Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Crytek


Crytek
veterán

Mellkaspánt vs kari pulzusmérős teszt volt már? (Aki esetleg talált ilyet linkelheti)
Ha létezik ilyen akkor magyar nyelvű érdekelne, de ha nincs értelemszerűen jó a külföldi is.

Next PC Upgrade: 2022

(#702) jeri válasza Crytek (#701) üzenetére


jeri
tag

(#703) rottbali válasza Def26 (#698) üzenetére


rottbali
csendes tag

Nekem ilyenem van kb 3 hete.
3x1 ora track-el egesznapos pulzus rogzitessel 5-6 napot bir. FR10-el van osszehasonlitasi alapom ahhoz kepest nyilva eg es fold.

(#704) vscotina válasza rottbali (#703) üzenetére


vscotina
aktív tag

szia rottbali
Normális az, hogy csak számítógépről tölthető? Hálózatot nem lehet rákapcsolni? Szinkronizáláskor mindig internetre van szüksége? Akár számítógép, akár mobiltelefon. Vagy csak én kezelem rosszul. Nálad, hogy működik???

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#705) Gondwana válasza vscotina (#704) üzenetére


Gondwana
addikt

Szinkronizáláshoz a vivosmart HR is állandòan netért nyavalyog, semmit se ment lokálban, minden megy a felhőbe.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#706) rottbali válasza vscotina (#704) üzenetére


rottbali
csendes tag

Szia,
Nekem is csak számítógépről akar tölteni. Pedig probáltam lg, samsung töltővel és battery bank-el a töltést. Szinkronizáláshoz a garmin connect miatt kell a net. Én teló+bluetoothal szoktam szinkronizálni.

[ Szerkesztve ]

(#707) lugosi válasza Gondwana (#705) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a telefonnal szinkronizál, és úgy nem szól semmit.

(#708) rottbali válasza vscotina (#704) üzenetére


rottbali
csendes tag

Próbálgattam a töltést és mégis csak tölti csak nem írja a kijelzőn, hogy töltés alatt.

Powerbank-el:
http://prohardver.hu/dl/upc/2016-03/12/230002_k8gxu0boqcnw8soc_20160312_151035.jpg

Pc-vel töltve:

(#709) vscotina válasza rottbali (#708) üzenetére


vscotina
aktív tag

szia

pont ez a lényeg, hogy csak számítógépről tölt és ha konnektorba dugom, akkor nem!!! Ez lett volna a kérdésem. A másik, hogy csak akkor szinkronizál a telefonnal és PC-vel is, ha internetkapcsolata van. Normális ez? (Ha egy utazás során nem viszek magammal laptopot csak telefont, akkor problémás ez a töltési mizéria.)

Ráadásul nézzétek mit találtam!!! [link]

Nekem egyébként a Forerunner 230-as órám van. Azonkívül tudja valaki, hogy a 200 db track rögzítés után mi van? Milyen könyvtárban tárolja az adatokat? Előbb utóbb betelik a memória. Szóval sok a kérdés---- nekem is.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#710) vscotina


vscotina
aktív tag

sziasztok!

Bocs, az újbóli hozzászólásért, de érdekes kísérletet végeztem, és áramos töltés esetén nem jön elő ez a %-os kijelzés, ennek ellenére az óra töltődik. Marad a főképernyő és minden gombja szabadon nyomkodható! :R :F
Megtennétek, hogy ti is kipróbáljátok ugyanezt? köszönöm

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#711) borix válasza vscotina (#709) üzenetére


borix
őstag

Órán nem fogod észrevenni,hogy betelt volna a memória mert ha megtelik a régieket automatikusan törölnie kell.
Arra gondoltam először,hogy azért nem lehet bármilyen töltővel tölteni,hogy ne lehessen nagyobb teljesítményű töltőkkel tönkre vágni.Amit linkeltél az is 1A-os így már nem tudom mert az órához való töltőt kisebb teljesítményűnek tippeltem volna.

[ Szerkesztve ]

(#712) rottbali válasza vscotina (#710) üzenetére


rottbali
csendes tag

Szia
Igen en is ezt akartam irni csak felreertheto voltam.
Ha pcvel toltom akkor kiirja a toltest, ha pedig masrol akkor a menukben lehet maszkalni, de tolti es az akku ikonnal jelzi csak az nehezen eszreveheto. Holnap meg azt probalom ki, hogy toltes kozben megy-e a trackeles.

(#713) Audison


Audison
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Polar pulzusmérő órát. Melyiket tudjátok ajánlani, melyiket lenne érdemes megvenni max. 40 ezerig?

(#714) borix válasza Audison (#713) üzenetére


borix
őstag

használt garanciával

[ Szerkesztve ]

(#715) Audison válasza borix (#714) üzenetére


Audison
senior tag

Köszönöm, meggondolom. Újból esetleg tudsz valamit ajánlani?

(#716) borix válasza Audison (#715) üzenetére


borix
őstag

Az a kérdés te mire akarod használni mi a célod?Kell e,hogy feltöltse az edzést az oldalára és majd ott tudd elemezgetni ha igen akkor legyen az órában beépített GPS.Ezek már drága órák M400 újonnan 55e annyit nem adnák érte ( garanciával 40E körül hirdetési oldalakon ki lehet fogni)
Ha csak pulzusmérésre kell akkor POLAR RS300X alap óra ami már valahogy ki is néz 30E

[ Szerkesztve ]

(#717) Gondwana


Gondwana
addikt

Garmin support ruleZ!
Két hete sincs, hogy rinyàltam nekik, hogy tusolàs közben elkezd össze-vissza zenélni a telefonom, erre a tegnapi update sok màs mellett hozott egy screenlockot meg egy autoscreenlockot is!
(Vivosmart HR 3.10)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#718) lugosi válasza Gondwana (#717) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Frissült a Garmin connect, most már át tudja adni a szívritmus adatokat az Apple health appnak. Ennek nagyon örülök.

(#719) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Hamarosan érkezik a Garmin Vivosmart hr.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#720) Gondwana


Gondwana
addikt

Közben meg már piacon a Vivoactive HR is - de nekem fölösleges a csuklóGPS.
(Közben néztem, szorgos sárga mancsok miket raknak össze, azont úl, hogy a Garmin nekem jobban tetszik, nem tudom, funkcionalitásban mit tudhatnak ezek a negyedannyiba kerülő csodák)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#721) Gerefus


Gerefus
újonc

Sziasztok. Egy hete vásároltam egy Forerunner 230-as órát. Kimondottan futásra. A töltési lehetősége miatt kicsit elkeseredtem mikor csak szgépről tudtam csak tölteni, de itt infót kaptam hogy hálózatról is töltődik, bár nem látszik. Öröm. Így keveredtem erre a fórumra. Azt szeretném megkérdezni, hogy a Garmin connect iq store-ból letöltött Adatmezőket hogyan tudom az órán előhívni. A számlap cserével nincs gondom, azt megoldottam (letöltöttem a telefonra vagy gépre majd a Garmin Express-szel azután szinkronizáltam az órát, majd az órán váltottam a nekem megfelelő számlapot.)Szóval a tevékenység/futás adatmezőnél szeretném erre lecserélni: https://apps.garmin.com/hu-HU/apps/9ff75afa-d594-4311-89f7-f92ca02118ad
Hogyan tudnám?
Köszönöm.

(#722) vscotina válasza Gerefus (#721) üzenetére


vscotina
aktív tag

szia

"FUTÁS" alkalmazás----adatmezők----Elrendezés-----és a mezőket kell átrendezned-----CONNECT IQ o/2 hozzáadva-----és itt kiválasztod a dozenrun230-at mindkét adatképernyőnél ezt kell hozzáadni..
lehet, hogy nem tökéletes a leírás, de valahol itt keresd meg. Nálam beállítható

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#723) Gerefus válasza vscotina (#722) üzenetére


Gerefus
újonc

Sikerült. Köszönöm!

(#724) Gondwana


Gondwana
addikt

Vivosmart HR az előbb benyögte, hogy NEW UPDATE, akarom-e frissíteni. Rányomtam, hogy hát, jó, legyen, lusta vagyok géprekötni, hogy megnézzem, mi az, kiírta, hogy sikertelen, erre megnéztem, mi is a helyzet és még mindig a március 31-i 3.10 a legújabb. Másnál is idétlenkedett ma ilyesmit, vagy volt valami visszavont update esetleg?

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#725) lugosi válasza Gondwana (#724) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes, én úgy jártam, hogy ugyanez, frissítés. Mondtam oké. Végigment, kiírta hogy frissítés sikeres, de nem indult újra. Megnézve ugyanaz még a friss mint neked, ami előtte volt.

(#726) Tiger. válasza Gondwana (#717) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lehetne erősebb a rezgés, a menübe ha belépek meg ki ott erős de máshol nem igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#727) Gondwana válasza Tiger. (#726) üzenetére


Gondwana
addikt

Nàlam csak MOVE feliratkor rezeg gyengébbet - valòjàban rövidebbet, nem lehet, hogy lazàn hordod az òraszìjat? (Gombnyomáskor ugye, hozzànyomod a kezedhez)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#728) Tiger. válasza Gondwana (#727) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hangosabb, de gyengébb a vivosmarthoz képest.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#729) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Másnál is csinálja azt ha bekapcsolod a csatlakozási riasztást egy idő után valamiért kikapcsolja, és igy nem jelzi ha megszakadt a bl kapcsolat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#730) Gondwana válasza Tiger. (#729) üzenetére


Gondwana
addikt

Màr a 2.9-es fw òta keresem, mikor kapcsolòdik ki ez az opciò, egy sejtésem van, de még nem volt időm letesztelni

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#731) Tiger. válasza Gondwana (#730) üzenetére


Tiger.
nagyúr

megosztanád a sejtésedet, hogy mitől lehet ez?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#732) Gondwana válasza Tiger. (#731) üzenetére


Gondwana
addikt

Garmin connectben beàllìtok egy nyelvet, az òràn egy màsikat, amìg nem megyek vissza a Garmin devices menübe, az òràn beàllìtott érvényes, akàrhàny szinkronizàciò utàn is. Viszont ebben a menüben ez az opciò màr nem elérhető, tehàt default offra szinkronizàlja.
Szerk.: ha ìrsz nekik ticketet, ìrd hozzà, hogy daylight saving utàn az ébresztést elcseszi, marad az előző időszàmìtàs szerint, igaz, hogy az ùjat ìrja.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#733) Tiger. válasza Gondwana (#732) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kinek írok mit?
Olyan mintha a pulzusmérőt is visszakapcsolná.
A másik a garminexpress miért nem ismeri fel?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#734) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Eldobom az agyam csináltam egy visszaállítást és most egyik telefon sem tud vele párosodni, azt írja ki hogy lecsatlakozás, és ennyi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#735) Gondwana válasza Tiger. (#734) üzenetére


Gondwana
addikt

Garmin Connectből pároztatod, vagy a telefon Bluetooth menüjéből? Utóbbiból nem is működhet.
Szerk.: Garmin Express bluetoothon nem ismeri fel, vagy USB-n? (Ha előbbi, ez nem is lett előlátva, ritka a 4.0 BT számítógépekben - de van, ha utóbbi, akkor már keresni kell az okát, miért nem jelent meg flashdriveként az óra)

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#736) Tiger. válasza Gondwana (#735) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sikerült megoldani lehet az volt a gond hogy gépre volt kötve és ott csináltam visszaállítást, de mivel utána csak szinkronizált igy levettem róla, ezután nem ismerte fel a teló, viszont egy új visszaállítás megoldotta, amikor a gépre raktam akkor azzal rontotta mel hogy nyomva tartottam rajta a kezem és igy már csak töltötte, de vivosmartnál régen így működött hogy nyomva kellett tartani a kezem akkor ismerte fel a gép, itt meg pont fordítva.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#737) Tiger. válasza Tiger. (#736) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az nem lehet megcsinálni hogy bevándorlók kapcsolva a kepernyozar és ha jön értesítés az kínlódás, ne kelljen külön nekem feloldanom.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#738) Tiger. válasza Tiger. (#737) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Istenem ez a t9 ha nem nézem mit írok aaa

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#739) Tiger. válasza Gondwana (#735) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Tényleg ha belépek a connectbe akkor utána nem sokkal kikapcsolja a csatlakozási riasztast, de miért? Ott is magyar minden.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#740) Gondwana válasza Tiger. (#737) üzenetére


Gondwana
addikt

Nàlam egy napig volt automata a képernyőzàr, most csak tusolàs előtt kapcsolom be kézzel, hogy ne indìtson közben zenét magàtòl.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#741) Tiger.


Tiger.
nagyúr

ha belépek a connectbe akkor utána nem sokkal kikapcsolja a csatlakozási riasztast, de miért? Erre van valami ötlet?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#748) Galahed


Galahed
senior tag

A MédiaMarkt-ban egyforma áron adják az alap Fenix 3-at a Zafir (Sapphire) verzióval 144.989Ft-ért.

Gondolom elírták, mivel a Sapphire hivatalos ára 179.900.-

(#749) Gerefus


Gerefus
újonc

Sziasztok. Érdeklődnék hogy milyen gyorsan kapcsolódik az óra a műholdakra.Legutóbbi 3 futásnál vettem észre hogy, az óra számlálás ugyan elindul a futás kezdetekor de a trackelés csak kb. egy km után kezdi el. Telefonnál nem volt ilyen problémám. Mikor indítottam onnan rajzolta a megtett utat. Tapasztalat?

(#750) Galahed válasza Gerefus (#749) üzenetére


Galahed
senior tag

Milyen/melyik óra?

Van amelyik gyorsan, van olyan amelyik igen lassan. Régebben, amikor még forerunner 205-el futottam, akkor futás elött bemelegitettem, (kitettem pl az autó tetejére az órát addig) és kb -3-5 perc alatt találta meg a műholdakat. Az újabb kivitelü Forerunner 305 (2006-ban) már jóval gyorsabb volt.

Mostanában már van olyan amelyik előre feltöltve tartalmazza a műholdak pozicióit, igy nem kell keresgélnie, hanem gyorsan ready-re vált. Ez gondolom nagyon óra és ár függő, hogy melyik milyen gyorsan fog holdat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.