Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) chatran válasza Csotti (#10000) üzenetére


chatran
őstag

Az "add-on data" tippre valami kiegészítőt jelent. Szerintem nem találja az alapjátékot, ezért nem tudja telepíteni a kiegészítőt.
Melyik játékról van szó?

(#10002) Csotti válasza chatran (#10001) üzenetére


Csotti
újonc

Attack On Titan 1-3 részig
Mind a 3 részt külön tölti le és mindegyikre ezt írja :/

(#10003) RangerFox válasza Csotti (#10002) üzenetére


RangerFox
veterán

Be tudnád linkelni hogy pontosan miket vettél meg?

(#10004) Becksman


Becksman
őstag

16 vagy 32es memóriakártya kellene nekem. Honnan tudok még szerezni?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#10005) Adam_Shepard válasza Becksman (#10004) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ebay, vagy innen az apróról.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10006) Becksman válasza Adam_Shepard (#10005) üzenetére


Becksman
őstag

Közbe sikerült itt vennem :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#10007) Elims válasza mZoleee (#9999) üzenetére


Elims
veterán

Bocs,de elírtam.Ezt akartam írni:
"90%-ra mondom,hogy Nem a router beállításaiban kell keresni a problémát."
Szerintem vmi a ps4 beállításaiban nem jó.
A legtisztább az lenne ha party-ban megbeszélnénk közben átnéznénk mindent.
Írd meg a felh.neved.

(#10008) mZoleee válasza Elims (#10007) üzenetére


mZoleee
senior tag

Azóta sikerült megoldanom, és tökéletesen tudok játszani! :)

Köszönöm azért :)

(#10009) adalbert1


adalbert1
veterán

A még most tartó PSN akcióból láttatok valamit, amit érdemes megvenni? A Gow collection tényleg olyan rossz lett Vitára (nagyobb tesztoldalakon lehúzták, hogy lassú, akad, nem jó a grafika, stb)? Egyelőre a Unit 13-at néztem ki, illetve PSP játékok közül a Patapon-t és a LocoRoco-t.

(#10010) RangerFox válasza adalbert1 (#10009) üzenetére


RangerFox
veterán

Az átvezetők maradtak a régi felbontásban, régi crt beütést keltve, amúgy nem szokása leesni a frame-nek. Az egyetlen hibája, hogy néha nem adja be a trophykat.

(#10011) Petreszku válasza adalbert1 (#10009) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Unit 13 nagyon jó játék, co-op-ban is játszható. Kevés "platinum trophy"-m egyike.

(#10012) d@vee válasza Petreszku (#10011) üzenetére


d@vee
őstag

Azért az a "nagyon jó" jelző erős túlzás. Közepesnél kicsit jobb a játék.
Viszont tartalom az van benne, szóval akciós árat megéri.

Ja

(#10013) RangerFox


RangerFox
veterán

A debreceni TESCO-ban az újfajta Ps VITA Slim + 8GB kártya + Adventure pack 32k-ba kerül (Kicsit nyomódott dobozban). Szerintem vállalható ár, főleg ha valakinek szempont, hogy új legyen a konzol.

(#10014) seniman


seniman
addikt

Üdv mindnkinek!

Olvastam az öszefoglalóban,hogy a rendszer régió független.Tehát egy japán import gépen is futnának az itthon vásárolt játékok?Persze a tápkábel cseréje után.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#10015) RangerFox válasza seniman (#10014) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, régiófüggetlen.

(#10016) seniman válasza RangerFox (#10015) üzenetére


seniman
addikt

:R

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#10017) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Megint várok egy játékot a konzolra: Cursed Castilla (Maldita Castilla EX) Klasszikus NES nehézségű paltformer a Ghost 'n Goblins stílusában. Van limitált fizikai verzió is playasia-n egy rakat bónusszal megküldve. Nekem elég lesz a letöltős változat szerintem. Steamen is elég jó értékeléseket kapott, akinek ez a műfaj bejön valószínűleg nem fog csalódni.

PSN: elbunda94

(#10018) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok segítsetek!
Tesóm vett egy vitát amin van egy profil és nem tudjuk törölni mett kér egy 4jegyü kódot formázás előtt. Viszont az előző tulaj azt mondja hogy ő nem állított be semmi kódot.
De mind1 is. A lényeg hogy hogyan tudnánk letörölni az előző profilt kódostul mindenestül?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10019) fausto válasza Kvelstadt (#10018) üzenetére


fausto
addikt

Így próbáld, gyári állapotba állítja vissza a gépet, töröl mindent.

(#10020) Kvelstadt válasza fausto (#10019) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kösz a segítséget!

Szerk.
Van ps4em meg ps3 is volt de ennek a vitának a menüje tök idegen
De a lényeg hogy megoldódott, tesóm boldog, van új "pin" kód meg minden fasza.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10021) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

WRC 4 890 Ft a mostani store leárazásban, ha ez valakit érdekel.

PSN: elbunda94

(#10022) Adam_Shepard válasza 3lb4nd1 (#10021) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik volt az a csodalatos rpg amiben szar milliard tamadast kellett csinalni. Kivancsi vagyok hogy van e mar hun storebN.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#10023) RangerFox válasza Adam_Shepard (#10022) üzenetére


RangerFox
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#10024) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Lenne egy kérdésem, hogy ki milyen markolatot használ és azt hol tudta megvenni?
Nekem pch-1004 van az akkor slim?
Köszönöm

(#10025) seniman válasza bencus3 (#10024) üzenetére


seniman
addikt

A slim 2-essel kezdődik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#10026) bencus3 válasza seniman (#10025) üzenetére


bencus3
tag

Köszi! :R
Tölük rendelt már valaki? [link]

(#10027) fausto válasza bencus3 (#10026) üzenetére


fausto
addikt

Ha Kínából rendeled, $2-$3 szokott lenni, csak várni kell rá.

(#10028) 3lb4nd1 válasza Adam_Shepard (#10022) üzenetére


3lb4nd1
tag

Jaj. Tényleg. AZ. Erre a mesterműre gondolsz, ugye? :DDDD Ami bekerült a The Jimquisition-be is mint példa arra, hogy nagyon alacsony a léc a Sony-nál amikor arra kerül a sor, hogy elbíráljanak egy psn-re kerülő játékot.

Szerintem nem is fog kikerülni a NA részlegből Európába vagy bárhova máshova. Az egy katasztrófa. :D Bár én a hecc kedvéért tolnám, annyira rossz hogy már jó kategória.

PSN: elbunda94

(#10029) rdt89


rdt89
addikt

Most fejeztem be az Uncharted játékot. Hát azt kell mondjam rengeteg konzolra kiadott AAA cím elbújhat mögötte, mind tartalomra és mind játékidőre. Már csak ezért az élményért se bántam meg a PS Vita megvételét, akinek ez a játék kimaradt pótolja, mert hatalmas élmény!

(#10030) kovsol válasza rdt89 (#10029) üzenetére


kovsol
titán

Nekem anno a Gravity Rush is hasonló élmény volt.
Annyi potenciál van a kis masinában, hogy keserűség fog el ha arra gondolok mégse futott be úgy mint a Nintendo DS család.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10031) darkmore válasza kovsol (#10030) üzenetére


darkmore
tag

Inkább a 3DS családdal lehetne összehasonlítani, ami szintén nem futott be annyira, mint a DS.

(#10032) kovsol válasza darkmore (#10031) üzenetére


kovsol
titán

Nálam a 3DS is a DS család tagja :D
Van amúgy 3DS konzolom is, nem rossz, de elég retro érzést nyújtanak az új játékok is rajta.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10033) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Darkest DUngeon Ps Vita tapasztalataim: Kicsik a betűk. Nagyon. Rossz az irányítás, mivel a hátsó érintőgombokkal léptetés elég fárasztó és gyakran akaratlanul történik, az egész kezelőfelület egy az egyben a PC-s csak egér nélkül borzalmas a kezelése. A játék maga kiváló. Csak túl nagy erőfeszítés egyáltalán átnézni a hőseid statjait hogy eldönthesd akarsz-e belőlük csapatot alkotni. Sajnos ez így nem nyert. :( Ja, és csata közben jó lenne valahogy az ellenfelek statjaira is ránézni hogy tudd mit akarsz csinálni.

Kár érte, nagyon szép a játék különben.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#10034) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

szerk.: A touchpad probléma beállítással megoldható a Darkest Dungeonnél. Azért pakolom bele az órákat így is, éppen nem rossz handheld játék lenne csak a szemeimet féltek ezektől a makróbetűk olvasásától. Pici hang bugok vannak az eddig tárgyaltakon felül, meg lassúcska szegény. Jön ki rá új dlc hamarosan, a Shieldbreaker, ezt még megemlítem. :D Oszt ennyi.

Cursed Castilla annyira ragequit lett nálam h az első fél óra játék óta nem piszkáltam meg. Szeretem a kihívást de a türelmem is elég határolt főleg munka után... :D Azért vettem elő a konzolt megint mert gondoltam hogy esetleg kimaxolom a Pirate Warriors 3-at trophy téren - ergo végigvinném a játékot 100%-ra. 32 óra után vagyok 43%-nál... :O Ennél a pontnál kezd átmenni grindfestbe :D Tipikus japán játék.

PSN: elbunda94

(#10035) tajner10


tajner10
tag

Üdv feltörték már a vitát úgy hogy lehessen rajta vitás játtékokat is futtatni (ha jól tudom régen még csak olyan feltörés volt amivel csak psp-s játékot lehetett futtatni)
Válaszokat előre is köszönöm.

(#10036) RangerFox válasza tajner10 (#10035) üzenetére


RangerFox
veterán

Tilos a warez!

Beszélni róla, tanácsokat kérni ezzel kapcsolatban, minden... Amúgy nem.

(#10037) tajner10 válasza RangerFox (#10036) üzenetére


tajner10
tag

Köszi,talán pár év múlva :(

[ Szerkesztve ]

(#10038) Jigoku


Jigoku
tag

Nemrég elkezdtem játszani a Tokyo Twilight Ghost Hunters-el, és nagyon bejön eddig. Ugyan csak két szellemirtáson voltam, a történet eddig elég érdekes, nagyon tetszik a visual novel-es történetvezetés és az akciódúsabb harcok is, jó kis taktikai játék ilyen szempontból.
Ami azonban nálam visz mindent, az a játékon belüli társasjáték, a Hypernatural. Annyira jó, hogy teljesen ráfüggtem. xD Még ha a történettel nem is haladok, akkor is napi minimum 1-2 játszmát megyek vele, és szuperül elszórakoztat. :D

Szóval aki szereti az elég vegyesfelvágott japán játékokat (szellemirtós visual novel megkombinálva egy kis stratégiai harccal), az mindenképp tegyen vele egy próbát. :3

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10039) 3lb4nd1 válasza Jigoku (#10038) üzenetére


3lb4nd1
tag

Ja, van pár játék ahol a minijáték szinte jobban beszippant mint a tulajdonképpeni játék. :D A VN-ek állítólag jók a konzolon, furcsa mód még nem próbáltam rajta effélét.

Más: Papers, Please végre átportolódott 4 év után a konzolra. Ha szeretne valaki egy anyagi gondokkal küzdő, szovjet határőr bőrébe bújni aki nap mint nap életek és sorsok fölött dönt és próbálja ellátni a családját, miközben stresszesen bürokratikus ügyeket intéz, ezt neki találták ki. Amúgy a játék elég egyedi/érdekes szóval érdemes utánanézni, a sztorija is jó. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#10040) chatran válasza 3lb4nd1 (#10039) üzenetére


chatran
őstag

Na végre valami új játék :C Melyik fw kell ennek?

(#10041) 3lb4nd1 válasza chatran (#10040) üzenetére


3lb4nd1
tag

Ja, "új". :D Mittomén, mindig up to date vagyok. :P

Van egy hatalmas January sale, érdemes körbenézni. Pl. Undertale-en is van egy akció.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#10042) Jigoku válasza 3lb4nd1 (#10041) üzenetére


Jigoku
tag

Jaja, jól meg is lepett engem ez a nagy leárazás. Felmentem csak úgy random, várva, hogy lesz valami jó karácsonyi sale esetleg a Vita tájékán az EU store-ban is (az amcsiknak tök jó akcióik voltak, nekünk meg semmi T.T) , aztán már rögtön ez a januári nagy akció fogadott, és a fél wishlist-emet érinti, nagyon durva. :,D

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10043) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Persona 5 kapcsán rádöbbentem, hogy még nem fejeztem be a P4 Goldent. Nosza, nekiugrottam, igazából már Hollow Forestben voltam, amikor legutóbb abbahagytam (felhúzott egy kicsit, na).

Pfuh. Eszméletlen jó volt a vége is. Annyira de annyira szépen zárták le! Ez az a játék, amit minden Vita tulajnak meg kéne vennie. Persze tudom, hogy jrpg és azon belül is rétegjáték, de akkor is annyival többet ad, mint egy...bármi más a platformon. Talán még a Final Fantasy X, ami ennyire meghatározó volt nekem.

Lehet, elkezdem még egyszer, elvégre Margaretet csak ng pluszban lehet lenyomni. Meg már nem emlékszem a játék első felére, olyan régen kezdtem :D

Akit érdekel: A P5 ugyanilyen tökéletes, csak az art design lépett egy szintet. Viszont amit semmi nem überel a 4ben, azok a zenék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10044) Jigoku válasza Rigormortiis (#10043) üzenetére


Jigoku
tag

Nem akarok általánosítani, de akiknek Vitájuk van, szerintem nagyrészt olyanok, akik a japán játékok miatt vették meg (vagyis én csak ilyen tulajokat ismerek, bár biztos vannak nem ennyire jrpg fanok is xD). Szóval biztos sokan leszünk, akiknek tetszeni fog a P4G :D

Én se játszottam még vele, bár én nem annyira szeretek random játszani sorozatokat (még úgy sem, hogy tudom,az egyes címeknek semmi közük egymáshoz), valahogy perverzióm a legelején kezdeni, aztán max utána ugrálgatok. (Pl. FF-et is FFI és FFII-vel kezdtem, aztán ugrottam a VII-re, onnan a XV-re, majd most megyek vissza a III-ra és közben jön majd a XII. xD)
De köszi az ajánlást, mindenképp ki szeretném már próbálni a Persona szériát, de szerintem kis komótosan kezdem itt is az elejénél. :,D Szerintem azért lehet nekem így kényelmes, mert szeretem látni, egy sorozat idővel hogy változott meg alakult át. :B

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10045) fausto válasza Jigoku (#10044) üzenetére


fausto
addikt

Hogy pontosítsak, akiknek még megvan a Vita-juk, azok nagyrészt olyanok, akik a japán játékok miatt tartják meg :) Ugyanis nem igazán erre volt pozicionálva a konzol az első pár évben.

Egyébként olvasgatva a fentieket egészen kedvet kaptam a P4G-hez, az első végigjátszásra sikerült egy elég béna, majd a mentés visszatöltése után egy elég jó befejezést összehozni, de ahogy olvastam, van még egy titkos dungeon, ami anno nem volt meg, meg az említett ng+ ending. Viszont az a baj, hogy szerintem már nincs meg az eredeti save file-om :(

(#10046) Rigormortiis válasza fausto (#10045) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor megint belerakhatsz egy jó 70 órát :D

Megcsináltam a tv kvízt is. Hatalmas poénok vannak benne :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10047) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Salt and Sanctuary-ban kellenze egy kis segitseg. Eljutottam a The Tree Of Men bossig, de egyszeruen nem tudom megolni. Eddig mindegyik bosson lazan atjutottam, de ennel a tuztamadasok miatt nagyon hamar meghalok. Milyen gear ajanlott ellene?

(#10048) fausto válasza Rigormortiis (#10046) üzenetére


fausto
addikt

Na, tiszta szerencse, volt a PS3-omon egy backup, amiben benne volt a P4G mentésem, így mehet a NG+ :C
Gyors spoileres kérdés:
- mit kell tennem, hogy behozzam a Vita exkluzív dungeon-t? (azt hiszem valakivel ki kell maxolni a social linkem)
- mit kell tennem, hogy behozzam a true ending-et?
+1: van még valami, amire érdemes figyelni a NG+nál? Egyébként mitől plusz, mi az amit át tudok vinni az eredeti állásból?

[ Szerkesztve ]

(#10049) Rigormortiis válasza fausto (#10048) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem tudom, hogy szükséges volt-e a true endinghez, de én kimaxoltam Marie szintjét (Aeon), ezért kaptam a vége előtt (sítábor után) egy bónusz dungeont. Ha jól emlékszem, utána felgyorsult az idő, és a végén döntenem kellett, hogy hazamegyek-e. Én nemet válaszoltam, úgyhogy lett még egy dungeon (a legjobb szerintem), aminek a végén szembe kellett nézni a valódi szarkavaróval. De lehet, hogy a vége felé fontos volt, kinek-mit mondok. De a lényeg, hogy amikor felajánlja, ne menjünl haza, hanem hívjuk össze a bandát Junes-ba.

Én is elkezdtem ng+-ban. Már majd 10 óra belerepült :D A personák, pénz megmaradt, viszont a social skillek és a haverok szintje resetelődik. A tárgyakat is elvesztjük, viszont a boltban már az elején meg tudjuk venni a legkeményebb fegyókat/páncélokat, amiket előző végigjátszásban kioldottunk. És mivel a pénzt magunkkal hoztuk, ez nem probléma.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10050) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#10049) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még egy dolog, talán a legidőspórolóbb trükk, amire gyakorlatilag a játék vége felé jöttem rá: Ha beszélünk vagy elmegyünk egy haverral, mindig legyen nálunk abból a fajta personából, ahova ő is tartozik. Így gyorsabban nő a szintje. Lehet, csak nekem nem volt ez egyértelmű :D

Btw...ha rendelkeztek ps3-ps4 konzollal, ne hagyjátok ki az 5. részt sem (most épp akciós)! Egy szinttel nagyobb/komplexebb, mint a 4. Meg úgy alapból nyomasztóbb, de fantasztikus játék ez is. Viszont zenék terén nem sikerült überelni a p4g-t!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.