Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) ittakary válasza m@xsys (#1847) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem nem érdemes pöcsölni vele 10k miatt

ha itthon veszed hivatalos helyen (pl most pénteken a 13% Media Markt akcióban ez 20ezer forint kedvezmény!) akkor akár 130ezerért a tied lehet a 42mm-es

Bónusz: így 1 év helyett 2 év garit kapsz rá (+1 év szavatosság)

Link: REDFRIDAY.HU

[ Szerkesztve ]

(#1852) Imy válasza ittakary (#1851) üzenetére


Imy
veterán

iStyle-ban olcsóbban vannak, pl az S0 nem 135e hanem 96e.

(#1853) Bib válasza ittakary (#1851) üzenetére


Bib
őstag

Csak nem nagyon lehet kapni S1 S2 -t ott

(#1854) Imy


Imy
veterán

Rendeltem egy ilyen szilikon szíjat e-bayről. Teljesen jó. kb 2-3mm-al szűkebb mint a gyári, illetve a lyukak is kicsit közelebb vannak. Hogy szűkebb, így nekem kényelmesebb, illetve a lyukak közelsége miatt jobban állítható.Anyaga is elég jó, annyi, hogy vonzza a szöszt, de majd pár nap alatt kiderül. Egyenlőre kényelmesebb, mint a gyári. Ennyi pénzért ajándék a gyári drága szíj után. :)

(#1855) majestic válasza ittakary (#1851) üzenetére


majestic
őstag

De Series 2 nincs is a kínálatukban...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1856) majestic


majestic
őstag

Amúgy ha nem edzesz, akkor is méri folyamatosan a pulzust?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1857) ittakary válasza majestic (#1856) üzenetére


ittakary
nagyúr

*edzel

(#1858) jozsi252 válasza Bib (#1836) üzenetére


jozsi252
veterán

Én is most tervezek venni, "Apple Watch Series 2 - 42 mm-es, Asztroszürke alumíniumtok fekete sportszíjjal" de hát kb. lehetetlen kapni, sőt nem csak kb. hanem valójában lehetetlennek tűnik. Az mind szép és jó hogy iStyle-ba (is) azok élveznek elsőbbséget akik kifizették, de bakker 2-3-4 hétig benne áll ilyen módon a pénzem, nekem nem bejövős.
Jó lenne már elérni azt a szintet hogy bemegyek és megveszem, de sajnos ez is az egyik legkeresettebb verzió, így hiány van belőle. Persze arany meg rozéarany tokos van, de hát az meg..

Amúgy szerintem ez is ugyanúgy be van csomagolva fóliába. Szóval ha a doboz nincs körbefóliázva akkor aggódhatsz.
Arra én is nagyon kíváncsi lennék hogy a visszavitt példányokat milyen módon adják el újra..

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1859) majestic válasza jozsi252 (#1858) üzenetére


majestic
őstag

Lehet, hogy tudok szerezni a hétvégéig. Ha akarod, akkor ad meg priviben a számodat felhívlak. 150.000 az ára, bontatlan dobozban...

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1860) jozsi252 válasza majestic (#1859) üzenetére


jozsi252
veterán

Az az igazság hogy azért akarnám iStyle-ba, mert akkor vennék rá egy 12k-s "Baleset- és rablásvédelem" opciós biztosítást is.

iPhone 13 Pro Max

(#1861) zola96 válasza jozsi252 (#1858) üzenetére


zola96
senior tag

Szerintem arany tok barna szíjjal elveri a feketét.. Nézz róla videót. Nekem tuti az lenne.

(#1862) majestic válasza jozsi252 (#1860) üzenetére


majestic
őstag

Csakhogy nincs és egy darabig nem is lesz náluk. Most hívtam az illetőt, aki igérte és nem veszi fel a telefont... Vagy azért mert ép kintvanmkülföldön, vagy nem ér rá, így fogalmam sincs, hogy hoz-e órát :(

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#1863) m@xsys válasza Bib (#1853) üzenetére


m@xsys
senior tag

S1 most is van az iStyleba keszlet. Vagy te melyiket keresed. En a biztositasokkal hadilabon allok, minden biztosito csak addig biztosit amig megeri nekik. Astra az ASZF-be leirt feheren fekete dologra nem fizetett. Lakasbiztositas volt A termekbiztositas is erdekes konstrukcio.

(#1864) CharlieDrop válasza zola96 (#1861) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Melyik barna szíjjal?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1865) bbmt válasza CharlieDrop (#1864) üzenetére


bbmt
senior tag

Szerintem a a kakaóra gondolt.

A kanál a gyengék villája

(#1866) CharlieDrop válasza bbmt (#1865) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Gyárira?

Csak mert a kék műanyag sport mellé kellene vmi más :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1867) zola96 válasza CharlieDrop (#1866) üzenetére


zola96
senior tag

igen, kakaóra gondoltam. jövőhéten meg is rendelem kivéve ha tallow valakit aki Amerikában jár..:D

(#1868) CharlieDrop válasza zola96 (#1867) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem rossz, én vmi bőrszíjat vennék :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1869) zola96 válasza CharlieDrop (#1868) üzenetére


zola96
senior tag

ebay-alli határ a csillagos ég.

[ Szerkesztve ]

(#1870) CharlieDrop válasza zola96 (#1869) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, de azokról honnan tudom milyen minőségűek?

De köszi, keresgélek

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1871) zola96 válasza CharlieDrop (#1870) üzenetére


zola96
senior tag

Hát mert a 15ezresről honnan tudod? Van egy pozitiv benyomásod az ára miatt, aztán kitudja.. :D Nyilván érdemes videókat nézni legalábbis én azt szoktam hogy milyen. Bár megfogni akkor sem fogod tudni. De legalább láthatod "élőben" , meg yt videók alatt odarakják a linket hogy honnan rendelte.

(#1872) jozsi252 válasza zola96 (#1861) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem mondom hogy nem szép, de a sötétebb színű tok jobban bejön. :B

(#1862) majestic

Nem sürgős nekem annyira, de jó lenne azért még idén megkapni. Remélem nov végefele kapnak az APR-ek.

iPhone 13 Pro Max

(#1873) Buffa válasza CharlieDrop (#1868) üzenetére


Buffa
csendes tag

Én simán az órásnál vettem bőrszíjat, (Hirsch Terra) ott megtudod nézni, fogdosni.

(#1874) atees


atees
őstag

Ebayes alis szíjak arukhoz képest elég jó,

Ez 6$ volt

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1875) CharlieDrop válasza atees (#1874) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Akkor körülnézek, mikor mondtam a páromnak, hogy 20-tól felfelé vannak szíjak nem volt boldog :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1876) atees válasza CharlieDrop (#1875) üzenetére


atees
őstag

Legdragabb 8ezer volt egy fém szíj!
Gumiszíj, ennyiért best buy párat már rendeltem, hajszállal gyengébb minőség mint a gyári!

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1877) CharlieDrop válasza atees (#1876) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi, bőr a cél ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1878) Ed Parker válasza atees (#1874) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Minden fillért megért😂

(#1879) Bib válasza m@xsys (#1863) üzenetére


Bib
őstag

Én a mediamarktba értettem hogy nincs s1 és s2. Istyle-ba tudom hogy van s1,mert ma megjött :)
Kapacitásra 5,7 Gb-ot ír az rendben van, vagy 8Gb-ot kellene látnia?

(#1880) b.daniel


b.daniel
senior tag

Egyébkent aki s2-t szeretne és minél hamarabb (mint én 😀) annak javaslom én is a nike storet. Express szállitással is olcsóbb mint itthon bárhol és 3 nap alapp megjön.

(#1881) ittakary válasza Bib (#1879) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem nem mondok újat neked azzal, hogy egy 16GBos telefonon sem 16GB szabad helyet fogsz látni

(#1882) Imy válasza atees (#1874) üzenetére


Imy
veterán

Én ugyanilyet 4.5$-ért vettem, nekem tegnap jött meg. Fel is tettem, és jobban tetszik, mint a sport gumis szíjak.

Esetleg valami utángyárott ilyen szíjat lehet venni? Még kipróbálnám azt is. szőtt műanyag szíj

(#1883) bLaCkDoGoNe válasza Bib (#1879) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez komoly kérdés egy számítástechnikai fórumon? :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1884) Bib válasza ittakary (#1881) üzenetére


Bib
őstag

Kapacitás 5.7 Gb, elérhető 5.1Gb egész pontosan.

(#1885) Bib válasza bLaCkDoGoNe (#1883) üzenetére


Bib
őstag

Csak társalgunk itt a számítástechnikai fórumon szerintem. Mondjuk arra gondoltam ,hogy a kapacitás és elérhető tárhely talán más fogalmak, vagy esetleg más is írja hogy neki is annyi mint nekem.

(#1886) 206 cc válasza Imy (#1882) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Szerintem nagyon jó minőségűek ezek a szíjjak!pl.[itt....]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1887) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Remelem jo helyre irok :)

Tegnap vettem egy Watch2-t, de sehol se talalom a WhatsApp alkalmazast. Letezik, hogy nincsen ra ilyen app? :U

A játék az nem játék!

(#1888) Ed Parker válasza Jim-X (#1887) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Létezik, illletve nincs nativan.
Telefonról gyorsabb:

(#1889) Jim-X válasza Ed Parker (#1888) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszi. Kozben rajottem, hogy ha az ertesites be van kapcsolva, akkor megjelenik a Watch-on a WhatsApp uzenet es valszolni is tudok ra. Csak maga az app nincsen ahogy irtad is... :R

A játék az nem játék!

(#1890) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Sziasztok!

Végre ma megjött az Apple Watch Nike+ órám, Black/Volt színben. Már most imádom, pedig még csak pár órája nyomkodom. A frissítés (3.1) már fent van és eddig minden rendben működik.
Imádom, hogy feloldja a macem, ha eléülök :DDD

Tuti lesz majd pár kérdésem felétek; most még karácsonyikisgyerek effektus van :DD

Semmit sem írok alá!

(#1891) m@xsys válasza bmwk1200s (#1890) üzenetére


m@xsys
senior tag

Szia, Hasznald egeszseggel es a tapasztalataidat nyugodtam megoszthatod majd.
En nekem a mikulas, az angyal es a kozelgo nevnapom hozza, de mar a HOCO milanoi szij beszerezve 👍Eldontottem. Nekem boven eleg lesz a Series 1. a 6S Plus-al.
Ime egy kep a szijrol:

[ Szerkesztve ]

(#1892) jozsi252


jozsi252
veterán

Hát mivel úgy néz ki nem tudok Watch-hoz jutni ezért megrendeltem iStyle-tól a 42mm-es asztroszürke alut, fekete sport szíjjal. Hát kíváncsi vagyok rá hány hét lesz amíg megérkezik. :K

iPhone 13 Pro Max

(#1893) bmwk1200s válasza m@xsys (#1891) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Köszönöm szépen! :B

:Y
Ez gyönyörű!

Jól látom, hogy ez fém?

Arra már az iphone fórumon megkaptam a választ, hogy ne zavarj módban is jöjjön értesítés, ha egy kedvenc kontakt küldött szöveges üzenetet... de meg lehet oldani, hogy az értesítés az apple watchra is megjöjjön?

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#1894) Bib válasza jozsi252 (#1892) üzenetére


Bib
őstag

3-4 hétre tippelek. Én azon gondolkoztam, hogy teló nélkül még kutyát sem sétáltatok ezért nem hiányzik a gps.Amúgy biztos jobban merülne tőle.Akksi bő 2 nap 3.1-el egész nap nyomkodva. A kijelző fényerő az s1-nek is rendben van. A vízállóság hiányos ,de tényleg valaki ajánlotta hogy az árkülönbségből kijön egy + gyári szíj. Ezzel a műanyag szőtt szíjjal imádom.

(#1895) jozsi252 válasza Bib (#1894) üzenetére


jozsi252
veterán

Én úgy vagyok vele ha veszek akkor már új szériát mindenképpen. GPS futásnál jól jön mondjuk. Van hogy telót nem viszem magammal hogy ne zötykölődjön velem együtt.

Remélem jelent valamit de Apple Store-ba 3-4 hétről, 2-3 hétre csökkent a várakozási idő.

iPhone 13 Pro Max

(#1896) buvartacsko válasza jozsi252 (#1895) üzenetére


buvartacsko
addikt

én meg úgy voltam vele, hogy nem várok még fél évet mire tudok venni egy watchot, így is új genre vártam... 1 hónapja vettem lassan, akkor már 2 hete kapható volt elvileg, csak mégse. kíváncsi lennék így mennyi pénzt buktak el, mert sztem nem csak én voltam vele úgy, hogy inkább az s1-et választottam így.

(#1897) b.daniel válasza buvartacsko (#1896) üzenetére


b.daniel
senior tag

Továbbra is azt gondolom,hogy s2-t most csak Nike storeból érdemes venni. Én pénteken rendeltem kedden megjött és még olcsóbb is volt 5rzerrel.
Szíjat meg majd veszek másikat rá 😀 Ez is nagyon szép csak túl sportos😎

(#1898) bmwk1200s válasza jozsi252 (#1895) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nem tudom mennyire játszik nálad, de az osztrák McShark APR-ben van készleten s2-es. Én tegnap vettem át az órámat és úgy láttam, hogy szépen érkezett szállítmány. Egy emailt vagy telefont megér szerintem.

Semmit sem írok alá!

(#1899) m@xsys válasza bmwk1200s (#1893) üzenetére


m@xsys
senior tag

Igen fem. Nagyon tetszik. Amikor megjelent a watch, mar akkor tudtam, hogy ha veszek, akkor ilyen szijat is veszek hozza. HOCO, nem eredeti Apple, de nagyon minosegi, ha az is eredeti. ☺️
A tartot [link]meg varom kinabol. Ugy gondolom 3800.- meger ha megjon.

[ Szerkesztve ]

(#1900) buvartacsko válasza m@xsys (#1899) üzenetére


buvartacsko
addikt

kár hogy ezzel bukod a nightstand funkciót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.