Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Imy válasza zola96 (#1597) üzenetére


Imy
veterán

Értem, nekem a sport van a sötétszürke. Most akkor ezek mennyire vizállóak?

(#1602) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok,
olyan fórumtárstól szeretnék infót kapni aki cseréltetett már garanciába apple watchot. Kb másfél hete adtam le garanciába az én 42mm sportom, és picit sokallom a csere időt. Pixelhiba az lcdbe + kopás volt az óratesten. Azt az infót kaptam,hogy kiküldik németbe, mert itthon nem bírálhatják el a cserét.. csak várok...kb mennyi idő?
A telefonom 14 nap alatt cserélte a tkom de 8 nap után már sorszám alapján kiirta h kicserélték..csak ültek rajta.. ez viszont semmi változás..
köszi!

(#1603) Ed Parker válasza Csabee. (#1595) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mi lenne? :N
Semmi az égvilágon.

Imy: az első kiadás, ami még nem kapott számozást.

Zola96: acél tokos, a pontosság kedvéért :)

[ Szerkesztve ]

(#1604) Ed Parker válasza Imy (#1601) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Teljesen, legalábbis a szaunát, medencében úszást többször is bírta, nekem semmi baja nem lett eddig.

(#1605) Imy válasza Ed Parker (#1604) üzenetére


Imy
veterán

Értem, de nem mertem belevinni eddig. :)

De elvileg nem vízálló. [link]

Az Apple Watch csepp- és vízálló, de nem vízhatlan. Így például viselheted és használhatod edzéshez, esőben és kézmosáskor is, de az Apple Watch vízbe merítése nem ajánlott. Az Apple Watch víz elleni védettsége az IEC 60529-es szabványnak megfelelően IPX7-es besorolású.

(#1606) Ed Parker válasza Imy (#1605) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ok, akkor ne vidd bele :N
A te órád, én simán úszok benne.
Ezer videó van fent a YouTube-on hogy fürdenek benne, nem teszek fel egy sajátot, szóval ha nekem nem hiszel, hidd el amit az istyle mond.

(#1607) zola96


zola96
senior tag

Győzzetek meg miért vegyek egyet. :D Nem tud rávenni a jóélet se.. Nem tudom, hogy tényleg megkönnyítené -e az életem.. Érzem, hogy szükségem van rá, de az agyam felülírja.

(#1608) Ed Parker válasza zola96 (#1607) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Addig jó ameddig így gondolkozol :C

(#1609) Rage47 válasza zola96 (#1607) üzenetére


Rage47
veterán

Cikket kell írnod a Nike változatról, ezért venned kell egyet.
:D

(#1610) zola96 válasza Rage47 (#1609) üzenetére


zola96
senior tag

Az a baj, hogy nem futok :/ Bár úszásra kiprobálnám.. :D

(#1611) Ed Parker válasza zola96 (#1610) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Vegyél egy használtat abban kicsi a bukó ha mégsem tetszene.

(#1612) zola96 válasza Ed Parker (#1611) üzenetére


zola96
senior tag

De series 1 kell nekem. :DDD :)) Túl drága azért, hogy nézegessem az időt és az értesítést rajta... Ennyiből már egy rendes karóra.. De akkor meg miért vennék "buta órát". :W

(#1613) Ed Parker válasza zola96 (#1612) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Akkor mi is volt az eredeti kérdés? ;]

(#1614) boost válasza zola96 (#1607) üzenetére


boost
addikt

Szerintem akkor vegyél, ha tényleg venni szeretnél, és tudod, hogy mire használnád, nem csak a mert nekem még nincs érzés miatt.

(#1615) zola96 válasza boost (#1614) üzenetére


zola96
senior tag

Köszöntem. Annyira szemezek vele.. De úgy érzem túl nagy luxus, hogy tényleg időt nézegessem meg az értesítést ha megyek utcán / (néha) vezetek, mert amúgy mindig ott van a telefon és vagy a Mac. :R Akkor már inkább AirPods / Beats Solo 3. :D

(#1616) Bib válasza zola96 (#1615) üzenetére


Bib
őstag

Figyi! :)
Nekem sincs rá szükségem én sem futok, sőt a munkám olyan hogy nem viselhetek órát. Viszont tetszik a kütyü és régóta lesegetem és ha már valamit nézegetek akkor olyanom lesz. Nemsokára 40 leszek és meg fogom venni ha esik ha fúj. Ha körbenézek elég sok minden vesz körül ami nem igazán hasznos de amikor kell akkor ott van. Olyan mint az ABS az autóba : ritkán kell de akkor qrvára.

(#1617) 206 cc válasza zola96 (#1615) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Ez a "túl "nagy luxus"....!!!!!...szerintem ez azt jelenti kicsit drágább mint gondoltam,de ha tudom-lehetőségem van rá akkor megveszem!! Èn sem keresek annyira jól,hogy azt mondjam minden megszorítás nélkül megvehetem,de ha már jót akarok venni ezt veszem meg! Igaz iPhone-hoz nincs is sok lehetőség,ha szeretnéd kihasználni a tudást is! Számomra az első iPhone is elég soknak tűnt,de nem veszek valószínűleg soha mást,mert ebben találtam meg azt a színvonalat amit szerettem volna magamenak tudni!
Szóval,ha megerősítést akarsz akkor jó.... a legjobb!..választás :R
Teljesen egyetértek az előzőekben elhangzottakkal...ezt használni kell és igen jól kiegészíti,segíti a mindennapjaimat,nem befektetésként tekinteni rá!...èn pl.óvom ,azért vettem tokot,védőüveget,de mindenemet óvom tehát nem különleges védelmet élvező cucc!
Aki megteheti vegye meg !...ha már használod csak az előnyei számítanak! Én pl. Nem is értem azokat akik a rövid akkuidő,a karcolódik,a nem tudom,hogy miért jó ??!!...kifogásokkal beszélik le az embereket a vásárlásról. Valószínűleg nekik ez nem szükséges,nem is használnák vagy túl lóg az anyagi határaikon,de ezt az emberek általában nem vallják be! Nem minden áron kell megvenni,de ha látod miben lesz segítségedre vagy nyújt annyi pluszt akkor ne habozz! Mellesleg el is adhatod ha nem jön be és ugyan mit veszítesz??....Bocs a hosszú komment miatt!... :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1618) Rage47


Rage47
veterán

Én is egy ideje nézem a piacot, és csak a Watch tud mindent, ami nekem kell, plusz jól is néz ki. Persze nem bírja egy hétig az aksija.
Asszem istyle lesz a befutó, mert ott van rá biztosítás, ha esetleg bezúznám vagy eláztatnám. :D

(#1619) Ed Parker válasza zola96 (#1615) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egyetértek szgergely olvtárssal, ez egy hi tech kütyü, nem is olcsó, nem mondom hogy nincs haszna, de inkább rajongóknak van:)
Ha a luxus alatt a hétköznapi jóságon túlmutató felesleges öncélú minőséget érted, akkor ez valóban az.
Mert erre valóban vannak sokkal olcsóbb megoldások, ami szintén mér aktivitást.
Ha megvan rá a lé és nem hiányzik sehonnan,ahova fontosabb lenne, próbáld ki, lehet hogy be fog jönni.
Ha mégsem max 5-10000 bukóval később túl adsz rajta.

Nekem annyiban nagyon hasznos, ha bent vagyok egy gépben, nem kell retkes kézzel felvennem a telefont, elég az órán, ugyan ez létrán is ahol kell azért kapaszkodni ;]

[ Szerkesztve ]

(#1620) zola96 válasza Ed Parker (#1619) üzenetére


zola96
senior tag

Köszönöm mindenkinek! 206 cc-nek is! Bnőmnek vettem, így tudom, nem rossz. A luxust úgy értettem, hogy erre nekem felesleges hogy megnzem ki irt facen és mit:D Az ára annyira nem fog meg, persze fiatalként könnyű mert cask dologzni kell járni. Szerintem is ez lesz, hogy megrendelem megveszem beleszeretek. Mert annyira hiányzik valami a kezemről. És nem az öncélú magamutogatás miatt mert sokan azt se tudják mi az.. De belül jól esik. Meghát a Mac-en nem kell beírni a jelszót! :DDD Egy hetet alszok rá aztán eldől.

(#1621) Süvi válasza Imy (#1605) üzenetére


Süvi
őstag

Látom már hirdeted is.
Ennyire nem vált be?

(#1622) Ed Parker válasza zola96 (#1620) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem sajna be kell, 2012-es mid az enyém és az pont nem támogatja :)
De majd ami most jön ;]

(#1623) boost válasza Ed Parker (#1622) üzenetére


boost
addikt

Az újjal sem tökéletes. Egyrészt azonos Wifi hálózaton kell lenniük, másrészt gyakran van, hogy elkezd belépni, aztán valamiért nem sikerült. Ha meg sikerül, az is lassan, mintha izomreflexből beírnád a jelszót.

(#1624) Ed Parker válasza boost (#1623) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

akkor neked sem akar nagyon működni.
Én már nagyon várom az újat, 4 év után váltanék, kevés a ram az enyémben 8g és nagyobb fájlok feldolgozása eléggé meg tudja tréfálni a Ps-t.
Minden másra egyébként ma is pöpec kis gép.

(#1625) tl-x


tl-x
őstag

Egy hete használom a Series 1-es watchom. Hát tök jó. Ezen messengerezek, a kézirás felismerése nagyon jó, csak rá kellett jönni mit hogyan kell beírni. Kocsiban a zenét az órával váltom. Naptár szuper. Egy kis iPhone a csuklómon. Szuper a Mickey egér benne. Ja és mutatja az időt. Imádom. :)

(#1626) Rage47 válasza tl-x (#1625) üzenetére


Rage47
veterán

Apple Pay kéne nekem még. :( De most is csak amcsi bankokat adtak hozzá.

(#1627) buvartacsko válasza Rage47 (#1626) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen, én is iszonyatosan várom már, de szerintem 3-4 éven belül semmi esély rá. :(

(#1628) Rage47 válasza buvartacsko (#1627) üzenetére


Rage47
veterán

És kicsit ez is a bajom az Apple-lel, hogy sok szolgáltatás nem elérhető errefelé (nem csak Mo.). Pl. Transit sincs még mindig a Térképben.

(#1629) Ed Parker válasza Rage47 (#1628) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kicsi piac, nem annyira sürgős nekik.

(#1630) Rage47 válasza Ed Parker (#1629) üzenetére


Rage47
veterán

(#1631) buvartacsko válasza Rage47 (#1630) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez mind szép és jó, csak Magyaroszág nincs benne. Ez volt a probléma fentebb is, nem az hogy nem létezik ilyen szolgáltatás.

(#1632) Ed Parker válasza Rage47 (#1630) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nyugi, majd lesz, ha odaérnek.
Ha megnézed a főbb szolgáltatások mind a nagyon nagy országok kapják.

(#1633) Ed Parker válasza boost (#1623) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Itt is van :C
link

(#1634) Rage47


Rage47
veterán

S1 38-as aksija rosszabb?

[ Szerkesztve ]

(#1635) buvartacsko válasza Rage47 (#1634) üzenetére


buvartacsko
addikt

Kisebb kapacitású.

(#1636) Rage47


Rage47
veterán

Régen olyat olvastam, hogy a telefonnal kell futni egy ideig, hogy bekalibrálja az órát. Ez érvényes még? (S1)

(#1637) buvartacsko válasza Rage47 (#1636) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen.

(#1638) Rage47


Rage47
veterán

Eleget nézegettem, megrendeltem. Már nagyon kíváncsi vagyok. :)
(Van egy eladó Activité Popom, ha érdekel vkit. :D)

(#1639) Ed Parker válasza Rage47 (#1636) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha számít a pontosabb mérés :DDD

(#1640) Rage47 válasza Ed Parker (#1639) üzenetére


Rage47
veterán

Naná! Néztem ma boltban. 140 és 130 között volt a pulzusom. Kérdeztem, hogy ez mi? Vagy én fogom rosszul? Mondták, hogy a demokészüléken nem mér semmit. -.-

(#1641) Ed Parker válasza Rage47 (#1640) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ő, a pulzus mérés még mindig mellkasi jaladóval a legpontosabb ha számít, ha nem akkor meg hidd el amit a csuklódról mér :)

(#1642) Rage47 válasza Ed Parker (#1641) üzenetére


Rage47
veterán

Ja azt tudom. Kb.-re jól mérnek ezek, annyira precízen nem kell (még). De 140 nem lehetett, mert csak álltam, ezért is volt fura. :)

(#1643) Ed Parker válasza Rage47 (#1642) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Kb-ra igen, amikor pont megtalálja, amikor meg nem akkor pörög a szív ikon és átvált szürkére.
Na most ilyenkor a kalória mérés is ugrik.

(#1644) Ed Parker válasza Rage47 (#1642) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Most nyomtam otthon egy könnyű spinning edzést, mindkét óra rajtam volt.

Nagyjából egyforma, az egyik egy Garmin fenix 3 a másik az első generációs watch.
Sztem sokat finomítottak az algoritmuson, bár hozzáteszem hogy súlyos edzéseknél és ahol a csuklo nem mindig áll lefelé ott lehetnek eltérések.

(#1645) buvartacsko


buvartacsko
addikt

watchOS 3.1 akkumulátor

Úgy látom nem én vagyok a hülye és tényleg túlzás a jelenlegi gyors merülés. :) Ezek szerint a 3.1-el jobban megy majd a gép.

[ Szerkesztve ]

(#1646) Imy válasza buvartacsko (#1645) üzenetére


Imy
veterán

Nekem az S0 ha repülő üzemmódban van, akkor estétől reggeli 3-5%-ot merül. Ha hordom, és úgy van repülő üzemmódban úgy jobban merül, de úgy lazán elmegy 2 napot. Ezt akkor használom, ha nem dolgozok, s nem kellenek az értesítések. (pl most mikor "nyaraltam")

(#1647) buvartacsko válasza Imy (#1646) üzenetére


buvartacsko
addikt

Sajnos ha repülőgép üzemmódban tartanám állandóan akkor mind1 lett volna ha össze tekerem a 110 ezret amit költöttem rá és kidobtam volna az ablakon miután meggyújtottam. :)

(#1648) Imy válasza buvartacsko (#1647) üzenetére


Imy
veterán

Csak akkor használom úgy, ha nem kellenek az értesítések...

(#1649) Rage47 válasza Imy (#1646) üzenetére


Rage47
veterán

Tegnap vettem, S1, este 97%-kal raktam le aludni, reggel 91% volt. Semmit nem kapcsoltam ki rajta, csak néma üzemmódban van.

(#1650) Imy válasza Rage47 (#1649) üzenetére


Imy
veterán

Én is kipróbáltam, tegnap este 7-kor vettem le a töltőről, és most van 86%-on, azaz 14 óra alatt merült 14%-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.