Hirdetés
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Őskoczka
- Klaus Duran: HP wifi nyomtatás+ win11.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- vrob: Próbálkozás 386 alaplap újraélesztésre
- ldave: New Game Blitz - 2026
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azimut
aktív tag
Sziasztok! Lehetne-e szerkeszteni egy alapinformációkat tartalmazó összefoglalót Pi-ügyben, vagy van-e valahol áttekinthető magyar nyelvű leírás létező konfigurációkról? Eddig ezen a fórumon 20-30 oldalt néztem vissza, az engem érdeklő dolgok megszerzéséhez még pár száz oldalt át kéne nézni. Nem, ne rázzatok le "barátod a google" formulával, a főbb kérdésekkel megismerkedtem. A telepítési leírásokat megértettem, LAMP használata miatt Mint Linux használó vagyok, Kodi Androidon, Linuxon, Windows 10-en oda-vissza gyakorlatozva megyeget. Kérdésem inkább hardveres.
Tehát, szívesen rácsüngetnék egy ilyen kütyüt a tv-mre, médialejátszóként, esetleg böngészőként használva. Ha jól szűrtem le, a kellékek: Pi2, esetleg a procihoz hűtőbordák, doboz, HDMI csati, táp, egyelőre nano wifi (hálózati kábel miatt nem szívesen fúrnék falat), mikro sd - minden kütyümben u1-es Samsung 32 gb fut. Kihagytam-e valamit?
Hogyan navigálok minimum eszközhasználattal? Eddig az jött le, hogy tv távirányító, már ha tudja, esetleg mobiltelefon? Vagy van-e még erre valami jól használható kütyü?
Új hozzászólás Aktív témák
- Befutott a foltozásra fókuszáló GeForce driver gyorsjavítása
- Fotók, videók mobillal
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Lexus, Toyota topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fujifilm X
- Qi-töltő és szinte bármivel kompatibilis billentyűzet a Clicks új fejlesztése
- OTP Bank topic
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Eladó 1440p Ultra Gamer PC: i5-12400F Intel Arc B580 12GB 24GB RAM SSD Dobozos!
- SunFire X4170 Szerver 2x Xeon, 26GB RAM, 8 HDD
- -42% ÚJ Lenovo ThinkCentre M70s G5 SFF: i5 14500 14mag, 16GB RAM, 512GB NVMe SSD, ÚJ HU bill + egér
- Humble szökevények 500-2500Ft
- Intel passzív csúcsgép: 4,7 GHz Intel i7 1255U, 10 mag / 12 szál barebone
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4237,100% Akksi
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4082, 90% Akksi
- VICC ÁR! Dell Precision 7530 - Xeon E2186M (i9-8950HK++) / 32GB RAM 512GB SSD Quadro P2000
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
wassermann
