Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10044) Jigoku válasza Rigormortiis (#10043) üzenetére


Jigoku
tag

Nem akarok általánosítani, de akiknek Vitájuk van, szerintem nagyrészt olyanok, akik a japán játékok miatt vették meg (vagyis én csak ilyen tulajokat ismerek, bár biztos vannak nem ennyire jrpg fanok is xD). Szóval biztos sokan leszünk, akiknek tetszeni fog a P4G :D

Én se játszottam még vele, bár én nem annyira szeretek random játszani sorozatokat (még úgy sem, hogy tudom,az egyes címeknek semmi közük egymáshoz), valahogy perverzióm a legelején kezdeni, aztán max utána ugrálgatok. (Pl. FF-et is FFI és FFII-vel kezdtem, aztán ugrottam a VII-re, onnan a XV-re, majd most megyek vissza a III-ra és közben jön majd a XII. xD)
De köszi az ajánlást, mindenképp ki szeretném már próbálni a Persona szériát, de szerintem kis komótosan kezdem itt is az elejénél. :,D Szerintem azért lehet nekem így kényelmes, mert szeretem látni, egy sorozat idővel hogy változott meg alakult át. :B

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.