Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Yoshida válasza bringasisti (#1350) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Ahogy olvasom eléggé le van korlátozva ez a BT:

"Bluetooth Smart: Bluetooth Smart (or BLE/BTLE for short) has become a bit of a secondary standard in the power meter market. The majority of new power meters being made are shipping with dual ANT+/BLE. However, I’d warn that the head unit support for Bluetooth Smart power meters remains a mess with different units working on different head units, even varying by firmware versions. Thus by and large even companies that support dual ANT+/BLE power meters on their head units (like the Wahoo ELEMNT), are recommending folks use ANT+ when connecting from the ELEMNT to power meters, as it tends to work better. In time that’ll resolve itself, but the industry is still growing there."

[link]

Én pl. decatchlonos sebesség, pedálfordulatmérőt, garmin pulzusmérőt használok a garmin órával (ANT+ minden), de vehetnék kínából egy ant+-os computert a bringára, és az is kezelné az összes kütyüt. Computer kezelhet két bringát is, azon más ant+ cuccok lóghatnak, úgy érzem ez BT-s eszközökkel kevésbé megoldott.

(#1352) bringasisti válasza Yoshida (#1351) üzenetére


bringasisti
őstag

Tudod mit: igazad van

BENEFON DELTA--------N8

(#1353) bringasisti


bringasisti
őstag

[link]
Én nem engedhetem meg magamnak szerény nyugdíjam okán, de ha valakinek a minőség...)

BENEFON DELTA--------N8

(#1354) lugosi válasza Yoshida (#1351) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú ez a decathlonos sebességmérő érdekelne! Tudnál segíteni egy linkkel? A pedálfordulatot és a többit is megköszönöm, ha beírod.

(#1355) bringasisti válasza lugosi (#1354) üzenetére


bringasisti
őstag

[link]
Most csak neked

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#1356) Yoshida válasza lugosi (#1354) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Sajna már nem kapni (btwin volt), én is akartam még egyet venni a másik bringámra :(

5 ezerért lett meg akkor a sebesség, és pedálfordulat mérő egyben.

Kínából meg lehet rizikózni, lekoppintották a garmin gravitációs sebességmérőjét, illetve pedálfordulat mérőjét:

Pl. pedálfordulat mérő kb 3200.- : [link]

van a régi egybe pedálfordulat és sebességmérő (ilyen volt a decathlonos) ez kb 5500.- : [link]

De nem próbáltam ezeket, csak gondolkoztam rajtuk egyelőre

[ Szerkesztve ]

(#1357) lugosi válasza bringasisti (#1355) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi de ez se nem elérhető jelenleg, se nem ANT+, szóval ezzel nem megyek semmire.

(#1358) bringasisti válasza lugosi (#1357) üzenetére


bringasisti
őstag

Azért írtam hogy csak most neked mert írták piros betűvel hogy árengedmény amíg van

BENEFON DELTA--------N8

(#1359) lugosi válasza Yoshida (#1356) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez lehetett? [link]

bringasisti: na hagyjál már. Valld be hogy egyszerűen benézted. Vagy amikor linkelted, akkor még volt? A tavaly júniusi akció? És akkor a BT még ANT+ volt? Na ne már.

[ Szerkesztve ]

(#1360) bringasisti válasza lugosi (#1359) üzenetére


bringasisti
őstag

Lehet hogy nem figyeltem én is emberből vagyok. Csak kidobta a találatot. Más kérdés hogy gusztustalan nem létező akciókat fenthagyni reklám miatt.

BENEFON DELTA--------N8

(#1361) Yoshida válasza lugosi (#1359) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Ezaz :)

(#1362) IzI válasza lugosi (#1349) üzenetére


IzI
senior tag

Itt a polarnal is meg kell adni magasságot meg súlyt.Egyébként facebook,azt írták ki kell kapcsolni a gps és úgy mérni teremben.Meglátjuk.

(#1363) IzI válasza bringasisti (#1353) üzenetére


IzI
senior tag

Itt egy jobb,igaz ár nincs,de valszeg drágább.Focisták használják.
[link]

(#1364) bringasisti válasza IzI (#1363) üzenetére


bringasisti
őstag

A Polar H 10 csak pulzust mér és 30 órát rögzít 25 ezerért. Ez amit írnak a tudása alapján szerintem 40

BENEFON DELTA--------N8

(#1365) bringasisti válasza IzI (#1363) üzenetére


bringasisti
őstag

Átolvastam figyelmesen mégegyszer hát ez jócskán 40 fölött lesz

BENEFON DELTA--------N8

(#1366) IzI válasza bringasisti (#1365) üzenetére


IzI
senior tag

Igen,nem is nagyon értettem :)Elvileg ha 5cm bármerre is elmozdulsz,azt érzékeli,már ha körbe vagy véve szenzorokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1367) reggiee


reggiee
csendes tag

Sziasztok!

Garmin Fenix 3 vásárlása előtt állok, állítólag létezik olyan, hogy gyári szám alapján meg lehet nézni egy használt óra használati idejét.
Hallottatok ilyenről? Ebben szeretnék segítséget kérni, köszi.

(#1368) bringasisti


bringasisti
őstag

eBay rendelés esetén ha külön pulzus pántot jeladó nélkül akarok venni esetleg termék számot vagy keresési támpontot esetleg valaki?

BENEFON DELTA--------N8

(#1369) Gondwana válasza bringasisti (#1368) üzenetére


Gondwana
addikt

Milyen pànthoz? Nekem pl. Spovan HR-002 van, ez patentolòs (és kevesebbért vettem, mint most egy utàngyàrtott Garmin pànt)
Google tudhat segìteni, hogy milyen pànt jò a te szenzorodhoz.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1370) lugosi válasza Gondwana (#1369) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy a jeladó nélkülit úgy értette, hogy nincs benne egyáltalán wireless kapcsolat, hanem mondjuk USB-n dugja a gépre időnként.

(#1371) bringasisti


bringasisti
őstag

Van egy Polar H7 komplett pántom. A jeladó tökéletes, de a szövet pántot szertném külön megvenni hogy ha mosásban van akkor is tudjam hordani. A csatlakozása minden típusnak egyforma, a fent említett abay ugyanazon az áron adja a Polart mint itt lehet kapni, ezért néznék utángyártottat.

BENEFON DELTA--------N8

(#1372) profit válasza lugosi (#1370) üzenetére


profit
junior tag

Ha ilyen létezik, az ígéretes. Maximális üzemidő mellett az egyetlen valóban folyamatos rögzítés.

(#1373) fledtamas válasza Gondwana (#1369) üzenetére


fledtamas
tag

És elégedett vagy ezzel az övvel? elég barátságos áron van

(#1374) Gondwana válasza fledtamas (#1373) üzenetére


Gondwana
addikt

Vivoactive HR-hez nekem tökéletesen eleget tud, a kapcsolatot nem veszti, az elem cserélhető benne, többet pedig nem is vàrtam tőle. Banggood ilyesmikre nem olcsò hely, de jòl le volt akciòzva, amikor vettem.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1375) Coc@s válasza Gondwana (#1374) üzenetére


Coc@s
őstag

Most is JÓ ÁRON van. :K

18 éve itt

(#1376) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

vettem egy Polar A370-et, leszedtem a Flow appot, összepárosítottam az eszközöket, viszont azóta nem tudok rájönni, hogy kell megint szinkronizálni.

Azt mondja, hogy tap and hold the A370 button, de ez hol van pontosan?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1377) El Gringo


El Gringo
senior tag

Sziasztok!
Pulzusmérő beszerzése a cél, GPS-szel.
Nekem megtenné a telefon mellé egy H10-es pánt is. Kérdésem azokhoz, akik telefonnal futnak: Hova a bánatba rakjátok a telefont? :DDD Volt nekem egy ebayes karpántom még egy régi Nokiához, az jó is volt, de az S8+ kicsit drága ahhoz, hogy kiessen belőle, plusz nagyobb is. Övtáska meg összevissza lötyög, fél perc alatt felidegesített. Szívesen meghallgatom az ötleteket :R
Ha semmi ötlet, akkor nézek egy órát is.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#1378) lugosi válasza El Gringo (#1377) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem vegyél órát! (Esetleg +pántot :D).

(#1379) medica


medica
senior tag

UMAX U-BAND P1 GPS sportóra [link], [link]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#1380) bringasisti válasza El Gringo (#1377) üzenetére


bringasisti
őstag

Telefont mindenképpen visz magával az ember. Hogy tud a karpántból a telefon kiesni?

BENEFON DELTA--------N8

(#1381) El Gringo válasza bringasisti (#1380) üzenetére


El Gringo
senior tag

én simán elvagyok telefon nélkül is hajnalban :)
Most találtam zipzáras tokot Alin. Eddig ilyen bujtatós tokot használtam, az azért nem volt nagyon hű de jó, a tetején fogott. ez meg csúszik mint a fene. A zipzárassal megpróbálom. :R

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#1382) rootkiller


rootkiller
őstag

Szevasztok!

Vettem egy Garmin Edge 500-at használtan, egyébként meglehetősen olcsón. Párszor használtam, de a pulzusmérő öve nem működik jól, összevissza mér. Azt gondolom hogy cserés, kérdés, hogy az öv vagy a szenzor adhatta-e meg magát. Nektek mi a véleményetek?

Köszi.

Artengo TR 990 Pro

(#1383) Yoshida válasza rootkiller (#1382) üzenetére


Yoshida
aktív tag

nem tudsz grafikont mutatni a mért értékekről? kiugrások vannak, vagy egyáltalán nem akar mérni néha?

az én garmin pántom jelzi az órának, hogy gyenge az elem, de ettől még elemcserét meg lehetne próbálni első körben.

(#1384) El Gringo


El Gringo
senior tag

Fut valaki innen telefon+mellkaspánt kombóval, akinek esetleg van még karperece vagy okosórája is?

Működik az, hogy a mellkaspánt a telefonra küldi a pulzusszámot, a telefon dolgozik egy Xy programmal, majd a programban látott pulzusszámot kijelzi a karórára, karpántra is? És itt most nem Polar vagy Garmin órákra gondolok, hanem pl Mi Band 2-re vagy valamilyen androidos órára például. Minden eszköz Bluetoothszal kommunikálna.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#1385) bringasisti válasza El Gringo (#1384) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha két jelt ad az öv. ANT+ és Bluetooth SMART

BENEFON DELTA--------N8

(#1386) rootkiller válasza El Gringo (#1384) üzenetére


rootkiller
őstag

A Mi Band 2 egészen biztos nem tud ilyet, elég buta szerkezet, amúgy a pulzusmérője is kb vicc.

Artengo TR 990 Pro

(#1387) rootkiller válasza Yoshida (#1383) üzenetére


rootkiller
őstag

https://www.strava.com/activities/1406961938

170-en kezdett miután felvettem, van hogy kihagy ha elengedem a kormányt és felülök függőbe, meg tudom hogy mekkora nagyságrendnek kéne lennie...

Artengo TR 990 Pro

(#1388) Coc@s válasza rootkiller (#1387) üzenetére


Coc@s
őstag

Az én Garmin pántom/jeladóm másfél évesen kezd furcsaságokat csinálni.
Szintén kihagy, de úgy is, hogy pl. megigazítom a pántot mikor nem mér, elkezd mérni, de aztán hamar nem ad jelet megint, pedig az órával össze van kapcsolódva.
Most rendeltem egy új övet/jeladót, ami tud ANT+-t és BT-t is, aztán elkezdek játszani velük, hogy a pánt vagy a jeladó hibás-e, esetleg mindkettő.
Elvileg van még fél év garancia, úgyhogy viszem vissza utána.
Annyi a baj, hogy nem hazai GARMIN garancia, mert az iPon-nál vették, ahol 2 év gari van ugyan, de nem tudom milyen az ügyintézés.

18 éve itt

(#1389) rootkiller válasza Coc@s (#1388) üzenetére


rootkiller
őstag

Egyébként felháborító hogy ennyit bír. Én is veszek azt hiszem egy újat, nincs mese.

Artengo TR 990 Pro

(#1390) Coc@s válasza rootkiller (#1389) üzenetére


Coc@s
őstag

Mondjuk én amióta megvan, nappal folyamatosan viseltem a pántot, nem csak alkalmi futásokhoz.

18 éve itt

(#1391) El Gringo válasza El Gringo (#1384) üzenetére


El Gringo
senior tag

[youtube]
Ahogy elnézem ezt a videót, régen tudott ilyet egy Gear Fit. Ezek szerint egy androidos óra / Gear Fit most is tudhatja, ha az Endomondo nem vette ki a funkciót.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#1392) Crusoe


Crusoe
újonc

Garmin fenix 5s bluetooth probléma.
Volt már valakinek olyan,hogy egyik szobából átment a másikba és leválasztotta a telefon az órát?Majd kis idő múlva vissza csatlakozott magától.Ennyire kicsi lenne a ható távolsága a telefonnak,vagy az órának?Iphone 7 telefonnal van párosítva,10.3.3 verzió

(#1393) Coc@s válasza Crusoe (#1392) üzenetére


Coc@s
őstag

Az FB Garmin csoportban megválaszolták, hidd el úgy van, ahogy ott is leírták. :K
A BT sokkal kisebb hatótávolságú és teljesítményű, ezáltal érzékenyebb mindenre, mint pl. egy WIFI.
Vasbeton panel esetén különösen.

18 éve itt

(#1394) bringasisti válasza Crusoe (#1392) üzenetére


bringasisti
őstag

3méter. Vegyél Polar övet ott 200 méter

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#1395) lugosi válasza Crusoe (#1392) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam alvás közben 4 fal van a telefon és az óra között, és reggel magától újra csatlakozik, ha lecsatlakozna. Viszont olyan is volt már, hogy ennyi falon keresztül megkaptam az éjjel egy SMS-t, mert elfelejtettem éjszakai módba tenni a telefont.

(#1396) Crusoe


Crusoe
újonc

A családban van,aki Sam.gear sport órát visel és neki nem produkál ilyet.Ez telefon-óra függő.🤔

(#1397) bringasisti válasza lugosi (#1395) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen de az ANT+ az direkt úgy van kitaláltak hogy 1.5-3 méter legyen a hatotávolság és a Garmin ezt használja.

BENEFON DELTA--------N8

(#1398) bringasisti válasza Crusoe (#1396) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem a telefon ára a lényeg hanem a rendszer. ANT+ és a Bluetooth Smart között akkora a különbség mint a szikratávíró és a szélessávú internet között

BENEFON DELTA--------N8

(#1399) Yoshida válasza bringasisti (#1397) üzenetére


Yoshida
aktív tag

A telefon és az óra közötti kapcsolat Garminnál, pláne az említett modellnél BT low power. Semmi köze az ANT+-hoz amit a szenzorokhoz használ a Garmin. (bár asszem az újabb modellek mennek BT-s szenzorokkal is)

Nekem gipszkaron falnál 10m, 2 fal simán átmegy még. Betonfödémből egy is sok neki. Vékony válaszfal egy még ok, kettő, vagy főfal már kapcsolat szakadás.

(#1400) bringasisti válasza Yoshida (#1399) üzenetére


bringasisti
őstag

Valamit nagyon félreértettél. A Garmin alap öv ANT+ ezért a jeladó és a vevő között maximum 3 méter lehet. Van a 35 ezres mérőke az tud több rendszert.

BENEFON DELTA--------N8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.