Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) koby11h válasza Top cat (#11550) üzenetére


koby11h
aktív tag

:)
Ezt nem ismertem, csak ezt:
A jó anyós olyan mint a csillár. Szépen lóg és ég.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11552) Lenry válasza bambano (#11541) üzenetére


Lenry
félisten

a jó öreg Teszkó titkok könyv. hatalmas sztorik vannak benne

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11553) jokeph válasza Lenry (#11552) üzenetére


jokeph
nagyúr

Zseniális írás. :D
14. oldalnál járok. :)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#11554) Lenry válasza jokeph (#11553) üzenetére


Lenry
félisten

én a 18-nál, de mostmár hazamegyek :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11555) Simi37 válasza Lenry (#11552) üzenetére


Simi37
őstag

Köszi a linket. Én meg hírből sem ismertem az irományt, belekezdtem... hatalmas :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#11556) E.Kaufmann válasza Simi37 (#11555) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én még egyetemi netről szereztem be, ami nem ma volt :D
Szegény karácsonyi halak :( és szegény néni :DDD , vagy az nem ebben volt?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11557) Vakegérke válasza Lenry (#11552) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, letöltöttem. :)

Még nem kezdem el olvasni, az élvezetekre nyugodt idő kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11558) Top cat válasza Simi37 (#11555) üzenetére


Top cat
őstag

Nem? Pedig már van vagy 15 éves. :D

Van második része is.

(#11559) Vakegérke válasza Top cat (#11558) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, ezt is letöltöttem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11560) nullpoint válasza Top cat (#11558) üzenetére


nullpoint
senior tag

403-tól a Forbidden a kedvenc irodalmi művem. ;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11561) Top cat válasza nullpoint (#11560) üzenetére


Top cat
őstag

Nahát, neked is? :D Lejárt a link. :)

Innen leszedhető.

(#11562) bambano


bambano
titán

teszkó gazdaságos beszerzési módszer :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11563) KROK640 válasza flegga92 (#11523) üzenetére


KROK640
veterán

Anno a telefonos boltban nekünk is volt egy ilyen beszállítónk. Egy Miskolci vállalkozó, telefon tokot, headsetet, kijelző védő fóliát, utángyártott töltőket, ilyesmiket árult. Minden héten csütörtökön lejött Debrecenbe egy kishaszon gépjárművel és a fél rakteret eladta a fúnökömnek. Bejött, beszélgettek, kávéztak, aztán nézzük csak mi van, mi kellhet ... és már hordhattam is be az új cuccokat meg vezethettem fel árukészletnek, közben a kassza meg csengett a vállalkozónál. Voltak emberei is (nem sok páran) de hozzánk mindig ő jött személyesen, tök mindegy milyen idő volt, vagy mi volt, ő csütörtök délelőtt 10 körül mindig ott volt.
Egyszer egy szombaton kigyulladt az autója, csütörtökön már új autóval de ott volt nálunk a szokott időben.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11564) KROK640 válasza hobizoli (#11532) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem középsuliban volt egy számtech tanárnőm, aki a helyettes rendszergazda is volt.. HŰH... Hát durván jó csaj volt. (megkockáztatom, hogy még most is az lehet, bár most már 45-50 körül lehet)
Sokszor elábrándoztunk róla, hogy megmutatnánk neki a plug and play-t, vagy beraknám az USB-s eszközömet a portjába :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11565) KROK640 válasza Lenry (#11552) üzenetére


KROK640
veterán

Ennek van egy második része. Az elsőt akkor olvastam mikor diákként a Tescoban dolgoztam ... :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11566) Lenry válasza E.Kaufmann (#11556) üzenetére


Lenry
félisten

én is régen olvastam, most gondoltam lementem az itthoni gépre, hogy meglegyen, erre azt mondja a Chrome hogy már van ilyen fájl.

megnéztem. tényleg itt van egy ideje :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11567) nullpoint válasza Top cat (#11561) üzenetére


nullpoint
senior tag

Má' leszedtem tudjukhonnan.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11568) Diabolis válasza Top cat (#11558) üzenetére


Diabolis
tag

Mi vagyunk öregek :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11570) bLaCkDoGoNe válasza KROK640 (#11564) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak nehogy lefagyjon és dobjon egy kékhalált, mint a szkennerre a Win98 azon a híres bemutatón. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#11571) Top cat válasza Diabolis (#11568) üzenetére


Top cat
őstag

Ha már tudunk nosztalgiázni, az nem jelent jót. :D

Amúgy észrevetted, hogy aláírássá váltál? :)

(#11572) koby11h


koby11h
aktív tag

Support-tól kapott legszebb üzenetek - ma:

"don´t use the icon as in the instruction"
A 20 oldalas leírásukban eddigre már 3 hibát találtam, ennél a negyediknél már Ő kérte, hogy az egyik ikont simán ne használjuk, oldjuk meg kézzel az adott lépést.

Nem mellesleg rossz volt a portal jelszó is amit küldtek, a saját portaljukhoz. :D

Végül amikor az általuk megadott programot próbáltuk telepíteni és jeleztük, hogy nem megy:
"Unfortunately i can´t help you here cause its a local client problem.
That you or your IT department have to solve."

Tegnap még így kezdődött:
"If you need assistance feel free to contact me. I can assist via webex meeting and desktop sharing!"

Most írom a nyolcadik levelet, és már inkább a német leírást használom, mert az angol fordításuk a rossz. :W

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11573) hcl válasza koby11h (#11572) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Fordulj magadhoz! :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11574) KROK640 válasza koby11h (#11572) üzenetére


KROK640
veterán

Legalább ingyen meló? :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11575) koby11h válasza hcl (#11573) üzenetére


koby11h
aktív tag

Fel! Az egyszerűbb... :)
Nem baj, már csak 1 gép van hátra... utálom ezt a hétfőt is!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11576) koby11h válasza KROK640 (#11574) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem hivatalosan az én dolgom, mert más nem csinálja meg.
Szóval a munka mellett kitöltöm a szabadidőmet meg az estémet. :)

De most komolyan, ha én ezt mondanám egy ügyfélnek supportként, hogy bocs ez helyi hiba, ezt Neked kell megoldanod, hát úgy repülnék, hogy megkerülném a Holdat...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11577) Diabolis válasza koby11h (#11572) üzenetére


Diabolis
tag

Az ilyenekről szokott nekem beugrani a Day R című androidos survival játék. Még jó pár éve amikor elkezdték írni, vakartam a fejem a szöveges részeken. Tudom én, hogy nem túl acélos az angolom, de hát ha más nem translate a barátom, majd segít. Nem, nem segített. Valahogy csak nem stimmeltek a szöveges részek.
Egyik akkor kollégámnak toltam oda, hogy mi a fene lehet, mert én hülyét kapok. A srác perfekt angol-orosz-plusz még valami. Hát sírva röhögött, amikor rájött, hogy az oroszok a szöveget simán betolták egy translatbe, amit én utána újra translatelni próbáltam :D :D

#11571 Top cat
Igen, bambano jó arc volt, és rám írt mielőtt alkalmazta, sőt, még forrásként is megjelölt. Ilyen ez az örök hírnév, na :D Én éppen ezt tettem egy haverommal, az idei Falloutos ruhámra megy fel az Ő mondata :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11578) KROK640 válasza koby11h (#11575) üzenetére


KROK640
veterán

De hát ma szerda van ... :B

Jó, tudjuk, ez is hétfő XD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11579) Diabolis válasza KROK640 (#11578) üzenetére


Diabolis
tag

Egy átlagos héten 4 hétfő és egy péntek van. (c) tőlem. :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11580) koby11h válasza Diabolis (#11579) üzenetére


koby11h
aktív tag

:D Használjuk!

Szerk: ugye nem jogdíjas?

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11581) Diabolis válasza koby11h (#11580) üzenetére


Diabolis
tag

Vodka :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#11582) KROK640 válasza koby11h (#11576) üzenetére


KROK640
veterán

Aha, tehát azért te csinálod mert más nem, de amúgy nem munkaköröd.
A munka melletti szabadidő kitöltésre ha kapsz túlóra pénzt, akkor rendben van., De ha nem, akkor attól tartok ingyen csinálod, vagyis ingyen meló :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11583) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tisztaság. Anyámtól elhoztam egy régi rádiót, neki már nem kell, mondom elsózom bagóért, valakinek jól jön, nekem meg 2 ingyen sör.
A konyhában volt ez a rádió, 1-2m-re a tűzhelytől.
Ilyen vastagon zsíros valamit már régen láttam.

De ha nálam jár, akkor folyamat le vagyok b*va, hogy mi ez a kupi, kosz van...! :D :D :D :D :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11584) Littoral válasza hcl (#11583) üzenetére


Littoral
aktív tag

A rádiód is milyen zsíros... :)

(#11585) hcl válasza Littoral (#11584) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondtam neki ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11586) KROK640 válasza Littoral (#11584) üzenetére


KROK640
veterán

:C

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11587) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#11588) koby11h válasza hobizoli (#11587) üzenetére


koby11h
aktív tag

:O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#11589) hcl válasza hobizoli (#11587) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D
A mosogatógépes mutatja, hogy nem csak a számítógép-használathoz hülyék a népek :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11590) Lenry válasza Littoral (#11584) üzenetére


Lenry
félisten

hajadismien

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11591) headhunter


headhunter
addikt

⚠️Egy korábbi ,,szervizes" MORBID hibái után, egy végstádiumos Acer a műtőasztalon. ☢️ FULL SZERVIZ...

"...Az elején azt hittem szórakoztató és érdekes munka lesz... 1 NAPOS SZENVEDÉS UTÁN kijelenthetem, tévedtem :/ Sejtettem, hogy nem lehet jó állapotban a gép, de azt hittem, kicsit túloz a gép tulaja a kifejezéssel, hogy egy ,,Vállalkozó Szellemű Notebook Szerelő" félronccsá varázsolta. És mikor megérkezett és elkezdtem a tesztet, már örültem, hogy készítettem róla videót.. hisz ilyet nem minden nap látni. Ennyire szakbarbár nem lehet valaki. A gépet korábban CSAK hűtőpaszta cserére és portalanításra vitték a Szervizes ,,Kollégának", de.... nézzétek meg mi lett belőle!..."

[ Szerkesztve ]

(#11592) hcl válasza headhunter (#11591) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem különösebben néztem bele, de se összetört ház, se szátolvadva semmi, se kávényomok a házban... :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11593) DJGABI válasza headhunter (#11591) üzenetére


DJGABI
addikt

földi a srác, szomszéd városban tevékenykedik. nem is tudtam. a héten találtam csak rá a videóira. a mobil javítós videói nagyon hipnotizatívak. ahogy az összetört fosból újra működőképeset varázsol :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#11594) E.Kaufmann válasza hcl (#11592) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azért érdekes videó, bár végig még nem néztem, valamint a helyében már az elején csak két modullal próbáltam volna, azzal még nem vészesen lassú a telepítés és ha valami makacsabb memóriahiba, azt is könnyebb kiszúrni.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11595) hcl válasza E.Kaufmann (#11594) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg memtest, az alap.

Mutogatni való hater díszpinty

(#11596) freemanone válasza hcl (#11592) üzenetére


freemanone
őstag

Csavarhúzóval szétnyúzott hangszóró csatlakozó, ami ezért már testelt is csatin belül, tehát recseg mint állat. A monitor színei szarok, mert szétszedték teljesen és a monitor szalagkábelt nem dugták be rendesen a monitor oldalon. Aminél csoda, hogy egy kis igazítás után helyrejött, tekintve amit a többivel műveltek! Ethernet doughterboard felé menő kábel csatija 1 pinnel elcsúsztatva bedugva, ezzel kitörve azt a pint. PCI-e wifi kártyáról rp-sma csati letörve. Csavarok mindenhol szétnyírva, touchpad szalagkábel az a bedugós, műanyag füles leszorítós fajta, na erről a fül letörve. Illetve nem tudni mikori probléma, de a dedikált radeon 6600-nak kellett egy reflow 230 fokon hőlégfóvúval, hogy meggyógyuljon. Az már csak apróság, hogy összecsesztek mindent az alaplapon régi paszta darabokkal és kihagyták a porzáró ragasztást a venti és a borda között, így szökött a levegő a gépbe, hűtési teljesítményt rontva, és gép belsőt porosítva.
Nagyjból csak ennyire volt gáz a bele.... :DDD
Futtatott a srác több memtestet és egyéb dolgot is.

[ Szerkesztve ]

(#11597) hcl válasza freemanone (#11596) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, akkor ez csak belső kókány volt :D Általában mire eddig eljut, már a ház is szét van barmolva :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#11598) E.Kaufmann válasza hcl (#11595) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A Windows Memory Diagnostic azért támpontnak nem olyan rossz, rendes tesztjét meg Memtest86 variánsokkal is órák kellhetnek, hogy tuti biztosra menjünk.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11599) hcl válasza E.Kaufmann (#11598) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, a WMD teljesen jó.

Amúgy nekem az a tapasztalat, hogy ha egy RAM rossz, akkor az az első körben f0ssa a pirosat. Gyak. még nem találkoztam azzal, amit sokan mondanak, hogy csak több óra után futott hibára - amikor igen, akkor nem a RAM volt hibás, hanem a proci forrt meg. Pentium II.

Mutogatni való hater díszpinty

(#11600) bambano válasza hcl (#11599) üzenetére


bambano
titán

nekem eddig olyan hibás ramok voltak a kezemben, amik hosszú idő után dobták el az agyukat. például két-három hét folyamatos memtest után. nem proci, nem hűtés, mert ramcsere után másfél hónapig memtesteltem egyhuzamban, mire visszatettem a szolgálati helyére.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.