki nem állt neki megfilmesíteni, mert úgy gondolták hogy nem lehet.
erre jött valaki, akinek volt egy klisékkel telefosott sorozatötlete, csak kellett neki egy cím, meg főszereplő, és az Apple vett neki egyet! hátbazmeg.
azt hittem még az életemben látni fogom az Alapítványt TV-n, de úgy látszik nem fogom megérni.

annyi pozitívuma van az egésznek, hogy míg a Trónok Harcának kellett 8 évad meg 10 év, hogy vállalhatatlanra vigyék le a színvonalat, itt elég volt kettő epizód meg egy vasárnap délután.

ennek fényében örülök, hogy Banks örökösei lefújták a Kultúra sorozatot. talán jobb is így

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16688) Pötyi válasza Lenry (#16682) üzenetére


Pötyi
őstag

Szerinted a Dűne rajongók mit gondolnak arról, hogy a rimékben Dr. Kynes őszhajú, szakàllas fehér pasiból néger nővé változott? Faszom ebbe a kisebbség-bőrszín-gender-megfelelési kényszerbe.

QNX is cool!

(#16689) opr válasza Pötyi (#16688) üzenetére


opr
veterán

WTF, ezt nem is tudtam. Ez nagyon kesz, teljes megeroszakolasa a fremen kulturanak, total ertelmetlen az egesz. :W

Tegyuk hozza, meghallottam, hogy valaki megint meg akarja eroszakolni a Dune univerzumot, es... Hogy is fogalmazzak, nem nedvesedett be a bugyogom... Leginkabb a reakciom egy faradt sohaj volt, meg egy kerdes, hogy "Na, ezt vajon hogy fogjak megint elQrni?"

Amugy a Dune olyan, hogy szinten nem filmesitheto, hacsak nem akarnak 10 filmet csinalni, vagy 5-6 evadnyi sorozatot (de normalisan, nem ilyen polkorrekt szelsobal agyament idiota modon), mert vagy ertelme nem lesz, vagy a konyvhoz nem lesz koze. Csak a Bene Gesserit megerne minimum egy teljes evadot, hogy rendesen meg legyen magyarazva, mi a picsa van meg kik ok, meg miert nem mer baszakodni senki egy par rongyokba oltozott novel (meg miert akar ~minden hetero csavo maganak megis ilyet).

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16690) Lenry válasza Pötyi (#16688) üzenetére


Lenry
félisten

hallod... az a baj, hogy ez a két epizód után az Alapítvány sorozattal az a legkisebb probléma, hogy az egyik főbb szereplő fehér férfiből fekete - terhes - nővé változott...

a Dűne 1-2-t sok éve megvettem egy antikváriumban, azóta is várja a sorát a polcon, lassan neki kéne állnom, csak hogy átérezhessem a ti fájdalmatokat is :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16691) HummeRC válasza Pötyi (#16688) üzenetére


HummeRC
senior tag

Eddig még el sem jutottam. Nekem elég volt megnézni, hogy kik fogják játszani Paul-t és Chani-t és már látszott hogy hiába a neves mellékszereplő gárda, nagy eséllyel bukás lesz a film. Apró pozitívum, hogy a trailerben először láttam filmen jól ábrázolva Ornithoptert. :)

(#16692) bambano válasza Pötyi (#16688) üzenetére


bambano
titán

melyik rimékben? mert dűne feldolgozás eddig kettő volt, tehát az egyik rimék...

egyébként szerintem Zendaya Chaninak nem rossz választás.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16693) Syl


Syl
nagyúr

Nem is értem mit várunk Hollywood-tól, akik egy normális Alien filmet nem kepesek összerakni, pedig ahhoz nem sok ész kell…

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16694) Pötyi válasza bambano (#16692) üzenetére


Pötyi
őstag

Alig pár hónapja van tele a net a 2021-es rimék előzetesével. A csapból is ez folyik, rengeteg cikk született róla, meg az is emelte a hájpot, hogy itt forgatták nálunk. Akkor szerinted melyik rimékre gondoltam? A 2021-es filmre, vagy 2000-es, hàromrészes tv-sorozatra?

:DDD

QNX is cool!

(#16695) opr válasza Syl (#16693) üzenetére


opr
veterán

Talalt, sullyedt. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16696) KROK640 válasza Pötyi (#16688) üzenetére


KROK640
veterán

Jah, ebből nekem is elegem van, és nagyon gáz.
Mert ezenkívül is, rengeteg ilyesmi van mostanában. Már várom, hogy Amerika kapitányból vagy Pókemberből mikor lesz (leszbikus) néger nő...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16697) KROK640 válasza Lenry (#16690) üzenetére


KROK640
veterán

"lassan neki kéne állnom, csak hogy átérezhessem a ti fájdalmatokat is :DDD" -- na pont ezért van, hogy amit elolvastam könyvben azt még véletlenül sem(!) náézek meg filmben, pláne nem remake-ben.
Amit pedig filmen láttam (ma pl a A 64-es betegnapló, ahol megint olvastam a kritikák közüött, hogy rendesen át lett szabva a story a könyvhöz képest) azt ezután véletlenül sem fogom elolvasni regényben. Pont ezért hever Nesbo Fejvadászok c. könyve érintetlenül a polcomon.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16698) E.Kaufmann válasza KROK640 (#16697) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A Kőszívű ember fiai filmből is kimaradt Manfréd meg a szikratávíró ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16699) Diabolis


Diabolis
tag

Köszi, hogy szétspoilereztétek az Alapítványt :D Eleve nem fűztem hozzá nagy reményeket, de na, bsszátok meg :D

Valamiért sejtettem, hogy úgy fog járni mint a Végjáték. SZERINTEM azt a filmet csak az élvezte, aki nem olvasta a könyvet (bár nekem csak az első a szívem csücske). Egyszer megnézed nem rossz, de a könyv monológjait és gondolatait nem hozza ki. pl. Beannek egy jelenete sem rémlik, pedig már az első könyvben is elég fontos szereplő volt. Jobban belegondolva egy jelenet sem rémlik abból a filmből :D

Egy átiratot láttam, amire azt mondtam, hogy hűb+, az még anno a Gyűrűk Ura triológia volt. Azok nagyon bejöttek, egyrészt követték a könyveket, másrészt a látvány pontosan az volt amit 12 éves fejjel elképzeltem a könyveket olvasva.

A Dűnében azért bízok, mert abban kevesebb a magvas gondolat mint pl. az Alapítványban. TALÁN, esetleg, ELVISELHETŐ lesz.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#16700) Syl válasza KROK640 (#16696) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát, a következő acélember fekete lesz. Meg pókemberből is van fekete. Szóval :P

Engem történetesen nem zavarnak a gay vagy "színes" szereplők. Viszont ezek a kötelezően kiszámítható események... Pfff....
Az Expase-t nem tudták ilyen hatékonyan elb*szni, ezért inkább abbahagyták. Először a SyFy, de most már az Amazon is. Pletykák szerint ez a hatodik évad valami rövidített lesz (max 6 ep.)

Aztán megy a duma, hogy rebootolják a Galactikát. Na, asszem akkor fogom felgyújtani hollywoodot :W

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.