Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) dingdongkng válasza opr (#17197) üzenetére


dingdongkng
tag

Eh ja ez a forrasztott ram elég szar dolog. Dell xps-ekből a nagyobb változatok a 15''-osak, azokban bővíthető minden.

Hátrány: Pénzbe fog kerülni, nincs AMD.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17202) opr válasza dingdongkng (#17201) üzenetére


opr
veterán

Xps az nem bírná ezt a fajta kiképzést szerintem, elég kényes gép. Tudom, mert van. 13 és 15"-ban is. Igazából a legnagyobb bajom az xps-el még csak nem is az, hogy gyakorlatilag konzumer, hanem az, hogy a beljese iszonyatosan könnyen koszolódik.

Ui: most amd/intelt pont leszarom, kb végig üresjárat lesz, úgy meg mindkettő bőven jó, ilyen szempontból most az a jobb, amiből van és/vagy olcsóbb. :D

Ui2: most írt a srác, hogy szopat a hp, a webshopjuk pontosan addig írja azt, hogy in stock, amíg rá nem nyomsz a vásárlásra. :W
Úgyhogy round2, fight!

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17203) E.Kaufmann válasza Csepy (#17198) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Na ezt pl hol írják? Mert nekem ez nem volt egyértelmű. Egy linket tudnál adni?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17204) DJGABI válasza koby11h (#17200) üzenetére


DJGABI
addikt

"Ha nekem jó így bármire akkor tartsam meg."
ott volt a kulcsmondat, tényleg lányával iratni kell egy adásvételit max, aztán jó napot.

Tipik Krok szindroma, még te akarsz neki könyörögni, hogy ugyan had javítsad már meg? Rokonnak, nagyon jó barátnak esetleg. De tényleg ha a fenti tantrumot bedobta, innentől... Persze jótétlélek, meg karma meg anyámkinja, de tényleg igaz a mondás, szemesnek áll a világ...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17205) dingdongkng válasza opr (#17202) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát nem tudom, nekem anno xps12 volt daily, - no offense az is nagyon jó gép volt - de amellett az x1c egy hulladék volt összeszerelési minőség szempontjából. Consumer gépnek nem nevezném. Anno volt hozzá dell honlapján service manual, és magnézum ötvözet váz volt, karbonszálas műanyag elemekkel... Lehet az újabbak rosszabbak.

De itt egy latitude 5420 amit a "seggemből húztam elő", ez az egyik latitude a sok közül, és ezen is bővíthető minden: https://www.youtube.com/watch?v=iH8M_BjCCoU

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17206) Piloss válasza E.Kaufmann (#17203) üzenetére


Piloss
senior tag

Itt inverz csomagként adod fel, működik, én is küldtem már vissza így több dolgot is.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#17207) dingdongkng válasza DJGABI (#17204) üzenetére


dingdongkng
tag

Ezzel én is egyetértek. Ha neki nem képvisel értéket, te jóhiszemű voltál, elmagyaráztad neki, hogy ez érték, csináld meg add el, használd (tegyél bele jobb kijelzőt :D :D )

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17208) E.Kaufmann válasza Piloss (#17206) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ok, de ez a garanciális ügyintézésre is vonatkozik? Bőven eltelt a 14 nap, sőt lassan már két hónap is

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17209) opr válasza dingdongkng (#17205) üzenetére


opr
veterán

Dell neveket mindig keverem, latitude az melyik kategória is? :F
Kb probook/small business? (Nem a dell szerint, hanem minőség szempontjából)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17210) dingdongkng válasza opr (#17209) üzenetére


dingdongkng
tag

Nem, az a vostro volt, szerintem már nincs. A latitude a business line, elitebook class. A dolog nem ilyen egyszerű, de a latitude 5xxx az a thinkpad txxx-el ekvivalens kb...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17211) Piloss válasza E.Kaufmann (#17208) üzenetére


Piloss
senior tag

Igen, használtam már arra is

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#17212) opr válasza dingdongkng (#17210) üzenetére


opr
veterán

Nagyon köszönöm, ránézek! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17213) Csepy válasza opr (#17209) üzenetére


Csepy
senior tag

Inspiron - consumer
XPS - enthusiast/media creator
Gxx - gamer
Vostro- Small business
Latitude 3xxx - enterprise entry level
Latitude 5xxx - enterprise mid-level
Latitude 7xxx - enterprise mid-premium (7x10 előttieknél ez volt a csúcs)
Latitude 9xxx - enterprise premium ( másfél éve létezik csak)
Precision - workstation.

Latitude 7400 carbon fibre-öm van (előtte 7490, 7470, 7440, 5470, 5450, 7270, 7250, 5440, 5430, 5570, 6540 volt, van tapasztalat). Minden cserélhető, bővíthető. 2 SO-DIMM, szabvány m.2 nVME (3.0 x4) SSD-nek és Wi-Fi-nek/LTE mpdemnek. Akku is csavaros. Én személyesen nem tudnék Latitude 7xxx szint alá menni anyagminőségben már, mert kegyetlen jók.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#17214) dingdongkng válasza Csepy (#17213) üzenetére


dingdongkng
tag

Nekem van és volt 54xx. Szerintem ami fölötte van trim opció az lehúzás, de tök jó hogy lehet választani :)

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17215) opr válasza Csepy (#17213) üzenetére


opr
veterán

Belül fém a cucc? Illetve a zsanér rögzítése fém-fém alapú? Gépház fasza merev, nem csavarodik?

Nagyon köszönöm a listát a kategóriákról, sokat segít! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17216) Csepy válasza dingdongkng (#17214) üzenetére


Csepy
senior tag

A 5xxx kijlező minősége pl a nyomába sem ér a 7xxx-be rakott kijelzőkének pl. Mindkettő IPS/AHVA, de az 5xxx sRGB 60-70 közötti tartományában van, a 7xxx-ben sRGB 99% az alap már. Vannak közös dolgok is, pl a billentyűzet, az igaz, de a váz nagyságrendekkel erősebb a 7xxx esetében, és igen, a "trim" minősége sem utolsó szempont nálam.

Regards: Csepy

(#17217) Csepy válasza opr (#17215) üzenetére


Csepy
senior tag

minden fém. a latitude 9xxx minden fém, kívül-belül. A 7xxx.nél belül minden fém, nincs műanyagba csavart csavar sehol. Van szálhúzott alu burkolat is, de az feláras. A carbon fibre viszont kegyetlen jó minőség.
Azsanérok is fémek, természetesen. Minden magnézium, nikkel és acél zsanérok vannak.

Sosem lesz már semmi olyan, mint 10 éve, de a mai nezőnyben én csak DELL Latitude-ot vennék, abból is 7xxx-et, vagy 9xxx-et, de annyi pénz a világon nincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#17218) hcl válasza Pötyi (#17196) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D

@opr : " sose volt meg olyan, hogy a wifi kartyam haljon meg"
Pedig simány... :(

"ha mar ezek is csak tularazott konzumer fosok, akkor mi a tokomnek venne barki ilyet?"
Tartósság. De attól még gáz, ha forrasztott. A 480-as még nem forrasztott.

Konzumer 4-6 évig max. simogatva. Még előbb széthullana.

A HP-kat nézd meg, amiket írtam. Az is fém, és a G6 talán még nem forrasztott RAM-os. Még túl újak, 1-2 darabot ha szétszedtünk :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17219) dingdongkng válasza opr (#17215) üzenetére


dingdongkng
tag

https://www.youtube.com/watch?v=iH8M_BjCCoU

Itt egy teardown, többet ér 1000 szónál.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17220) dingdongkng válasza hcl (#17218) üzenetére


dingdongkng
tag

Mi neki a modellszáma? Utána lehet nézni...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17221) hcl válasza dingdongkng (#17220) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

845 G7, 840 G6. Asszem a G7-en már nincs LAN.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17222) dingdongkng válasza hcl (#17221) üzenetére


dingdongkng
tag

https://www.youtube.com/watch?v=qL4jRL1xNdc
840 G7-et talátam, az Sodimmes

840 G6 is

https://www.youtube.com/watch?v=VxX47jUsLmo

Ezek is jók ezek szerint. Majd az ügyfél eldönti :D

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17223) opr válasza Csepy (#17217) üzenetére


opr
veterán

es dingdongkng: Nagyon koszonom, ravetem magam a dologra. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17224) opr válasza hcl (#17218) üzenetére


opr
veterán

Kis fuji A5xx szeria bitang jo volt, hiaba konzumer, 5 evig birta ezt a fajta gyepalast, fos, de ips kijelzo, ssd, jo billentyuzet, jo kiosztassal. Nyilvan nem ThinkPad T meg HP elitebook szinten jo bill, de konzumerhez kepest nagyon. Mindezt anno 180k-ert. Imadta a srac, csakhat a muanyag az muanyag, megment szegeny. :(
De szerintem ha nincs ennyire nyuzva meg csavarva meg hurcibalva (ugy, hogy minden extra tok nelkul van behanyva a taskaba a minden mas koze), szerintem meg 3-4 evig birta volna.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17225) opr válasza hcl (#17221) üzenetére


opr
veterán

Ujonnan mar nincs, csak hasznaltan, az meg nem jatszik neki, nem szereti. Pedig amugy alap, nekem is ezek voltak az elso ajanlasok.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17226) dingdongkng válasza opr (#17224) üzenetére


dingdongkng
tag

De ha 5 évig jó volt neki, nem jó neki valami ilyesmi? Dell 5537-em 2013 óta működik 2020ig hibátlanul, azóta szar GPU-val. De mondjuk a bódé nem túl rossz. Nem törnek a zsanérok, nem deformálódik stb. És kiépítéstől függően valami ilyesmi olcsón megvehető. Szertintem a dell konzumer gépek, és az újabb lenovo-k közel sem olyan szarok mint amilyennek gondolják az emberek minőség kapcsán...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17227) hcl válasza opr (#17224) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem a S7010D-k tették be az ajtót, de a többi Lifebook is, ami itt járt - bár főleg a Pentium M időszakból - valami borzalmasak voltak :D

"Ujonnan mar nincs, csak hasznaltan, az meg nem jatszik neki,"
Eh, reméltem még valami beragadt készlet.

@dingdongkng : Mondjuk itt a DY-t kevésbé szeretjük, mint a Lenovo-t, de ezeket a követelményeket az teljesíti :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17228) opr válasza dingdongkng (#17226) üzenetére


opr
veterán

Vegul a Latitude 5520 ebben a konfiguracioban nagyon nyeronek tunik. i3-al, 400nit-es FHD kijelzovel, 63Wh akkuval, 15"-ban, gyarilag 1*8gb memoriaval (vasarlas utan kap meg egyet, hogy dual channel legyen, hadd porogjon, ugyis fillerekert van mar memoria, ha mar ugyis ilyen sok penz, ne ez fogja mar vissza az egeszet).
A gond perpill annyi, hogy a dell konfiguratora buta, mint a tok, ugyhogy ha kivalasztod, hogy i3, elkezd sirni, hogy a valasztott iris xe graphics nem kompatibilis vele, viszont nincs ra opcio, hogy atnyomd siman uhd-ra. Ugyhogy most fog irni a supportnak, hogy ettol fuggetlenul ezt igy at lehet-e pufolni a rendelesen. :DDD
Ha nem lehet, lesz i5 £100-al dragabban, ilyen az elet.

Ismet koszonom a segitseget! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17229) dingdongkng válasza opr (#17228) üzenetére


dingdongkng
tag

Ez valóban nem tűnik rossznak. Érdekes hogy itt nincs ingyenes dual channel ram kit...

Na mindegy...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17230) opr válasza dingdongkng (#17229) üzenetére


opr
veterán

Ah, szarok ra. Berakok egy extra ramot es kesz, 5p alatt megvan, nem oszt nem szoroz. Nyilvan jobban orulnek neki En is, ha az ujdonatuj felsokategorias laptopnal nem azzal kene kezdeni nulladik napon, hogy nekiesek csavarhuzoval, de ilyen az elet, ennyi vegulis belefer. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17231) E.Kaufmann válasza opr (#17230) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ángélusoknál nincs egy májszoft szerű cég? :D Ott azért megcsinálják ezt is. Volt hogy több RAM volt a gépben, mint amennyivel rendeltem ;] (mondjuk egyszer meg kevesebb, de azt javították :D )

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17232) Csepy válasza opr (#17230) üzenetére


Csepy
senior tag

5p alatt megvan - wow, akkor tényleg olcsó lett a RAM :DD :DDD :))

Regards: Csepy

(#17233) opr válasza Csepy (#17232) üzenetére


opr
veterán

Annyira jol azert nem keresek sajnos, hogy ez munkaberben is igaz legyen. Pedig oszinten nem bannam, ha 5 percenkent leadozva kb £40-et keresnek. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17234) dingdongkng válasza opr (#17233) üzenetére


dingdongkng
tag

Ha esetleg valaki ettől riadna vissza, jelezném, hogy NEKEM a bruttó 500 GBP-os órabér is megteszi...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#17235) opr válasza dingdongkng (#17234) üzenetére


opr
veterán

Azer', nagyon sokat ne adjunk a szintbol mar, nah. Ha mar brutto, legyen mar legalabb 501, lepjuk at azt a franya lelektani hatart, na. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17236) Syl válasza opr (#17235) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem akarok belekotyogni, de szerintem Csepy kolléga az 5p-vel arra célzott, hogy a memóriamodul arra felétek 5 penny (elvégre azt írtad, fillérekbe kerül).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17237) opr válasza Syl (#17236) üzenetére


opr
veterán


Akkor en most megyek es elbujok valami pafrany mogott, lehetoleg valami sarokban, a fal fele nezve. Illetve hupszika.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17238) koby11h


koby11h
aktív tag

Forrasztott dolgok a laptopban - elrettentő példa!
Most kaptam Lenovo Ideapad 120S, lassú és kevés a tárhely, mit lehetne vele tenni olcsón, házilag.
Röviden? Semmit!
Celeron N3350 - forrasztva
2GB memória - forrasztva
32GB eMMC - forrasztva
lenne egy hely egy SSD-nek (M.2 SATA) de ezen a példányon a csatlakozó is hiányzik...
Na ez az eldobható kategória. Mint egy billentyűzetes tablet.

Szóval kb. így néz ki, én meg nem érzek tehetséget a forrasztgatásokhoz...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#17239) Csepy válasza Syl (#17236) üzenetére


Csepy
senior tag

Igen, valóban erre gondoltam, de érdekes olvasni a többi olvasatot is :)

Regards: Csepy

(#17240) Tim82 válasza koby11h (#17238) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálam most van egy (ősrégi, 2006-os) Dell Latitude D520, amin minden bővíthető.

Csak épp minek: 2 GB-os RAM modult már nem ismer fel (egyik slotba téve nem indul el a gép, másik slotba téve 1 GB-osnak ismeri fel a 2 GB-os modult), valamint a proci egy harmatgyenge Celeron M 430 - amit egy nyamvadt kompatibilis kétmagos Core Duo procira se lehet cserélni, mert azzal sem indul el a gép.

Merthogy Dellék az ő végtelen bölcsességükben anno ugyanazt a modellt kidobták 940GML és 945GM/PM chipsettel is az alaplapon. Az előbbi le van butítva, a gyakorlatban nem fogad sem 2 GB-nál több RAM-ot, sem kétmagos procit. Nyilván ez van a nálam lévő gépben.

Nem meglepő módon a noti tetűlassú, hiába van azért benne egy Kingston UV500 120GB SSD (mondjuk SATA I a csatlakozó, de akkor is gyorsabbnak kéne lennie, a saját Thinkpad T60-jaim anno sose voltak ennyire lassúak). 32 bites Windows 7 van rajta, kb. annyit tudok tenni, hogy kicserélem a még ősrégi 802.11b/g-s wifi kártyát egy 802.11b/g/n-esre meg újrahúzom a rendszert.

Tudom, Linux hasítana rajta, de azt csak akkor tennék rá, ha nyitott lenne erre a tulaj.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17241) jokeph válasza Tim82 (#17240) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egy ilyen cuccra nem való W7... :U
Ehhez a harmatos géphez maximum XP a való, azzal táltosodik egyet azért.
Persze, XP-vel szörfölni manapság necces kicsit, hacsak nincs valami jóféle hardveres tűzfal.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#17242) Tim82 válasza jokeph (#17241) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem hiszem, hogy az én dolgom megszabni, hogy más mit használjon a saját gépén. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17243) opr válasza koby11h (#17238) üzenetére


opr
veterán

Eskuszom nem ertem, miert nincs az ilyen termekeken valami extra ado vagy valami. Ez konkretan a szandekos veszelyes hulladek nagyipari gyartasa, borzaszto modon buntetni kene. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17244) koby11h válasza opr (#17243) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ugyan ezt mondtam én is!!! Ezt is a legyártásakor elektronikai hulladéknak kellett volna minősíteni! Mint a Tablet 8GB háttértárral, amiből 6.9-et elfoglalt az Android és az előre felrakott sok sz@r! Utálom ezt a hozzáállást a gyártóktól!
Szerk: Androidos mobil 512 MB memóriával (amikor mindenhol 1-1.5 GB volt az alap!). De sajnos mindig van aki ezeket megveszi...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#17245) jokeph válasza Tim82 (#17242) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nyilván nem. :K
Mindenki úgy szenved, ahogy neki jólesik. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#17246) quailstorm válasza koby11h (#17244) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A legjobbak a Windowsos tabletek voltak, 1GB RAM, 16GB-os eMMC, amire éppenhogy felment a Win10 image VimBoot-tal, betömörítve.

(#17247) koby11h válasza quailstorm (#17246) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én Win8.1-est láttam ilyet, katasztrófa volt. Kb. 2 darab 720p-s film fért el rajta, de később a frissítések azt a helyet is megették...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#17248) hcl válasza Tim82 (#17240) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azon már Linux se való böngészésre, max 1-1 célfeladatra, ha kell valami 0-24 működő gép, amiért nem kár. Celeron M, meg 2GB RAM=kuka.
Gondolom ez a D520 olcsósított verziója, mint a Thinkpad R :D Csak az nem volt ennyire butítva soha.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17249) --ka válasza Tim82 (#17242) üzenetére


--ka
senior tag

"Nem hiszem, hogy az én dolgom megszabni, hogy más mit használjon a saját gépén. :N"

Ezzel egyet tudok érteni, viszont egy ilyen géppel csak akkor tölteném az időmet, ha a főnököm adná utasításba.
...vagy saját hobbi - ott idő, pénz nem számít! ;]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#17250) KROK640 válasza koby11h (#17062) üzenetére


KROK640
veterán

Már a 90-es évek végén turkálta ma a registrybe és igencsak sok érdekes dolgot tudtam csinálni-
local machine és a current user közötti különbség meg benne van a nevében.
A "képmetsző"-től meg még mindig feláll a szőr a hátamon. Mármint az elnevezéstől.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.