Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#688) lugosi válasza lugosi (#679) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ma este már nem bírtam tovább és feltettem tölteni az órát. Több mint 5 napot, durván 124 órát ment úgy egy feltöltéssel, hogy még nem jelezte, hogy töltőre kellene tenni. Annyira zavart már, hogy nem jelzi a merülést, hogy kikerestem a kézikönyvből, hogy hogyan lehet manuálisan ellenőrizni az akku töltöttségét. Az ötödik nap vége felé még 2 rovátkát jelzett az akkun, ma este 8-ra (csütörtök este van, és szombat délután töltöttem) ez lement egy rovátkára. Valószínű, hogy simán elment volna holnap délutánig, de minek kockáztassak, inkább feltöltöttem.

Az eszköz teljesen beépült a mindennapjaimba, ha az asztalon távolabb van a telefon, mikor bejövő hívás érkezik, az órán nézem meg hogy ki hív, az időjárást rendszeresen ellenőrzöm rajta és a pulzust az automatikus mérés mellett manuálisan is mérem vele. Az alváselemzést minden reggel megnézem, és van benne valami mert amikor azt jelezte, hogy kevés volt a mélyalvási fázis, akkor reggel nem is éreztem magam kifejezetten kipihentnek.

A Garmin Connect app nagyon jó, ma például figyelmeztetett, hogy ha nem igyekszek minden nap ugyanakkor lefeküdni, akkor az nem jó, és az alváselemzésemből látja, hogy az elmúlt napokban nem ugyanakkor feküdtem le :D

Unokatesóm kisfia csatlakozott az instagramra, és a kütyü szólt, hogy nézzem meg az első képet, amit feltett. Nap nem telik el úgy, hogy ne csodálkoznék rá valamilyen új, jópofa dologra, ma például arra jöttem rá hogy mellesleg egy kb 7 megabájt szabad hellyel rendelkező memória is van benne, amit szabadon írhatok-olvashatok ha az usb kábellel rádugom a gépre. Nem sok, de teszem azt pár nagyon lényeges szöveges file tárolásához bőven elég, és ez tényleg mindig nálam van. Számomra ez az eszköz csak egyféleképpen lehetne jobb, ha nagyobb lenne a kijelzője és ezzel arányosan több információ férne ki rá egyidejűleg, de más dolgot nem tudok mondani, amiben fejlődhetne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.