Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12551) KROK640 válasza jokeph (#12544) üzenetére


KROK640
veterán

Egy időben én is idegenkedtem a laptoptól meg a telefontól/tablettől (azt most sem vagyok hajlandó csinálni, mivel abban a pár esetben mikor elvállaltam általában lényegesen több cummantás volt vele mint amennyit kérhettem érte), de sajnos olyan mértékben elterjedtek a laptopok, hogy egy időben a teljes ügyfélköröm 80%át leadhattam volna legalább, ha nem többet.
Mostanság ismét igyekszem kerülni a laptopokat, sajna megkeresésnél 90% feletti az arányuk már ... :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12552) Josi válasza KROK640 (#12551) üzenetére


Josi
aktív tag

Laptopnál alaplap javítás kivételével szinte mindent meg lehet csinálni. A legnagyobb szivás sokszor a szétszedés.
Ahhoz célszerű youtube videókat keresni.
A másik sarkalatos pont az alkatrészbeszerzés.
Itthonról drágán de gyorsan, vagy külföldről (pl aliexpress) occsó de soká fog megérkezni.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#12553) hobizoli válasza Josi (#12552) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szoval egy sz.pas mindenhogyan :DDD

több drón kell ;P

(#12554) jokeph válasza KROK640 (#12551) üzenetére


jokeph
nagyúr

Amikor egy CMOS elem cseréhez/ram bővítéshez szét kell szedni az egész lapost, az érzés fenomenális. Amikor ilyen volt, a szerelés ismeretének birtokában annak mértékéhez illő árat szoktam szabni.
Még mindig sokan úgy gondolják, hogy egy CMOS elem csere megvan 2k-ból... igen, egy normális laposnál, ahol nem kell széjjelvarázsolni az egész gépet, ott. De amikor eljátszom alhangon 1 órát a szétszedéssel/összerakással, na az nem 2k lesz. :D

A 4. kategória amit nagyon nem szívesen, az a mindenféle scanner/nyomtató és ezek keveréke. :))

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#12555) KROK640 válasza jokeph (#12554) üzenetére


KROK640
veterán

Na én nekem ha szét kell szedni a lapost akkor csak a legritkább esteben vállalom. Megmondom h szakszerviz legalább fogja fogja tudni, hogy milyen árak vannak. Nem, CMOS elem csere sem fér bele. Max RAM bővítés vagy HDD/SSD csere de ez is olyan sokért, hogy inkább vigye máshoz.

mindenféle scanner/nyomtató nálam alapjáraton tiltólistás. Egy időben vállaltam ezeket is, szinte kivétel nélkül mindet megbántam. A jövőben max úgy vállalom el, hogy nem "siker díj" hanem órabér. vagyis ha geccsolok vele 2 órát és nem jó, akkor is fizessen ki 2 órát.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12556) hcl válasza KROK640 (#12546) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na, ezért jó az átutalás, annak mindegy, hogy otthon vagy-e.

Scannert, nyomtatót én sem szeretek szerelni, ritkán romlik el úgy, hogy javítható is.
Laptopok amúgy nm vészesek, de ez is egy előnye az üzletieknek, általában könnyebben szerelhetőek. Nálam asztali jár nagyon ritkán :)

@Josi : +1 érv az üzleti laptopok mellett, hogy általában kapsz hozzá mindent. Haver Lenovo T61-éhez 2018-ban még kaptam alaplapot...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12557) Diabolis


Diabolis
tag

Amúgy elmentek ti a 3,14CSÁBA :D

Nagyon egyszerűen tervezem a dolgot: Este hat után, és szombat 12 után semmilyen esetben sincs ügyfélfogadás. Pont. Akkor sem ha véletlenül szombaton 12:01-kor azt látja, hogy a kocsi alatt fekszek és mókolok. Jelzem neki, hogy hétfőn várom szerelemmel, addig sajnos az asszony nem engedi :DD Ez itt a város közepén is bejött eddig is. Falun majd erélyesebb leszek és kész.
Ha megsértődik, nem jön vissza, nem lesz pénzem. Majd megyek éjszakára és kész. Mint írtam, nem én tervezem a maszekot, hanem drága oldalbordám. Nekem továbbra is jó az éjszakai meló :D

Persze biztosan lesz ide is pár story, de hát ha nem onnan, akkor máshonnan :D
(Teszem hozzá most a V6 miatt szerintem a szerelőm is fogja a fejét, a motorcsere ott is "ingyen és tegnapra" megy :DD :DD )

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#12558) Diabolis válasza KROK640 (#12555) üzenetére


Diabolis
tag

Laptop javítás első mondatok:
- garancia sem a javításra, sem a szerelésre nincs.
- Arra sincs, hogy össze tudom majd rakni.
- Biztosan pár csavar is ki fog maradni belőle.
- Ha elrontom így jártál, nem fogom kifizetni.
- Olyan oprendszert veszel rá, amilyet én mondok (Atom proci+win10... megatököm)
- Ránézés 10.000, szétszedés és esetleges összeszerelés plusz 10.000.
- Ugye nem fog neked ez a gép hiányozni, ha netán újat kell venned? :D

Miután ezeket megbeszéljük.... Ha az elmúlt 5 évben 3 laptopt szétszedtem, szerintem sokat mondok :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#12559) hcl válasza Diabolis (#12558) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én nem szoktam ennyire kemény lenni... rosszabb nem lesz, ha nem lesz jobb, nem fizet, határidő nincs, gari nincs. Ha baromságot csinál a user, kiröhögöm.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12560) Moleman válasza Josi (#12552) üzenetére


Moleman
addikt

+1, videók alapján szét lehet szedni, de az sem garancia, hogy jól fog sikerülni.
"Régen minden jobb volt", a saját 9 éves laptopom minden probléma nélkül bontottam atomjaira pár hónapja újrapasztázni, pedig egy nem túl drága konzumer Aspire. A mai konzumerek már nem bírják annyira jól, 2 éve apósomnak vettünk asszem egy Inspiront, hátulról nem lehetett hozzáférni az optibay-hez, ki kellett pattintani a billentyűzetet. Az egyik rugós retesze azóta se találta meg az eredeti helyét, mozogni nem mozog, de kicsit hézagos.

(#12561) hcl válasza Moleman (#12560) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Már 9 éve is borzalmasak voltak a konzumerek :D Azóta inkább csak javultak.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12562) jokeph válasza Moleman (#12560) üzenetére


jokeph
nagyúr

:K
A 10+ éves Acer Extensa sorozat nagyon könnyen szerelhető/bővíthető (ram/hdd-ssd/odd/cpu + hűtés), elég pár csavart kioldani, és minden ott van a fedél alatt, nem kell semmi mást széjjelszedni ezek miatt, és werkfilmet sem kell hozzá keresni. :))
Mostanában egyre több konzumer lapos van a piacon, kb. a HDD-t lehet cserélni SSD-re, azt vége. CPU+ram beforrasztva. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#12563) szebe válasza jokeph (#12562) üzenetére


szebe
őstag

Nekem a 10+ éves Extensa-n a zsanér szeretett elgyengülni, a második csere után ment inkább netezősnek asztalra, monitorral.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#12564) Tim82 válasza jokeph (#12562) üzenetére


Tim82
nagyúr

6-7 éves Acer Aspire E5-571-nél az alaplapot ki kell szedni ahhoz, hogy memóriamodulokat cserélhessen az ember.

Maga a szét- és összeszerelés amúgy nem egy nagy etvasz (még az alaplap kiszerelése sem), de aki kitalálta azt a billentyűzet szalagkábel csatlakozót, azt forró nyárson kellene sütögetni. Azzal lehet a legtöbb időt elcs*szni, ahogy azt próbálja a helyére rögzíteni az ember.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12565) hcl válasza Tim82 (#12564) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Úgy általában az indokolatlan flexkábel használat büntetendő lenne.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12566) jokeph válasza szebe (#12563) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nem panaszkodhatom, 2 féle is van, bírja mindegyik a töméntelen hajtogatást. :D
Az enyém 5620Z, a hugomé 5220-as (ebbe még IDE-s a HDD), ez van vagy 14 éves.
Sajátomat felfulloztam, ment bele 2*2 GB ram, 120 GB-os Kingston V300 SSD (első széria, nem a szuttyógós gagyi kiadás) és egy C2D T9300.
Hugiéba ment a 2*2 GB ram, meg egy Pentium dual core. :))
Sok zsanér gonddal találkoztam, én úgy vélem, hogy a legtöbb user errorra vezethető vissza, érzékeny cuccok ezek, nem bírják a hirtelen felnyitást/lecsukást. :(

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#12567) szebe válasza jokeph (#12566) üzenetére


szebe
őstag

5630g volt, és rosszul emlékeztem, az lcd kábelt szerette. A zsanér egy sokadik csere után fáradt meg, ott köszöntem el tőle.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#12568) Josi


Josi
aktív tag

Laptopnál még nagy szívás, mikor az akkut sem tudod csak úgy simán kivenni. És van pár szalagkábel amit nem szerencsés benn lévő akkunál dugiszálni. Ilyen miatt már kellett alaplapot venni az ügyfélnek. :(

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#12569) hcl válasza Josi (#12568) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elég gáz, ha ilyen szinten nincs védelem a lapon.
Belső akkus Lenovo T és X-ről tudok nyilatkozni, azokat nem érdekli :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#12570) fatpingvin válasza Diabolis (#12558) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez amúgy azért is big brain mert utólag nem lesz jogalapja követelőzni.

én amikor valamit szervizelek mindig azzal kezdem hogy nem vagyok szerelő, magyarán nem tudok rá garanciát vállalni hogy működik. minap is a szomszéd lány PS4-ét "szervizeltem", neki is mondtam hogy szívesen megcsinálom (nem kértem érte pénzt, a kíváncsiság is hajtott mert még nem láttam belülről PS4-et) de tudjon róla hogy nem tudok garanciát vállalni rá, ha valami elbaszódik így járt. így is jó volt, szétszedtem, kipucoltam (a nikotinköd még mindig gusztustalan) újrapasztáztam, megszűnt a hibajelenség (kurvahangos volt) mindenki boldog. most én vagyok pluszban :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12571) hcl válasza fatpingvin (#12570) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szomszéd lány szervizelését is vállalod? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#12572) fatpingvin válasza hcl (#12571) üzenetére


fatpingvin
őstag

ANNYIRA TUDTAM hogy valaki be fogja dobni ezt az élelmes poént...

amúgy meg nem, nem vagyok orvos :P biológus volnék vagy mifene de megbontani csak gépeket merek :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12573) bambano válasza fatpingvin (#12572) üzenetére


bambano
titán

a dns backup is egyfajta szervizelési művelet :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12574) hcl válasza fatpingvin (#12572) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Weheheheheheheh
Így aztán muszáj volt valakinek. ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12575) fatpingvin válasza bambano (#12573) üzenetére


fatpingvin
őstag

az kéne még hogy nekem kölyköm legyen... saját magam, a kölyök és a világ szempontjából is rossz belegondolni

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12576) Elemental válasza looser (#12527) üzenetére


Elemental
addikt

Ha jönnek hozzám, és nézik a cuccokat, hú nas, az mi? Médialejátszó, hú a nasról, azta de jó, telefonról vezéreled, stb. Aztán ha arra terelődik a szó, hogy neki is de jó lenne ilyen, akkor azt mondom, hogy informatikus haverom telepítette pénzért, nem értek hozzá, csak használom :)

(#12577) Josi válasza hcl (#12569) üzenetére


Josi
aktív tag

Ez egy valamilyen 17" Acer volt billentyűzetvilágítássa, i7 proci meg GTX 950 vga. l.
És megjavítani sem tudták az alaplapot.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#12578) hcl válasza Josi (#12577) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja. Acer :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12579) Lenry válasza Elemental (#12576) üzenetére


Lenry
félisten

így én is jártam.
rokonék jöttek látogatóba, nézte a cuccokat a lakásban, mutattam neki, hogy a telefonról letöltöm a torrent, azt beszívja a szerveren futó kliens, letölti automatikusan, bekerül a Plexbe, és a TV-n tudom nézni a rákötött raspberry-n futó Kodiról, amit meg a TV távirányító vezérel.
- aztaaaa, el tudnád magyarázni hogy tudok ilyet én is?
- nem
- de én is értek a számítógépekhez!
- ok, a szerveren Debian fut, olyat használtál már?
- nem
- akkor ez a tutorial itt véget is ért...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12580) fatpingvin válasza Lenry (#12579) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezek a legjobbak, értek a számítógépekhez... ha értenél annyira hogy el tudjam neked magyarázni és megértenéd akkor magadtól is meg tudnád csinálni. (mondjuk én nem automatizáltam ennyire túl mert még a végén rajtam kívül más is kedvet kapna hozzá hogy használja. én meg elvagyok a ssh-scp-sshfs-git kombóval.)

amúgy pacsi a "Debian szerver otthon" történethez, szintén zenész.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12581) hcl válasza Lenry (#12579) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha értene hozzá, akkor kigúglizta volna.

Após : "Nem tudom beírni az új jelszót a ****ra!"
Pont náluk voltunk. Jelszót cserélt valami oldalon.
Odamegyek, katt a beviteli mezőn, gépelek, ír.
Néz, hogy ezt hogyan :D
Pedig Windowst, Linuxot telepít (mert hazavágta ami fent volt ), laptopot szerel :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#12582) fatpingvin válasza hcl (#12581) üzenetére


fatpingvin
őstag

veszélyes fazonnak hangzik :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12583) BiP válasza Lenry (#12579) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem ezt kéne valahogy megoldanom, hogy a telefonon hogy tudom úgy kényelmesen letölteni, hogy a file felkerüljön a szerverre, amit a nason futó torrentprogi már lát.

(#12584) bambano válasza BiP (#12583) üzenetére


bambano
titán

nem értek ezekhez a dolgokhoz, de minek akarod telefonra letölteni a torrent fájlt?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12585) KROK640 válasza hcl (#12556) üzenetére


KROK640
veterán

Na, ha átutalva fizetnének. a kliensek 100%-a KP-s.
Igyekszem asztalira koncentrálni, csak megfogytak ám nagyon :( Sokszor indokolatlanul :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12586) KROK640 válasza Diabolis (#12558) üzenetére


KROK640
veterán

Remek elvek, megjegyzem :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12587) KROK640 válasza hcl (#12581) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt volt, hogy asszony is előadta. Csak bele kellett volna kattintania

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12588) F.E.K.. válasza fatpingvin (#12580) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"A fiam itt a rendszergazda, nagyon ért a számítógépekhez, még cd-t is tud írni!"

Sok-sok éve hangzott el, de megmaradt... Kinek mit jelent az "értek a számítógéphez" ugye.

BiP:
Nekem ezt kéne valahogy megoldanom, hogy a telefonon hogy tudom úgy kényelmesen letölteni, hogy a file felkerüljön a szerverre, amit a nason futó torrentprogi már lát.

Esetleg egy transmission kliens a telefonra?

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#12589) BiP válasza bambano (#12584) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem akarom a telefonra letölteni.

Lenry ezt írta: " hogy a telefonról letöltöm a torrent, azt beszívja a szerveren futó kliens"
Na, ezt akarom én is megoldani. Mert sz.gépről ez működik, telefonról kéne ugyanez.
Jelenleg azt csinálom, hogy ha épp telefonozok, akkor felcsatlakozok a NASra, és ott virtuálgépezek, ami kicsit macera.
Ha van olyan könnyű megoldás, hogy telefonon böngészve letöltöm a .torrent filet a szerverre (és mindezt könnyű módon), az lenne a legjobb.

#12588 F.E.K.: Van a telefonon torrent kliens. (Flud) De nem a telefonon akarok torrentezni. Hanem hogy le tudjam úgy könnyen menteni, hogy a NAS lássa, és a NAS töltse le magának.

[ Szerkesztve ]

(#12590) freemanone válasza BiP (#12589) üzenetére


freemanone
őstag

Dropbox sync? Mármint telefonra töltöd le és a download mappából sync-eled a torrent filet a serverre egy közös dropbox mappába. Erre gondoltam, ez így full automata.

[ Szerkesztve ]

(#12591) hcl válasza fatpingvin (#12582) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jaja :D

@BiP : Asus filemanager, pl., vagy AndSMB. Telefonra letöltesz valamit, és felmásolod a szerveren a Samba/FTP/akármi megosztásra.
Bár azt frankón nem értem, hogy miért telefonon kell letölteni valamit. Vagy a szerveren wget, curl, vagy valamilyen PC szerűségen, és onnan sokkal egyszerűbb másolni. Szerintem Lenry is arra gondolt (de majd elmondja), hogy valahogyan átjuttatja a szerverre.
Esetleg tényleg valami szinkron van, de az meg ugyanaz, mint ha felmásolod.
De lehet script is. Lehet Tasker is.

@KROK640 : Meg is fognak. Csomó embernek tényleg mindegy.
Utalással meg semmi baj nincs...

Mutogatni való hater díszpinty

(#12592) Lenry válasza BiP (#12583) üzenetére


Lenry
félisten

én Transmissiont használok, annak van remote felülete, amire fel tud csatlakozni az Android kliens, amihez társítva vannak a telefonon a .torrent fájlok.
ha letöltök egy torrent fájlt, megnyitom a klienssel, akkor onnan hozzá is tudom adni a letöltésekhez.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12593) bambano válasza BiP (#12589) üzenetére


bambano
titán

továbbra sem értek a torrenthez, de láttam már egy embert, aki hallott már olyanról, hogy egyes torrent trackereken lehet egyéni rss feedeket definiálni, azt be lehet tolni a torrent kliensbe. Vagyis aki látott már ilyet, az azt tudja megcsinálni vele, hogy a trackeren kiválasztott torrentet a tracker rss feedjebe bele tudja tolni a webes felületen keresztül, amit ezek után a torrent progija érzékel, letölt és lefuttat.

de mint mondtam, én még pletyka szinten is csak arról hallottam, hogy messziről jött ember mondott valamit...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12594) BiP válasza hcl (#12591) üzenetére


BiP
nagyúr

Asus filemanager, pl., vagy AndSMB. Telefonra letöltesz valamit, és felmásolod a szerveren a Samba/FTP/akármi megosztásra.
Ezt meg tudom oldani, csak annyira természetesnek írta, azt hittem, van még könnyebb megoldás. Telefonon a másolgatás is macera.

Nem mindig ülök gép elé, van, hogy egyszerűbb telón megoldani.
De sokszor azt csinálom, hogy beteszem kedvencek közé, aztán amikor gép elé kerülök, akkor letöltöm. (vagy remote desktop a NAS-ra, és letöltöm úgy, csak telefonon nem a legkényelmesebb megoldás :) )

#12592 Lenry : Köszi. Lehet, hogy akkor valami remote megoldás lesz.
Régen uTorrentet használtam, annak volt ilyenje. Most qbittorrent, ennek is biztos van. És asszem telóra is létezik.

#12593 bambano : :) de ez ilyen bal kézzel vakarom a jobb fülemet megoldás. Még ha létezik is ilyen ember a földön valami messzi országban, aki hallott a szomszédjától olyanról, aki így oldotta meg. Ad-hoc esetekre nem tűnik a legegyszerűbb megoldásnak. (ám lehet, hogy az, nem tudom)

[ Szerkesztve ]

(#12595) pn4hvq válasza BiP (#12594) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"azt csinálom, hogy beteszem kedvencek közé"

Ideális esetben van egy másik kedvenc/könyvjelzőkategóriád, amit ténylegesen letöltetnél. Ha ebbe teszed, akkor a nason futó kliens x időközönként ellenőrzi az ehhez tartozó rssfeed-et, az ebbe kerülő torrenteket pedig letölti.
Gyakorlatilag annyit változtatsz a mostanihoz képest, hogy másik kedvenclistába teszed, amit megnéznél. A többi megy magától.

(#12596) F.E.K.. válasza BiP (#12589) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A transmission kliens esetén nem a telefon kezeli a torrenteket, hanem a kiszolgáló, a telefonos kliens csak egy felszín a használathoz.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#12597) Top cat válasza F.E.K.. (#12588) üzenetére


Top cat
őstag

Ó, van ez most is.

Amikor a nagyi / papi, anyuci / apuci azt mondja, hogy az ő unokájuk / fiacskájuk ért a számítógépekhez, hiszen egész nap a telefont nyomkodja. :D

(#12598) BiP válasza Top cat (#12597) üzenetére


BiP
nagyúr

És most a digitálisra átálló oktatási rendszer megmutatta a valóságot, hogy a diákok többsége a telefont tudja nyomkodni egész nap, de egy programot már nem tud feltelepíteni a gépre, vagy letölteni egy csatolmányt, stb...

(#12599) jokeph válasza BiP (#12598) üzenetére


jokeph
nagyúr

Itt a pont. :C

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#12600) BiP válasza pn4hvq (#12595) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, ez így nem rossz. Így már lenne értelme rss-be belevágni.
Most már akkor van kb. 4 féle megoldás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.