Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) CharlieDrop válasza buci30 (#750) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ebben egyetértek :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#752) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

szerencsétlen virágboltosok idén csődbe mennek :P

/s

(#753) CharlieDrop válasza wjbhbdux (#752) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jah, jót röhögtem rajta.

Amúgy lenne egy láma kérdésem:
A Watch csengő és figyelmeztető hangjait lehet valahol állítani?
Google-t feltúrtam mind olyan menüpontokat írnak amik nincsenek nálam, vagy a telefonos Watch appban sincs...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#754) buci30 válasza CharlieDrop (#753) üzenetére


buci30
addikt

Szerintem nem!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#755) pergabb


pergabb
senior tag

Vettem végül.. :)

Viszont kapásból 3 kérdés. Mivel első napnál tartok, így nem tudom az akku ugyan úgy beáll mint a telefonnál? Egyelőre iszonyat gyorsan fogynak a százalékok pedig nem nyomogatom. Elég megnézni az időt és hopp, mi lett 20 perc alatt 5%-al... de mondom nem tudom, lehet ez is beáll, ezért is kérdezem.

Aztán a pulzus mérés, néztem iphone-on a healt appot, az óra össze vissza már. 3 perc, 6, 7, megint 3, aztán 8, 6, 7, 3. Nem úgy van, hogy 10 percenként mér? Ez most vmi hiba?

A 3. pedig az, hogy az értesítéseket sem értem. Egyrészt ha telefonon hang van, akkor az óra jelez, de a telefon meg sem nyikkan. Gondolom ez szándékos, de ezt sem tudom. Viszont azt figyeltem meg, ha pl messengeren ír nekem xy egy üzenetet akkor rezeg a mobil. Ír megint, akkor ismét rezeg. Nem nézem még és ír 3.alkalommal is, akkor már nem rezeg. Tehát első 2 üzinél 1 adott személy esetében jelez, utána off. Ennek így kell lennie?

Ez a 3 csodás kérdésem van nektek :)

(#756) CharlieDrop válasza pergabb (#755) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem az akku nap végén 50-60%-on áll, utána zuhan le, reggelre -10% és kb délelőtt el is fogy...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#757) nauro válasza pergabb (#755) üzenetére


nauro
aktív tag

Én minden este töltöm, első egy két napban nekem is jobban merült, de azóta beállt, plusz én is beállítottam a nekem megfelelő használatra (pl beállítottam milyen értesítésre van szükségem).
Minden nap sportolok is vele és így is kényelmesen kibírja a napot szerencsére (42mm)
(ha nagyon merülne segíthet ha leveszel fényerőt, haptic erősségét, plusz felesleges appokat letörlöd)

(#758) Arkhalon válasza szijartg (#742) üzenetére


Arkhalon
tag

Nah ma véget ért a Watch kálváriája, vissza kaptam kicserélték a kinti szervízben szó nélkül és még ajándék Apple Care+ adtak hozzá. Ez így korrekt, de kérdem én a magyar szervíz miért nem tudta ezt megtenni? Vagy ha nem tudja eldönteni akkor szólt volna nekem hogy van lehetőség ezt a központi szervízben bevizsgáltatni. Szóval nem kicsit bosszantó, hogy ha nem hívom fel az apple ügyfélszolgálatot akkor simán leráznak a magyar szervízben? Hallatlan. :(

iPhone 6 Space Gray 16GB - iPad Air 16GB Black

(#759) CharlieDrop válasza nauro (#757) üzenetére


CharlieDrop
veterán

még a napi sport hiányzik, de már van 5-10 perc rendes mozgás
illetve a mozgás elsőre a sétában, ugye fokozatosan, kimerül (az 5-10 percen felül)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#760) zola96 válasza Arkhalon (#758) üzenetére


zola96
senior tag

Feladtad postán vagy hogy nézett ki a lebonyolítás?

(#761) Arkhalon válasza zola96 (#760) üzenetére


Arkhalon
tag

Az Apple ügyfélszolgálat jelezte hogy ha nem vagy hajlandó elfogadni a magyar szervíz véleményét jogodban áll azt jelezni a szervíz felé aki elküldi a terméket Apple szervízbe ( nem megbízott) és mivel itt MO-n ilyen nincs kiküldték Hollandiába. Annyi hogy ha elutasítják akkor kifizettetik veled a postai+elbíralási díjat.

iPhone 6 Space Gray 16GB - iPad Air 16GB Black

(#762) bLaCkDoGoNe válasza Arkhalon (#758) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajnos az ilyen ügyek kezelésénél látszik talán a legjobban, hogy Magyarországon nincs hivatalosan jelen az Apple, csak viszonteladókon/partnereken keresztül.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#763) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Szándékomban áll egy apple sport watch-ot vásásrolni, de van egy "nagy" kérdőjel bennem.
- Az apple watch sport gold lenne számomra a legvonzóbb. (kék-szíjjal) -
Tehát a kérdésem:
Sport watch anyagában színezett (legyen az asztroszürke, arany, stb. ), vagy úgynevezett PVD bevonatot kapott?

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#764) Ed Parker válasza CharlieDrop (#706) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Simán csap alatt lemosod, akár szappanos vízzel.

(#765) N.otorious válasza BLC (#763) üzenetére


N.otorious
senior tag

egyik se, eloxált

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#766) CharlieDrop válasza Ed Parker (#764) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi, akkor nem kell félni, hogy elázik :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#767) Ed Parker válasza CharlieDrop (#766) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ja nem, nyugodtan fürödhetsz benne.

(#768) CharlieDrop válasza Ed Parker (#767) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igen? nem mertem kipróbálni

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#769) Ed Parker válasza CharlieDrop (#768) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Miért?
Én simán úszok benne uszodában, szauna, zuhany minden.
Nem kell fosni tőle :N

(#770) CharlieDrop válasza Ed Parker (#769) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jó, hát egy valag lóvé, és valahol elkerülte a figyelmemet a vízállóság, hjah, majd megtanulok olvasni

respect and thanks :R :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#771) Ed Parker válasza CharlieDrop (#770) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Tkp az Apple nem reklámozza hogy vízálló, mert ha ráírná, akkor bvárkodnának vele, így viszont csak óvatosan próbálgatják.
Eleve eső, izzadtság miatt amúgy is kell hogy legyen egy bizonyos vízálló képessége, továbbá a por is ott van.

Van egy csávó dc rainmaker, aki mindenfélét tesztel, ő konkrétan nyomás edénybe rakta szimulálva egy merülést és kibírta.
Általában elég alapos arc, szóval én hiszek neki, így én is úszók benne.
Igaz karcsapást nem számol, de polar h7-es övvel jól működik vízben is a pulzusmérés.

(#772) CharlieDrop válasza Ed Parker (#771) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jah, de ha véletlenül beázik, akkor az Alma mossa kezeit?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#773) Ed Parker válasza CharlieDrop (#772) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem ázik be, hidd el nekem :D
És neki is,

(#774) CharlieDrop válasza Ed Parker (#773) üzenetére


CharlieDrop
veterán

elhiszem, ez csak egy megjegyzés volt, ugye a 6S is bírja a vizet rendesen ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#775) Ed Parker válasza CharlieDrop (#774) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Azt nem tudom, azzal nem úszom :N

(#776) buci30 válasza CharlieDrop (#772) üzenetére


buci30
addikt

kb 2hónapja van nekem meg a watch azóta abba fürdők zuhanyzók és voltam wellnesen is ahol strand stb és semmi baja nem lett bírta vizet. :C

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#777) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Van aki tud megbízható fóliát az órára, ami teljesen fedi a kijelzőt és nem csak a közepét?

(#778) puru válasza lupus_l (#777) üzenetére


puru
senior tag

Én ezt rakattam rá, nekem eddig bevált.
Felrakni nem egyszerű, inkább rájuk bíztam :)
2db van a csomagban.
[link]

(#779) lupus_l válasza puru (#778) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Köszönöm, meg is rendeltem. Úgy nézem az anyaga alapján, hogy a vizes applikálással lehet a legszebben feltenni. Még van felbontatlan Invisible Shield spray-m :)

[ Szerkesztve ]

(#780) nauro


nauro
aktív tag

Valahogyan nem tudok elmult naphoz manualisan workoutot hozzaadni? Ez a szar runtastic elcseszett valamit es mara visszamenoleg kitorolte az edzest. Rohadtul frusztral mert igy nem lett meg a napi szint (ami tegnap meg tele volt amikor lefekudtem....) es az az egy nap hianyzik eddig a honapbol... Probaltam runtasticban kezzel hozzaadni, de az nem kerul be sajnos..

(#781) boost válasza nauro (#780) üzenetére


boost
addikt

health appban nem lehet?

Health Data/Fitness/Workouts/Add Data Point

(#782) Ed Parker válasza nauro (#780) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Majd megcsinálod újból vagy eladod az órát?

(#783) CharlieDrop válasza Ed Parker (#782) üzenetére


CharlieDrop
veterán

szerintem kalapács és összetöri ezt a sz*t....

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#784) nauro válasza Ed Parker (#782) üzenetére


nauro
aktív tag

Miért adnám el? .... Egy hibas third party app miatt amit idővel javít a gyártó? .. :W
Ötletet meg kaptam normális fórumtagoktól. Köszi nekik!

[ Szerkesztve ]

(#785) Ed Parker válasza nauro (#784) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Te mit hisztizel? :U
Ez csak egy edzés, meg kell csinálni újból, nem dől össze a világ.
Használd a gyári futás appot vagy strava-t.

[ Szerkesztve ]

(#786) bLaCkDoGoNe válasza nauro (#784) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hogy oldottad meg? Nekem is van egy-két anomáliám az Activity appban.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#787) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja, hogy az Apple Watch-on van e lehetoseg bal kezes modra? Ezalatt azt ertem, hogy balkezeskent a jobb kezemen hordanam az orat, de akkor a feluletnek 180 fokkal el kellene fordulnia, mert ha a gombok ugyan azon az oldalon maradnak, mint balkezen hordas eseten, akkor kicsit kenyelmetlen elerni oket. (Kb. Azt kell erteni rajta, amikor egy mechanikus oran az oras muszeres a boltba az elejen az ora szamlapjat megforditja, hogy a balkezesek is ugyan ugy kenyelmesen tudjak hordani)

(#788) nauro válasza Ed Parker (#785) üzenetére


nauro
aktív tag

Most tényleg egy második kommentet is megért neked a kérdésem? :) 4 nappal a hónap vége előtt csinálta, ezért kiakadtam és kérdeztem hogyan lehet megoldani, az egy hónapos achi miatt. Remélem belefér :R

bLaCkDoGoNe: sajnos egyik ötlet sem segített, utólagosan hozzáadott edzést nem vesz be a activity app, nem fognak megtöltődni a köröcskék bárhol is adsz hozzá.

Lord Sidious: a beállításokban megadható, hogy jobb vagy ball csuklódon hordod az órát, így gondolom elfordul a megfelelő irányba.

(#789) Ed Parker válasza Lord Sidious (#787) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én jobb kézen hordom, így a tekerő és a gomb bal oldalra kerül, a szíjakat meg kell cserélni és beállításoknál jobb kéz.

(#790) boost


boost
addikt

Szerintetek Varga Rolandon az egy Apple Watch?

(#791) Ed Parker válasza boost (#790) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nagyon úgy néz ki, nincs pénze rendes karórára ;]

(#792) zola96 válasza boost (#790) üzenetére


zola96
senior tag

igen, múltkor Kiss Norbin volt a Boxutca magazinban :DD

(#793) boost válasza zola96 (#792) üzenetére


boost
addikt

És tényleg. Indítsunk egy ilyet szálat. Híres (méltán, és nem hírhedt :D ) ember, kinek kezén Apple Watch van. :D

(#794) boost válasza boost (#793) üzenetére


boost
addikt

Verseny közbe jelez az óra, hogy most már ideje lenne kicsit felállni? :D :D Jó, jó, nyílván akkor nincs rajt. Egyébként kedvenc funkcióm.

(#795) zola96 válasza boost (#793) üzenetére


zola96
senior tag

Ördög Nóra kismenők első részében, a külsős felvételeknél! :D (csak azt az egyet láttam;bocsi hogy nem HD-ban töltöttem le:D)

[ Szerkesztve ]

(#796) Ed Parker válasza boost (#793) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Lagerfeld?

(#797) boost válasza Ed Parker (#796) üzenetére


boost
addikt

jó, de nem igazán magyar. :)

(#798) CharlieDrop válasza boost (#797) üzenetére


CharlieDrop
veterán

de híres :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#799) bLaCkDoGoNe válasza boost (#797) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A többi figura meg nem híres, nekem pl. gőzöm nincs arról, hogy kik ezek. (Ez persze biztosan az én szellemi szegénységem.) [Nyilván, hogy ki híres és ki nem, az véleményes.]

(#788) nauro: És ha visszaállítod a dátumot, és lenyomod újra az edzést?

(#800) szgergely: Ebbe már nem tudok belekötni. :R (Sajnos :D )

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#800) boost válasza bLaCkDoGoNe (#799) üzenetére


boost
addikt

Jó, akkor legyen közszereplő. :D Tehát magyar közszereplő, aki Apple Watch-ot hord

megjegyzés, visszakerestem, és Ördög Nóra már az Appleblognál is háromszor volt " Heti Apple csaj", 2009 és 2011 között, telefonnal, macbookkal és iPaddel. Ha még lenne a sorozat, most lehetne Apple Watch-val is. (nehéz jól ragozni ezeket a neveket, nekem nem is megy)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.