Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ildi_ válasza Louro (#199) üzenetére


ildi_
csendes tag

Én is Kalenjit vettem nemrégen, tetszik az egész, nem bántam meg. 5-6 ezerrel többet nem érte volna meg kiadnom egy Polarra, talán majd később egy komolyabbra.

(#203) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Egy kis tapasztalatot szeretnék megosztani veletek.
a héten tönkre ment az órám mellpántja és ezért vennem kellett helyette egy másikat. Nem régiben a polar ki jött egy új pánttal a Polar Soft-Strapel. Én is ez választottam, meg Zergénél már nem is lehet kapni a régit. Mig a régi, volt, hogy hol könnyen, hol nehezebben adta a jelet ennél , egy ici pici víz és már működött is egyből tökéletesen :D. Az anyaga jobb és kényelmesebb, mint a réginek, és tartósabbnak is néz ki. Mosógépben ez már NEM mosható, edzés után egy kis szappanos vízzel átöblíti az ember és kész.
Én elégedett vagyok vele, akinek rosszalkodik az mostani öve, nem pontos, nehezen ad jelet, akkor szerintem bátran cserélje le erre a fajta új pántra, nem fogja megbánni :)

[ Szerkesztve ]

(#204) Nimrod


Nimrod
addikt

Suunto M5-ösöm van, de nem vagyok biztos benne, hogy ez volt a legjobb vétel.
Néha eldobja a jelet pár percre és talán emiatt is mintha nem lenne pontos a számítása (kalória, pihenőidő).

miCoach vagy Polar tapasztalata (esetleg más amit ajánlana) van valakinek?

(#205) cekkk válasza Nimrod (#204) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem polar ft80 órám van. Olyan nálam is van, hogy néha 1-2 másodpercre elveszti a jelet, a régebbi pánttal gyakrabban volt. De milyen sport közbe történik nálad? Nálam futásnál volt, de van amikor a kondizás közben is megtörténik.

A másik, hogy az ö méretezési kicsit rossz szerintem :S Mert pl én 120 kiló vagyok, és a m-xxl es övet majd teljese össze kell húznom, hogy rendesen tartson :S Pedig nem kis darab vagyok :S
Lehet majd bevállalok egyszer egy kis méretű övet is, csak azt hittem, hogy azért kell a régit ennyire össze húznom mert kinyúlt :D

(#206) Nimrod válasza cekkk (#205) üzenetére


Nimrod
addikt

Jógánál vettem észre, de inkább 1-2 perces időtávot mondanék jel nélkül. Persze folyamatosan figyelni nem tudom meg nem is akarom, csak így meg lehet nincs értelme használni.
De más sportnál sem szoktam lesni a kijelzőt, néha odanézek és látszólag rendben van. Elemgondnak nem kéne még lennie.

(#207) cekkk válasza Nimrod (#206) üzenetére


cekkk
veterán

Nem elem gond az, hanem az öv nem ér hozzád rendesen. Ennyi lehet a probléma, és utána meg gondolom nehezen veszi a szívverést újra.
Mondjuk nem tudom milyen pulzus tartományban mozogsz jóga alatt de az 1-2 perces kiesés nem olyan nagy difi a kalóriákban, mondjuk 10-20 max.

[ Szerkesztve ]

(#208) Nimrod válasza cekkk (#207) üzenetére


Nimrod
addikt

Átlag 100 körül, top 130-140 környéke az eddigi mérések alapján.
Az elmászást azért sem értem, mert korábban teljesítmény túráztam is vele 4 órán át, kicsit el is volt mászva és mégis jól mért. :F

Polarnak egyébként milyen a közösségi oldala (ha van)? Suuntonak körülbelül 100 magyar felhasználója van, szóval nem sok.

(#209) cekkk válasza Nimrod (#208) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem is igazán kerestem a közösségi oldalát :D
Valahogy nem akarom arra szánni a időmet, így is sok felesleges dologra elmegy :)

Igen de a túrán nem nyújtózkodtál meg hajlongtál úgy mint a jógánál, én is érzem, amikor kondizok, és pl kar edzésnén döntött padon csinálom a bicepszezést és így mellem jobban megfeszül, már mozog el rajtam az egész, hiába van jól meghúzva. :D

Bár mondom, most ez az új pánt egész jó lett :)

http://www.facebook.com/polar.hungary itt a közösségi oldal, most találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#210) Nimrod válasza cekkk (#209) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem így értettem a közösségi oldalt, hanem Suunto esetében a szinkronizálás a Movescount oldalra történik, az egyben a közösségi oldaluk is.

Polar esetében úgy láttam gépre mented az adatokat, aztán nem tudom onnan mit lehet kezdeni vele. Meg nem világos hogy ott mintha lenne ingyenes, meg nem ingyenes program? :F

Próbálok mástól információt kinyerni aki szintén jógázik illetve küzdősportol, hogy ők hogy csinálják (elég nehéz elképzelni a boxolást pulzusmérővel), de sajna eddig semmi válasz. :(

Amit még látok, hogy főleg akkor dobja el a jelet, amikor hason fekszem és alattam van az öv. Bár szerintem akkor pont nem lenne szabad ilyet csinálnia.

(#211) cekkk válasza Nimrod (#210) üzenetére


cekkk
veterán

https://www.polarpersonaltrainer.com/ ide menti az adatokat, nem a gépedre. Itt is lehet ismerősöket keresni, stb, bár azt a részét én nem használom.

Hát én nem mernék boxolni övben,mert utána ha kapnék egy mell ütést, egy részt a jeladó is simán tönkre menne, másrészt, a testednek sem tenne jót. Elég sok küzdő sportoló van a teremben, akik elég komolyan is csinálják és nem használnak semmilyen órát :D

Pedig akkor könnyen előfordulhat, hogy a jel a testeden nem tud áthaladni, a földön meg megint nem tudok, ezért nem vesz jelet az óra.

(#212) Nimrod válasza cekkk (#211) üzenetére


Nimrod
addikt

Egy dolog nem tetszett nekem a Polarban, hogy egyszerűen nincs olyan órájuk, amiben minden számomra szükséges funkció benne van. Valami mindig kimarad és egy másikban van benne. Mondjuk ügyes üzletpolitika... :U

Én most úgy vagyok vele, hogy ami jó tulajdonság az a kalóriamérés, szívverés (max, átlag) és az eltelt idő. A mostani típus mellett azért is döntöttem, mert ez már tud regenerálódási időt is mérni, de az meg egy csomó egyéb tényezőt nem vesz figyelembe, így sokszor hülyeséget ír ki. Ami még esetleg jó lenne, az egy útvonalmérés túrázáshoz (megtett km-ek), szintemelkedés mutatásával. De most inkább elvagyok ezzel egy darabig és várok 1-2 generációváltást (ahogy néztem Polar azért elég gyakran dob piacra új típusokat), aztán meglátom.

Boxot egyébként úgy tudom még elképzelni, hogy például zsákoláskor, vagy árnyékbox esetén.

(#213) cekkk válasza Nimrod (#212) üzenetére


cekkk
veterán

Regenerálódási idő alatt mit értesz? :D Megcsinálsz mondjuk egy szériát, majd ki írja, hogy mikor csináld a következőt ugyan azon az edzésen? :U

Boxba igazad van, látszik én nem boxolok, és ez nemek eszembe sem jutott, csak egyből a harc :D :N :U

(#214) Nimrod válasza cekkk (#213) üzenetére


Nimrod
addikt

Edzés után kiírja, hogy mennyi pihenőidőt szánj a következő edzésig. Ha jól emlékszem Suunto-nál az az ajánlás, ha az érték 20 óránál nagyobb, akkor mindenképp legyen pihenőnap a következő.

(#215) cekkk válasza Nimrod (#214) üzenetére


cekkk
veterán

Ilyen nincs a polar órákban, vagy én nem tudok róla.
De ha ez fontos neked akkor maradnak a sunto órák :D

(#216) Nimrod válasza cekkk (#215) üzenetére


Nimrod
addikt

De van, láttam valami hasonlót. Megpróbálom megtalálni a típust.

Egyébként ma táncedzésen is eldobta a jelet pár másodpercre, pedig álltam és rajtam volt. Ráadásul már szorosabbra is húztam az övet. Lehet megpróbálom újrakalibrálni. :F

(#217) cekkk válasza Nimrod (#216) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem mindig lesz olyan, hogy eldobja a jelet. nálam, van, hogy futapadon emelkedős sétánál doba jel, pár másodpercre. Ilyen ennyit tudnak. Nekem FT80as órám van, szóval nem a legolcsóbb. De ez ilyen, nem űrtechnológia, el kell fogadni :)

(#218) Nimrod válasza Nimrod (#216) üzenetére


Nimrod
addikt

Vegyük példának a POLAR RS400 és a POLAR FT80-at.

Előbbi picit drágább mint a mostani Suunto-m és lényegében nem tud többet, sőt. Ebben ilyen van: Pulzusmegnyugvási teszt
FT80-ban viszont van ilyen: Kipihentségi teszt. Ha jól értem ez felelne meg a pihenőidő számolásnak.

Egyébként az RS400-as oldalán ott egy link a Polar Protrainer program időkorlátos próbaverziójához. Hogy vannak a programok Polarnál? Ami használhatóbb azt még külön meg kell venni? :F

(#219) cekkk válasza Nimrod (#218) üzenetére


cekkk
veterán

Nem az ft80ashoz van egy szoftver, az letölti az óráról az adatöt és küldi a weboldalra.
A másikat nem ismerem, gondolom az komolyabb óra.

Itt a ft80as használatija, itt mint fitnesz teszt van írva, de én ezt soha nem értettem, meg, hogy hogyan is kellene használni, de lehet az én értelmezési képességeimmel vannak gondok. :DDD

(#220) Nimrod válasza cekkk (#219) üzenetére


Nimrod
addikt

Az RS400 elvileg gyengébb mint a tied. :U
Fitnesz teszt az enyémben is van. Annyi, hogy le kell gyalogolni 1.6 km-ert egyben amilyen tempósan csak tudod (de még nem futsz).
Tavasszal nem voltam Fitbalanszon (pedig volt jegyem is), mert ramatyul voltam. Na majd ősszel aztán betámadom a Polar standot. ;]
Milyen gyakran szoktál egyébként órát váltani? 1-2 évente vagy még sosem cserélted le más típusra?

(#221) cekkk válasza Nimrod (#220) üzenetére


cekkk
veterán

Ez az első ilyen órám, nem tervezek váltani :D

Tudod, most felőlem, kijöhet megint valami újdonság, de hogy ennyit nem adok ki 3-4 éven belül megint egy ilyen óráért az is 100 :D
Ez nem olyan fitnesz teszt, majd olvasd el, azért is nm értem én a lényét neki.

Én inkább az miatt vettem, meg, hogy a súlyzós edzéseknél, csipog amikor az ismétlést csináljam, de tök felesleges, mert érzi azt az ember :D Jók ezek az órák, de ez a kategória is már szerintem kicsit felesleges. :U

(#222) Nimrod válasza cekkk (#221) üzenetére


Nimrod
addikt

FT80 nem éppen alsó kategória árban, szóval megértem hogy fájt kiadni érte a pénzt. :)
Arra is jó egyébként, hogy ne lazsálj edzésen, mert az amikor visszanézed egyből látszik.

(#223) cekkk válasza Nimrod (#222) üzenetére


cekkk
veterán

Áh ha össze jön a társaság és a hangulat akkor az edzés picit elhúzódik, mert inkább viccelődés lesz belőle mint rendes edzés :D

Mondjuk ezért szeretek reggel lemenni, mert iszonyat jó emberek vannak lent :D

De nem is ér ennyit, hidd el nekem :D Szóval ha legközelebb veszek, akkor bluetooth jeladós öv, aztán okos telefonra küldi is a jelet, majd ott ezer meg ezer alkalmazás van rá. Mondjuk lehet neked is jobb lenne egy olyan. Ezen nem gondolkoztál még?

(#224) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!
Polar M62-m újabban azzal fogad, hogy az elején szépen méri a pulzusomat, aztán egyik pillanatról a másikra 220-240-es pulzusokat produkál, holott 120-130 környékén járok. Elemcsere megvolt kétszer is a pántban. Mi lehet a gebasz szerintetek?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#225) cekkk válasza TripleB (#224) üzenetére


cekkk
veterán

A pánt tönkre ment, nálam is ez volt, új pánt vásárlása megoldja a gondod. :)

(#226) TripleB válasza cekkk (#225) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszönöm a választ!
Ha megveszem, akkor utána anyagi gondom lesz, úgy érzem. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#227) TripleB


TripleB
senior tag

cekkk, visszaolvasva a soft strap-et javaslod, mennyire vagy ezen rövid idő alatt vele megelégedve?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#228) cekkk válasza TripleB (#227) üzenetére


cekkk
veterán

Bocsi, nem voltam gép közelben :D

Hú vagy 4-5 alkalmat használtam, mert most a héten haza jöttem a szülőkhöz, haza hoztam, de nem volt időm végül futni, mert most azt akartam vele próbálni :D
De teljesen meg vagyok vele. Amúgy Zergénél már csak az kapható :D Nem tudom merre laksz, de pl Debrecenben nem is találtam olyan helyet ahol meg lehetett volna venni :W
Nyugodt szívvel vedd meg, viszont az tuti, hogy én legközelebb a legkisebbet veszem meg, mert igaz, hogy kb 192cm magas és kb 120 kiló vagyok, de majd teljesen össze húzom, hogy rám feszüljön rendesen :U

(#229) TripleB válasza cekkk (#228) üzenetére


TripleB
senior tag

Ha Debrecenben nem lehet kapni, akkor mit várjak egy nógrádi kis falutól? :)
Majd megpróbálom az egyik üzletbe lehozatni Zergétől.
179/79 hez akkor a legkisebb méretet javasolnád?

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#230) Nimrod válasza cekkk (#223) üzenetére


Nimrod
addikt

Ne is mond... szívom a fogam, mert tavaly vettem okostelefont, amivel meg vagyok elégedve, csak éppen Symbian van rajta és nincs GPS-e sem.
Idén csak ezekért már biztosan nem akarom lecserélni.

Egyébként olyat én is láttam, hogy valaki kétszer annyit volt a teremben, de a felét csak lazsálta. Sok értelme van... :U
Részemről meg az edzés az edzés és pont. Utálom látni este amikor áttöltöm az eredményeket, hogy easy kategóriába sorolja. :(((

(#231) cekkk válasza TripleB (#229) üzenetére


cekkk
veterán

Nem tudom :D

Kiviszi házhoz a postás zergétől :D

Hívd fel zergét és kérdezd meg mit javasol, én a régim miatt ami nyúlt, azt hittem, kell a középső méret, most nem vagyok biztos benne, lehet majd berendelek egy kisebbet próba képen :U

Nimrod

De egy súlyzós edzést nem is tud másba sorolni :D Ha azt veszed kinyomod 8-10szer a súly 1 perc alatt akkor felmegy a pulzusod utána pihensz vissza megy, majd megint, egy súlyzós edzés 400 kalória kb, ami normálisan van kivitelezve, ha e fölé mész akkor már kezd kardióba átesni, nem lenne szabad folyamatosan magas pulzuson lenni. Nekem pl úgy jön ki egy 1000 kc edzés ha 40 perc súlyzózás, pofázás nélkül :D Majd 40 perc elliptikus tréner 130-140 közötti pulzussal, közben 4-5 percenként megszakítom az edzés,hogy vagy guggolok, vagy kitörést csinálok, ugye ilyenkor meg felszökik az egekbe a pulzus. :DDD
De egyébként a súlyzós edzés az nem kemény, már mint pulzus szempontjából :)

(#232) Nimrod válasza cekkk (#231) üzenetére


Nimrod
addikt

Mennyi kalória szokott nálad elmenni az edzéseken az óra szerint?
Mert nekem pont az edzőterem átment a közepesen erős kategóriába, zömmel gépes edzéssel, kevés pihenővel.
Jógánál 100 kcal körül mér, de mért már 200 fölött is, pedig szerintem semmi eltérés nem volt a két alkalom között.
4 és fél óra túrára adott ha jól emlékszem 2000-et, azt be is sorolta mint kemény edzés (szinte megállás nélkül volt).
Aqua fitnessen tesztelném (na nem a nyugdíjastalálkozó változatán), de nem merem vízbe tenni, hiába vízálló (elvileg...). Edző szerint amúgy 300 körül mérne, tehát spinning kategória.
Tánc az stabilan 200 körül szokott lenni, de ott sok a szünet, tehát hiába vannak hajtós részek, marad a könnyű besorolásban.
Boxot meg ugye nem tudom tesztelni. :O

(#233) cekkk válasza Nimrod (#232) üzenetére


cekkk
veterán

Nekem 300-500 között, attól függően melyik izom csoportot mozgatom.
Hát akkor neked beton szíved, van ha ilyen edzéseken 200 kalóriákat mér :D

Nem tudom, szerintem a spinning azért bőven 300 fölött kellene lenni-e egy órának. :U
Mert za a 300 kalória egy olyan edzésnél vagy nagyon laza edzés, vagy pedig tényleg túlsportolt vagy :)

(#234) cekkk válasza Nimrod (#232) üzenetére


cekkk
veterán

Megkérdeztem ma reggel a spinning edző ismerősömet a terembe, egy átlagos edzés minimum 600-700 kalória, szóval ha ilyen 300ról beszél az edző, az szerintem vagy rosszul mondta vagy félre beszél :DDD

(#235) Nimrod válasza cekkk (#234) üzenetére


Nimrod
addikt

Honlapokon úgy írják, hogy akár 6-700 kalóriát lehet vele. Közben megnéztem body builder kalkulátorával 400 körül ír egy óra spinningre. Bár ha a többi kategóriát nézem szerintem itt-ott el vannak tájolva. :F

(#236) TripleB válasza cekkk (#231) üzenetére


TripleB
senior tag

Azt hittem, hogy most egy alapos mosástól megjavul a cucc, tévedtem... :(

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#237) cekkk válasza TripleB (#236) üzenetére


cekkk
veterán

Áh én is csináltam vele mindent :D

Aztán rájöttem, hogy sajnos menthetetlen :W

Bár ezt az újat meg majd mindennap kéne mosni(csak csap alatt, mosógépben nem szabad), de két napig csak megszárítottam, és ma elég hülyén viselkedett, szóval ma alapos tisztítást kapott, kíváncsi vagyok reggel, mi lesz a helyzet :)

(#238) cekkk válasza Nimrod (#235) üzenetére


cekkk
veterán

Hú azt hittem , hogy neked válaszoltam, de akkor csak akartam :D

Sokszor náluk is van baj a hülyeséggel :D Egyén függő ez szerintem, lehet ami nekem 1000 kalóriás edzés, neked csak 600 lenne :)

(#239) forrest85


forrest85
senior tag

Sziasztok,

[link] itt látok egy pulzusmérőt.
Napi szinten futok ~12km-t. Ehhez lenne szükségem egy pulzusmérőre.
Itt az adatlapon azt írja, hogy 10 edzésprogram. Ez azt takarja, hogy beállíthatok neki 10 pulzustartományt, amit váltogathatok az edzés közben? Nekem ez a funkció fontos lenne. Persze még sok más is.
Nézegettem még a Polar RS300Xet is, de nem akarok elhamarkodottan dönteni.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#240) cekkk válasza forrest85 (#239) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nem azt jelentené. :U Meg ez már kifutott darab, nem kapható.
A drága polár órákban is ami futásra van 5 pulzus zóna van csak, ha jól emlékszem.
Futáshoz futó kategóriás órát vegyél, itt nézz szét.

(#241) forrest85 válasza cekkk (#240) üzenetére


forrest85
senior tag

Szia köszönöm a segítséget!

Nézegettem ma az RS300X-et. ITT , ahol mondtad, hogy nézzem. Ebben az órában be lehet állítani 3 pulzustartományt. Olyan kellene, amiben be tudok állítani 5 tartományt.
Te milyen órát használsz?
Azt nem értem viszont, ha pulzus zónát akarok váltani, azokat, amiket beállítottam neki, akkor azt hol tudom megtenni? Nem találom a gyári leírásában. :(

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#242) cekkk válasza forrest85 (#241) üzenetére


cekkk
veterán

Ha jól tudom ezen már 5 van, a használatiban 5 zónáról írnak.
Mennyit szánnál az óra vásárlására? Én egy FT80-at.
A pulzus zóna váltás alatt mit értesz?
De futás közben?
Szerintem ott ahol eredetileg is meg adtad neki, hogy melyik mettől meddig tartson.

[ Szerkesztve ]

(#243) forrest85 válasza cekkk (#242) üzenetére


forrest85
senior tag

Ezt értem:
Pulzuszóna
"Az órán beállíthatunk 3 pulzuscélzónát, melynek használatánal az óra figyelmeztet annak elhagyásakor csipogással illetve villogással. Egyszerre egy célzónát tudunk használni, de edzés közben tudunk zónát váltani manuálisan, illetve előre beálított edzés szerint is. Az RS300x esetében 3 pulzuscélzóna adható meg, s akár a 3 pulzuszónában átfedések is lehetségesek." forrás Igen a pulzuszónákat a futás közben váltanám.

És azt akarom, hogy edzés közben ezeket a zónákat magam állítgathassam és ha elhagyom a zónát akkor jelezzen. De ez az óra csak 3 zónát enged.

Sportzónára meg ezt írják:
"Sportzóna
Az órán állítható 5db sportzóna, mely a pulzuszónákra vonatkozik. 5 féle pulzuszónát adhatunk meg, melyet edzés végén visszanézhetünk zónánként.
Edzés közben és az edzés végén is látható, hogy melyik zónában mennyi időt töltöttünk. Edzés közben az 5 pulzuszónában láthatjuk melyikben vagyunk, s abban a pulzuszónában eddig mennyi időt edzettünk.
A sportóza tehát nem riaszt, hogy magas vagy alacsony a pulzusunk, ő csak jegyzi mely zónában mennyit edzettünk.
Fontos, hogy a sport zónák nem fedhetik le egymást, így ahol a 2-es zóna végzőik, onnan indulhat a 3-as zóna!"

Az a bajom vele, hogy a sportzóna nem riaszt.

Olyan pulzusmérő kéne, amin 5 pulzuszónát tudok beállítani és riaszt, ha elhagyom ezt a zónát és ezeket a zónákat váltogatni is szeretném edzés közben.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#244) cekkk válasza forrest85 (#243) üzenetére


cekkk
veterán

Ott linkeltem amin van 5 zóna, használatija letölthető a neten, és abból ki is derül, hogy hogyan válthatod ezeket.
A zóna tartást már én is használtam, de szerintem nem valami hangosan csipogott, de lehet agy ilyen futó óra hangosabb lesz, bár kétlem :U

Futás közben nem hallgatsz semmit? :U Meg a város zaja simán eltudja nyomni ezt a kis csipogást szerintem :U

(#245) forrest85 válasza cekkk (#244) üzenetére


forrest85
senior tag

Nem szeretek zenét hallgatni, mert nem hallom a forgalmat. Bár nem futok főúton meg autópályán, meg nem tudom hol. :DDD De már az elejétől így futok. Zene és napszemüveg nélkül.

Amit ajánlottál az 65.000 körül van. 25 körül akarok rá költeni max.

[ Szerkesztve ]

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#246) cekkk válasza forrest85 (#245) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor nem lesz 5 tartományos órád.
Ez sajnos drága mulatság, alap árért ne akarj felső kategóriás órákban lévő szolgáltatásokat.
Max amit javasolni tudok, ha okos telód van, akkor azokkal is össze lehet hangolni a bluetoothos pántokat, az olyan 10 körül van. Akkor már GPS is meg lenne oldva, de a zóna kezelés nem tudom, hogy azokban milyen :U
Vagy noname óráknál hátha van valami, de ott az öv messze nem lesz pontos, ahogy hallottam.

(#247) forrest85 válasza cekkk (#246) üzenetére


forrest85
senior tag

Timex vagy Beurer órák közül nem tudsz esetleg valamit?

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#248) cekkk válasza forrest85 (#247) üzenetére


cekkk
veterán

Én polárt akartam, így azokat tudását nem néztem át, de a nem lepődnék meg, ha ugyan ilyen árazás lenne ott is. Nézelődni kell, vagy esetleg használtan venni, úgy is jó vételeket lehet kifogni, sőt nagyon is.
Pl a ezen az oldalon :)

(#249) forrest85


forrest85
senior tag

Timex Ironman Road Trainer vagy a Race Trainert érdemesebb futáshoz megvenni? Nem találok köztük sehol különbséget tudásban. Melyiket javasoljátok?

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#250) cekkk válasza forrest85 (#249) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor az olcsóbbat, ha nincs különbség köztük :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.