Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) koby11h válasza Syl (#16394) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nagyjából. Jobban érdekel a garancia, szerviz költségek, szűrők, féktárcsa és egyebek árai...
Sőt, a wc papír illata és mintája sem érdekel, tojok rá! :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16402) Syl válasza koby11h (#16401) üzenetére


Syl
nagyúr

Asszonyt is úgy választunk, hogy mindegy mennyire ronda, lényeg a hozomány :DDD ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16403) Top cat válasza Syl (#16402) üzenetére


Top cat
őstag

Azért van akkora hozomány, ami megtudja szépíteni a leendő arát. ;] :DDD

(#16404) pn4hvq válasza Top cat (#16403) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ráhelre gondolsz? :DDD

(#16405) Top cat válasza pn4hvq (#16404) üzenetére


Top cat
őstag

Á, annak mibű lenne? Nincs az apjának semmi megtakarítása. ;] :D

(#16406) koby11h válasza Syl (#16402) üzenetére


koby11h
aktív tag

Felénk általában a választás két oldalú. :)
Mivel nekem szinte alig volt valamim, a feleségem biztos nem a pénzemért jött hozzám. Bár azt azóta sem tudom, hogy miért :D
Hiába no, gázszerelőnek kellett volna tanulnom!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16407) koby11h válasza Top cat (#16405) üzenetére


koby11h
aktív tag

Papíron. Az meg sok mindent elbír...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16408) #12516608 válasza koby11h (#16400) üzenetére


#12516608
törölt tag

"nagyon sok (havi 100-120) programot próbálok ki" - Na ezek miatt kell egy jó rendszerről image-t készíteni és amikor az embernek tele lesz a töke, akkor simán visszarántja.

(Az öcsém gépéhez nem nyúlok. Lassú, szar? Oldd meg. Mondjuk egy 500GB-os SSD segítene rajta, de izzadja ki ő az árát. Még egy dobozos sört sem vett nekem 30 éve. KROK640 szindróma. :P)

(#16409) BiP válasza KROK640 (#16393) üzenetére


BiP
nagyúr

akkor sokkal könnyelműbben szórja a pénzt.
Ez tanulmány nélkül is hihető, ha nem látjuk, hogy a kezünkből kell kiadni a pénzt, hanem csak egy virtuális számlán vannak számok, akkor kevésbé fáj.
Ennek fordítottja, amikor venni akar a sziauram, és lobogtatja a pénzt, hogy azonnal KP-t ad, mert akkor hamarabb lesz/lehet üzlet a pénz látványára.

Nem okoz nehézséget szerintem értelmes felnőtt embernek
- 3-4-5 számjegyű számok összeadása,
- az utolsó részeredmény fejben tartása,
- esetleg a különféle kiszerelések közötti különbségek eldöntése

Na, ezzel a 3 dologgal (akár egyenként) kizártad az átlagparaszt 80%-át. A többségnek egyik sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#16410) hcl válasza koby11h (#16400) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem jobb ezt egy eldobható virtuálgépen? Arról image/snapshot, és amikor baja van, csak visszarántod.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16411) KROK640 válasza bambano (#16395) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, nem véletlenül van az, hogy a sarki zöldségesnél is 1500ft felett van kártyás fizetés, de sok más helyet is tudok ahol hasonló limit van

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16412) hcl válasza KROK640 (#16411) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Olyat viszont nem csinálhat. Elég jól büntet érte a NAV.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16413) koby11h válasza hcl (#16410) üzenetére


koby11h
aktív tag

Van vmware, virtualbox, qemu is, de nem mindenhez jó. Illetve van amit muszáj natívan kipróbálni (most csak 4 mag és 8GB van a gépben, ha osztogatom, akkor az sajnos jelentős veszteség.
A céges 32 mag 384GB a vmware alatt meg állítólag másra kell :)
A Windows-omra vigyázok, a virtuális gépeket meg újracsinálom percek alatt - üres gép kell sokszor és csak egy felcsatolt image.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16414) hcl válasza koby11h (#16413) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, nekem is ezért van már külön Vmware host :D Az nem a saját gépem terheli.
Viszont vigyázol - pont azért kell másik gépen tesztelni, hogy ne a sajátod borítsa.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16415) koby11h válasza hcl (#16414) üzenetére


koby11h
aktív tag

Általában azért sejtem mit csinálok, gépet 35+ év alatt még nem rontottam el :)
Kb. 15 éve véletlenül letitkosítottam az egyik partíciót - ekkor próbáltam ki először ilyen programot - de azt is sikerült feltörni. Adat nem veszett el. Egyszer vesztettem el 9 darab avi fájlt, na az fájt, de volt 7-ről mentés, 2-t nem tudom mi volt.
Vírusom sem volt még soha, csak másokét irtom, szóval eddig mindent sikerült megúsznom/megoldanom. Backup van, a többi meg megoldható valahogy.
Viszont most sem telik másik gépre, hogy külön host-ot csináljak. Régebben gondolkoztam rajta, hogy veszek egy leselejtezett szervert pl. IBM x3650-et pl. M3-ast tudtam volna 5 disk-el, 32GB memóriával. De aztán mindig arra jutok, hogy sok hely, rengeteget fogyaszt... és mivel csak hobbi, így nem hozná be az árát...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16416) hcl válasza koby11h (#16415) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, de ha eddig nem volt gond, attól még lehet.
Otthonra hostnak meg nem kell szerver (pont azért, mert sokat eszik és hangos és drága), egy Vmware/Xen/qemu/Hyper-V elmegy egy régebbi desktop gépen is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16417) Lenry válasza KROK640 (#16411) üzenetére


Lenry
félisten

Ilyen évek óta kurvára nincs

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16418) KROK640 válasza hcl (#16412) üzenetére


KROK640
veterán

Pedig több helyet is tudok (sőt itt gyakorlatilag a környéken mind olyan) ami 1000-1500-2000ft-os értékek felett enged csak kártyázni.
De láttam már olyat is, aki (kisbolt) inkább felírja, és majd legközelebb kifizeted, ha csak kártya és 1500ft alatti vásárlás van.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16419) KROK640 válasza koby11h (#16413) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor végül még maradt a Core I3 4330? (úgy emlékszem Core I3 10100F-et tervezgettél venni)

#16415 koby11h : A hobbi nem azért van, hogy behozza az árát (az csak külön jó, ha megtörténik) hanem, hogy az ember jólérezze magát tőle.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16420) koby11h válasza KROK640 (#16419) üzenetére


koby11h
aktív tag

Most egy i5-7400 lett végül olcsóért, H110-es lappal + 8GB memóriával, köztes megoldás.
Nem egy erőgép, de van mellette egy 860 evo 250 és egy 850 evo 500 és így már elég nekem.
Még + 8GB és akkor már a vmware is jobban fogja érezni magát.

Nekem a hobbi olyan amit szívesen csinálok, érdekel, fejlődésnek érzem azon a téren. De azért az sem baj, ha időnként az így összeszedett tudás pici anyagi hasznot is hoz. :)
Bár messze nem tudnék belőle megélni...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16421) jokeph válasza koby11h (#16420) üzenetére


jokeph
nagyúr

Azért az már elég jól megyen. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#16422) hcl válasza KROK640 (#16418) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tudom, hogy van, amíg nem kapnak egy ellenőrt a nyakukba.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16423) KROK640 válasza hcl (#16396) üzenetére


KROK640
veterán

Na mondjuk az IE nagyon beágyazottságát sem értettem soha, hiszen csak egy böngésző... még ha a filekezelő (sajátgép) lett volna ennyire bitangul beleintegrálódva. Ugyanakkor azt sem értem minek kigyepálni az IE-t? Aki nem akar nem kattint rá. ha esetleg "gyepálni" akarnak akkor el kell tűntetni a parancsikonját és ezzel a userek minimum nagyrészének eszébe sem fog jutni keresni, ha mégis, akkor sem jön rá hogyan kéne elindítani.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16424) quailstorm válasza KROK640 (#16423) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak egy böngésző, persze. De a rendszerszintű WebView és Help viewer is. Bármi appot csináltál, kellett bele egy login, vagy hasonlóhoz WebView, az IE volt.*
Ugyanúgy, ahogy Android alatt is a WebKit, meg mostanában a Chrome "csak egy böngésző". Csak mivel minden webapp, és az alap webview-t használja, ezért kb. mindenhez kell.

Pl. XSLT-vel HTML-re transzformált XML-t meg akartál jeleníteni egy WPF appban? Akkor az is IE-t használt. Megnéztél egy CHM fájlt? Az is IE.

[ Szerkesztve ]

(#16425) BiP válasza Lenry (#16417) üzenetére


BiP
nagyúr

Elmélet vs gyakorlat.
Vannak ilyen helyek. Még ha nem is tehetné meg. Kitalálja a bolt, hogy x összeg alatt neki nem buli a kártya, kiteszi cetlire vagy a pénztáros közli a vásárlóval, stb. Bolti belső szabály, a vevő meg nem kötekszik, hogy neki márpedig joga lenne bármennyit kártyával fizetni.

(#16426) F.E.K.. válasza BiP (#16388) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"hitelkártyapontokkal zsonglőrködik. "

Hát, nem kötelező hitelkártyát tartani, akkor nem kell zsonglőrködni.

Nekem is csak betéti kártyám van, persze a szerződésnél többször akartak adni credit card-ot... De határozottan nem kértem, így csupán debit card-om van

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#16427) hcl válasza KROK640 (#16423) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Na mondjuk az IE nagyon beágyazottságát sem értettem soha, hiszen csak egy böngésző... még ha a filekezelő (sajátgép) lett volna ennyire bitangul beleintegrálódva."
Az "IE" volt a "Sajátgép".
S nekem arról, hogy nem cserélhető, az jön le, hogy a 90-es években valaki nagyon átgondolatlanul tervezte meg az NT alapú vonalat :D

Azért gyepálják ki, mert egy katyvasz lett mostanra, és egyre nehezebb volt supportot adni rá. :D De az a legszebb, hogy a Világ legnagyobb Szoftvercége vagy 25 év alatt nem volt képes egy olyan böngészőt kiizzadni, ami szabványosan jeleníti meg a HTML-t :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16428) BiP válasza F.E.K.. (#16426) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem sincs. Pont azért, mert bár ki lehet hozni pluszra, azért melós, figyelni kell, (kb. mint minden bolt pontgyűjtő izéje) és mindig ott a kockázat, hogy egyszer benézed, és akkor súlyos ezrekbe kerül.
Mint ahogy a számlákból is inkább az egyszerűbbet, olcsóbbat választom, mert bár a drágább többet nyújt (többségében nekem feleslegesen), de ha benézed, akkor sokat kell pengetni.

(#16429) E.Kaufmann válasza hcl (#16427) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Maga az NT alap jó lett, a felhasználói felület és a köztes rétegek (nagy)részben meg átfedésben voltak a 9x vonallal.
A Microsoft-nak meg nem nem sikerült megvalósítani a szabványokat, hanem nem sikerült eléggé magához torzítani azokat, utána meg már nagy volt a hátrány. Nulláról böngészőt készíteni meg majdnem olyan nehéz, mint nulláról(!!!, nem Linux/BSD/stb. kernelre építeni) egy OS-t.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16430) hcl válasza E.Kaufmann (#16429) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Maga az NT alap jó lett, " azért később sikerült összekutyulni :D

", hanem nem sikerült eléggé magához torzítani azokat, "
Ezzel már alapból gond van...

"ulláról böngészőt készíteni meg majdnem olyan nehéz, mint"
Az egyik legnagyobb IT cégnek sosem sikerült? Az LOL. A Google meg megcsinálta... De az Opera is rendesen működött, és az sem volt mindig Chrome motoros.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16431) E.Kaufmann válasza hcl (#16430) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azok se most kezdték, legalább is van a piacon most két jó öreg webmotor melyek visszavezethetőek a kilencvenes évekig. Ennyi kódot és tapasztalatot (majdnem) a nulláról kezdeni összerakni a 2010-es években már reménytelennek tűnik, mégis megpróbálták, szerintem nem is eredménytelenül. Csak már gondolom nem akartak belehányni annyi dollárt, hogy jó is legyen, pláne ha használhatnak helyette jobbat is ingyen, csak kicsit át kell marketingelni ;] .

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16432) hcl válasza E.Kaufmann (#16431) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, az Edge se lett az a hűha :D Ha valakinek ezt meg kéne tudnia ugrani (ha van olyan jó, ahogyan mondja) az a Microsoft.
Ja, meg egy rendesen átgondolt cumó moduláris. Tehát akkor nem nulláról kell fejlesztgetni a böngészdét, és az OS-t sem.
Érted, a Unix-ot a 60-as évek végén/70-es évek elején rendesen átgondolta az a pár ember, aki elkezdte, és a mai napig használatos (Unix is, meg oldalágai is).

Mutogatni való hater díszpinty

(#16433) --ka válasza hcl (#16432) üzenetére


--ka
senior tag

Az Edge az Chrome, nem? Az alapjait tekintve, persze, hivatalosan Chromium based. Szemben a legacy Edge-zsel, ami saját volt.

Egyébként meg hiába volt magas szinten integrálva az IE az NT OS-ekbe, az NT4.0 és a Windows 2000 nagyon nagy durranás volt a maga korában. A 95, a 98 és 98SE ipari hulladéknak tűnt mellette.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#16434) qnadam válasza --ka (#16433) üzenetére


qnadam
veterán

a 2000-et nagyon szerettem anno. stabil volt, megbízható volt, őszinte volt. persze lehet, hogy ezeket az érzéseket az is erősítette, hogy 98-ról váltottam rá :D
azt pl kifejezetten sérelmeztem, amikor bvejött az xp, bőszen hirdették, hogy mennyivel gyorsabban indul. ja, az asztal valóban előbb jelent meg, de utána pont annyi ideig töltögetett mindent a háttérben, amennyi idő alatt a 2000 elején végigment a kék csík...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16435) hcl válasza --ka (#16433) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az előző, nem Chromium alapú Edge-re vonatkozott. Ez a mostani egy Chrome.

Ja, az NT azért volt nagy durranás, mert előtte/helyette a 9x vonal volt. Azért akkoriban nem volt egyértelmű, hogy egy Win9x vagy OS/2 a jobb, az NT meg eléggé ipari jellegűnek indult, ott más követelmények voltak, és tök alap volt, hogy ne legyen olyan instabil, mint a lakossági verziók.

@qnadam : Ezt azóta is csinálja az összes. A 8 vagy a 10 óta a Fest Startup is csak annyi, hogy nem mountolja le a meghajtókat.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16436) Top cat válasza qnadam (#16434) üzenetére


Top cat
őstag

A 2000-et én is szerettem. Eltartott egy ideig mire áttértem az XP-re. :D

(#16437) qnadam válasza hcl (#16435) üzenetére


qnadam
veterán

azóta a gépek is nagyjából felnőttek a feladathoz, de akkor nagy csalódás volt, számomra az os elindulása azt jelentette, hogy használni is lehet valamire, nem azt, hogy megjelent az asztal :) szerintem a 2000 volt az utolsó őszinte os.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16438) --ka válasza qnadam (#16434) üzenetére


--ka
senior tag

Technikai értelemben (szubjektív, emocionális alapon) a Windows 2000 nálam a kedvenc - ott volt a legnagyobb a wow faktor. Külsőre meg a Vista, bocs'. (Emlegette korábban valaki a Longhorn-t, na az is bejött, bár azt csak láttam, sosem volt egyik gépemen sem.)

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#16439) jokeph válasza qnadam (#16434) üzenetére


jokeph
nagyúr

P4-en használtam a 2000 PRO-t legtöbbet (SP2 majd SP4), gyorsabb és stabilabb volt az XP-nél, de még a 2003 server-nél is.
Boot-ra és kikapcsolásra is gyorsabb volt. :D
LAN partyn én voltam a "server" COD/UO/COD2-ben. ;]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#16440) qnadam válasza --ka (#16438) üzenetére


qnadam
veterán

a vista kinézetére tök nem emlékszem, talán csak arra, hogy a start menü vonalából kilógott a start gomb :D az 7 aero glass felületét szerettem, az xp-t mindig bumfordinak tartottam. a mostani 10-zel egészen elvagyok.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16441) hcl válasza qnadam (#16437) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

++++ Amúgy kb. igen. Mármint Windows fronton, Linuxon a mai napig az van, hogy megjelenik az asztal, és reagál a kattintásokra, amit mondasz.
Mondjuk az összes visszakapcsolható a 2000/95/98 kinézetre :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16442) qnadam válasza hcl (#16441) üzenetére


qnadam
veterán

semmi nem motivál arra, hogy asztali rendszerként linuxot használjak :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16443) hcl válasza qnadam (#16442) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mindenki maga dönti el. OK, mondjuk neked a melóhoz szükséges szoftverek miatt kell is. Nekem meg egyáltalán nem hiányzik a windóz, pont a fentiek, meg az egyéb panaszkodások miatt.
A céges géptől meg a fejem szoktam fogni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16444) qnadam válasza hcl (#16443) üzenetére


qnadam
veterán

más dolgába nem szoktam beleszólni, hogy mit használ, nekem stabil a win, ismerem is, jó az. 1-2 linuxtérítő néha megtalál, akkor megmondom, hogy értelmes vágóprogram nincs linuxra, és ennyiben maradunk. mondjuk azóta van, szóval ez az érv valamelyest dőlni látszik :D
a reactosnek drukkolok erősen, de nem hiszem, hogy belátható időn belül bármi használható lesz belőle.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16445) E.Kaufmann válasza qnadam (#16444) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekik én is. Na ők pont jó példa, milyen nehéz nulláról oprendszert csinálni, pláne Windows kompatibiliset, még a kilencvenes években olvastam róluk, amikor még csak egy pőre kernelt tudott felmutatni a projekt, és csoda, hogy nem halt el a Linux+Wine mellett.
Van amihez már a Wine nem Microsoft-os plusz komponenest használ, hanem kiváltja ReactOS-essel? Régen a Winetricks letöltött binárisokat a Microsofttól bizonyos programokhoz, nem tudom, mostanában mennyire kell ez még, vagy megvalósították a nagyját a függőségeknek Wine alá.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16446) hcl válasza qnadam (#16444) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk én Kdenlive-el vágok, de egy Vegas 6/7-hez sincs sehol. Mondjuk meg tudom vele valósítani a dolgokat.
Davinci próbálgatás tervben, csak még nem jutottam el addig :D
Meg mondjuk nem csak vágócucc kérdése, hanem rakás egyéb kell mellé, hogy professzionális videós tudjon dolgozni. Mondjuk a vendor lock-in itt is megvan.
Nekem tényleg csak azért van a virtuális Win10, mert Startails/Sequator csak arra van (bár ezek mennek Wine-n is), meg egy rakás telefonhackelős progi csakWindowsra van. De Samsungot pl. lehet flashelni Linuxról (heimdall-lal).

A React meg jó kezdeményezés, de még sehol nem tartanak :( OK, van egy virtuális példányom, megy is, de még rengeteg meló van vele.

@E.Kaufmann : OK, de az 0 pénzből megy. Mi lenne, ha végtelen lóvé lenne rá, mint a MS-nak...

"Mi lenne, mi lenne. Elinnák ;]"
Jelentkeznék fejlesztőnek :D

Intel meg, azért az nem teljesen triviális.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16447) E.Kaufmann válasza hcl (#16446) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mi lenne, mi lenne. Elinnák ;]
Pl most az intel a jó rossz példa, hogy ott a temérdek zsé és most hátrányban vannak.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16448) qnadam válasza E.Kaufmann (#16445) üzenetére


qnadam
veterán

a reactos faq azt írja, hogy
Actually, we work very closely with the Wine project and thus both projects actually benefit from each other. We have several developers in both the Wine and ReactOS projects that work on cross-compatibility issues between the two projects.
Wine probably has a lot more in common with ReactOS than with Linux. The Wine project has the goal of implementing the entire windows API on top of WineServer. There are only a few Wine DLLs that cannot be used in ReactOS.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16449) E.Kaufmann válasza qnadam (#16448) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azt értem, de az ilyen Wine beállító/telepítő varázslók a ReactOS binárisait (is) használják már a Windows-os kiegészítők helyett? Mindenféle runtime telepítőt szedtek le automatikusan és csapták a telepítendő program környezetéhez, mikor utoljára néztem.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16450) qnadam válasza E.Kaufmann (#16449) üzenetére


qnadam
veterán

passz, sose használtam :) de ha jól értem, az a cél, hogy minél több közös dolguk legyen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.