Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Ed Parker válasza nzolo76 (#1550) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Van, illetve volt.
Nem tudom hogy azóta felzárkózott és valójában jól mér az óra.
Mert ugye hardveresen ezek mind egyformán működnek, a szoftver amin finomítani kell.

(#1552) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Ti milyen és hány appot tartotok a Dockban?

(#1553) nzolo76 válasza buvartacsko (#1552) üzenetére


nzolo76
tag

Én gyakorlatilag egy appot sem tartok Dockban, igazából nem is tudom mit kellene, miért lenne jó nekem. Nem éreztem még hiányát eddig.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1554) defloektor88


defloektor88
csendes tag

Sziasztok!

Közel 2 hete nyúzok egy Series 2 sport-ot!

Aksi témához hozzászólva nálam egész napos értesítések e-mail,facebook,egyéb appok,hazafele pár perc beszélgetés a kocsiba, mindezt reggel 7-től délután 5-ig, plusz még kb. 2 órát otthon is rajtam van és az aksi így is átlagba 45-55% körül mozog.

edzeni még nem voltam benne,mert várok egy tokra és egy üvegfóliára.Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem,létezik olyan app amin belül az edzést hozzáadja a tevékenységhez?Kérdezem ezt azért mert az "egyéb" edzésforma ugye nem számít bele az achivmentekbe...

Kalória mennyiséget hol tudom állítani a napi cél eléréséhez,mert valószínű az elején kérte,de nem emlékszem rá sajnos?
Létezik külön pulzusmérő app amin esetleg lehet állítani folyamatos pulzusmonitorozást?
(csak érdekesség kép kérdezem)

[ Szerkesztve ]

(#1555) Imy válasza defloektor88 (#1554) üzenetére


Imy
veterán

Akkor két nap alatt 45-55%-ot merül? Azaz napi kb 20-25%-ot? :F

(#1556) tl-x


tl-x
őstag

Tegnap reggel 5:00-kor vettem le a töltőről. Szóval 12:00 óra alatt merült 35%-ot. Ma rosszabb mert 54%-on van az aksi. Series 1

[ Szerkesztve ]

(#1557) defloektor88 válasza Imy (#1555) üzenetére


defloektor88
csendes tag

Sajnos nem,bár nem bánnám :)

(#1558) hitman77 válasza tl-x (#1556) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem egy hetes Series 1, 7:00 - 23:00 azaz 16 óra készenlét és ezen belül olyan 3 óra használattal estére 12%-on van az akksi. Nagyjából hozza a hivatalos adatot. Mondjuk észre sem veszem, hogy ennyit használom, de az igaz, hogy nagyon szeretem. :) komplikációkat (elég fura kifejezés erre) honnan lehet letölteni? Ez egyébként pontosan mi?

(#1559) boost válasza hitman77 (#1558) üzenetére


boost
addikt

Amit az óra számlapjára tudsz beállítani kis ikonok. Az az alkalmazásokkal eggyütt jönnek. Pl Az Outlook app komplikációja mutatja a számlapon az olvasatlan levelek számát, stb. Vagy a fitness app mutatja a köröket.

(#1560) hitman77 válasza boost (#1559) üzenetére


hitman77
senior tag

Értem, köszönöm.

(#1561) Ed Parker válasza buvartacsko (#1552) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

8db
Beállítások
Üzenetek
Lejátszás alatt
Tevékenység
Naptár
Térképek
Edzés
Ébresztések
Kb ezek, ami kell.

(#1562) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok! Használ valaki a watch-hoz tartó-töltő állványt?...[ilyesmire gondolok]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1563) tl-x


tl-x
őstag

Biztos csak nekem jutott igy par nap utan eszembe de azért leírom. Este feltöltöttem levettem töltőről reggelre 20%-ot csökkent az aksi szóval gyors töltés megint. Tegnap este viszont töltés utan repülőgép üzemmódba tettem 99%-on van 10 óra készenlét utan.

(#1564) nzolo76


nzolo76
tag

Most néztem én is egy akkuidőt. A watch 54%-on áll egy nap után.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1565) Ed Parker válasza nzolo76 (#1564) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az normális

(#1566) buvartacsko válasza tl-x (#1563) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez nekem is megvolt es szerintem nem nornalis, ilyenkor miért merül 20at? Remelem javítanak valamit ezen. :/

(#1567) tl-x válasza buvartacsko (#1566) üzenetére


tl-x
őstag

Gondolom a telón keresztül ilyenkor frissít a háttérben.

(#1568) tl-x


tl-x
őstag

Folyamatos pulzusmérést hol lehet kikapcsolni? Szerintem ez is merítheti.

(#1569) Imy válasza tl-x (#1568) üzenetére


Imy
veterán

Nekem itt azt írták, hogy nem. :(

(#1570) tl-x válasza Imy (#1569) üzenetére


tl-x
őstag

Mindjárt kipróbálom ezeket.

[link]

Lehet nem jót kapcsoltam ki,én az Watch app\Edzés menüpont alatt találtam egy energiatakarékos módot.

[ Szerkesztve ]

(#1571) Rage47 válasza tl-x (#1570) üzenetére


Rage47
veterán

Már itt tartunk? :( Ez tántorít el a Watch vásárlástól. Még erre is figyelni, hogy ez az órám kibírja a nap végét. LOL

(#1572) tl-x válasza Rage47 (#1571) üzenetére


tl-x
őstag

Kibírja a napot, csak lehet trükközni hogy nap végén több maradjon benne,

(#1573) Ed Parker válasza Rage47 (#1571) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kibírja bőven, felesleges aggódni.

Tlx: de minek ha úgyis a töltőre rakod?

[ Szerkesztve ]

(#1574) tl-x válasza Ed Parker (#1573) üzenetére


tl-x
őstag

Fölöslegesnek érzem hogy 5 percenként mér. Bár nem rossz dolog. Ha esetleg későn érek haza akkor ezzel kicsit lehet trükközni. Valószínű nem fogom kikapcsolni csak ha vészesen alacsony a töltöttség.Sportolásnál külön jó is ha megy.

(#1575) Imy válasza tl-x (#1570) üzenetére


Imy
veterán

:)
- én már kivettem a csukló mozdulatos feléledést, csak koppintással megy, illetve csak a FB értesítés ami megy, meg az alapok
- most én is visszavettem a fényerőt, majd meglátom mennyire olvasható, igaz FULL-on volt. :)

(#1576) Imy válasza Rage47 (#1571) üzenetére


Imy
veterán

1 napot kibír. :) Én most azon vagyok, hogy 2-t menjen el. :D

(#1577) Ed Parker válasza tl-x (#1574) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Túlaggódod, vagy nagyok az elvárások.
El kell fogadni hogy ebben egy lófing akksi van, ami ennyit tud.
Nézz meg egy ifixit videót, ahogy szétbontják.

(#1578) Imy válasza Ed Parker (#1577) üzenetére


Imy
veterán

És egy MiBand 2-ben mennyi van? És az elmlegy 3 hetet lazán....

(#1579) blokad válasza Imy (#1578) üzenetére


blokad
senior tag

Ne hasonlítsunk almát körtével... :)

(#1580) tl-x válasza Ed Parker (#1577) üzenetére


tl-x
őstag

Még új és még szokom, tesztelgetem, imádom. De lehet kevesebb kávét kell innom vagy remélem rosszul mért. :)

Ma megyek az Infernót megnézni arra muszáj lesz a Mickey számlapot beállítani :))

[ Szerkesztve ]

(#1581) Imy válasza blokad (#1579) üzenetére


Imy
veterán

Igaz, de akkor is....

Most tegnap este 9-kor vettem le töltőről, reggel 6-ig repülő üzemmódban volt, és most 71%-os az akksi. (használat 1:20, Készenlét 20:02)

(#1582) Ed Parker válasza Imy (#1578) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Gondolom csak azért tetted fel ezt a kérdést mert vicces srác vagy és nem gondoltad komolyan hogy a két eszközt egy lapon is lehetne említeni?
Egy olyan kijelzőhöz nyilván nem kell annyi energia, eleve csak a méret és egy hurka monochrom ami simán elmegy 3 hetet.
Komolyan mint amikor feltennéd azt, dog miért zabál 3kg tápot naponta amivel egy csivava elvan 1 hónapig :K

(#1583) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ez a timelapses tájkép óra számlap nagyon menő! Jól néz ki nagyon.

Üdv: Csabee.

(#1584) nzolo76 válasza Rage47 (#1571) üzenetére


nzolo76
tag

Nem kell itt semmire figyelni, csak használni kell és kész. Én ma futottam is vele kb 45 percet, folyamatos pulzusmérés, gps. Szóval vígan két nap, azaz másfél (1 nap 12 óra) és még biztos kibirná reggelig, ha ebben aludnék, mert most vagyok 23%-nál. Én ma este töltőre teszem, aztán holnap reggeltől vígan használom hétfő estig. Ez szerintem nagyon király egy okosórától, ami ennyi mindent tud.

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#1585) Imy


Imy
veterán

Valami védelmet használtok a kijelzőre?
Ez barátságosnak tűnik, de nem találok sehol sem, csak amazonon..
A temperde glassal meg az a gond, hogy csúnya, s nem védi az egész kijelzőt.

(#1586) buvartacsko válasza Imy (#1585) üzenetére


buvartacsko
addikt

"Remove battery"

En mondjuk itt léptem ki. :)

(#1587) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Olvasgattam és minőségibb de olcsó szíjakból a "Hoco"-t említík a külföldi fórumokon. Van tapasztalata itt valakinek ezzel a márkával? Elég sok kiegészítőt árulnak pl.GB-n!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1588) Imy válasza 206 cc (#1587) üzenetére


Imy
veterán

Én E-bayről és aliról is rendeltem szíjat kb egy hete. Ha megjönnek beszámolok róluk.

(#1589) 206 cc válasza Imy (#1588) üzenetére


206 cc
senior tag

Én is rendeltem Aliról,de nem igazán vagyok elegedett a minőséggel...tudom-tudom olcsó is volt,8-10.-dodó csupán így most ugaranék egy szintet kb.20-30 környékére...pl.ilyesmire gondolnék

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1590) Imy válasza 206 cc (#1589) üzenetére


Imy
veterán

Ez a stípus engem is érdekel, jól néz ki, de nincs olcsóbban..?

Illetve az e-bayes, alis szíjak milyenek?

(#1591) 206 cc válasza Imy (#1590) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Vettem egy ilyet ezt nem ajánlom ...igaz csak az eredetivel tudtam összehasonlítani,de ahhoz képest gyenge.Aztán rendeltem ezekből is ...ez tűrhető a gyári szíjam ilyen ,ugye feketében azzal hasonlítottam.
Rendeltem még ezekből is egy érkezett eddig a lake blue ....hát a színe nem jött be az anyag jó ,tűrhető! Most inkább fémet akarok,de már a jobb minőségből. Sajna ezek a tizen pár dollárosok elég gyengécskèk a gyáriak mellett. Tény hogy nem 40 ezer az ár de annyit nem is tudok adni egy szíjért ezért próbálok valami arany közép utat találni...meg 6-8-10 ezer mèg bele is fér!
Egy pár modell...ez is jónak tűnik vagy ez esetleg...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1592) 206 cc


206 cc
senior tag

Bocs a dupláèrt kifutottam az időből!...szóval a fém szíjakból is van olcsóbb amiket ugye linkeltem,de már ezekben nem annyira bízom...a Hoco a képeken -amiket a felhasználók mutatnak- jobban fest!!
Pl [ez a szíj a Hoco]-tól elég jónak tűnik és közel sem 50k!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1593) buvartacsko


buvartacsko
addikt

egyébként valaki vizeskedett már a series 1-el?

(#1594) Ed Parker válasza buvartacsko (#1593) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Èn csak a Classic-kal úsztam rendszeresen. :D

(#1595) Csabee. válasza Ed Parker (#1594) üzenetére


Csabee.
nagyúr

És nincsen vele probléma?

Üdv: Csabee.

(#1596) Imy válasza Ed Parker (#1594) üzenetére


Imy
veterán

Classic mit takar, a tavalyi kiadású?(S0) Mert én nem mertem bevinni, mert hivatalosan nem csak cseppálló?

(#1597) zola96 válasza Imy (#1596) üzenetére


zola96
senior tag

S0 van neki. Classic= alumínium tokos, tehát nem a sport.

(#1598) tl-x válasza zola96 (#1597) üzenetére


tl-x
őstag

Az nem rozsdamentes acél ami nem sport?

(#1599) buvartacsko válasza zola96 (#1597) üzenetére


buvartacsko
addikt

???

a classic max az s0 jelölése. :)

az aluminium tokos pedig pont hogy sport.

(#1600) zola96 válasza buvartacsko (#1599) üzenetére


zola96
senior tag

Bocs elírtam. Reggel val. Tehát acél tokos..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.