Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Petreszku válasza fausto (#10800) üzenetére


Petreszku
senior tag

TazLeacher is lehet, hogy erre gondolt. Vagy én értettem félre. :)
Lett megoldás végül? Vagy nem is foglalkozol már vele?

(#10802) TazLeacher válasza Petreszku (#10801) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, nem erre. Néztem külföldi oldalakat, gép kikapcsol, memóriakártya kivesz, újraindít. Elvileg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10803) fausto válasza Petreszku (#10801) üzenetére


fausto
addikt

Aha, megoldották, felhívtam a supportot és pár napon belül helyreállt.

(#10804) Petreszku válasza TazLeacher (#10802) üzenetére


Petreszku
senior tag

Akkor elnézést.

fausto, ennek örülök. :)

(#10805) MASSlag


MASSlag
tag

Sziasztok!

Van egy PS Vitám, ami csak a recovery-ig jut és USB-n nem lehet frissíteni (QCMA több gépen, modolatlan PS3, Sony CMA, több USB kábellel próbálva, battery resettel is), de memória vagy játék kártyáról igen. Viszont nekem nincsen a memória kártyámon gyári 3.73-as firmware, nincs másik Vitám se amivel rámásoljam és a játék kártyáimon is régebbi firmwarek vannak.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e aki tudna nekem segíteni, hogy felmásol a mem. kártyámra egy gyári 3.73-as firmware-t? (Budapest és Komárom-Esztergom megye elérhető nekem)
Vagy, nekem az is megoldás (így Covid idején), hogy megveszek egy kis 4-8GB-os kártyát valakitől úgy, hogy fel van rá másolva a fájl.
C opcióként még az is működhet, hogy veszek egy olyan játékkártyát amin 3.73-as fw van, de elég valószínűtlen, hogy ilyen létezik.

Előre is köszönöm a segítséget!

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#10806) Elims válasza MASSlag (#10805) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha nem találnál a közeledben vkit,én nagyon szívesen megcsinálom neked,ha veszel egy kártyát és elküldöd nekem.
Persze kellene egy leírás is,hogy hogyan kell.

(#10807) MASSlag válasza Elims (#10806) üzenetére


MASSlag
tag

Köszönöm, szívesen fogadom a segítséget, nekem megfelelne az oda vissza postázás.

Nem vagyok egy Vita expert, de ha modolatlan Vitád van nem biztos, hogy meg tudod csinálni. A data/PSP2/UPDATE/ helyre kell a PSP2UPDAT.pup fájlt felmásolni. Ehhez tudtommal Vita Shell kell.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#10808) Elims válasza MASSlag (#10807) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen tiszta vita-m van. :-(
Várj még,vki biztos megcsinálja innen.
Esetleg van még egy pstv-m.Ha minden kötél szakad,feltöröm és megcsinálom azon.
Több évvel ezelőtt vettem akkor 2x volt kb. bekapcsolva,azóta sem.Biztos menne a törés,de az legyen a legutolsó lépés.Ha senki nem vállalja neked,írj rám egy-két hét múlva és fixre megoldom.

(#10809) kovsol


kovsol
titán

Most jöttem rá, hogy a PS5 remote play nem megy a Vitával. :(

May the Force be with you!

(#10810) perge666 válasza kovsol (#10809) üzenetére


perge666
veterán

Sajnos ezen nem lepődtem meg. :(((

(#10811) Carlos Padre válasza kovsol (#10809) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rögtön az elején megmondták.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10812) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Mennyiért érné meg most egy jó állapotú fat Ps Vita-t venni?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10813) Elims válasza Ferenczi Áko (#10812) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Nézegetem az árait és kicsit feljebb ment,de ha én vennék mégegyet akkor a plafon 30e lenne egy 4 vagy 8gb-os memóriakártyával.
Szerintem többet semmiképp ne adj érte. (Inkább kevesebbet.)

Szerk.:
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10814) Ferenczi Áko válasza Elims (#10813) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen! :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10815) Elims válasza Ferenczi Áko (#10814) üzenetére


Elims
veterán

Nincs mit. :-)
De azért várj még kicsit,hátha ír még vki vmit.

(#10816) Ferenczi Áko válasza Elims (#10815) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lehet, hogy inkább psp-t veszek, nosztalgiázni.. :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10817) Elims válasza Ferenczi Áko (#10816) üzenetére


Elims
veterán

Az is jó választás! :-)

(#10818) perge666


perge666
veterán

Srácok,lányok,megy még Vitán a Store?
Nekem belépésnél 2 lépcsős azonosítást kér és már ott elakadok. :(((

(#10819) kovsol válasza perge666 (#10818) üzenetére


kovsol
titán

Nekem megy.
Legfrissebb FW van rajta?

May the Force be with you!

(#10820) perge666 válasza kovsol (#10819) üzenetére


perge666
veterán

Kikapcsoltam a 2 lépcsős azonosítást PS4-en és be tudtam lépni Vitán is a Storeba.

(#10821) fausto válasza perge666 (#10820) üzenetére


fausto
addikt

A két lépcsős azonosítás valahogy trükkös Vita-n és PS3-on. Már nem emlékszem rá, de valami olyasmi, hogy a Sony oldalán generál valami ideiglenes jelszót és úgy kell belépni. De valahol írja is, amikor be akarsz lépni.

(#10822) perge666


perge666
veterán

Igen elég trükkös,ezért is kapcsoltam ki PS4-en amíg Vitán felléptem,de utána vissza be is kapcsoltam.

(#10823) Jigoku


Jigoku
tag

Sajnos hivatalos lett a korábbi pletyka, búcsút inthetünk a digitális Vita (meg PSP és PS3) játékvásárlásnak...


(Bocsi, mobilról fotóztam ki az e-mailt, amit a Sony küldött, remélem, olvasható azért.)

Gyanítom ezzel együtt még jobban megugrik majd az amúgy sem olcsó fizikai Vita játékok ára... :(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10824) kovsol válasza Jigoku (#10823) üzenetére


kovsol
titán

A weblapon már úgy el van dugva a vita,psp,ps3 szegmens, hogy direkt keresve se találni rá, így nem csoda ha nem hoz hasznot, és le is lövik.
Fizikai játékok ára amúgy is elég borsós volt, és a magyar használtpiac is pang teljesen.
Nekem van 100+ digitálisan megvett játékom, de azért lett volna még pár ami érdekel.

May the Force be with you!

(#10825) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PlayStation Store - Továbbra is vásárolhatunk PS3 és PS Vita játékokat

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#10826) perge666 válasza koncsik (#10825) üzenetére


perge666
veterán

Gondolom sokan sérelmezték a dolgot,írtak a supportnak,vagy aláírást gyűjtöttek.....

(#10827) Elims válasza koncsik (#10825) üzenetére


Elims
veterán

Hülyeség volt ezt felemlíteni.Ez lett volna az első lépcső a teljes kizáráshoz.
Jó,hogy átgondolták..

(#10828) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Kérlek, írjátok meg, hogy milyen töltő van a Vita-hoz? Áramerősség, stb... Az is elég, ha lefényképezi nekem valaki a címkét.
Elhagytam a gyárit és megszeretném nézni, milyet nézzek hozzá
Köszi előre is! :R

(#10829) kovsol válasza fausto (#10828) üzenetére


kovsol
titán

5V 1500mA USB.

A telefon gyorstöltőjével nekem nem tölt, csak ha ilyen alacsony áramerősségű töltőre rakom.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10830) fausto válasza kovsol (#10829) üzenetére


fausto
addikt

Köszi! :)

(#10831) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Nem tudom a Vita-t USB-n összekötni a PC-vel. A gépen eredeti 3.73-as FW van, letöltöttem a Content Manager-t, de hiába választom a Copy Content -> PC -> USB opció, egy kis gondolkodás után azt írja, hogy could "not connect to the PC" Mi lehet az oka?
Megjegyzem a qcma nevű progival is próbáltam, szintén nem jó. A kábel/USB port szerintem jó, mert a töltést veszi a gép, amikor PC-n van

(#10832) Elims válasza fausto (#10831) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Alaplapi usb-n van a kábel?
Lehet,hogy hiányzik vmilyen illesztőprogram.Ha windows van a gépeden érdemes lenne indítani egy hibakeresést,hátha feldob vmit.

Ha törés miatt szeretnéd gépre kötni,kíváncsi lennék majd az eredményre.Mit,hogyan.
Windows 7 van a gépemen csak reménykedem,hogy a tiéden is.

(#10833) fausto válasza Elims (#10832) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, végül is sokadik próbálkozásra sikerült.

(#10834) Elims válasza fausto (#10833) üzenetére


Elims
veterán

👍

(#10835) krisz77 válasza TazLeacher (#10802) üzenetére


krisz77
tag

sziasztok azt akarom megkérdezni hogy szerintetek a ps vitához ha PSP SD kártya átalakítóval tennék bele sd memóriát igy lenne valami hátránya? vagy vegyek bele inkább hozzávaló eredeti memóriát ?

(#10836) Jigoku válasza krisz77 (#10835) üzenetére


Jigoku
tag

A PS Vita, amelyiken ofw fut, csak a hivatalos Vita memóriakártyát fogadja el. Átalakítóval a feltört gépek mennek (az átalakító a Vita és a PSP esetén nem egyezik meg), de mivel a hasonló warez témák nem ide valók, ezt nagyobb mélységeiben máshol érdemes kinyomozni.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10837) krisz77 válasza Jigoku (#10836) üzenetére


krisz77
tag

szia köszi irtam privit

(#10838) krisz77


krisz77
tag

sziasztok azt akarom kérdezni hogy Ps vitához van olyan fifa játék amin van magyar felirat ?

(#10839) Carlos Padre válasza krisz77 (#10838) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert erdekel a sztori de nem beszelsz angolul? :F

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10840) EmThor


EmThor
addikt

Ha most szeretnék vita-t venni, akkor elérem még a psn store-t h vegyek jatekot digitalisan? Köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10841) Thusor válasza EmThor (#10840) üzenetére


Thusor
őstag

[Ezen] cikk szerint még bőven menni fog a vásárlás. Gyakorlatban is tényleg tudsz még vásárolni a Storeban.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#10842) EmThor válasza Thusor (#10841) üzenetére


EmThor
addikt

:R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#10843) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

elérkezettnek látom az időt, hogy én is Vita felhasználó legyek.

A PCH-1104 modellt érdemes venni, van vele bármilyen típus probléma, illetve kell valamire különösen figyelni a használt vásárlása során?

Aurea mediocritas

(#10846) RangerFox válasza AXisBOLD (#10843) üzenetére


RangerFox
veterán

Nincs típushibája.

(#10847) Jigoku válasza AXisBOLD (#10843) üzenetére


Jigoku
tag

Típushibája nincs, de az OLED képernyőnek vannak "dolgai", az alábbi linken jól össze vannak szedve, hogy milyenekre kell gondolni: [link]

Az én fat gépemnek anno heat damage burn gondja volt. Igazából csak a fekete vagy sötét színeknél látszott, de engem eléggé zavart. Mielőtt veszel gépet, érdemes legalább hírből hallani ezekről, mert pláne a használt gépeknél ezek előfordulhatnak. De magának a gépnek nem igazán van semmilyen típushibája szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10848) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok!

PS Vita gépet vásárolnék, de a Hardveraprón elég gyér a választék. Így ha esetleg valaki a topiklakók közül gondolkodik az eladáson, keressen bátran privátban (mindegy hogy Fat vagy Slim, az állapot érdekel).

Remélem maradhat a hozzászólás, de ha nem, töröljétek nyugodtan.

(#10849) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy honnan tudok ps vita phat modelhez kijelzot venni mert egy kicsit be van egve.... :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10850) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

PS Vita-n mennyire fluid a PS3 remote play? Szaggat / kockásodik a kép? Anno androidon próbáltam a PS4-es remote playt és játszhatatlan volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.