Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) hcl válasza koby11h (#11800) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Semmi nem lett volna, visszadobja a panaszt, hogy nem megfelelően volt csomagolva :D (velem megcsinálták).

Mutogatni való hater díszpinty

(#11802) BiP válasza koby11h (#11800) üzenetére


BiP
nagyúr

Célba ért? Célba ért.
Megsérült az áru? Nem.
Nincs itt semmi látnivaló, tessék tovább haladni :)))

(#11803) Zirowe válasza qnadam (#11791) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem tavaly alzától újra csomagolt gamer széket úgy hozott ki a gls, hogy már össze volt rakva és csak be volt tekerve fóliával.
Csodálkoztam nagyon.

Aztán persze szar volt a szék és jeleztem alzának, hogy visszaküldeném, ok, majd jön a futár.
Ugyanaz jött érte, aki hozta, a szék az eredeti fóliába becsomagolva.
Gyerek rám néz: ő ezt így nem veheti át!
Anyád.
Szerencsére alza nincs messze, bevittem villamossal.

De ugyanez a gls futár csinált már olyat, hogy becsönget, mondja, hogy gls futár, aztán mire lementem a kapuba, már nem volt ott.
Keresem a házban, semmi.
Majd 5 perccel később kijött a liftből, hogy amúgy nem nekem hozott csomagot, csak mi olyan rendesek vagyunk, mindig kinyitjuk az ajtót neki.
Majdnem megütöttem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11804) Littoral válasza koby11h (#11800) üzenetére


Littoral
aktív tag

Az én tapasztalatom az MPL-automatákkal egyedi: egy alkalom volt, ami kettőnek számít, mert az volt az első és az utolsó. Csomagot küldtem volna, de a készülék semmit nem adott ki magából, sem üzenetet, sem nyugtát, semmit. Kerregett, burrogott, de ajtó nem nyílt, interakció nem volt, majd végül kiesett belőle egy fecni, amin nem volt semmi, csak véletlenszerű, elszórt festéknyomok. Semmi olyan nem történt, ami a leírásban szerepelt, hogy az fog majd. A support gyanánt megadott telefonszám ki se' csörgött. Azóta nem próbáltam a postai dolgokat, ha kiforrottabb lesz ez a fajta próbaüzem, talán majd akkor, sok-sok év múlva. Kapni kapok benne, azt hiszem már kétszer történt ilyen kényszerből, de ugyanez történik, az ajtó akkor nyílik ki nagy sokára, amikor már követ keres az ember, hogy a kifizetett holmit ki tudja venni valahogy. Nincs meg benne a foxpost-automaták gördülékenysége.

(#11805) Zirowe válasza Littoral (#11804) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Foxpost teljesen más világ.
Múltkor le volt fagyva az automata, felhívom a számot, az operátor meg kb azonnal rebootolta a gépet és kevesebb, mint 60mp-vel később már adhattam fel a csomagom.
El se tudom képzelni ez hogy ment volna a postánál.
Persze azért közben már a foxpost is emelt párszor árat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11806) hcl válasza Zirowe (#11803) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az tök jó, de legalább ugyanaz a csávó nem vette fel, aki kihozta a fóliában? :D

Fox meg ja, az üfsz. elég készséges. Egyszer az egyik kültérijük nem nyomtatott vagy 1 hónapig nyugtát, mert nem volt hozzá alkatrész - ez is WTF, de ha regisztrálva vagy, akkor a csomagszám és az állapot ott van a webes felületen is.

@Littoral : Most már az MPL automata is ritkán rossz (legalábbis az a kettő, amit szoktam használni, és a címzettek sem panaszkodnak). 1 vagy 2 alkalommal fogtam hibát vagy 2 éve, akkor lehetett telefonálni nekik, csak felesleges volt, mert fogalmuk nem volt, hogy mikorra lesz megjavítva :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11807) KROK640 válasza BiP (#11790) üzenetére


KROK640
veterán

Végülis igen, de írtam is zárójelben

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11808) KROK640 válasza koby11h (#11800) üzenetére


KROK640
veterán

Saját fotó, logisztikai központból, Ausztria :
[kép1]
[kép]2
[kép]3

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11809) gban válasza KROK640 (#11808) üzenetére


gban
Közösségépítő

Fogadok ott is csak vendégmunkás dolgozik :DDD :P

Postázást nem vállalok.

(#11810) qnadam válasza hcl (#11797) üzenetére


qnadam
veterán

hozott már nekem a postás 4 gumit autóra úgy, hogy csomagolás nélkül mind a négyen ott volt a címke. csomagos azt mondta, hogy ez így teljesen általános.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#11811) hcl válasza qnadam (#11810) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Örüljünk, hogy méltóztatnak szállítani :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11812) Zirowe válasza hcl (#11806) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azt már nem tudom, mert nem én vettem át, de sanszos, mert ugyanaz a futár szokott mindig jönni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11813) KROK640 válasza gban (#11809) üzenetére


KROK640
veterán

Nem, ezt így nem mondanám.
A főnökök meg az irodisták mind osztrákok, meg akadt pár osztrák dolgozó is, de volt azért pár román, lengyel és magyar is. Jah meg litvánokból is egy pár, sőt akadt egy afgán, és két török, meg egy görög is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11814) hcl válasza Zirowe (#11812) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az vicces :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11815) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Segítsetek, van egy felesleges 19-es (4:3) LCD samsung monitorom és egy tp-link 841nd-s routerem. Nekem nincs rá szükségem, útban is vannak és az értéke is csak pár ezer Ft. Itt fórumon hol van "pörgő" felajánlós topik? Ami ki van emelve vagy sok hsz volt benne, azoknál legalább 6 éve volt az utolsó hsz.

(#11816) koby11h válasza Sanyi.mTs (#11815) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ingyen elvihető?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11817) ElektrikusDE válasza Sanyi.mTs (#11815) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Nekem kéne mindkettő, de sajnos túl nagy a távolság! :W

Romániába csak nem kérhetem...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#11818) vince


vince
őstag

Kedvenc futáros sztorim: kb. 5-6 éve rendeltem az emagról egy kerti ülőgarnitúra szettet. Meg is érkezett, csomag sértetlen, de kibontva elég cudarul festett a dolog, zártszelvények elhajolva, valami nagyon komoly behatás érhette még (át)csomagolás előtt: [bútor1] [bútor2] [bútor3]
Jelzem az emagnak, oké, küldenek érte futárt. Két nap múlva megérkezik a dpd-s srác, nézi a dobozt, hát ezt ő nem tudja elvinni, nem is érti, miért őt hívta az emag. Oké, még egy kör az áruházzal, elnézést kérnek, küldenek másik futárt. Pár nap múlva jött is két srác ezzel a járgánnyal (nsfw!): [autó1] (bocs a minőségért, utólag vettem csak észre, hogy a szúnyoghálóra fókuszált a gép :) ) [autó2]
Vajon mit gondolhattak a szomszédok? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11819) KROK640 válasza vince (#11818) üzenetére


KROK640
veterán

:C

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11820) hcl válasza vince (#11818) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezt az autót (vagy ugyanezt a festést) láttam forgalomban is, többször :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11821) koby11h válasza vince (#11818) üzenetére


koby11h
aktív tag

Irigykedtek? :D

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11822) Diabolis


Diabolis
tag

A magyar posta(ának látszó szarkupac).... Biztosan dolgoznak ott normális emberek is, csak én kézbesítőből olyat még nem láttam....
Egyszer kaptam egy levelet, hogy hát én nem jelentem meg a gyermektartásdíj újramegállapításáról szóló tárgyalásomon.... Még aznap felhívott az exnejem, hogy én mekkora rohadék vagyok, hogy el sem vagyok hajlandó menni (nem mint ha szólt volna, hogy beadta a papírt, vagy esetleg privátban, hogy kevés a lóvé).
Másnap jön a kézbesítő, ájjámeg, osztezmi?
Hát ő emlékszik, véletlenül mással vetette át a levelet. Amit utána a posta el is ismert, szóval mindenféle retorzió alól mentesültem a következő, már megtartott tárgyaláson. De ott abban a percben azt hittem, hogy agyonverem a postást.
Az is rendszeres volt amíg ez a majom volt, hogy az 5em 3 ajtó levelek a 3 em 3 ajtó ládában kötöttek ki. NEm tűnt fel a marhának, hogy egyik emeleten sincs 5. lakás....

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11823) Pötyi válasza Diabolis (#11822) üzenetére


Pötyi
őstag

Kísértetiesen hasonlót már én is átéltem. Elhúztam egy hét jól megérdemelt szabadságra. Hétfő reggel pontban hajnali hat órakor valaki rátenyerel a lakás csengőjére. Természetesen ilyenkor pont mélyalvásos REM fázisból verik fel az embert. Kimentem ajtót nyitni alsógatyában - ahogy kell ugye - és olyan szétaludt fejjel, mint egy felizgatott vécékefe, véreres szemekkel és találok két rendőrt az ajtóban! De nem engem kerestek, hanem az emelet per hetes lakást, egy olyan házban, ahol szintenként csak hat pecó van. Ilyenkor előveszem a szokásos vicsorgó mosolyom. Kit is keresnek konkrétan a biztos urak? XY Józsefet. Ott lakik szemben, az emelet per NÉGYes lakásban. Névtábla kirakva az ajtóra. Deee... de nekünk ide hét van írva! Semmi gond, mondok erre én és belemegyek egy rövid nyelvtani-helyesírási-hallástani sztoriba: hiszen közismert tény, hogy egy szar, recsegő telefonvonalban a HÉT és a NÉGY könnyen félreérthető, hiszen mindkettő olyan rövid, egyszótagos szó, amiben ugyanaz az egy magánhangzó van, az "É" és emiatt könnyen félrehallható. Egyébként miért is keresik a nyolcvanhat éves Józsi bácsit? Hát mert elő kell vezetniük bírósági tárgyalásra, egyelőre még csak tanuként. Mert már két át nem vett idézés jött vissza, címzett ismeretlennel az emelet per hétből. Ezt nem csodálom, hiszen az öregúr a négyben lakik... Ott megtalálják. Szép napot!

Tehát összefoglalva: azért vezették elő az öreget és azért basztak fel engem hajnali hatkor, mert valahol, valamikor egy adatfelvételkor valaki félrehallotta a bediktált címben az ajtószámot...

QNX is cool!

(#11824) Diabolis válasza Pötyi (#11823) üzenetére


Diabolis
tag

Azért a négy és a hét között kisebb a különbség, mint az 5/3 és a 3/5 között :D
Nem védem a yardokat (de, védem :D ) , de lehet, hogy ebbe én is beleszaladtam volna :D

Másik imádott postai sztorim: jön az augusztus, és az élő Fallout. Persze, ilyenkorra wish, bangood, minden Falloutos szír-szar berendel. Bangood még istenes, onnan nagyjából egyszerre jönnek a cuccok, de a wish hányadék.
Legyen hétfő, akkor délután kapok 2-3 értesítőt, hogy "csomagom" (boríték) jött. Kedden hazafelé posta, fél óra sorbanállás, hát a csomag nincs ott. Miért? Mert a kézbesítő a másik postáról indult. Oké. Szerda, hazafelé másik posta, fél óra sorbanállás. Hát a csomag nincs ott, mert közben átvitték az első, területi postára. Anyád. Odacaplatok, ha már útbaesik. Fél óra sorbanállás. Hát átjött, de még nem tudják odaadni, mert nem vételezték be. Jöjjek vissza holnap. Oké. Csütörtökön hazafelé becaplatok, kezemben a 2-3 boríték. Hazaérek, megint vár az értesítő, csomagom érkezett. Pénteken irány a kézbesítő posta. Ja, a csomagom nincs ott, most a másik postára vitték rögtön....
Talán tavaly vagy előtte volt, amikor az utolsó kelléket az indulás reggelén tudtam átvenni... Asszony sírva röhögött, amikor magamra kaptam a Brotherhood of steel mellvértemet, a hozzá tartozó teljes sisakot, a Falloutra szaggatott 10M rendőrségi gyakorlónadrágot, a hozzá tartozó bakancsot, a taktikai mellényt benne a (üres) airsoftos társakkal, két combtok, fegyverszíj. Erre a régi KGB barna bőrkabát. És elindultam a postára. Járó motorral várt az épület előtt. De megkaptam minden csomagom :DD :DD :DD

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11825) #80976640 válasza Zirowe (#11803) üzenetére


#80976640
törölt tag

Erre az en postasaim is raszoktak; tavaly marcius ota kb. 10 teljes napon keresztul nem voltam itthon kiszallitasi idoben, es tudjak, hogy ha ide csongetnek be, akkor 3 masodperc alatt kinyitom nekik a kaput.

Ugyhogy az elmult 2 honapban talan egyszer kaptam csomagot, a tobbi esetben meg a foldszintrol uvoltottek fel hozzam, hogy "Mehpempo, a postas vagyok, de maganak nem jott semmi, csak az ajtoert csongettem"

Masok penzt kapnak azert, hogy portasok lehessenek

(#11826) Top cat válasza Diabolis (#11824) üzenetére


Top cat
őstag

Erről, az utolsó postai látogatásról, megnéztem volna egy videót. :DD

(#11827) Pötyi válasza Top cat (#11826) üzenetére


Pötyi
őstag

Nézd meg az Összeomlás c. film Mekdumálszos jelenetét, az kábé ugyanez lehetett...

:DDD

QNX is cool!

(#11828) Diabolis válasza Top cat (#11826) üzenetére


Diabolis
tag

Így utólag én is :D :D Szerintem ha a napi bevételt kérem, azt is megkapom :D :D Az asszony csikorgó gumikkal lőtt ki a parkolóból, mint ha említett volna valami költözést is, de az üvöltő egyhatpáwer miatt ezt nem nagyon értettem :D
Ez már a játékon készült kép, de a szerkó stimmelt....
[kép]
Belegondolva, szerintem krva menő voltam :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11829) koby11h válasza Top cat (#11826) üzenetére


koby11h
aktív tag

Én is! :)
Mi kisboltba mentünk be paintball cuccban (gyakorló, Tippmann a kézben, maszk fejtetőn), a néni úgy megijedt, azt mondta mindent ide ad csak ne bántsuk. Kértünk 6 zsemlét, 20 dkg felvágottat és 1 dobozos tejet. Mondta, hogy azt hitte ki akarjuk rabolni. Egész megnyugodott mikor mosolyogva fizettünk és elhagytuk a boltot...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11830) hcl válasza Pötyi (#11823) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyen ismerősökkel többször megesett. Valamikor valmi bűnözö (de úgy három lakóval azelőtt) azon a címen lakott, ahol az illető, és rendszeresen keresték rendőrök :D

@koby11h : Biológus ismerősök terep után mentek bevásárolni... :D Tehát vagy 5-6 nyakig sáros-trutyis arc random boltokba :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11831) BiP válasza Diabolis (#11824) üzenetére


BiP
nagyúr

És ha nem találom a 7-est, mennyivel egyszerűbb rányomni egy random névre, mint végigfutni azt a pár nevet a listán, és jééééé, ott a 4-esen, akkor oda csengetek be.
Mindezt hétfő reggel 6kor.
Biztos elfoglaltak a zsaruk, de azért ha már van feje, használja néha.

(#11832) opr válasza BiP (#11831) üzenetére


opr
veterán

Gonosz ON:
Ha tudna a fejet hasznalni, nem lenne zsaru.
Gonosz OFF

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#11833) hcl válasza BiP (#11831) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lefejelni nem szabad nekik

Mutogatni való hater díszpinty

(#11834) koby11h


koby11h
aktív tag

Nálunk alapból nincs csengő, ha nem tudom ki vagy és nem én hívlak oda akkor nem jössz be. :)
A kerítés fém részeiben felül van némi egyik végén menetes, másikon hegyes applikáció - amolyan népi alkotás mint a habarcsba ágyazott üveg.
Az előkert 5 méter a kerítés 1.80, nem nagyon szoktak tudni az ajtón bekopogni.
Még a feleségemet ellenőrizni akaró (covid karantén) rendőr is fennakadt a palánkon. Szerencséje, hogy megláttam és kimentem.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11835) TESCO-Zsömle válasza Diabolis (#11824) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A yard védelme ott bukik, hogy mikor végigolvassák a névlistát a kaputelefonon, hogy egyáltalán be tudjanak menni, ott észlelniük kellett volna, hogy a ház egyik emeletén sincs 7-es ajtószám, viszont a keresett személyével megegyező név szerepel ugyanazon emelet 4-es szám alatt.

Ilyenkor a laikusnak kinő a szakála a gondolkodástól és elő is kapja Occam borotváját... Minek nagyobb a valószínűsége? Hogy ugyanazon házban és emeleten egy nem létező lakásban lakik egy ugyanolyan nevű ember, vagy hogy elírták az ajtószámot?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11836) koby11h válasza TESCO-Zsömle (#11835) üzenetére


koby11h
aktív tag

"Hogy ugyanazon házban és emeleten egy nem létező lakásban lakik egy ugyanolyan nevű ember".
Egyértelműen!!!
Lehet a másik egy gyarló halandónak valószínűbb, de ez, mint lehetőség sokkal izgalmasabb! :K

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11837) Pötyi válasza TESCO-Zsömle (#11835) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem feltétlenül van kiírva emelet-ajtó részletességgel a kaputelefonra a névsor. Ott csak az van a név mellet, mit kell beütni, ha fel akarsz csengetni egy bizonyos adóalanyhoz.

Pld.: Gipsz Jakab - 101

Sőt, olyat is láttam már, hogy még az utónév se, csak annyi, hogy: Tóth(ék)

QNX is cool!

(#11838) Elemental


Elemental
addikt

Srácok! Lányom online óráján valaki azzal szórakozik a teamsben, hogy lekapcsolgatja a gyerekek és a tanár hangját. Rá lehet valahogy jönni, hogy ki csinálja? Van valami log, vagy bármi? Úgy lekevernék egy pofont a tettesnek :)

[ Szerkesztve ]

(#11839) BiP válasza Pötyi (#11837) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha név van már kiírva, az már siker lehetne. De akkor miért a tök más nevű, máshol lakó fórumozót kell felzaklatni hajnali 6kor, miért nem az ugyanolyan bácsihoz csengetnek be?

(#11840) koby11h válasza Elemental (#11838) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azt nem tudom, hogy kézzel lehet-e ilyet, de azt igen, hogy a Teams magától is simán tud ilyet csinálni. Beépített feature :). Naivabbak hibának neveznék.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11841) Pötyi válasza BiP (#11839) üzenetére


Pötyi
őstag

Na és ha a bácsi süket? Vagy ad abszurdum, nem működik a kapucsengő?

:DDD

A dolog sajnos már megtörtént - az álmom szét lett tépve. A többi történelem.

QNX is cool!

(#11842) rgeorge válasza Elemental (#11838) üzenetére


rgeorge
addikt

Ilyet akkor lehet, ha rosszul van beállítva a tanóra, és mindenki, tanár, diák egyenrangú fél (nem tudom a pontos Teams terminológiát). Kisfiamnál tavaly ugyanez volt, aztán pár nap alatt rájöttek, hogy nem így kell indítani a tanórát, hanem másképpen. Azt hiszem, hogy a "who can present" opciót kell "only me"-re állítani a meeting-ben. Így mindenki saját magát mute-olhatja, de csak a tanár tud másokat.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#11843) BiP válasza Pötyi (#11841) üzenetére


BiP
nagyúr

Tapasztaltad, hogy működik a házban a kapucsengő. Hogy a bácsié is jó-e, sose tudjuk meg, mert a zsaruk nem próbálták :)

(#11844) Elemental


Elemental
addikt

Köszi!

(#11845) Syl válasza BiP (#11839) üzenetére


Syl
nagyúr

Laktam én olyan helyen, ahol nemhogy emelet/ajtó nem szerepelt a csengőn, de a sorrend is csak a mandelbrot halmazban volt logikus. Ahogy esik - úgy puffan mintájára kötötte be a szerelő. :W
Extra bónusz, hogy nem lehetett ám csak úgy átírni a nevet (pl. költözés után). Kérvény ment a közös képviselőhöz és ő "majd intézi a kaputelefon szerelővel" a névcserét... Fél-egy év után fel is került az "új" névtábla...
A még nagyobb vicc, hogy a postaládák is ugyanilyen logika mentén készültek. Össze-vissza és csak vezetéknév volt rajtuk, semmi más. Tehát például 2 em. 5 ajtó Kovács József és 5 em. 2 ajtó Ifj. Kovács István ugyanúgy csak Kovács volt, minden egyéb jelzés nélkül.
Ilyen helyen postás/futár legyen a talpán, aki megtalálja a keresett személyt :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11846) Pötyi válasza BiP (#11843) üzenetére


Pötyi
őstag

Én especiel tudom a sajátunkról, hogy működik. Ezzel szemben előszeretettel veszek részt lakógyűlésen, mivel a házunk földszintjén található vendéglátóipari egységben szokták tartani és én ilyenkor mindig jóízűen falatozok az egyik hátsó asztalnál. Közben persze figyelek, mert fülem mint a sasé. Na szóval rendszeresen panaszkodnak a vénasszonyok, hogy itt se jó a kaputelefon, ott se jó, amott is recseg a kézibeszélő, a negyedik meg akkor is csörög valami áthallás miatt, ha a szomszédját csöngetik.

:DDD

QNX is cool!

(#11847) KROK640 válasza Zirowe (#11803) üzenetére


KROK640
veterán

Ma megjött a csomagom (alaplap, CPU, RAM, hangfal, több HDD, ilyesmik). Bontom ki, csomag sértetlen minden nagyon jól becsomagolva.
Erre látom, hogy az alaplapom doboza ami a doboz aéján volt, felülről olyan mintha valaki megnyomta volna vagy ráült volna. Nem vészes, de látható. Szerencsére semminek semmi baja látszólag.
Kipróbálni még nem volt lehetőségem.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11848) KROK640 válasza #80976640 (#11825) üzenetére


KROK640
veterán

"Masok penzt kapnak azert, hogy portasok lehessenek" örülj neki, hogy nem tartják a markukat, hogy te fizess, amiért nyomkodhatod a gombokat :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11849) Elemental válasza rgeorge (#11842) üzenetére


Elemental
addikt

Továbbítom ezt a tanárnak. Úgy érted, hogy a tanárnak kell ezt beállítani elvileg?

(#11850) KROK640 válasza Syl (#11845) üzenetére


KROK640
veterán

Ez a név csere nem megy csak úgy dolog, ismerős. Zoltán cimborámnak évek óta "Zpltán" van kiírva a kapu csengőre. Már el is engedte, miután a közösképviselőnek többször lett szólva, és semmi nem történt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.