Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Crytek válasza cekkk (#350) üzenetére


Crytek
veterán

Viccesnek érzem ezt a reakciót tesztekben is ezt hozzák fel hogy drága!

260 dollár ~ 60K és semmi szart nem kell a testedre aggatni a többi pántoshoz képest ami 70K.

Akkor miért is drága?

Én tuti vennék ilyen ha tudnám kb azonos pulzust mér a pántoséhoz képest ,de ilyen tesztet nem láttam :(
Meg a másik hogy legyen andoidra is mert ios az nincs nekem!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#352) cekkk válasza Crytek (#351) üzenetére


cekkk
veterán

ára pedig 249 font (92 ezer forint).

Lehet amcsiba annyi de itt nem.

Nekem semmi bajom a melkas pántossal, soha nem dörzsölt ki, viszont eléggé erősen kétlem (bár majd idővel kiderül), hogy ez a karodon, hogyan tudna pontos pulzust mérni. :U

(#353) Cheesy válasza Crytek (#351) üzenetére


Cheesy
őstag

Semmi gond nincs a mellkaspánttal, a mellizmod alá kell rakni. Én kicsit balra fordítom, hogy a szívem legyen alatta, de lehet felesleges. Ha belefeledkezel a mozgásba fel sem tűnik, hogy ott van. És pontos.

www.vakbelmutet.hu

(#354) Crytek


Crytek
veterán

Nos úgy döntöttem lemondok erről a pulzusmérős dologról (amúgy is csak az lenne az eredménye hogy örökre eltiltanának a futástól)

Melyik az a legolcsóbb de még értékelhető tudású gpses óra ami pcvel és vagy androiddal is tud kommunikálni?
6-8 órát bírjon és vizálló legyen ha esőbe futnék.

Next PC Upgrade: 2022

(#355) Pocee válasza Crytek (#354) üzenetére


Pocee
senior tag

Vegyél ilyet és csá...

Vagy ilyet én ezzel a szoftverrel futottam,de mivel van órám melkaspánttal nekem csak a gps miatt volt érdekes a telefon,a melkaspántom meg nem bluetooth-szos.de ha nem lenne órám ilyen pántot vennék.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#356) Crytek válasza Pocee (#355) üzenetére


Crytek
veterán

Direkt írtam öv nem kell...

Next PC Upgrade: 2022

(#357) jeri válasza Crytek (#356) üzenetére


jeri
tag

(#358) Crytek válasza jeri (#357) üzenetére


Crytek
veterán

Fent már beszéltem erről.
Sajnos még nincs androidos támogatás ha jól emlékszem + nem kapható nálunk és magyar menü sincs benne kintről véve.

Pedig venném ha lenne droidra is,magyar lenne és itthon is kapható lenne!
Remélem ahogy ezek is fejlődnek egyre olcsóbbak lesznek!

Next PC Upgrade: 2022

(#359) cekkk válasza Crytek (#358) üzenetére


cekkk
veterán

1-2 év és utánad vágják a kínaiak olcsó pénzért :D

Mellpántot próbáld ki. Futásnál nem zavaró. Mondjuk a többi sportnál már lehet az szerintem.

(#360) Crytek válasza cekkk (#359) üzenetére


Crytek
veterán

Nem kell mellpánt nekem , csak egy jó és olcsó gps-es óra ami méri a sebességet,a megtett utat, átlag sebességet,1km-re lebontva az időket, az se baj ha a szintemelkedést is méri ,és bírjon legalább 7-9 órát gps-el használva!

Next PC Upgrade: 2022

(#361) cekkk válasza Crytek (#360) üzenetére


cekkk
veterán

Tudod van az a vicc amikor van három választási lehetőséged: gyorsan,olcsót, jót és ebből kettőt választhatsz.
A te igényeid is ilyenek, hogy mindent tudjon nagyon olcsón.
Ott vannak a Garmin és Suunto órát. Vagy veszel egy karszalagot a karodra abba bele teszed a telefonodat és úgy futsz.

(#362) zoli03 válasza Crytek (#360) üzenetére


zoli03
őstag

20-30e között kezdődnek a GPS-es órák, ezek még csak az alapokat tudják. 40e-ért már kapsz olyat, ami tud magasságot, szintkülönbséget is mérni, 50e-ért már pulzust is. Ha márkásat akarsz, akkor meg jóval több drágábbak.
Írtad, hogy kezdő futó vagy. Megéri ez egyáltalán? Egy pulzusmérős órával szerintem sokkal többre megy az ember. Ha meg annyira monitorozni akarod a sebességed, távolságot, inkább vennék egy karpántot, aztán abba raknám a telefont. Bár annyira nem látom értelmét, futni kell, nem az adatokat nézegetni, abból a pénzből lehet venni normális futócipőt, akár több párat is.

(#364) Crytek válasza jeri (#363) üzenetére


Crytek
veterán

Alakul ez. Majd ha ugyanilyen áron lesz olyan amibe GPS is van és nem kell hozzá telefont cipelni akkor lecsapok majd valamilyen termékre!

Next PC Upgrade: 2022

(#365) sznoya


sznoya
újonc

Sziasztok! Kezdő futó vagyok. Kaptam egy Polar M91 Ti órát. Én igazából az Ownzone-ra lennék kíváncsi futás közben, de nem találtam magyar nyelvű leírást róla, illetve ha futok csak az időt mutatja menet közben semmi mást! :F Szükségem lenne mellkaspántra vagy anélkül is tudom használni?? Megköszönném ha valakinek lenne valami használható infója vagy tippe! :K

(#366) zoli03 válasza sznoya (#365) üzenetére


zoli03
őstag

Mellkaspánt nélkül nem fog pulzust mérni, anélkül az Ownzone se működik.

(#367) arrrgggh


arrrgggh
tag

Sziasztok!

Ha egy teljesen alap, de pontos pulzusmérő órát szeretnék, akkor mit javasolnátok?
Annyi lenne az elvárás, hogy mellpántos érzékelővel legyen, és jelezzen, ha elérem a maximális pulzust.

(#368) Crytek


Crytek
veterán

Zergén a MIO ALPHA pulzusmérő óra teszt mikor lesz élesítve?
Mert az 1 hét lassan hónapok óta letelt :D

Next PC Upgrade: 2022

(#369) zoli03 válasza arrrgggh (#367) üzenetére


zoli03
őstag

(#370) Chuck Norris válasza arrrgggh (#367) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Sziasztok,

Ezt itt valaki próbálta már?
[link]

Köszönöm,
Balázs

(#371) phain


phain
tag

Sziasztok!
Polar LOOP - ot hasznalta mar valaki ?? Vekemeny rola ??

[ Szerkesztve ]

(#372) reelc


reelc
veterán

Üdv!

Sikeresen rátaláltam erre a topicra is. Érdekelne a véleményetek.

Ezen a Crivit Sports pulzusmérő órán filózóm.
Szerintetek megéri? Van valakinek tapasztalata vele?

Kerékpározáshoz használnám. Fogyni szeretnék, és szeretném, ha látnám milyen tartományban tekerek.
Vagy inkább ne foglalkozzak vele, vegyek egy kerékpár computert, és az átlagsebességgel, stb-vel számolgassak? Tudom, arra van más topic.
Előre is köszönöm.

(#373) zoli03 válasza reelc (#372) üzenetére


zoli03
őstag

Megéri. Ennyiért nem fogsz máshol kódolt órát kapni. Lidles cuccoknak általában amúgy is nagyon jó ár/érték aránya van.

(#374) reelc válasza zoli03 (#373) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
De a célomhoz érdemes ilyen órát venni?
Arra célzok, hogy megértem, hogy futáshoz, vagy egyéb edzéshez használja valaki. Nem tudom, kerékpározáshoz érdemes-e?
Bocs, ha hülye a kérdés, kezdő vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#375) zoli03 válasza reelc (#374) üzenetére


zoli03
őstag

Érdemes, főleg ha figyelni akarod, hogy a zsírégető zónában vagy-e. De nélküle is ugyanúgy le tudsz fogyni, ha komolyan veszed a tekerést, és az étrenden is ugyanannyi múlik, ha nem több.

(#376) reelc válasza zoli03 (#375) üzenetére


reelc
veterán

Igen, köszi, az étrend is átalakítás alatt van. Sőt, azért vettem (többek között) a biciklit, mert az étrendet képtelen vagyok akkora szigorral kezelni mint kellene, és kell mellé a mozgás is.
Azért gondoltam az órát, mert azért nem mindegy milyen sebességbe rakva teker az ember mondjuk fél-egy órát naponta. Később nyilván többet, kezdetnek ennyit.

Ugye nem zavarják be egymást pl. egy vezetékes kerékpáros Sigma computerrel? Lehet egyszerre használni a kettőt?

[ Szerkesztve ]

(#377) zoli03 válasza reelc (#376) üzenetére


zoli03
őstag

Vezetékesnél szinte biztos, hogy nem fogják zavarni egymást. Nálam analóg, vezeték nélküli km óra és kódolt pulzusmérő se zavarta egymást.

(#378) #24334592 válasza jeri (#363) üzenetére


#24334592
törölt tag

akkor a mellpant megkerulhetetlen dolog?

mi a helyzet az ujjon mero orakkal? A BT-s Runtastic-os dologrol mi a velemenyetek?

Mit ajanlanatok kezdonek futasra, kondira?Esetleg ha hordhatnam sportokhoz az jo lenne (jegkorong, kosar, foci)

Annyi ora van mint egen a csillag :(((

Jo lenne ha tudna esetleg pc-vel kapcsolatot letesiteni, hogy at tudjam tolteni az adatokat rola. Esetleg ha gps lenne benne, hogy terben is el tudjam helyezni, ha tudna hol van a kenyelmi zonam (pl. ez az ownzone-os dolog emiatt nagyon tetszik). Nem tudom mi lehet meg fontos. Ha tudna statisztikat, min max avg ritmus, riasztas. Esetleg ha tudna kommunikalni egy BT fulessel :B (az oranezes helyett bemondana az idot km-enkent)

elore is koszonom annak aki reagal :R

(#379) zoli03 válasza #24334592 (#378) üzenetére


zoli03
őstag

Kezdőként minek ilyen komoly óra?
GPS-es órák 50e Ft körül kezdődnek, Polar, Garmin, stb órák még kicsit drágábbak.
A PC-vel összeköthetők se sokkal olcsóbbak, de pl a GEONAUTE ONmove 710 tud GPS-t és elvileg PC-vel is össze lehet kötni. De a márkásak megint csak drágábbak.
Min, max, átlag pulzust meg riasztást még a 9e Ft-os GEONAUTE ONrhythm 310 is tud (a minimum nem biztos, de a többit tudja).
BT füleses kommunikációról nem tudok, de az már tényleg kegyetlen drága lehet, ha létezik olyan.

Zerge.info-n nagyon sok óra van, tudsz mindenféle funkcióra is szűrni kereséskor.

(#380) Crytek válasza zoli03 (#379) üzenetére


Crytek
veterán

Zerge-ről engem a Mio érdekelne a kari pulzusmérés miatt de a teszt azóta se került fel :(

Next PC Upgrade: 2022

(#381) zoli03 válasza Crytek (#380) üzenetére


zoli03
őstag

Google-ba beírod, számtalan teszt van róla.

(#382) Crytek válasza zoli03 (#381) üzenetére


Crytek
veterán

Csak nem magyar legalábbis nem találtam főleg nem olyat ahol mellkaspántossal mérik össze!

Next PC Upgrade: 2022

(#383) #24334592 válasza zoli03 (#379) üzenetére


#24334592
törölt tag

:R :R

azert, hogy mondjuk ne kelljen 2x orat vennem, mert az elsorol menet kozben kiderul, h valamiert nem boldogit elegge :)

atbongesztem a zerget, de a funkciok jo reszerol fingom sincs mit jelent a gyakorlatban. Asszem jobb, ha bemegyek hozzajuk.

(#384) Ybron


Ybron
senior tag

Hello!

Használ valaki polarpersonaltrainer-t?
Az lenne a kérdésem hogy lehetséges edzés összevonás?
Ezt úgy értem hogy tegnap edzés közben sikerült leállítanom és ugye ezek után már új edzést kellett kezdenem így personaltrainerben két külön edzésként jeleníti meg és ezt szeretném összevonni,m ár ha lehetséges, mert eddig nem találtam ilyen opciót, de hátha tud valaki valami megoldást.

(#385) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok! Meg soha nem volt pulzusmero oram ezert egy nagyon bugyuta kerdest teszek fel. Ezek a mellkaspantos tipusok ruha alatt mennyire latszodnak? Kondizashoz vennem, vekony anyagu testhez tapados trikoban szoktam edzeni. Ugy nem tul feltuno?
Ha igen esetleg van olyan ami nem mellkas pantos? Koszi es bocs a tudatlansagomert.

(#386) Ybron válasza Sholom (#385) üzenetére


Ybron
senior tag

Hello!

Általában a valamire való pulzusmérők mind mellkaspántosak.
Észrevehető testhez simulós ruhában, de nem értem miért baj az ha látszik, emiatt nem kell kellemetlenül érezned magad, van aki félmeztelenül is el futkározik mellkaspántban.

(#387) schumy1


schumy1
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes ezt megvenni?
[link]

Arra kéne hogy bringázáskor lássam hogy mikor mennyi, és mikor vagyok a zsírégető zónában.
Egyébként félek attól, hogy fölösleges és 1-2 használat után már adhatom is el.
Óra nélkül nem lehet érezni valahogy azt a zónát?

(#388) jeri válasza schumy1 (#387) üzenetére


jeri
tag

Megméred kézzel a nyakadon 20 másodpercig és beszorzod 3-al.
Pulzuszónához link

(#389) schumy1 válasza jeri (#388) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszi, akkor dechatlonos órákat felejtsem el?

(#390) jeri válasza schumy1 (#389) üzenetére


jeri
tag

Ennyi pénzért 2 év garival ennyit kapsz, elfelejteni nem kell.
A távvezetékek bezavarják.Nem kódolt,de 2 év gari

[ Szerkesztve ]

(#391) schumy1 válasza jeri (#390) üzenetére


schumy1
aktív tag

Köszi. Inkább ezt veszem akkor, kicsivel drágább és többet tud, meg kódolt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#392) SirKero


SirKero
őstag

Erről van valakinek tapasztalata? Három év garanciát adnak rá :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#393) zoli03 válasza SirKero (#392) üzenetére


zoli03
őstag

Jövő héten lesz a Lidlben 4e-ért, ugyanúgy 3 év garanciával. És az kódolt, nem mint ez (ennyiért biztos, hogy nem vennék nem kódolt pulzusmérőt).

[ Szerkesztve ]

(#394) SirKero válasza zoli03 (#393) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi hogy felhívtad rá a figyelmem :R A kódolásos témára a Beurer-nél rá akartam egyébként kérdezni mielőtt megvettem volna. :K

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#395) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Ma megvettem a Lidl-ben hirdetett pulzusmérős karórát. Az első meglepetés akkor ért amikor kibontás után ( origináltnak tűnt ) kipróbáltam. Az óra megy rendesen a beállítás sem bonyolult de a pulzust sehogy sem akarta mutatni. Azt hittem én vagyok a béna és végső elkeseredésemben megmértem a gomb elem feszültségét. 0,02V volt :Y :C Tettem bele egy másikat azzal egyből működött.
"Szárazon" nem is volt vele gond de este kocogtam egy kicsit és most nem tudom,hogy én nem használom megfelelően vagy sz@r az egész és holnap vissza viszem. Az első 800-100 méteren működött rendesen mutatta is a pulzust ahogy kell. Be is jelzett 180-nál rendesen. De utána gondolt egyet és nem akart 120 fölé menni. Mondom az hogy lehet,hogy az előbb még 220 is volt most meg a második kilométernél meg nem megy 120 fölé. Aztán gondolt egyet és hirtelen 220 lett. Ez a 120 kocogás közben már csak azért is hihetetlen mert nyugalmi helyzetben is 80-95 között van a pulzusom. Utána már végig ezt csinálta. Próbáltam állítgatni a mellpánt helyzetét de semmi sem változott tőle. Benedvesítettem a bőröm mielőtt felvettem. Valamit nem jól csinálok vagy ez ilyen és akkor vissza viszem.
Bocs ha kicsit hosszúra sikeredett.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#396) Crytek válasza SirKero (#395) üzenetére


Crytek
veterán

Az vásárlókat nem lenézve de ilyen filléres noname gagyi szarokat messze kerülni kell.

Next PC Upgrade: 2022

(#397) SirKero


SirKero
őstag

Kinéztem a "lidlis" helyett a Decathlon-ban két órát. Közel egyformák tudásban de az a drágábbiknál ( lehet,hogy a másiknál is csak nem látszik ) a mellpánt érzékelői fémből vannak. Ez jobb -rosszabb megéri a + pénzt?
[link]
[link]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#398) jeri válasza SirKero (#397) üzenetére


jeri
tag

Csak a jeladó rögzitésére szolgáló patetent fém, egyébként műanyag az elektróda rész.
Egyébként lehet érdemes valami szabványos, technologiát pl ant+ de még inkább BT LE támogató jeladót tartamazó mellpántban és telóban gondolgodni.

(#399) SirKero válasza jeri (#398) üzenetére


SirKero
őstag

Egyenlőre még én sem tudom mennyire lesz hosszútávú ez a fellángolás ( a futással ) ezért nem nagyon akarok komolyabb pénzt bele áldozni. De mivel a ketyegővel voltak problémáim sem agyvérzést sem infarktust nem akarok az út szélén kapni. Egy alap valami kéne ami azért pontosan mutatja a pulzusom ,hogy ne tudjam túllőni magam a célon. Ha marad a kitartás akkor természetesen vennék egy komolyabb eszközt is.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#400) kopogo


kopogo
tag

Hello!

Szeretnék egy pulzusmérő órát venni.Kérdezném a Sigma PC 25.10 illetve Sigma PC 15.11 néztem ki mivel ezek ár/érték arányban vannak a pénztárcához.
Mi a vélemény róluk magáról a Sigma márkáról alap futás kocogás illetve Bicikli szoba bicikli ,figyeljem a pulzust kalóriát zsírt a ketyegő miatt.

Illetve tanács milyen ajánlotok előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.