Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) buvartacsko válasza Imy (#1750) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez hogyan kapcsolódik ide?

(#1752) Rage47 válasza buvartacsko (#1751) üzenetére


Rage47
veterán

Azt hittem, rossz topik. :D

Kimentem ma délelőtt futni. Ilyen sem volt még ősszel. Motiválnak a körök :D

(#1753) bLaCkDoGoNe válasza blokad (#1749) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is belefutottam már korábban, hogy az OS X által készített transzparens PNG-ket a RIOS rosszul kezelte, azóta lehetőség szerint kerülöm őket. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1754) tl-x válasza Rage47 (#1752) üzenetére


tl-x
őstag

Én meg kevesebb kávét iszom mióta megvan. Magas volt a pulzusom.

(#1755) Ed Parker válasza tl-x (#1754) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az nem a kávétól magas hanem a szar konditól :D
A kávé a vérnyomást emeli,a két dolog nagyon nem ugyanaz :N

[ Szerkesztve ]

(#1756) buvartacsko válasza Ed Parker (#1755) üzenetére


buvartacsko
addikt

én mondjuk nem kondizok, nem kvzok és nem cigizek, mégis elég alacsony. (szerintem) :D lehet csak túl nyugodt vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1757) tl-x válasza Ed Parker (#1755) üzenetére


tl-x
őstag


A kondim jó. Ittam is egy kávét a jó hírre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1758) blokad válasza bLaCkDoGoNe (#1753) üzenetére


blokad
senior tag

Pedig az osx nagyon szep vetett arnyekot tud tenni a kepre :)

(#1759) Ed Parker válasza buvartacsko (#1756) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azért én erre nem annyira adnék.
Nekem is mért a waccs olyan hihetetlen értékeket, hogy ennyi nem lehet :N
A legjobb formámban volt 48 a nyugalmi pulzusom, 10évvel fiatalabb voltam és azon a nyáron futottam 1500km-t. :D

Mérd meg simán hogy rákattintasz a pulzus ikonra, ott mennyit mutat?
Ha ugyanígy 48-at nulla edzéssel akkor ufó vagy :R

Tl-x: az valóban egy jó kondi :)

[ Szerkesztve ]

(#1760) buvartacsko válasza Ed Parker (#1759) üzenetére


buvartacsko
addikt

nyilván a 48 a legalacsonyabb érték volt, és ott baromi nyugodt voltam. :) de ha simán rámérek elég gyakran van 50-60 között. az elmúlt 3 hétben 2 orvosi műszerrel is megmérték a pulzusom, 1-2 érték eltérés volt a watchoz képest mindkettő esetben.

btw, 27 éves vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1761) Ed Parker válasza buvartacsko (#1760) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lol, azért a test nem egészen így működik :D
A nyugalom egy plusz dolog, de az edzettség meg egy másik.
Ha minden jó az 55-60 egy normál érték ha nem vagy túlsúlyos, és rendszeresen mozogsz.
De a 48 azért extrém ha nem csinálsz semmit, a kor itt lényegtelen.
Vannak fiatalok is szar kondival és vannak 60+os arcok is ironman versenyeken:)

(#1762) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Konditerembe milyen programot szoktatok elindítani?

Üdv: Csabee.

(#1763) tl-x


tl-x
őstag

Na most írta ki az óra, hogy töltsem fel 10%-on van 4 óra 22 perc használat és 1 nap 17 óra készenlét után. :C

(#1764) gomez55


gomez55
tag

Nalam is sokat dobott az 3.1 az akksi idon.
Most jarok 1nap 8ora keszenletnel es 2ora 12perc hasznalatnal es az akkumlator 68%-on van.
Ejszakara az ora repulogep modban volt.

(#1765) tl-x válasza gomez55 (#1764) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem nem volt repülőben este se.

(#1766) buvartacsko


buvartacsko
addikt

kezd eldurvulni az aksi helyzet: 4 óra készenlét, 50 perc használat: 100%. :C

most kezdek elégedett lenni a 2 hete vásárolt watchommal.

[ Szerkesztve ]

(#1767) Ed Parker válasza buvartacsko (#1766) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egy hét múlva már termeli majd az áramot vissza a hálózatba ;]

(#1768) ittakary válasza buvartacsko (#1766) üzenetére


ittakary
nagyúr

azt a 100%-ot elírtad...

amúgy ma nekem is fain nagyon:
2,5 óra használat
12 óra készenlét
és még 65% akksi

(#1769) Csabee. válasza Ed Parker (#1767) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ahhoz egyéni vállalkozás kellene :D és meg is érné

Üdv: Csabee.

(#1770) buvartacsko válasza ittakary (#1768) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem. Nem írtam el. Ennyi volt.

Most éppen ennyi.

(#1771) ittakary válasza buvartacsko (#1770) üzenetére


ittakary
nagyúr

generáció?

(#1772) bLaCkDoGoNe válasza ittakary (#1771) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

[link] :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1773) buvartacsko válasza ittakary (#1771) üzenetére


buvartacsko
addikt

S1.

(#1774) eje


eje
csendes tag

Sziasztok! Új watch tulajdonos vagyok és lenne egy kérdésem, mert nem bírom megoldani... A rezgő jelzés be van kapcsolva, de semmiféle értesítéskor nem érzem a vibrálást, csak amikor beállítom az erősségét, akkor vibrál (tehát működik)... tudnátok segíteni mi lehet a baj? Ki be kapcsoltam a jelzést a telón és az órán is, újra regisztráltam az órát a telón, ki be kapcsoltam az eszközt, de nem működik... Miki egér se beszélt, 1 órát szenvedtem vele, aztán egyszer csak minden jelzés nélkül megszólalt.. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1775) m@xsys


m@xsys
senior tag

Hoco Milanoi fekete szijrol kinek mi a tapasztalata? Videokrol nezve eleg jo. Aliexpressrol rendelt milyen minosegu? Milyen tartot erdemes rendelni. Valaki lenne olyan kedves es leirna. Koszi

[ Szerkesztve ]

(#1776) zola96 válasza m@xsys (#1775) üzenetére


zola96
senior tag

barántőmnek van rozsaszin. tök korrekt. nem kopik nem csuszik. normális minőségű. inkább az allis mint az 50ezres.:D

(#1777) GALARDO


GALARDO
addikt

Kedden frissítettem, most 47%. Így már azért jobb, hogy csak hétvégén kell tölteni.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1778) ittakary


ittakary
nagyúr

5 óra használat
1 nap 12 óra készenlét
5% akksi

ez lett a vége (1. generáció - Series 0)

(#1779) 206 cc válasza m@xsys (#1775) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Nekem van pár Hoco szíjak és azt kell mondjam tökéletesen bevàlt mind! A bőr a fém vagy a nylon is ugyan olyan jó mintha gyári lenne! Tény hogy gyáriból csak a szőtt nylon illetve egy szilikon van! Fémet megnéztem kézben fogtam ..... biztosan hibátlan de nekem nincs rá 177.000.-Ft!!!!! A bőr gyárit nem támogattam még illetve Milánó -t is csak pillanatokra néztem meg közelről, de a Hoco Milánó nagyon bevált nálam! Igaz még nincs egy hónap sem a szíjakban szóval kell még idő ha hibákat keresnék! Viszont pl. 8-10 dodós fémet nem ajánlok!!!
Tartóból szerintem a Ugreen-t rendelem én mert úgy látom benne van a MFI watch töltőfej is!!!és csak 60.-USD!!! Ennyi nálunk majdnem csak a kábel és a tartó is szép szvsz!!!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1780) Imy válasza GALARDO (#1777) üzenetére


Imy
veterán

Mi? Egy hetet elmegy? :F :F

(#1781) GALARDO válasza Imy (#1780) üzenetére


GALARDO
addikt

Yap. De én úgy használom, hogy alvásnál kikapcsolom. Ha pedig meló van, vagy edzésen vagyok, akkor a telón kikapcsolom a bt-t, és nem kapcsolódik a telefonhoz. Szerintem ilyen használat melett simán elvárható az egy hetes üzemidő.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1782) m@xsys válasza 206 cc (#1779) üzenetére


m@xsys
senior tag

Koszonom. A Milanoi szij 89$ vagy 24ezer. Szerintem ez lesz a kivallasztott. Az iStyleba a srac azt mondta, h o nem lat kulonbseget a gyari kozott. Az eredetit viszont en nem lattam. De annyit ugysem adnek erte.
Szerinrem a szijat megveszem mostanaban. Az orat S1 meg decemberbe. Aztan meglatjuk, h megbaratkozunk 🙄

(#1783) bLaCkDoGoNe válasza GALARDO (#1781) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Edzés közben használod az órán az edzés módot?
Mert akkor elég nehéz elhinnem, hogy egy hétig elmegy.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1784) GALARDO válasza bLaCkDoGoNe (#1783) üzenetére


GALARDO
addikt

Félreértetted, edzés közben leveszem, mivel olyan sportot űzök, ahol tilos bármit is viselni. Így van ez a munkahelyen is.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1785) Ed Parker válasza GALARDO (#1784) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Csak nem karatézol? :)

(#1786) GALARDO válasza Ed Parker (#1785) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem, box. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1787) Ed Parker válasza GALARDO (#1786) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Gondoltam hogy valami küzdősport :D

(#1788) bLaCkDoGoNe válasza GALARDO (#1784) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Így már világos :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1789) Rage47


Rage47
veterán

Nike szíjat nem lehet venni külön? :O

(#1790) atirag


atirag
őstag

Nem tudom jó helyen teszem e fel a kérdésem. A páromnak tervezek egy apple watch-ot. Mennyire van értelme a series 2-öt venni az 1 helyett? Mivel tudd többet? Futáshoz használnáleginkább.

(#1791) Imy válasza atirag (#1790) üzenetére


Imy
veterán

1 helyett, ami most jelent meg? Vagy az S0-ra érted?

(#1792) atirag válasza Imy (#1791) üzenetére


atirag
őstag

Hmm hát két verzió van ugye a watch-ból. Az első széri és most a második. Csak nem tudom mennyi különbség van a kettő között amiért érdemes kifizetni a drágább változatot.

(#1793) Bib válasza atirag (#1792) üzenetére


Bib
őstag

Van a első watch s0 amit még kapni,abból lett a series 1 gyorsabb procival, ill. van a series2 amely kicsit jobb akksi,fényesebb kijelző, vízálló,beépített GPS.Tehát most 3 verzió van.

[ Szerkesztve ]

(#1794) Imy válasza atirag (#1792) üzenetére


Imy
veterán

NEM.
A 2015-ösnek nem volt típus jelölése, és most jött ki a Series 1 és a Series 2.
[link]

(#1795) atirag


atirag
őstag

Igen. Igazából mostanában nézegetem csak őket. De a lényeg igazábó inkább az volna,hogy van e értelme a 3. verziónak az 2vel szemben ami ugy a procin kívűl teljesen ugyan az mint az első. Csak a második vízálló és gps-es. De ezen kívűl van értelme? Például ha futáskor is használja akkor van érdemleges funkciója az elsőknek?

(#1796) Bib válasza atirag (#1795) üzenetére


Bib
őstag

Hát ennyi. Ezt döntsd el ,kell e jobb kijelző ,gps,vagy vízállóság. :)
Elég bonyi. Ha nem akar telót vinni futáshoz ,de kell gps akkor s2.

(#1797) Ed Parker válasza atirag (#1795) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha fontos a megtett távolság mérése akkor az újat, ha elég a saccolt is, akkor a régi is megteszi.
Más különbség nincs, a többi humbug.

(#1798) Rage47 válasza Ed Parker (#1797) üzenetére


Rage47
veterán

+1
a különbségen inkább vegyél plusz szijat :p

[ Szerkesztve ]

(#1799) atirag


atirag
őstag

A Telefon mindig nála van. Az is mutatja a megtett távolságot.
Mert ha ennyi akkor nem biztos,hogy megéri a nagy különbség. Főleg mert annyival olcsóbban vannak más okosórák,de ugya azok nem működnek az iphone-nal. Már ha jól tudom.

(#1800) Ed Parker válasza atirag (#1799) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én egy éve használom az enyémet és semmi okom rá, hogy újra cseréljek.
Még az Apple kereskedő Handrás, aki igazán fan és megteheti, sem vesz újat,mert felesleges.
Nagyjából semmi újat nem ad a GPS-en kívül.
Másrészt ugye ezek a régi órák már "elavultak" így legalább olcsóbban megveheted, ha nem fázol a használt szép állapotutól, én azt vennék, azon nyersz a legtöbbet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.