Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) 206 cc


206 cc
senior tag

Watch face gyüjteményt tudtok ajánlani? Illetve hasznos progikat pl .az ajánlott időjárást már le is töltőttem a telóra....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1152) boost válasza 206 cc (#1151) üzenetére


boost
addikt

Watchface csak az van, amit az Apple rátöltött.

(#1153) boost


boost
addikt

Az legjobb, Watch pulzusát feldolgozó app, a Heartwatch új funckiókat kapott. Már nem csak a pulzust elemzi ki, meg az alvást, hanem a távolságot, és a kalóriafogyasztást is a maga profi módján. Ráadáasul mindezt utólag is, hiszen az adatokat a Health appból olvassa. Ajánlom mindenkinek megvásárlásra az órához. Ráadásul tippeket is osztogat már, hogy mit hogyan kellene... Ja, meg az aktuális pulzust, viszonyítva az tlaghoz is mutatja a Watchface-n.

Ár: 2.99€

Ed Parker: nem, ott sem. Csinálok most egy teljes resetet.

[ Szerkesztve ]

(#1154) szijartg


szijartg
senior tag

Apple.hu-n 3-5nap a fehér 42-es sport szállítási ideje. Nem is sok!

Hmm, de ue gyöngyszürke szött szíjjal már 3-5hét :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#1155) boost válasza boost (#1153) üzenetére


boost
addikt

Az unlink-restore megoldotta, megint van időjárás a watchface-n.

(#1156) nzolo76 válasza szijartg (#1154) üzenetére


nzolo76
tag

Én rendeltem egy ilyet: Apple Watch Series 2, 42 mm-es, asztroszürke alumíniumtok fekete sportszíjjal.
Azt írja: Szállítás 3-5 business days, Kézbesítés 5 Oct - 7 Oct Normál szállítás által
Szóval még varni kell rá kicsit, de legalább nem novemberig mint az iStyle-nál.

Kíváncsi leszek milyen lesz, ez lesz az első apple watch-om.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1157) Ed Parker válasza boost (#1155) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Király :C

(#1158) puru válasza nzolo76 (#1156) üzenetére


puru
senior tag

Én is megrendeltem az éjjel, 0 óra 22-kor még szept 30.-ai szállítási időt kaptam :)
Te hánykor rendelted?

(#1159) puru válasza puru (#1158) üzenetére


puru
senior tag

Most már a magyar Store is 3-5 hét szállítási időt ír.
Gondolom volt valamennyi kezdőkészlet, ami eddig tartott.

(#1160) nzolo76 válasza puru (#1158) üzenetére


nzolo76
tag

Hát kalandos volt a rendelésem. Hajnal 2 körül felriadok, mondom ránézek az Apple oldalara mi újság. Azta megy a rendelés, rendelek én is. Írja is, hogy szept 30- okt 4. a kiszállítás. Nyomom a fizetést, jön az sms: fedezethiány. :W Ilyen lököttet mint én. Na másik számláról gyors utalás, ami persze csak reggel 8 körül ért át, ekkor már okt 5-7 lett a szállítási idő.

Hát így jártam. Még jó, hogy nem csúsztam le róla.
Remélem tartani fogják az időt.

Bár azt nézem a fekete alumínium sport még mindíg okt-5-7, de pl az arany-kakaó kombó már 3-5 hét. A Series 1 meg szept 27-30. :DD

[ Szerkesztve ]

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1161) Imy


Imy
veterán

Akinek van Apple Wathc 1-e, annak mi a véleménye róla?

Illetve megérte, nem érte, pro-kontra? És normál használattal mennyi ideig bírja? Ahogy olvasom naponta kell tölteni. Menyi a töltési idő?

Napfényben mennyire lehet látni a kijelzőt?

(#1162) Ed Parker válasza Imy (#1161) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Picit olvass vissza, rengetegszer ki lett tárgyalva, a töltés is.

(#1163) 206 cc


206 cc
senior tag

Van már valakinek series2...jól jönne a tapasztalat.Sajna az enyém csak egy hónap múlva....... raktárhiány! :F

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1164) boost válasza Imy (#1161) üzenetére


boost
addikt

Illetve megérte, nem érte, pro-kontra?
- ez relatív, sok funkció jó lenne de nem igazán használható benne. Nem igazán az nem nem, de nem maximálisan. pl külső appok kevés van, és eddig lassuak voltak. Már gyorsabbak, de kevés van, ami értékes. Pulzusmérő jó, ha egyenletes a pulzusod, pl egyenletes futásnál. HIT edzésnél használhatatlan. Mozgás alapú távolságmérésre szinte használhatatlan, gyakran 20-25%ot is elcsalt nekem.
És normál használattal mennyi ideig bírja?
Reggeltől másnap délig, kb
Ahogy olvasom naponta kell tölteni. Menyi a töltési idő?

hát nem is tudom, talán egykét óra...
Napfényben mennyire lehet látni a kijelzőt?"
Volt már, hogy nem látszott rendesen, de nagyon ritka.

Szóval nem tökéletes termék. Nem egy mostani iPhone vagy iPad. Ennek is kell 3-4 generáció, mire kiforrja magát. Most használtan árulnak gen1-eket 60 ezer forintért, annyiért már nyugodt szívvel ajánlom, de új áron a gen1-et már nem, nem szívesen. Pont a tesómnak ajánlott egyet a barátja a héten ennyiért, mert Series2-re vált, de neki se ajánlottam. Én early adopter vagyok, érdekelnek a tech cuccok, sok mindent elnézek nekik, de egy átlag embernek szerintem ez még kevés.

[ Szerkesztve ]

(#1165) Ed Parker válasza boost (#1164) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Szép írás :C

(#1166) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok!
Én tegnap istyleba néztem meg a series 1-et nekem nagyon tetszett.
Tudom külsőre ugyan olyan mint a régebbi de nekem mégis a series 1 jobban tetszet.
Lehet csak azért mert jobb.
:D

[ Szerkesztve ]

(#1167) Imy válasza boost (#1164) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm, így tényleg akkor úgy vagyok vele, hogy series 1-et nem érdemes venni. :)

A másik jelöltem a [link].

(#1168) Süvi válasza Imy (#1167) üzenetére


Süvi
őstag

A két készülék nagyon nem összehasonlítható:
- okosóra vs. sportpánt továbbfejlesztve

"only work for Android now, can't work for iOS
The screen display only in Chinese now"

Ettől bőven jobb egy 70-80 e Ft-os Series 1.

[ Szerkesztve ]

(#1169) Imy válasza Süvi (#1168) üzenetére


Imy
veterán

Jaa használtan már annyiért lehet venni. De a jelenlegi új eszköz áaráta a 100e-et nem viszik lejjebb?

Illetve melyik méret javasolt?

(#1170) jeromosi válasza Imy (#1169) üzenetére


jeromosi
aktív tag

szia
Szerintem a közeljövőben nemfogják lejjebb vinni.
Mindenkinek az a méret jó ami megtetszik neki. :D
Menny el szerintem az istyleba és ott nézd meg mind a kettőt próbáld föl mind a kettőt.
És úgy dönsd el hogy meik jobb neked.

(#1171) zola96 válasza Imy (#1169) üzenetére


zola96
senior tag

Srácok ne keverjük a szezont a fazonnal. Series 1-et még nagyon kapni használtan 70-80ért szerintem.. Nyilván ha majd lehet akkor annyiért érdemes, de pl 110ért sem egy nagy durranás, az előző 135el ellentétben.
Series 1 és Series 2 az idei modell, az előző szériának nincs neve de az nem series 1. Bár nem tudom ki hogyan értelmezte csak gondoltam beírom mert úgytűnt, hogy elbeszéltek egymást mellett.
Szerintem a Series 1 bőven megéri az új árát. Szvsz

(#1172) Süvi válasza zola96 (#1171) üzenetére


Süvi
őstag

Igen, igazad van, javítom a véleményem.
Véleményem szerint az első generációs Apple Watch (2015.04). is, használtan 60-90 E Ft-ért is jobban megéri, mint a linkelt óra.

[ Szerkesztve ]

(#1173) zola96 válasza Süvi (#1172) üzenetére


zola96
senior tag

Igen de szerintem 90ért már inkább nem! :D 60-70 körüli áron még talán. De ami már közelebb van a százhoz akkor (én) inkább a Series1-et választanám. Tekintve, hogy én bontom ki, a gari tuti él amikor bekapcsolom stb.

(#1174) Blaise válasza Imy (#1167) üzenetére


Blaise
veterán

Elolvastad a leírást? A Xiaomi óra jelenleg nem tud angolul csak kínaiul, és csak az androidot támogatja.

(#1175) Süvi válasza zola96 (#1173) üzenetére


Süvi
őstag

Igen, egyetértek.

(#1176) Imy válasza Blaise (#1174) üzenetére


Imy
veterán

Igen, most néztem jobban. De furcsállanám, hogy ha az angol kimaradna, és az iOS.

(#1177) 206 cc


206 cc
senior tag

Igen én is úgy látom sokan keverik a series1-et az első szériában kiadottal! Nem ugyan az a kèt óra ezt fontos megemlíteni! A másik hogy kb. az elmúlt 1,5év alatt volt szerencsém tesztelni jó pár "kínai" verziót kb. A 20-120 usd kategóriából . Sajna egy része nem is működik együtt az iPhone-nal vagy csak alig egy két dolog ,hiába állították az eladói oldalról!
Volt nálam Huawei óra is ami igen szép darab de pl.ha elveszti a kapcsolatot nem sikerűlt csak teljes újbóli resettel és telepítéssel megoldani hogy lássa az óra a telefont....lehet javították már a szoftvert nem tudom. Az LG urbane 1,Moto 360 1-2 ajánlott de már vagy elavult vagy.szintén csak egy két dolog működik az iPhone-nal!!!....szóval ha olyan eszközt szeretnél ami kihasználja az órában és telefonban illetve a kettő együttesében rejlő lehetőségeket csak a Watch marad!
Én ezen rugóztam az elmúlt 1,5 évben de beláttam vagy Watch vagy semmi,ezért is vártam a második szériát és igaz lett rögtön két verzió is!..de a 2 az amit már érdemesnek is látok megvenni!
Bocs a hosszú post miatt! :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1178) Süvi válasza Imy (#1176) üzenetére


Süvi
őstag

Akkor meg kell próbálni, ha 55.000 Ft-ot nem tartasz soknak egy próbáért.
Kb. 15-20-at kellene hozzátenni egy AW 2015-höz.

De akkor már inkább ezek a sírva röhögősek, amik tudják az IOS-t

206 cc: Mi is hasonlóan logikáztunk.

[ Szerkesztve ]

(#1179) Viper26


Viper26
nagyúr

Én ezen gondolkozom, bár ennyi pénz nem kevés érte.

Pixel 7 | FR955

(#1180) Imy válasza Süvi (#1178) üzenetére


Imy
veterán

Igaz, így apple watch a befutó, csak az akksi idő ami nagyon kevés.

A MiBand2-m lazán elmegy 3 hetet, de inkább kicsit többet is egy feltöltéssel. Igaz a kijelző ott más, nem megy annyit. Ha az applewatch elmenne 4-5 napot, akkor nem is gondolkodnék. De napi 2 órát tölteni, nemár... Ha az ember este tölti, akkor az alvásmonitorozásnak annyi. Ha napközben, vagy este, akkor meg a megtett lépések nem lesznek igazak... És nem full vízálló, ami nem tetszik megint, mert a MiBand éjjel-nappal rajtam van.

(#1181) zola96 válasza Imy (#1180) üzenetére


zola96
senior tag

Ez mind igaz. Viszont lássunk pár dolgot mit tud a Watch amit a Band nem. Megtekinteni minden értesítést és diktálással válaszolni rá azonnal. Akár navigációra is képes, hivás indítás fogadás csuklóról. Teljesen másra lettek tervezve. A Watch okosóra high-end kategóriában, míg a Band egy aktivitásmérő ami főként árával próbálja lázbahozni az embereket. 2óra szerintem nem olyan sok, tekintve hog engem rohadtul nem érdekel az alvásmonitorozás mert a MiBand 1s tök fals adatokat adott meg, s 2 év múlva de akár 2 nap múlva se érdekel, hogy hogyan aludtam. Ideig óráig érdekes de abszolút haszontalan ahogy számomra a pulzusmérés is.

(#1182) Ed Parker válasza Imy (#1180) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez sajnos ennyi, a kijelzőnek kell energia, ha beéred egy putri kijelzővel, ott a polár a360, ugyanezt tudja butitva, ok nem :)
Aktivitás mérő és push üzeneteket jelenít meg, olcsóbb és bírja az akksi.

Minden ami bonyolultabb, több cucc van benne és méretben is korrekt, akksival szenved.
Ilyen az iPhone is.

(#1183) Rage47 válasza Imy (#1180) üzenetére


Rage47
veterán

Esetleg nézz majd rá a Withings Steel HR-re.

(#1184) zola96


zola96
senior tag

Beszereztem egy Huawei Watch-ot mely elvileg iOS képes. Hát sajnos egy nagy rakás... Androiddal is kipróbáltam ott már nyílnak a lehetőségek de annyira bonyolult ráadásul egy rendes appot nem tudok letölteni rá. :D Diktálás során nem tudom, hogyan kell befejezni (tudom user error), dehát ha nem hülyebiztos akkor nem az! :D Ezért is tartom jobb választásnak a "mi" Watchunkat! :)

(#1185) 206 cc válasza zola96 (#1184) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nálam is 3 napot töltött csupán! Pedig szép óra csak alig volt értelme ios esetén!...nálad nem jelentkezik az a bug hogy ha elveszti a kapcsolatot a iPhone-nal akkor nem kapcsolódik újra csak úgy hogy teljes új beállításként mintha előszőr csatlakoztatnáb?!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1186) zola96 válasza 206 cc (#1185) üzenetére


zola96
senior tag

Ez minden Huawei kiegészítőnél jelentkezik és nem bugg vagy nem tudom. Ha ennyire jelentkezik.. Ja és Androidos, Huawei-es telefonokkal is. Szépnek szép, de nekem a Watch dizájra jobban bejön, na meg kezelhetőségre is.

[ Szerkesztve ]

(#1187) 206 cc válasza zola96 (#1186) üzenetére


206 cc
senior tag

Nekem tetszett,de a watch formai világa is bejön. Nem volt még watch-om most érkezik majd az első....ezért is várok - olvasok teszteket. Jól jönne ha innen is érkezne pár tapasztalat az új modellekről!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1188) Ed Parker válasza 206 cc (#1187) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az Apple órája még mindig az egyik legjobb a piacon igaz a legdrágább is.
Ha az akksin túl tudsz lépni, hogy 2naponta minimum tölteni kell, akkor a legjobb választás, ha okosórát akarsz.
Ha sportórát, olvass vissza, egy-két hete elég jól kiveséztük a témát.
A watch is használható sportra, de vannak hiányosságai etéren.

(#1189) zola96 válasza 206 cc (#1187) üzenetére


zola96
senior tag

Én series 1-et vennék/veszek.

(#1190) 206 cc válasza Ed Parker (#1188) üzenetére


206 cc
senior tag

Kösz az infót....írtam,hogy sokat filóztam és próbálgattam is jó párat ,mert először sokalltam a watch árát. Bebizonyosodott számomra is hogy ha jót szeretnék nincs altarnatíva...egyértelműen a watch ami kell nekem. Munkámból adódóan lenne rá "szükseégem" .......hová fejlődik a világ?....30 évig nem hodrtam órát sem,most meg azt írom "szükségem" ! Szóval könnyebbé tenné az infók begyüjtését.
A többi csak plussz "fícsör" számomra....de jól jön..pl. Ezért is vártam ,hogy gps legyen benne és vízálló legyen teljesen. Nem gond a napi ,kétnapi töltés az 6s-t is automatikusan a töltőállványra teszem mikor hazaérek munkából....én ezzel teljesen együtt tudok élni. Kell az energia a munkához! :D

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1191) N.otorious válasza Ed Parker (#1188) üzenetére


N.otorious
senior tag

Azért az erős túlzás, hogy a legjobbak között van :) igazából ha iphonod van, ezzel jársz a legjobban

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1192) Imy


Imy
veterán

Én most össze vagyok zavarodva.

Akkor most az új a Series 1 és a Series 2. De akkor mi a neve a tavaly kiadott modellnek? :F

(#1193) 206 cc válasza N.otorious (#1191) üzenetére


206 cc
senior tag

Egy ios-es topikban mi másról èrdemes beszélni?!...csak az a legjobb ami működik a mi cuccainkal!

Miért mi a legjobb?...ez csak infóként érdekelne?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1194) N.otorious válasza 206 cc (#1193) üzenetére


N.otorious
senior tag

Nekem a moto 360 2nd a favorit, az legalább úgy néz ki mint egy óra :) akksi jól bírja, anyag használat mint egy fortis, szíj bármi mehet rá

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#1195) tl-x


tl-x
őstag

Én is sokaltam az árát ezert vettem egy Alcatel Watcht, ami szerintem jól néz ki karcálló az üvege és rozsdamentes acél ha jól tudom 35e pénzért. Müködtek is rajta az értesítések az iOS 10-ig, most kb arra jó hogy mutatja az időt és vezetés közben zenét váltok vele a telón. Amint összejön a pénz veszek egy series 1-et.

[ Szerkesztve ]

(#1196) zola96 válasza Imy (#1192) üzenetére


zola96
senior tag

Apple watch (sport) ennyi. Ami után nincs ott a Series az nem idei. Ennyi:D Apple se nevezte meg külön, szaksajtó (nem itthoni ma..) Series 0-nak becézi.

N.otorious: Valakinek kell hogy kerek legyen valakinek nem. Ez abszolút szubjektív csak emaitt leszrzni valamit szerintem teljesen felesleges. Nekem jobban tetszik a szögletes dizáj, mint a kerek... Izlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#1197) Süvi válasza Imy (#1192) üzenetére


Süvi
őstag

2015. április Apple Watch nem vízálló, nincs GPS
2016. szeptember Apple Watch Series 1 Feltúrbózott (gyorsabb proci) Apple Watch (2015), nem vízálló, nincs GPS
2016. szeptember Apple Watch Series 2 "Beépített GPS. 50 méterig vízálló. Új, villámgyors, kétmagos processzor. És a korábbinál kétszer nagyobb fényerejű kijelző."

(#1198) zola96 válasza Süvi (#1197) üzenetére


zola96
senior tag

A proci ugyanazt a teljesítményt hozza, kivéve a GPS modul hiányát az S1-nél. TEhát aki le tud mondani a gps trackingről szvsz feleslges

(#1199) Süvi válasza zola96 (#1198) üzenetére


Süvi
őstag

És aki le tud mondani a vízpumpáról :)

(#1200) Ed Parker válasza N.otorious (#1191) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nos mit kellett volna mondanom?
Nem fér be a legjobbak közé?
Melyek akkor a legjobbak, kíváncsivá tettél. :B

Lol most nézem, motorolaj? :DDD
Nincs is több kérdésem.
Legyetek boldogok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.