Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#679) lugosi válasza lugosi (#675) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jelenleg kb. 72 órája megy a Vivosmart HR az első teljes feltöltéssel, még nem jelzi, hogy lemerülőben lenne az akku. Az újdonságnak megfelelően sok nyomkodással, értesítések tömkelegével, időjárás sűrű ellenőrzésével, óra használatával, és a pulzus napjában többszöri manuális ellenőrzésével úgy érzem hogy a 3 nap már jó akkuidő, de kíváncsi vagyok a teljes akkuidőre, azaz addig szándékozom egy feltöltéssel használni, amíg nem jelez, hogy tölteni kéne. A háttérvilágítás is automatikusra van állítva, amikor magam felé fordítom bekapcsol.

Az első napokban vacilláltam, hogy nem-e kellene visszaadnom (netes rendelés), és mennyire érné meg jobban egy Apple Watch ár/értékben (3x ennyibe kerül, de az app támogatottság miatt sokkal szélesebb körben használható). De az Apple Watch 18 órás üzemideje elfogadhatatlan lenne nekem, mert így pl. kapásból kiesik az éjszakai alvás- és szívritmus-monitorozás, ami nekem kell. Ha az Apple Watch üzemideje meglenne egy 48 óra akkor azt mondanám, hogy megéri nekem a 3x-os árat, de így nem, 18 óra sajnos nekem kevés. Plusz nem vízálló, ez pedig az.

Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.