Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) E.Kaufmann válasza --ka (#16050) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Leugrani? Ezeknek? Azt sem érdemlik meg ;]. Csúnya dolog az önzőség, de ilyenkor jól jön. Amíg van annyi erőd, hogy felmenj pl a 20 emeletes tetejére, annyi erővel el is mehetsz pl csajozni is.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16052) --ka válasza E.Kaufmann (#16051) üzenetére


--ka
senior tag

...meg egyébként sem vagyok suicid hajlamú. ;)
Viszont a KROK640 által leírtakat szinte szó szerint naponta átélem és kénytelen vagyok újragondolni.
Nyilván ez csak az érme egyik oldala, a másik azon keveseké, akik tényleg "letettek valamit az asztalra" és méltán boldogulnak jobban mint e szerencsétlen klubtagság. Velük sosem volt bajom és még csak irigy sem vagyok rájuk.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#16053) BiP válasza KROK640 (#16049) üzenetére


BiP
nagyúr

Dettó.
Bár a 20emeletes soha eszembe se jutott, főleg nem ilyen miatt. Csak szimplán irigy vagyok, de aztán hamar meg is győzöm magam, hogy ilyen áron nem kell.

(#16054) KROK640 válasza --ka (#16050) üzenetére


KROK640
veterán

Oh, nekem semmi önkártékony dolog nem jutott eszembe, de tény, hogy nem ebbe a klubba szeretek a legjobban tartozni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16055) KROK640 válasza BiP (#16053) üzenetére


KROK640
veterán

"de aztán hamar meg is győzöm magam, hogy ilyen áron nem kell." - én nem tudom mit mondjak... mert sok esetben nem ezek szenvednek attól amilyenek, hanem a közelebbi/tágabb környezetük.
A közelebbi környezetük ilyen-olyan okból elviseli (mert szereti, gazdaságilag függ tőle stb.) a távolabbi környezet meg le van kakkantva, pont nem érdekli mit gondol. Bele sem gondol, hogy a megítélése konkrétan a sorsát befolyásolhatja, és van elég szerencséje és elég kevés esze ahhoz, hogy soha ne is kelljen rájönnie.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16056) koby11h válasza --ka (#16052) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az ugrás az utolsó! Az élet a világon a legdrágább! :K

De ha mégis, akkor jusson eszedbe szeretett vezérünk és "Hozz magaddal még egy embert!" tudok pár ilyen elkényeztetett dagadt aluliskolázott pénzzel kitömött anyuci kedvence tirpák bunkót akinek ez lenne a sorsa de sajnos nem...

Tudom ez túlzás, nyugodtan ki lehet törölni, de KROK640 hozzászólása annyira igaz, hogy felkúrj@ az ember agyát ahogy eszébe jut az a sok szőröstalpú minden hónapban máshol nyaralok / síelek / szörfözök és semmit nem kell tennem érte parasztnövendék- eh megint csak felidegesít... szóval igazságtalan az élet...

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16057) hcl válasza BiP (#16053) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"hogy ilyen áron nem kell."
(Milyen áron? Ki az a Bármilyen Áron? :D)
Amúgy nincs ára. A hülye nem tudja, hogy ő hülye, szóval nem lenne lelkifurdalásod :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16058) BiP válasza hcl (#16057) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, a vakon született sem tudja, miről marad le. De aki élete során vakul meg, tudja, mit veszít.
Tehát ha most lennék olyan hülye, azért csak sajnálnám, hogy előtte azért jobb volt kevésbé annak lenni.
(Ajánlott irodalom: Virágot Algernonnak c.könyv illetve film. Vagyis filmek.)

Amúgy ismerek olyan jóravaló embert, akit nem áldott meg az ég sok ésszel, de ezzel tisztában van, és eszerint helyezi el magát a világban. Tehát már többre valóbb, mint az említett típus.

(#16059) hcl válasza BiP (#16058) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ó, ez már speciális eset :D

"Amúgy ismerek olyan jóravaló embert, akit nem áldott meg az ég sok ésszel, de ezzel tisztában van, és eszerint helyezi el magát a világban."
Én is, de ez ritka.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16060) opr válasza hcl (#16059) üzenetére


opr
veterán

Igen, nekem is van ilyen ismerős, abszolút tisztelem, becsülöm, mert nem semmi, és ritka kincs az ilyen.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#16061) KROK640 válasza koby11h (#16056) üzenetére


KROK640
veterán

Nos, érdekes látni, hogy nemcsak én látom így a kérdést, hanem meglepően sokakat megérintett a postom.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16062) bLaCkDoGoNe válasza KROK640 (#16049) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Pluszegyezem ezt a hozzászólást.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16063) Diabolis válasza E.Kaufmann (#16047) üzenetére


Diabolis
tag

Ön nyert :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#16064) Diabolis válasza KROK640 (#16061) üzenetére


Diabolis
tag

Te azért akadsz ki ezen, mert még fiatal vagy. Majd megszokod, és vállat vonva tovább sétálsz.
Ezért szeretnék én lassan egy rendes atomcsapást... Vagy bármit. Csak legyen anarchia. Egy kis posztapokaliptikus világ.... Legyen már október kettő :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#16065) totron válasza Diabolis (#16064) üzenetére


totron
addikt

Azt csak az első fogfájásig vagy szilánkos csonttörésig, perforálódott vakbélig fogod élvezni igazán. Utána kevésbé.

(#16066) koby11h válasza totron (#16065) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem kell ide atomcsapás, már akkor megállna az élet, ha 1-1 földrészen elmenne az áram.
Hullanának az emberek mert nem megy a wifi, francbúúúk, mikro, klíma és a kávégép.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16067) hcl válasza koby11h (#16066) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Megáll a kereskedelem, nincs áru a boltokban -> nincs kaja, nincsenek kórházak, halál van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16068) F.E.K.. válasza hcl (#16067) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"Elmegy" az áram --> közművek elköszönnek, se víz, se semmi más (pár kritikus helyen generátorok, gáztartályok egy picit kitolják, de nem sokáig).

Víz nélkül 1 hét az átlag életben maradás, persze ahol van ihat az ember tisztítatlan vizet... akkor nem a szomj halál fog vele végezni.

A wifi (és úgy általában a kommunikáció) hiánya már önnönmagában is elég hamar anarchiához: rablás, nyílt erőszak, gyilkosságok, stb. vezet (az 1977-es New York-i egész jól demonstrálta annak idején), de egy-két hét, maximum egy hónap, és már a napi életben maradás lenne a gond, nem az hogy nem tudsz fórumozni, facebook-ra kirakni a legfrissebb selfie-t...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#16069) BiP válasza koby11h (#16066) üzenetére


BiP
nagyúr

azért ma már egy áramszünet felér egy komolyabb vízhiánnyal.
Maguk az ellátórendszerek behalnának, a wifi lenne a sokadik dolog, ami miatt aggódni kéne.
Főleg, ha valóban egy földrészt érintene, akkor meglenne a vágyott anarchiád hamar :)

Ma már azon elkezdenek vekengeni a népek, ha egy órára lehal a facebook. Nem kell ide komolyabb probléma :)

(#16070) hcl válasza BiP (#16069) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Amcsiknál könnyen lehal a fél ország elektromos hálózata... AZ méreteiben felér 1 földrésszel.

@F.E.K. : +

Mutogatni való hater díszpinty

(#16071) Syl


Syl
nagyúr

Aki apokalipszisre vágyik, előbb olvassa el William R. Forstchen - Egy másodperccel később című regényét. Qrvára nem olyan vicces dolog az, mint ahogy itt ezt egyesek előadják...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16072) headhunter válasza Diabolis (#16064) üzenetére


headhunter
addikt

"...Ezért szeretnék én lassan egy rendes atomcsapást... Vagy bármit. Csak legyen anarchia. Egy kis posztapokaliptikus világ..."

Erről egyből beugrott Hadházi... [link] , [link] , [link]

(#16073) Top cat válasza Syl (#16071) üzenetére


Top cat
őstag

Diabolis Fallout-ozik. Játéknak lehet, hogy jó de más a valóság.

Egy atomháború után, a következő háború már kövekkel és botokkal zajlana. Már ha maradnak emberek akik megvívják

(#16074) hcl válasza Syl (#16071) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem azért kell, mert vicces, hanem hosszútávon mindenkinek jobb lenne :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#16075) qnadam


qnadam
veterán

egy kövérebb napkitörés (mondjuk amilyen 1859-ben még csak a távíróhálózatokat rugdosta meg) is elég komoly bajokat tudna okozni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16076) bLaCkDoGoNe válasza Diabolis (#16064) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy ideje már gyűjtöd a kupakokat és jó lenne végre felhasználni őket? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#16077) Syl válasza hcl (#16074) üzenetére


Syl
nagyúr

Tanos csettintés kell, mi? ;] Vagy ahogy az Aschenek csinálták a Csillagkapu sorozatban.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16078) koby11h válasza Syl (#16077) üzenetére


koby11h
aktív tag

Csávó áll a téren és kiabál:
- Menstruáció! Menstruáció!
Mire egy másik:
- Jóember, nem menstruáció, hanem demonstráció!
- Nekem mindegy, csak vér folyjon!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16079) hcl válasza Syl (#16077) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az se lenne rossz

Mutogatni való hater díszpinty

(#16080) freemanone válasza qnadam (#16075) üzenetére


freemanone
őstag

Erre gondolsz? Vagy arra ami nemrég volt? "Mókás" kis események ezek....

[ Szerkesztve ]

(#16081) qnadam válasza freemanone (#16080) üzenetére


qnadam
veterán

a régire, hogy akkor még nem okozott problémát, mostanában viszont tudna.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16082) qqcqqc válasza Syl (#16071) üzenetére


qqcqqc
őstag

Amikor elolvastam, akkor jöttem rá, hogy milyen sebezhetőek vagyunk és mit veszthetünk.
Orwell nyomasztó, Huxley ijesztő, az ott leírtak szörnyűek és realisztikusok. És volt pofája leírni, hogy mennyi kutató munka és háttérbeszélgetés történt, hogy minél valóságszerűbb legyen, amit leírt. Na itt ijedtem meg.

(#16083) KROK640 válasza Diabolis (#16064) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nem tudom, hogy mit jelent nálad a fiatal, de az vagyok, mint zöldparadicsomon a gyártási szám. (te mely korosztályt képviseled?)
Abszolút nem szeretnék ilyesmit, sokkal inkább azt szeretem amit Németországik Siebers és Ausztriai Voralberg tartományokban láttam :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16084) KROK640 válasza BiP (#16069) üzenetére


KROK640
veterán

Na, akkor már háborgok ezen, egy sort ha felhoztad. Ugyanis nekünk most hétfőn volt egy hosszabb áram és ebből kifolyólag víz szünet is.

nem tudom mivel érdemelte ki kicsiny falum, de évente 2-3 alkalommal (2-3 hétre előre szól az EON ezzel baj nincs, hogy) tervezett áramszünet van, ez általában reggel 8-9 és délután 4-5 között valósul meg.
Ezzel párhuzamosan a víz is elszokott menni, és ha fűtés szezon van (az egyik a 2-3 éviből tutira beleesik mindig) akkor természetesen a fűtés is leáll, és nagyon frankón le tud hűlni az egész ház mire ismét elindul a fűtés. Tehát ilyenkor sem áram, sem víz, sem fűtés. Órákig...
Van azonban még egy (talán csak engem érintő, ezt nem tudom) probléma még : a környéken iszonyatosan vízköves a víz. Ilyenkor, mikor visszajön a víz, iszonyatos water hammerek (nem tudom mi a magyar neve) keletkeznek, amik rendszerint a cső belsejéről lenyomják a vízkövet, eltömítve a gázbojleremet, aminek ilyenkor a belsejét csak kisavazással lehet ismét működőképessé tenni. Egy ilyen művelet 20 ezer ft. Egy bojlerbetét maximum 3 savazást bír ki, utána csere. Ez legutóbb munkadíjjal együtt 73 ezer ft volt. B alternatíva, hogy nincs meleg víz egyáltalán.

Na most a legutóbbi alkalommal (most hétfőn) pont esőtől elázva csurom vizesen értem haza, se meleg zuhany, se meleg tea, se internet, se gép... örültem, mert volt meleg víz miután visszatért minden, (ráadásul du fél 4kor már volt áram). De sajnos túlságosan hamar örültem, ugyanis annyira eltömődött a cső, hogy a melegvíznek szinte alig van nyomása, így ha rendes nyomást akarok pl a zuhanyzóban akkor a víz 85% hideg 15% melegből fog állni, és ebben lezuhanyozni már most is kellemetlen. Sőt, egy bizonyos nyomás szint alatt be sem kapcsol a bojler vagyis 0% meleg víz van. Úgyhogy ismét kinéz extra 20 ezer kiadás ... Ha nincs szerencsém, akkor betét csere, és ahogy romlott a pénz értéke az utóbbi időben, simán lehet, hogy 90-100 ezer ftba is benne lesz mindennel együtt az egész. (Akkor garantáltan nesze neked VGA vásárlás, megint nem lesz belőle semmi, szegény GTX950-esem már ígyis minden idők leghosszabb ideje szolgáló VGAja nálam).
(tudom, egy víz lágyító sokat segítene, de általában arra sem szokott fölösleges extra lóvém lenni :( )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16085) hcl válasza KROK640 (#16084) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem vagyok képben, de szűrő beépítése a bojler elé?

Mutogatni való hater díszpinty

(#16086) Diabolis válasza hcl (#16085) üzenetére


Diabolis
tag

A szűrő csak félmegoldás, ha Kroknál is annyira vízköves a víz mint nálunk (25 az elvileg 5 helyett). Az körülbelül a szemmel látható darabokat fogja meg, de az ásványi cucc még benne marad.

Posztapo: Igen, Diab Falloutozik, ha teheti élőben. És természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem jó dolog egy anarchia. De ettől még lehet álmodozni róla. Ahogy egy 3050-es VGA-ról is. Bár, az anarchiára szerintem több esélyem van....
Víz, orvosi ellátás, stb: A legtöbb ember már akkor meghalna, ha telefon nélkül kellene kitennie a lábát a házból.... Fantáziálhatnánk tovább, amit privátban vagy egy megfelelő topicban szívesen meg is tennék, de nem itt :)

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#16087) E.Kaufmann válasza Diabolis (#16086) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

SzVSz itthon egész jól alakul az anarchia, legalább is EÜ és közlekedés szintjén és előbbi esetében elgondolkozom néha, hogy talán direkt :W
Időpont foglalás pl.: Telefonon nem értem el a szakrendelők időpontfoglalását, személyesen még nem tudtak (még!?) adni, de adtak egy cetlit ugyanazokkal a számokkal, amin nem értem el őket, meg egy e-mail címmel, amihez előzmények alapján gondolhatjátok, mekkora a bizodalmam. Dúrvább sztorit is tudnék írni, de inkább felejteni szeretnénk...

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16088) BiP válasza E.Kaufmann (#16087) üzenetére


BiP
nagyúr

EÜ mellé tedd be a másik fontos tételt, a közoktatást. Alig van tanár, a meglévők egyre túlterheltebbek. És még szivatják őket is sok felesleges adminisztrációval, a bőrt is lenyúzzák róluk. A kötelező tananyag minősége meg szintén egy érdekes téma.
A rendvédelmisek is egyre gyakrabban rendszerszintű problémára panaszkodnak, de gyakorlatilag minden állami irányítású szférában gondok vannak.
És az átlagember is egyre ingerültebb, elég csak kimenni az utcára vagy felmenni a facebookra. Szóval szépen haladunk :)

(#16089) hcl válasza E.Kaufmann (#16087) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, itt max. annyiból tűnne fel, hogy valami nincs rendben, ha nem lenne áram, mert a közszolgáltatások kb. annyira működnek, mint a harmadik világban :D

@Diabolis : Hát, olyan szűrőt kell, ami a kisebb részecskéket is megfogja - és úgy, hogy egyszerűbb legen cserélni, mint a bojlert szétborítani.
De egy elektronyos bojler is megérheti.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16090) E.Kaufmann válasza BiP (#16088) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mindenesetre nem csodálom hogy bunkert építenek a "lovaknak" egyesek :( , legalább is Hadházi szerint. (nem a Lackó, hanem a másik humorgyáros ;] )

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16091) MasterDeeJay

Haver hoz notebookot ami pici, gyönyörű szép állapotú mint egy új de lassú és win7 van rajta, turbózzam fel. Netezni akar rajta. Mondtam oké biztos sima vincsis, esetleg ssd és ram kell bele csak, meg persze friss win10.
Kis 10" Asus gép, felnyitom... N270, 1Gb ram, 160-as hdd... :O ...őőő csoda kell hogy ebből használható gép legyen. Javasoltam ajtókitámasztónak mert a zsanérjai jók. Ha ennyire kell netezi gép akkor adok egy core2-es maradékot a kukába szánt cuccokból.
Viccen kívül valami minimum linux lesz rajta, csak azért is megcsinálom. :DDD

Ellenpélda:
Hoztak egy gépet szintén rakjam rendbe stb.. Dell Optiplex 380, matrica szerint gyenge core2, kevés ram stb. Aztán meglepetés 4 magos X5460 Xeon, ramokkal megpakolva. Csak ssd-t kellett bele raknom és friss win10-el teljesen jól használható lett.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#16092) BiP válasza MasterDeeJay (#16091) üzenetére


BiP
nagyúr

Egy hasonló paraméterű Acer netbookot (családból örökölt) sóztam el ~2 éve 13ezerért valami szerencsétlen fazonnak. Fiatal barátnőjének vette tanuláshoz. Win7 Starter volt még rajta, azzal még eldöcögött, de nekem inkább a polcon volt, nem véletlenül. Nem jött vissza, és a vudu-bábu hatásait sem érzem :)

[ Szerkesztve ]

(#16093) hcl válasza BiP (#16092) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az lenne az alap, hogy ezek tudják, mit vesznek, és az jó-e nekik :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#16094) BiP válasza hcl (#16093) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt most mázlim volt, hogy nem tudta, és közben magamban végig azért szurkoltam, nehogy megvilágosodjon közben.
Nem akartam átverni, de a(z általam értékelhetetlen cucctól) is szabadultam volna. Úgyhogy nem láttam el megfelelő tanáccsal, hogy "ne, ilyet ne vegyen, ha jót akar magának".

(#16095) hcl válasza BiP (#16094) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi. Nem átverés, ha oda van írva, hogy mi az, akkor pont utána tud nézni, hogy mire jó.

Managernek adunk új gépet
Szóltam neki, hogy jöhet érte
Azóta itt nyíg hogy fú milyen gép, jó-e, stb :D Mint valami vérpistike.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#16096) koby11h válasza MasterDeeJay (#16091) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ideapad S120 - Cerka, 2GB brutto memória, 32GB eMMC - elhozná, gyorsítsak már rajta valamit, mert nem nagyon akar működni.
Meg is kaptam a TÁRGYAT, ott hagyta Édesanyámnál tegnap este.
Nem a minden az alaplapra forrasztott proci/ram/eMMC, a kevés memória, vagy a kevés tárhely volt a gond, hanem a 3 felé tört kijelző és a töltő hiánya.
Mondom ezt most így hogy?
Hát izé kéne cserélni kijelzőt és kéne hozzá töltő is. Kapta, mert tartoztak Neki, de nem vette észre a kijelzőt, a töltőre meg azt mondták mindegyik egyforma, olyan van minden bokorban, olcsón!
Megkértem, hogy vigye el innen ahová akarja! És vagy hajigálja a kukoricásban, vagy boltolja át másra az adóssal!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16097) BiP válasza koby11h (#16096) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha varázsolni akar, miért nem vitte a sámánhoz? Az is többet tud kezdeni egy ilyen esettel. :)

[ Szerkesztve ]

(#16098) Diabolis válasza koby11h (#16096) üzenetére


Diabolis
tag

Úgy olvastam, hogy "izzót kéne cserélni a kijelzőben"... De nem jártam messze a végeredménytől :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#16099) hcl válasza koby11h (#16096) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én mondtam volna neki árat ezekre, magától viszi el.

Mutogatni való hater díszpinty

(#16100) bambano


bambano
titán

Debreceni egyetem előtt megint tűzijáték volt.
aki gyorsan ráklikkel az időképen a kamerára, még láthat belőle egy-két szikrát :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.