Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) Wlac


Wlac
Ármester

Gyors Killzone: Mercenary trófea update: a játék két trófeához kéri az aktív, azaz még le nem lőtt multit (Noob, Well Rounded), a többi megoldható a Botzone DLC-vel. Játékosok nem nagyon vannak, azonban ha sokáig nem talál partnert a játék, akkor indít egy szervert, amin egyedül bóklászunk, és ha lejár az idő, akkor automatikusan meg is nyerjük a meccset. Az első lejátszott meccsel megvan a Noob trófea, valamint a Well Rounded harmada (mindhárom játékmódban kell nyernünk egy meccset, azonban a Warzone-t nem lehet botok ellen játszani, a másik kettőt igen). Szóval ha valaki a jövőben szeretné platinázni, szerintem minél hamarabb csinálja meg ezt a két trófeát, mielőtt lelövik a szervereket. Négy éves játékról beszélünk egy bukott konzolon, ki tudja, a Sony mikor dobja véglegesen.

Csabee86: szerintem felesleges, ha az embernek van egy tokja a géphez. Esetleg egy ilyen mattosító fóliát érdemes lehet feldobni, mert a tükröződés okozhat gondot, főleg ha szeretnél például tömegközlekedésen játszani.

“The wha-"

(#9752) Csabee86 válasza Wlac (#9751) üzenetére


Csabee86
senior tag

Pont a Killzone-t vettem meg a konzolhoz mint kezdőjáték. :)

(#9753) Wlac válasza Csabee86 (#9752) üzenetére


Wlac
Ármester

Jó választás, kihagyhatatlan darab.

“The wha-"

(#9754) jófejsrác válasza Csabee86 (#9750) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Igen be tudsz lépni a sajáttal. Nekem volt FAT és Slim gépem is, egyikre sem tettem fóliát és sosem karcolódott. Magát a készüléket kemény tokban tároltam, ha játszottam kivettem majd visszaraktam.

(#9755) Tavares válasza jófejsrác (#9754) üzenetére


Tavares
tag

ha érdekel valakit Limited Call Of Duty – Black Ops: Declassified PCH-1004 gép akkor az aprón megtlálja :)

[ Szerkesztve ]

(#9756) Elims


Elims
veterán

A civilization revolution 2-nél tippeket sincs az online-ra?
Nem szeretnék úgy járni,hogy megveszem,lassan -így játszanék vele- felépítenék benne dolgokat amiket aztán estére lerombolna egy másik játékos.

(#9757) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok!
Nagy konzol gyűjtőkhöz lenne egy kérdésem hogy hogyan lenne érdemes a konzolt tárolni ha nem minden nap van használva, gondolok itt az akkumulátorra? Vannak kézi konzoljaim és kontrollereim amiknek az aksiát szeretném megóvni!
Köszönöm! :R

(#9758) RangerFox válasza bencus3 (#9757) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát kikapcsolt állapotban, üvegvitrinben a legcélszerűbb. Havonta minimum bekapcsolni tölteni ajánlott.

(#9759) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Btw, az árt az akksinak ha erősebb töltőt használok? Pillanatok alatt feltölti de mintha gyorsabban is merülne tőle.

Egyébként nagykonzolosoknak, már ha szeretik a roguelike játékokat, tudom ajánlani a Spelunkyt. A lan multiplayer elég jópofa hogy a játékosoknak saját képernyője van, (TV, Vita kijelző) és persze cross-buy/cross-save.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9760) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok!

Hol érdemes mostanában új Vita Slim-et venni, csak alapgépet? A legolcsóbb ár érdekelne, megbízható helyről!

Köszi előre is!

(#9761) Rigormortiis válasza NeoExDeath (#9760) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem jobban jársz egy jó állapotú használt géppel. Elég jól bírják a strapát.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9762) darkmore


darkmore
tag

Sokan kerestünk új gépet itthon, de nincsen...

(#9763) Elims válasza 3lb4nd1 (#9759) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem mindig csak a saját töltőjével töltsd.Ha hosszabb távon szeretnéd használni akkor mindenképp.

(#9764) 3lb4nd1 válasza Elims (#9763) üzenetére


3lb4nd1
tag

Oké, ez tűnik ésszerűnek. Köszi :)

PSN: elbunda94

(#9765) Wlac


Wlac
Ármester

Hola!

A Borderlands 2-t láttam most aprón, és elgondolkodtam rajta. Nézegettem videókat és kritikákat, amik nem voltak teljesen oda érte, a fő kritikát a nem túl magas framerate kapta. A kérdésem annyi lenne, hogy a tényleges játékban ez mennyire zavaró? Főleg a harcok során érdekelne, hogy mennyire nehezíti meg vagy teszi akár játszhatatlanná az egészet?

“The wha-"

(#9766) Rigormortiis válasza Wlac (#9765) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mielott megvettem vitara mar szanaszet toltam x360on es ps4en is. Ugy, hogy imadom a sorozatot, nekem nem jelentett gondot a vita port framerate gondja. Ami ne szepitsuk, neha mar zavaro tud lenni. De akkor is...borderlandsozol a kezedben! En imadtam vitan is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9767) fahrii válasza Wlac (#9765) üzenetére


fahrii
őstag

Legutolsó frissítés óta egész játszható, sokkal jobb a helyzet mint megjelenés után, engem nem zavart különösebben, ettől független számomra nem volt épp kényelmesen játszható, így dobtam néhány óra után (maradtam a PC-s verziónál, sokkal élvezetesebb).

(#9768) Wlac


Wlac
Ármester

Igazából a széria kimaradt nekem. Az első részt ugyan végigjátszottam kb. ezer évvel ezelőtt PC-n, de nem sok maradt meg belőle, arra emlékszem, hogy annyira nem nyűgözött le. Gondolkodtam PS4-re a megvételén, de nem tudom, hogy lesz-e belőle valami, ráadásul most egy jó időre csak a Vita maradt, mint játékplatformom. Viszont amit írtatok, az meggyőző, lecsapok rá.

“The wha-"

(#9769) Rigormortiis válasza Wlac (#9768) üzenetére


Rigormortiis
addikt

En meg teljes aron vettem meg, dobozosan, de nem mondom, hogy nem vagyok elfogult a sorozattal :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9770) Wlac


Wlac
Ármester

Egy kis update a korábbiakhoz: megvettem a Borderlands 2-t, lassan neki is esek, de használt játék lévén a DLC kód már nem élt. Lehetséges az, hogy a UK Store-ban külön nincs DLC vásárlási lehetőség?

“The wha-"

(#9771) Rigormortiis válasza Wlac (#9770) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt nem tudom. Ami viszont kellemes csalodas volt, hogy amikor ps4re is megvettem, tudtam hasznalni a vitas karakterem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9772) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok! A PlayStation TV-re, ha storebol letöltök egy psx játékot azt letudja játszani? Mert a Crash Bandicoot széria érdekelne. Köszi! üdv

(#9773) Wlac válasza Rigormortiis (#9771) üzenetére


Wlac
Ármester

Ahogy nézem, nincs külön DLC vásárlásra lehetőség a Store-on. Az Ebay-t ajánlják kódok után, de annyit nekem nem ér meg, ha bejön a játék, úgyis beszerzem PS4-re, és majd ott viszem tovább a karaktert.

zoltannagy: ez alapján igen, megy a játék, bár a kommentek szerint a US Store-ban nincs fent a játék (én UK-ben látom, gondolom magyarban is ott lesz).

Egyébként ha valakit érdekel a Killzone platina, akkor a multis trófeák egy részében megpróbálhatok segíteni. Még pár napig fent van a játék, addig nyugodtan írjon, akit érdekel.

“The wha-"

(#9774) zoltannagy válasza Wlac (#9773) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Oké köszi, de azt nem tudod véletlen, hogy folyamatos internet kapcsolatot igényelnek vagy elindulnak NET nélkül is ha egyszer megvettem és letöltöttem a PS TV-re?

(#9775) Adam_Shepard válasza zoltannagy (#9774) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Van egy lista, amin rajta vannak a pstv kompatibilis játékok is. De a játékok adtalapján fel is van tüntetve, hogy NOT compatible with pstv.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9776) RangerFox válasza zoltannagy (#9774) üzenetére


RangerFox
veterán

ps1-es játékokhoz nem kell net

(#9777) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Régebben Vita tulaj voltam, most Nintendo Switch-csel mozgok, de érdekel, hogy mi a helyzet Vita fronton. Él még a gép?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9778) zoltannagy válasza RangerFox (#9776) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Oké, köszönöm a válaszokat!

(#9779) koncsik válasza KOHO (#9777) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jelenleg még több játék van rá, mint a Switch-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9780) RangerFox válasza KOHO (#9777) üzenetére


RangerFox
veterán

De rég láttalak erre :DDD

(#9781) Wlac válasza KOHO (#9777) üzenetére


Wlac
Ármester

Ugyanaz a helyzet, mint korábban: kevés AAA, egy rakat indie. Mondjuk már van rá annyi játék, hogy bőven el legyen vele az ember.

“The wha-"

(#9782) KOHO válasza RangerFox (#9780) üzenetére


KOHO
senior tag

Visszatértem :) De nem fogom széttrollkodni megint ezt a topikot, nem azért vagyok itt :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9783) fausto válasza KOHO (#9777) üzenetére


fausto
addikt

Isten óvja a Nintendo Switch topikot :D

(#9784) KOHO válasza fausto (#9783) üzenetére


KOHO
senior tag

Miért? :D Legalább volt itt élet amíg itt voltam :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9785) dinostaRR


dinostaRR
tag

Valakinek megvan a Freedom Wars? Vannak még aktív játékosok? A 3 multis trófea miatt érdekelne.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#9786) #13056512


#13056512
törölt tag

Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy tudnátok-e ajánlani valami értékelhető PSP gépre megjelent RPG/JRPG játékot ami még elérhető ps store -ból, még régebben kiválogattam pár cimet hogy később majd megvásárolom őket, de ezek eltávolitották az online listából :(((
Tales of Eternia
Brave Story
Riviera: The Promised Land
PoPoLoCrois
Star Ocean: First Departure
Tales of the World: Radiant Mythology
Na ezek már nem elérhetők sajnos.

(#9787) Wlac


Wlac
Ármester

Nem ez volt a legnehezebb, de erre vagyok az egyik legbüszkébb:

“The wha-"

(#9788) Adam_Shepard válasza Wlac (#9787) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szep

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9789) fausto válasza Wlac (#9787) üzenetére


fausto
addikt

Szép! Nekem már csak a 10k ölés kéne, de 6-7000-nél elfogyott a lendületem.

(#9790) dinostaRR válasza Wlac (#9787) üzenetére


dinostaRR
tag

Grat! Az online trófeákat meglehet még csinálni? Nehéz?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#9791) Petreszku válasza Wlac (#9787) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Gratulálok! Nekem összesen 4 platinum trófeám van ebből 2 VITA játék. Unit 13 és a Resistance: Burning Skies.

(#9792) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz mindenkinek!

Az online trófeákat még meglehet, egész aktívak a szerverek, bár én a nagy részüket botzone-ban csináltam (offline multi botok ellen). Két trófea van, ami necces, az egyik a Spangled, a másik a Get Your Filthy Hands Off. Nem nehezek, hanem szerencse kell hozzájuk (vagy boost partner). Egyébként nem nehéz a platina, hanem inkább kitartást igényel, megszenvedtem én is a tízezer öléssel (minden más trófea megvolt már, és még csak 5500-nál jártam), erőteljes grind volt a vége.

Egyébként elkezdtem a Borderlands 2-t, eddig bejön, nem is vészes a futása, bár a játékmechanikát szokni kell még.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#9793) Jigoku válasza dinostaRR (#9785) üzenetére


Jigoku
tag

Szia!

Később összeállhatunk majd, ha gondolod :D
Megvettem a játékot, de még nem volt időm játszani vele >.<

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#9794) dinostaRR válasza Jigoku (#9793) üzenetére


dinostaRR
tag

Ha hazaérek majd akkor felveszlek a barát listára :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#9795) #13056512


#13056512
törölt tag

Üdv nincs valakinek eladó World of Final Fantasy vagy P4 Dancing all Night játéka?

(#9796) Wlac


Wlac
Ármester

Na, Borderlands 2. Fasza kis játék, viszont ha már bedobták a Handsome Collectiont akcióba, akkor PS4-en folytatom. Mit kell csinálnom ahhoz, hogy átvigyem a karakterem?

“The wha-"

(#9797) Adam_Shepard válasza Wlac (#9796) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na majd tolhatjuk co opban is! Amigy a menuben lesz egy cross save menu es ott kell uploadolni asszem.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9798) Wlac válasza Adam_Shepard (#9797) üzenetére


Wlac
Ármester

Kösz, a koop pedig mehet, így már leszünk hárman, bár én még csak jövő hónapban tudok csatlakozni.

“The wha-"

(#9799) Adam_Shepard válasza Wlac (#9798) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mindket jatekban erdemes a swift kodokat aktivalni 2-3 hetente, mert dobhat epic lootot is.
BL2

PS3 / PS4 / PS Vita: W3WBJ-6K65S-SJ595-ZJC3T-6FRWX

BL:TPS

PS4/PS3: KK5JT-9RHSF-ZZ3WT-H3CT3-TTJ63

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9800) 3lb4nd1 válasza Wlac (#9798) üzenetére


3lb4nd1
tag

Ez engem is érdekelne :)

PSN: elbunda94

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.