Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) nzolo76 válasza puru (#1278) üzenetére


nzolo76
tag

Az én órám most itt jár:

Ez szerintem nem lesz akkora lista mint a tied. :D

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1302) puru válasza nzolo76 (#1301) üzenetére


puru
senior tag

Ez nagyon fura.
Minek vitték csehből - németbe - onnan meg az osztrákokhoz????

(#1303) Rage47 válasza puru (#1302) üzenetére


Rage47
veterán

Gondolom több csomagot is kezelnek, így kedvezőbb a logisztika nekik biztos.

(#1304) Gudy


Gudy
tag

Ha közvetlen az Appletól rendelitek a series 1-et jön még egyéb költség rá? Vagy máshonnan rendeletek?

[ Szerkesztve ]

(#1305) boost


boost
addikt

Múltkor arról beszélgettem egy ismerőssel, hogy milyen kár, hogy nincs Tom&Jerry számlap a MIckey egér helyett, mert utóbbi engem kiskoromban sose izgatott. Aztán aznap este zuhanyzás közben esett le, hogy a családi fotók válogatása helyett lehetne odatenni olyan képet, ami kvázi számlap, mégha nem is mozog. Utánanéztem neten, és természetesen nem csak nekem jutott ez eszembe, ezért linkelek nektek egy StarWars témát. 8 fotó, méretre vágva. A képek úgy vannak kialakítva, hogy az órába nem zavarnak bele, mégis olyan, mintha gyári számlap lenne. Be kell importálni őket a photosba, csinálni nekik egy saját albumot, és azt az albumot beállítani az órán. Az óra magától válogatja a képeket. Nyílván ha csak egy képet teszel az albumba, akkor csak az jelenik meg.

Tényleg jól néz ki.

Itt pedig a zip fájl az összes, méretre vágott képpel.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/46967890/StarWatch.zip

[ Szerkesztve ]

(#1306) nauro válasza boost (#1305) üzenetére


nauro
aktív tag

:R
Jól néznek ki, már be is raktam. Amúgy tényleg nem értem, apple miért nem engedi az egyedi számlap készítését fejlesztőknek, ellenőrzött feltételek mellett.

(#1307) chaosmonger válasza Imy (#1293) üzenetére


chaosmonger
tag

A régi sport 2 napig bírja. Minden másnap éjjel töltöm. Most pl. szombat éjjel volt töltve és 52%-on áll.

(#1308) jeromosi válasza chaosmonger (#1307) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Sziasztok!
Ez nem rosz.
:D
Jólhangzik
:D

(#1309) boost


boost
addikt

Reddit-en találtam, jópofa időjárás app az órára is. Mondjuk én nem cserélném le a gyárit. Főleg, hogy az magyarul is kiírja, most éppen azt, hogy jobbára felhős.

http://www.meetcarrot.com/weather/

(#1310) zola96 válasza boost (#1309) üzenetére


zola96
senior tag

Ha rendelsz kakó barna szíjat pls tölts majd fel róla képet! Kiváncsi vagyok hogyan is áll az aranynak élőben! Nagyon vonzz, hogy olyan legyen.

(#1311) blokad válasza zola96 (#1310) üzenetére


blokad
senior tag

Szerintem zseniális, én ilyenben vettem és nem bántam meg.

(#1312) Bib válasza blokad (#1311) üzenetére


Bib
őstag

Ölég Dzsukár :)
De jó tényleg.

(#1313) zola96 válasza blokad (#1311) üzenetére


zola96
senior tag

OKÉ KELL :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :R

(#1314) nzolo76 válasza Gudy (#1304) üzenetére


nzolo76
tag

Én ugyan S2-t rendeltem az Appletől, de semmilyen plusz költseg nem volt rá. A kiszállítás ingyenes.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1315) boost válasza zola96 (#1310) üzenetére


boost
addikt

Én nem erre a szíjra gondoltam, hanem a fonottra.

[ Szerkesztve ]

(#1316) zola96 válasza boost (#1315) üzenetére


zola96
senior tag

Jöhet az is! :)) Mert véletlenül veszek hozzá azt is.. Csak előbb telefon lenne hozzá:D

(#1317) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem ez tetszik. Amúgy az albumborítók betöltés, mitől függ? Az S1-en pikk pakk megtalálta, a S2 tegnap érkezett, de azóta se semmi.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1318) nauro


nauro
aktív tag

Nálatok is villan egyet minden felfordításkor a kijelző, ha photo watchface-t használtok?
A kép ami amúgy meg fog jelenni, mintha pulzálna egyet. Rém idegesítő.

(#1319) boost válasza nauro (#1318) üzenetére


boost
addikt

nauro: villanni nem villan, de a két a háttérből jönelő, mintha kisit kinagyobbodna.

GALARDO: mit jelent, hogy azóta se semmi?

[ Szerkesztve ]

(#1320) GALARDO válasza boost (#1319) üzenetére


GALARDO
addikt

Azóta sem töltötte be őket.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1321) tl-x


tl-x
őstag

Series 1-hez vett már valaki Spigen Thin Fit védőtokot? Gondolom jó rá attól hogy a régihez gyártották.

(#1322) zola96 válasza tl-x (#1321) üzenetére


zola96
senior tag

S1 megegyezik a tavalyival, az S2 mérete változott csak!

(#1323) Gudy


Gudy
tag

a sötétebb színű S1 alu mennyire sérülékeny, vagy kopik?

(#1324) nzolo76


nzolo76
tag

Az UPS mégis gyors volt, ma megjött az órám. :C

Simán ment a beállítás, összehangolás a telóval. Alig jöttem rá, hogy a watch-nál időnkét erős megnyomásra jön elő valamilyen menü. Ez kicsit még szokatlan. A kijelzője gyönyörű, az animációk folyamatosak, szépek.

Ma már rámszolt, hogy sokat ültem, álljak fel, és sétálgassak kicsit. Most este meg aszongya szánjak egy percet arra, hogy lélegezzek. :DD A végén még egészségesebb leszek ettől az órátol.

Ha valaki szeret kicsomagoló videót nézni, csináltam egyet az én S2-mről: [link]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1325) zola96 válasza nzolo76 (#1324) üzenetére


zola96
senior tag

Jó lett! :) Bár álllványt használtam volna (persze ilyenkor az ember nem áll neki keresgetni) és az iPad-et letörölgettem volna! :) De egyébként én élveztem a nézését! :) :U

[ Szerkesztve ]

(#1326) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

2 hete gyűröm én is az órát egy Series 1 személyében :)
Tud valaki olyan app-ot amit lehet konditermi edzés mérésére használni?
Eddig csak olyat találtam ami gyakorlatokat akar bemutatni,az meg kösz,de már nem kell :D
Tehát a kalória számolás kellene,meg pulzus, az nem baj, hogy nem követi az óra gyorsan a pulzusváltozást, úgyis venni akarok mellé egy mellkasövet.
A Heartwacht-t megvettem,de az is a futásra,biciklizésre van kihegyezve,csakúgy mint a gyári beépített.

A kanál a gyengék villája

(#1327) nzolo76 válasza zola96 (#1325) üzenetére


nzolo76
tag

Az észrevételek jogosak. Legközelebb figyelek majd erre is. Köszönöm, hogy megnézted.

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1328) nauro válasza bbmt (#1326) üzenetére


nauro
aktív tag

Gyari appnal ha ramesz, h other, akkor siman meri pulzust es kaloriat. Edzes vegen el tudod nevezni az edzest aminek akarod a rengeteg sport kozul. Amugy konditermi edzeshez en javaslom a pulzusmero pantot, a sulyok szoritasa pontatlanna teszi a merest csuklon, nekem sokszor nem is talalja akkor.

(#1329) GALARDO


GALARDO
addikt

Tényleg ekkora ritkaság itthon a 2-es? Mert mindenhol ez olvsom, hogy "ha lehetne itthon kapni".Nekem 1 nap alatt sikerült szereznem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1330) tl-x válasza nzolo76 (#1324) üzenetére


tl-x
őstag

És mi lesz az Alcatel watchal? Elég eladhatatlan. Nekem is az van most de hamarosan váltok.

[ Szerkesztve ]

(#1331) nzolo76 válasza tl-x (#1330) üzenetére


nzolo76
tag

A családban más használja majd tovább az Alcatel watch-ot, mert szerintem is eladhatatlan, viszont nem is olyan rossz kis kütyü.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1332) tl-x válasza nzolo76 (#1331) üzenetére


tl-x
őstag

Nem rossz csak iOS 10 óta nem sokmindenre jó. Szóval még nem tudom mi lesz vele. De beszerzek egy Series 1et az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1333) Csabee. válasza nzolo76 (#1331) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó a videó. 150e ft volt?

Üdv: Csabee.

(#1334) nzolo76 válasza Csabee. (#1333) üzenetére


nzolo76
tag

Neeem, csak 149 990Ft volt. :D Hivatalos Apple.com beszerzés volt. Nem mertem sufnit venni, talán úgy 10-20 ezret lehetett volna spórolni, de nem is nagyon láttam S2-t, és csak jó az, ha hivatalos helyről van, nyugodtabb vagyok gari szempontból, bár remélem nem lesz rá szükség.

És kösz, hogy megnézted a videót.

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1335) Csabee. válasza nzolo76 (#1334) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na az jó ár. 150.ért nem venném meg, de ennyiért már elgondolkodom ;] :DDD

Üdv: Csabee.

(#1337) nzolo76


nzolo76
tag

Ami hiba eddig előjött, hogy az órán a Messenger app nem tölt be. Üzenet megjött. Most a watch alkalmazásban eltávolítottam, majd újra hozzáadtam az órához a Messengert, most sem tölt be, és az üzenet sem jön meg. Érdekes. Mondjuk ez nem a watch hibája, hanem a Messengeré, szerintem.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1338) zola96 válasza nzolo76 (#1337) üzenetére


zola96
senior tag

Ahogy mondod nem a Watch hibája! Ezt az alkalmazás fejlesztőknek kellene megoldania.. Havernak, bnőnek se tölt be. Talán egyszer sikerült eddig. Értesítés tökéletes de bele menni nem lehet. Egyszer hátha megoldják..

(#1339) GALARDO válasza GALARDO (#1320) üzenetére


GALARDO
addikt

Na, egy visszaállítás megoldotta a problémát.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1340) tl-x válasza nzolo76 (#1331) üzenetére


tl-x
őstag

Tudom hülye kérdés de a másik órához képest ég és föld ugye?

(#1341) Bib


Bib
őstag

Appletól 3-4 hét szállítási időt ír,ennek ellenére pár nap alatt megjön?

(#1342) nzolo76 válasza tl-x (#1340) üzenetére


nzolo76
tag

Ja persze, ég és föld. Kijelző sokkal,szebb, minden értesítés profin működik. Ha akarom az órával telefonálok, ha akarom átteszem a hívást telóra. Animációkat nagyon szeretem, ahogy felbukkan egy üzenet az óran. Kényelmes, a szíjj puha. Tökéletesen méri a pulzust. Rámszól ha sokat ülök, meg hogy lélegezzek, van napi cél is beállítva, tisztára ösztönöz, hogy elérjem.

Nekem nagyon bejön ez a watch, még strandolni is akarok vele egyet, ja meg futni. :)

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1343) nzolo76 válasza Bib (#1341) üzenetére


nzolo76
tag

Nem hiszem, a 3-4 hét az legjobb esetben is három. Nekem szept 23-án 8:30-kor rendelt órámra okt-5-7-et írt. Okt 4-én jött meg. Közben beszéltem egyszer az Apple ügyfélszolgálattal, ahol azt mondta a csaj, hogy én még szerencsés vagyok, mert aki már szept 23-án délután rendelt, bizonyos tipusokból már 3-4 hetes kiszállítási időt kapot.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1344) Ed Parker válasza nzolo76 (#1342) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mond azt hogy ez hiányzott az életedből, egy elektronikus óvó néni, aki mindenért szól ;]

(#1345) nzolo76 válasza Ed Parker (#1344) üzenetére


nzolo76
tag

Hááát ja. Vezethető vagyok. Az Apple megvett. Remélem valamelyik munkatárs olvassa majd ezt a fórumot, és felkérnek egy jó kis reklámfilmre, jó pénzért el is vállalom. :D

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1346) Ed Parker válasza nzolo76 (#1345) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ahhoz azért picit komolyabb filmet kellene vírítani mint a kibontós videó :D

Engem már nem ugráltat az óra :)

(#1347) nzolo76 válasza Ed Parker (#1346) üzenetére


nzolo76
tag

A filmet csinálják csak ők meg, engem csak fizessenek meg mint egy rendes Apple bérencet.

Alvásfigyeléshez kell valamilyen app pluszban, vagy el kell indítani valamit, mert így csak az ágyban töltött időt mitatja az Egészség app, az alvás és a felébresztett állapot üres. Az órán kell valamit inditani?

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1348) Ed Parker válasza nzolo76 (#1347) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ja és mesélnél az óráról nagy átéléssel mint johny íve? ;]

(#1349) nzolo76 válasza Ed Parker (#1348) üzenetére


nzolo76
tag

Na egy közös reklámban Jony Ive és ZoLee. Ez tetszene.

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1350) Ed Parker válasza nzolo76 (#1347) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pl Sleep Cycle app vagy az órán keresel egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.