Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jelenleg hol lehet kapni watch2-t a környező országokban? Tudtok linket adni?

Üdv: Csabee.

(#1202) boost


boost
addikt

Itt összehasonlítják mind a három modellt. ( tavalyit, idei tevalyit, és ideit)

https://www.youtube.com/watch?v=B-QXd44iEhM

(#1203) Ed Parker válasza boost (#1202) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem még mindig jobban tetszik a tavalyi vékonyabb dizájn.
Sebesség ide vagy oda, ez olyan pufi lett :DDD

(#1204) boost válasza Ed Parker (#1203) üzenetére


boost
addikt

egyetértek, látszik a plusz egy miliméter

(#1205) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok
Énis a közeljövőben fogok beszerezni egy series 1-et.
Énis kisérleteztem már egy pár ien aktivitás mérővel de rájöttem hogy az iphone mellé ez kell.
Meg tetszikis.
A sima apple watch-ot még nemtaláltam tul kiforrottnak elégsokminden lassú tesztek alapján stb.
De most a series 1 nekem nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#1206) Dr. Oid válasza boost (#1155) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

szia,

neked a sima weather app-pal produkálta ezt? nekem os3 frissítés óta csak a gyári app komplikációja meg folyamatosan az órán, sem az accuweather, sem a weather underground nem indul el, vagyis mintha néha le is állna, olyankor a telón kell elindítanom az appot, az az órán is elindítja.

(#1207) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Egy "nagyon fontos" szempont még, hogy vajon a series 1-en is elérhető lesz a Pokemon Go? Mivel nincs beépített GPS nem vagyok benne biztos, de akár a telefonét is használhatja.

(#1208) nauro válasza hitman77 (#1207) üzenetére


nauro
aktív tag

biztosan. GPS nem elég a GO-nak, kell neki folyamatos mobil net kapcsolat is, így szerintem új verzióhoz is kelleni fog a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1209) Ed Parker válasza hitman77 (#1207) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nőjjünk fel kérem :D

(#1210) zola96 válasza hitman77 (#1207) üzenetére


zola96
senior tag

Szerintem a S2 se a saját gps-t használja. 2órás üzemidő nem hiszem hogy megérné az Apple-nek.. A ksézüléket használja szerintem mint gps-t

(#1211) boost válasza Dr. Oid (#1206) üzenetére


boost
addikt

Nekem a sima Apple Weather app. Leválasztottam az órát a telefonról, majd újra hozzáadram, mint már meglévő óra, és visszaállított rajt minden beállításomat, és megszünt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1212) boost


boost
addikt

Pénteken 4"ról 5.5"-ra váltok, telefonban. Kiváncsi vagyok, hogy mekkora sokk lesz. :D
Azt jóslom, hogy többet fogom használni az órát a telefon helyett.

(#1213) zola96 válasza boost (#1212) üzenetére


zola96
senior tag

7+?

(#1214) hitman77 válasza nauro (#1208) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi, én is így gondoltam.

Ed Parker: felnőnék, de a Pokemonok nem hagyják...:) na meg a fiam sem.

(#1215) Dr. Oid válasza boost (#1211) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

kösz a tippet, megcsináltam én is, most egy ideig figyelem, mi alakul.

(#1216) boost válasza zola96 (#1213) üzenetére


boost
addikt

nem, egy új 6+, 64GB

(#1217) Ed Parker válasza boost (#1216) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Az durva váltás lesz.
Mindenképp fogd kézbe, de ne egy percig.
Én 3x akartam magam meggyőzni a plus mellett, mind háromszor letettem róla, hatalmas péklapát, ráadásul a sima 6+ még csak nem is merev, nem a 7000-es aluból készül, zsebben simán el tud hajlani, amire a méretéből adódóan nagy is az esély.
Nekem most s7e a nagyobb telefon az i7 mellett, az is nagyobb az iPhone-nál, de még akkor is kisebb.

(#1218) zola96 válasza Ed Parker (#1217) üzenetére


zola96
senior tag

Egyébként igen. Én is próbálgatom bent a cégnél, de annyira nagy fizikálisan, hogy hihetetlen. S7 edge meg sima liba.. Nem is érzem, hogy 5.5".. Note7 szintén. Viszont hatalmas valamiért az iphone:(

(#1219) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Megosztanám tapasztalataimat a néhány napja vásárolt Apple Watch Series 1-emről:

Az akksi idővel baromira nem vagyok megelégedve, 1 napot is elég neccesen bír ki, 8 óra alatt kb éjszaka 30-35%-ot merül és nem tudok rájönni az okára. Próbáltam resetelni és új Watchként beállítani, appok telepítése nélkül is drasztikusan merül. Most vagy egyedi hiba és az enyémmel van a gond, vagy a WatchOS 3 problémája, bár több ismerőseimnek van sima Apple Watch és nem tapasztalnak ilyen merülést. Fél éve nekem is volt a korábbi modell és 1.5 napot lazán kibírt.

Szóval én várnék a Series 1 vásárlással aki tervezi, elég sokan panaszkodnak az Apple fórumain is, mindenesetre és vissza fogom fogom az iStyleba és elállok a vásárlástól és várok...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1220) Ed Parker válasza heidrich (#1219) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sokat nyomkodod vagy csak óraként használod és nyilván a push üzeneteket.
Nekem a 1,5nap sima ügy, eddig 2 nap a rekord.
Ez a sima első óra, lassan egy éves akksival.

(#1221) heidrich válasza Ed Parker (#1220) üzenetére


heidrich
senior tag

mondom ejszaka 8 óra alatt 35% siman elmegy, átlagos az kb 10%... egész nap semmire nem használtam mert dolgoztam csak pár értesítés és alig birta ki a napot. semmi app nem volt direkt rakta, alkalmazásfrissités a háttérben off, stb.
Régi Watchom legalább 2x eddig birta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1222) zola96 válasza heidrich (#1219) üzenetére


zola96
senior tag

rip :( Így már nekem sem kell annyira.. Mondhatni semennyire. :D De mi a penész miatt fogyaszt annyit? Ahogy mondod, barátnő 38as series 0, is kb 8%ot merült egy éjjel alatt. :F

(#1223) Ed Parker válasza heidrich (#1221) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nyomj egy full visszaállitást, lehet hogy beragadt valami.

(#1224) heidrich válasza Ed Parker (#1223) üzenetére


heidrich
senior tag

megvolt mint irtam, restore as new watch.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1225) Ed Parker válasza heidrich (#1224) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor vidd vissza ahol vetted vagy egy apr-be.

(#1226) heidrich válasza Ed Parker (#1225) üzenetére


heidrich
senior tag

az lesz. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#1227) boost válasza heidrich (#1219) üzenetére


boost
addikt

Az új proci fogyasztana ennyit??

Ed Parker: bontatlan, dobozos, Apple most cserélte, kollégától 400CHF-ért. Amit vennék i7+, 128GB-val 1019CHF. Magyarországon meg még kb 50ezerrel több. Megvehetném az i7+t is de az ár már túl van a lélektani határon, főleg, hogy azt se tudom, mennyire jön be a tepsi méret. Ha nem jön be, legfeljebb eladom. Egy i7-vel azért többet buknék.

[ Szerkesztve ]

(#1228) Ed Parker válasza boost (#1227) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem lebeszélni akarlak a péklapátról, csak olyan mintha egy iPad Mini-t fognál kis túlzással.
Ha ilyen nagyot szeretnél akkor hajrá.

(#1229) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Az új s2-es watch-al van valakinek már személyes tapasztalata esetleg? Akksi ügyileg?

Üdv: Csabee.

(#1230) atees válasza Ed Parker (#1217) üzenetére


atees
őstag

En is nagyon torom a fejem egy plus cseren, fogtam elfer a kezembe, de nagyon nagy 😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1231) Ed Parker válasza atees (#1230) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem nagyon nagy, nincs kis kezem, de ott az egykezes használat ugrott.
Pedig mindig elcsábulok, hogy na majd most és mikor a kezembe veszem...
Ez egy nagyon hülye ötlet volt :DDD
A Samu s7e egy picivel nagyobb a sima szifonnál, viszont mégis korrekt a méret és a felső határát súrolja nálam a kezelhetőségben.

(#1232) boost válasza Ed Parker (#1228) üzenetére


boost
addikt

Tudom, most ez a terv. Óra + egy nagy iPhone amit tudok kanapén is nyomogatni, vagy ha meló miatt egy egy éjszakát nem alszom otthon. Van iPad, de az állandó otthoni használatban van.

De ha nem jön be, eladom.

[ Szerkesztve ]

(#1233) GALARDO válasza Ed Parker (#1217) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem most lesz két éves a hatplusz. Végig zsebben hordva, semmiféle hajlás nincs, aki berakja farzsebbe, és úgy ül rá, az meg is érdemli. Amúgy vicces látni, hogy mennyire nem vagyunk egyformák, most ingyen tudtam volna váltani egy sima i7-re, de le kellett passzolnom, mert nekem használhatatlanul kicsi. :DDD

228: Azé nem egy mini, én simán tudom fogni egy kézbe, korlátozottan, de használni is. iPad Mini, még a zsebembe se fér el, ez kényelmesen.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1234) Ed Parker válasza boost (#1232) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ok, vedd meg, rossznak nem rossz, csak nagy :DDD

(#1235) Ed Parker válasza GALARDO (#1233) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ó tud az hajlani első zsebben is, nekem is van egy s7e elől, nem egyszer meg kellett álnom guggolás közben.

(#1236) GALARDO válasza Ed Parker (#1235) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem azt mondom, hogy nem tud elhajlani. De nálam két év átlagos használat mellett, semmi nem történt.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1237) Ed Parker válasza GALARDO (#1233) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Jó nem ahogy írtam kis túlzással, de nincs nagyon messze se tőle.
Ami engem zavar benne, amit a Samsung sokkal jobban megoldott, hogy egységnyi területre jóval nagyobb kijelzőt tudott rakni, ami az iphonnál nem annyira sikerült.

(#1238) boost válasza Ed Parker (#1237) üzenetére


boost
addikt

hát igen, ez már több éves elmaradás. Talán jövőre, az új modellen, ami a 7S mellett még kijön.

(#1239) Blaise válasza heidrich (#1219) üzenetére


Blaise
veterán

Érdekes módon raktáron is lett az istyle-ban :D

(#1240) Bib


Bib
őstag

Sziasztok!
Férfi méret gondolom inkább 42mm-es igaz? Van aki 38-assal nyomja?
A watch nyelvi vagy bármi támogatása függ attól hogy hol veszem? Lehet Ausztriából venném, lehet abból gond?

(#1241) boost válasza Bib (#1240) üzenetére


boost
addikt

A férfi méret a 42-es, most az van nekem is. Volt 38-asom, "cuki". Nekem is Ausztriából van, van rajt magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#1242) tl-x válasza Blaise (#1239) üzenetére


tl-x
őstag

Hát én ezért nem veszek bontott csomagot. :DD De remélem hogy nem olyanok.

(#1243) GALARDO válasza Bib (#1240) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem annyira gázos, inkább használatnál van jelentősége.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1244) Csabee. válasza Bib (#1240) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ausztriában olcsóbb?

Üdv: Csabee.

(#1245) Bib válasza Csabee. (#1244) üzenetére


Bib
őstag

Jelenleg úgy néztem hogy igen, meg közel is van. 449 euro a mediamarktban amit én veszek, de csak október végén lesz.

(#1246) boost válasza Bib (#1245) üzenetére


boost
addikt

Nike+? :D

(#1247) Csabee. válasza Bib (#1245) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na az egész jó. Jó lenne tudni van e készleten..

Üdv: Csabee.

(#1248) Bib válasza boost (#1246) üzenetére


Bib
őstag

Nem, nekem az túl csicsa-micsa 😀

(#1249) Bib válasza Csabee. (#1247) üzenetére


Bib
őstag

Sajna csak 10.31-től lesz.

(#1250) gomez55


gomez55
tag

Sziasztok.
Vegre en is raszantam magam es beszereztem egy Series1 Sport watchot. Az elso par oraban szokatlan volt az OS de par nap alatt megszoktam.
Az akku ido nalam 2nap, igaz szepen kiszurtem azokat az app ertesiteseket, amelyek feleslegesek a watchra.
Eddig nagyon meg vagyok vele elegedve.
Viszont szeretnek venni hozza egy charger stand-et, mert igy nem szimpatikus hogy csak leteszem az asztalra. Egy szep alvanyon jobban mutatna, esztetikusabb lenne. Van aki hasznal ilyet? A gyari Apple tetszik de az ara horror.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.