Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Coc@s válasza padi68 (#1243) üzenetére


Coc@s
őstag

Az én FR235-öm azt hiszem talán az iPon-tól származik (kaptam).
Két év garancia van rá, de gond esetén az iPonhoz kell vinni, vagyis az un. "Bolti garancia" esete forog fenn.
Az iPon intézi a garanciát, valszeg külföldön.
Ilyen szerintem ez az RBX-es dolog is.
Megnéztem, az RBX nincs a hivatalos viszonteladói listán a Mavigate honlapja szerint.
Tudtommal a Navigate-en keresztül forgalmazott termékek 12 hónap garanciát kapnak, viszont azt a Navigate - mint a magyarországi - egyetlen ! - hivatalos forgalmazó intézi, és igen korrektül.

[ Szerkesztve ]

18 éve itt

(#1252) padi68 válasza lugosi (#1250) üzenetére


padi68
senior tag

igen HR, bár nem tudom mit jelent a HR....

Egy gond van vele, hogy tudtommal nem elszámolható az EP-nál/ vagy?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1253) padi68 válasza Coc@s (#1251) üzenetére


padi68
senior tag

köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1254) lugosi válasza padi68 (#1252) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Heart rate.

(#1255) bringasisti válasza padi68 (#1252) üzenetére


bringasisti
őstag

A Zerge oldalán van fent hogy melyik Polar számolható el.

BENEFON DELTA--------N8

(#1256) zharkanyi válasza padi68 (#1248) üzenetére


zharkanyi
tag

No ez érdekes. Mi az, hogy a telefon nem talál jelet?
Akkor annak valami baja van. Egy normális telefonban ugyanaz a tudású chip van, mint az órákban. Ami különbség lehet, hogy nem figyelnek annyira az antenna elhelyezkedésére.

Túrázáshoz én nem vennék órát, vagy ha igen, akkor kb. a legolcsóbbat a Polar, Suunto, Garmin hármas GPS-es kínálatából.
Egy 50-100eFt-os óra tudásának nagyon kis részét használnád ki önmagában a trackeléssel.

(#1257) padi68 válasza zharkanyi (#1256) üzenetére


padi68
senior tag

nem mindig, de előfordul...

garmin-vivoactive-hr ez is elég lehet szerinted?

bringasisti & lugosi: köszönöm

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1258) zharkanyi válasza padi68 (#1257) üzenetére


zharkanyi
tag

Én a zerge.info oldalon nézném, ott elég részletes leírások vannak. Sok órához tesztek is.

Kb. egyetlen lényeges paramétert látok az esetedben, mégpedig az üzemidőt. Túrázásnál azért előfordulhat elég hosszú is. Nézd meg, hogy az üzemidő GPS használat mellett elég-e neked.

(#1259) bringasisti válasza zharkanyi (#1258) üzenetére


bringasisti
őstag

+ 1 hogy az üzemidő függ hogy hogy van beállítva a GPS. Milyen gyakran mér vagyis milyen pontosan követi a bejárt területet.

BENEFON DELTA--------N8

(#1260) IzI


IzI
senior tag

Egy pulzusmérő óra meddig bírja kb,hány évig és mi megy tönkre áltban?
Csak,azért kérdem,van-e értelme használtan venni.

(#1261) lugosi válasza IzI (#1260) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak eggyel van tapasztalatom eddig. A régi garminom (Vivosmart hr) januárban lesz 2 éves, most adtam neki a páromnak upgrade miatt. Semmi baja, se karc se semmi, az akksija kb ugyanúgy bírja (én is hetente 1x töltöttem).

(#1262) IzI válasza lugosi (#1261) üzenetére


IzI
senior tag

Köszi!

(#1263) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, Áldott békés ünnepeket mindenkinek!

Köszönöm a segítséget, Polar M430 lett a befutó...

Á :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1264) bringasisti válasza padi68 (#1263) üzenetére


bringasisti
őstag

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

BENEFON DELTA--------N8

(#1265) lugosi válasza padi68 (#1263) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nemrég hívták fel a figyelmemet a Strava szolgáltatásra, szerintem nézd meg, regisztrálj be (illetve igaz ez persze a többiekre is). Elég sok eszközt támogat, köztük a polar cuccokat is, egy közös, mondjuk úgy platformfüggetlen online log a mozgásadatoknak. Szimpatikus, mert különböző gyártóktól származó eszközöket használó emberek tudják egymás tevékenységeit követni, illetve ha eszközt és egyben gyártót váltasz, akkor nem vesznek el a felhőben tárolt adataid, mert átmész az új adataiddal másik gyártó felhőjébe.

(#1266) bringasisti válasza lugosi (#1265) üzenetére


bringasisti
őstag

Tudják a többiek mikor mész kocogni, mikor kell a lakást feltörni. ( bocsi)

BENEFON DELTA--------N8

(#1267) lugosi válasza bringasisti (#1266) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem annyira online a dolog, élőben nem láttam még, hogy tudna követni. Úgy működik, hogy hazaérek, leszinkronizál az órám a garmin appal a garmin felhőbe, és onnan valamennyi késleltetéssel átveszi a strava. Így sokkal inkább azt látják szerintem, hogy voltam, mint hogy vagyok mozogni. Legalábbis én még nem találkoztam benne élőben követős funkcióval. De ha lenne ilyen, biztos hogy nem használnám.

(#1268) bringasisti válasza lugosi (#1267) üzenetére


bringasisti
őstag

Részben kicsit gonoszkodtam, de lényeg ha valaki rendszeres időbeosztás szerint sportol az ördög nem mindig alszik.

BENEFON DELTA--------N8

(#1269) lugosi válasza bringasisti (#1268) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én jelenleg 3 emberrel osztom meg ezeket a tevékenységeimet, mindegyikükben megbízok annyira, hogy eszembe se jutott ez amit leírtál.

(#1270) bringasisti válasza lugosi (#1269) üzenetére


bringasisti
őstag

Teljesen jogos amit írtál. Én csak azt akartam mondani hogy a túlzott kitárulkozás nem mindig előnyős, mint ahogy már volt néhány híradás hogy a faszi a fészen közölte hogy 2 hét pihi a föld másik felén és voltak akik vették a lapot

BENEFON DELTA--------N8

(#1271) lugosi válasza bringasisti (#1270) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, teljesen egyetértek veled ebben.

(#1272) Yoshida


Yoshida
aktív tag

endomondo, strava és társai mobilon futva tudnak élőben "közvetíteni", hogy hol jársz. Garmin órán van külön livetrack, ami ezt megvalósítja, de akkor jobban merül az óra. (hogy a live track-et hogy szinkronizálja strava-ra, vagy a többire, azt nem tudom, nem próbáltam)

(#1273) IzI


IzI
senior tag

Ha netán vki akarna polar H7-es övet venni,az keressen meg privátba.
Zsír új(garis) és áron alul lenne.

Remélem nem ütközik a fórum szabályzatába,ha meg igen,úgy is törölve lesz és elnézést érte!

(#1274) Yoshida válasza IzI (#1273) üzenetére


Yoshida
aktív tag

abba ütközik, aláírásba viszont teheted

(#1275) IzI válasza Yoshida (#1274) üzenetére


IzI
senior tag

Kösz.
Törölni nem tom már,majd törlik gondolom.

(#1276) lugosi válasza Yoshida (#1272) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A runtastic tud élő közvetítést, nagyon kicsi késéssel dolgozik. A strava-t még nem tapasztaltam ki, hogy tud-e ilyet.

IxI: írj a moderátort keresek a fórumhoz topikba, hogy töröljék a hsz-ed, szerintem az a legjobb megoldás, ők ki tudják venni.

(#1277) padi68 válasza IzI (#1273) üzenetére


padi68
senior tag

írtam

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1278) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet kollégák

Na végre megszuletett a döntés Vivoactive 3 vettem, szerintem ki fogja szolgálni az igenyeim ugylatom minden szinten toppon van. És a dizájn is nagyon bejon, állítólag 13 óra gps módban. Nagyon kíváncsi vagyok, remélem pár évig nem lesz gond vele.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1279) IzI


IzI
senior tag

Emag-ról rendelt már vki órát ?
Garmin Fenix 3 HR elég jó árban van,megfontolandó,csak az a fránya emag-ról van szó...

(#1280) bringasisti válasza IzI (#1279) üzenetére


bringasisti
őstag

Én régen vásároltam tőlük igaz nem órát, nem volt gondom velük. Most hogy van azt nem tudom de akkor a futár előtt ki lehetett bontani a csomagot hogy lássam féltégla vagy tablet van benne.

BENEFON DELTA--------N8

(#1281) IzI válasza bringasisti (#1280) üzenetére


IzI
senior tag

Kösz.Még megpróbálom kideríteni,milyen pántot adnak hozzá,azt döntök mi legyen.

(#1282) bringasisti válasza IzI (#1281) üzenetére


bringasisti
őstag

Mint többször írtam nem értek az órákhoz, de az ANT+ rendszert kevés telefonos app kezeli ezért nagyrészt csak órával tudod a pántot használni.

BENEFON DELTA--------N8

(#1283) IzI válasza bringasisti (#1282) üzenetére


IzI
senior tag

Baráti focin bevállalom a viselését,max tétre menőn nem :)

(#1284) chewycl


chewycl
tag

Sziasztok! Régóta csinálom az intervall futást, és most eljött az ideje, hogy beruházzak egy órára/pántra ami normálisan méri a pulzusomat. A futógépeken sokszor össze-vissza értékeket kapok. Miket tudtok ajánlani erre a célra? Egyáltalán nem vagyok otthon ebben a témában, csak az számítana nekem, hogy valamelyest pontos értékeket kapjak.
Köszönöm a segítséget!

(#1285) bringasisti válasza chewycl (#1284) üzenetére


bringasisti
őstag

Öv + óra vagy öv + telefon amelyik szimpatikus. A kódolt öv a lényeg

BENEFON DELTA--------N8

(#1286) Coc@s válasza bringasisti (#1282) üzenetére


Coc@s
őstag

Az ANT+-nál a lényeg, hogy a telefon tudja-e, benne van-e a megfelelő chip.
A legtöbb telefonban nincs. :(

18 éve itt

(#1287) IzI


IzI
senior tag

Garmin órák ugyebár magyar nyelvvel rendelkeznek.A programok is magyarok,amik hozzá vannak ?

(#1288) bringasisti válasza Coc@s (#1286) üzenetére


bringasisti
őstag

Nekem Samu S5 van és már tartalmazza. 3 méter hatótávolság ami fontos lehet

BENEFON DELTA--------N8

(#1289) IzI válasza Coc@s (#1286) üzenetére


IzI
senior tag

Sok sony és samsung telefonban van,a többiben sajnos nem.

(#1290) Coc@s válasza IzI (#1289) üzenetére


Coc@s
őstag

Nálam azok a típusok nem játszanak.
Igaz, én órát használok és pántot.

[ Szerkesztve ]

18 éve itt

(#1291) IzI


IzI
senior tag

Lehet számomra is lényegtelen lesz ant+.Lehet sikerül venni polar m400-at h10-es pánttal.Eddig 5 helyen utasítottak el,most a 6. ígéretesnek tűnik,megkérdi a polar-t,hogy lehetséges-e.

(#1292) chewycl válasza bringasisti (#1285) üzenetére


chewycl
tag

Köszi, melyik konkrét típust javasolnád óra plusz öv kombóból? Telefon plusz öv sajnos nem játszik, egy lumia 930-as telefonom van, eléggé outdated minden szempontból. Elég lenne pld egy Polar FT1 plusz mellé egy öv a celomnak, vagy erdemesebb komolyabb cuccok felé nézelődni?

[ Szerkesztve ]

(#1293) chewycl válasza chewycl (#1292) üzenetére


chewycl
tag

Lejárt a szerkesztési idő: Jobban utana neztem a dolgoknak, tehát pld egy polar FT1 is tartalmazza a pántot, de egy komolyabb cucc(mondjuk az m400 a h7-es panntal) jobban mér. Kérdés, hogy mennyivel jobb?

(#1294) bringasisti válasza chewycl (#1292) üzenetére


bringasisti
őstag

Sajnos óra kérdésében nem tudok segíteni, de itt az urak vágják a témát mindjárt segít valaki, de mond el mi az igény? Pulzusom kívül mit akarsz mérni? Távolság, szintkülönbség?

BENEFON DELTA--------N8

(#1295) IzI válasza chewycl (#1293) üzenetére


IzI
senior tag

Intervallumos edzéshez mellkaspánt ajánlott és bár melyik jó arra.Kérdés mit akarsz mérni még.

(#1296) chewycl válasza bringasisti (#1294) üzenetére


chewycl
tag

&(#1295) IzI :Más igényem egyelőre nincs csak, hogy a futás közben a megfelelő pulzustartományban tudjak maradni. Ha erre megfelel egy ilyen óra, amihez tartozik egy egyszerűbb mellkaspánt, akkor már meg is rendeltem. Jó lenne egy komolyabb pánt óra helyett, csak ugye a telefonommal nem kompatibilis. :(

(#1297) IzI válasza chewycl (#1296) üzenetére


IzI
senior tag

Ebben nem cserélhető az elem,ha jól látom.Az nem túl előnyös.

(#1298) chewycl válasza IzI (#1297) üzenetére


chewycl
tag

Itt az aprón láttam 40 körül új m400-ast, lehet akkor beruházok egy olyanra, legálabb nem néz ki annyira rondán sem, plusz hasznosnak tűnő funkciói vannak.

(#1299) IzI válasza chewycl (#1296) üzenetére


IzI
senior tag

Szerintem Polar FT7,ami szóba jöhet.De én annyira nem értek hozzá.Nekem most lesz először pulzusmérő órám.

Újonnan van már 47-től m400

Nekem is úgy néz ki,hogy m400 lesz,mert H10.el megtudom venni.

[ Szerkesztve ]

(#1300) chewycl válasza IzI (#1299) üzenetére


chewycl
tag

Az nagyon nem rossz, elég komoly pántnak tűnik utána olvasás alapján. Merre osztogatják olyannal? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.