Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Petreszku válasza LeventeV (#10646) üzenetére


Petreszku
senior tag

Nincs nálam a lista, így a teljesség igénye nélkül.
1001 Spikes, Bloodstained, Cursed Castilla, Mercanary Kings, Shantae: Half Genie, Timespinner.
Hirtelen ezek jutottak eszembe.

perge666, nem könnyű játék, sőt nehéz. Szerintem könnyű fokozat nincs is benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#10652) Jigoku válasza Freiherr (#10650) üzenetére


Jigoku
tag

SD kártya? A gyári Sony kártyára gondolsz, vagy a nem gyárira (bármilyen márkájú microSD)?

Én csak az előbbiről tudok nyilatkozni, annak a cseréje semmi extra. Én rámásoltam PC-re az adatokat róla, betettem az új kártyát a Vitába, megformáztam, aztán visszamásoltam róla a cuccokat PC-ről. :D Van hozzá külön progi, amivel ezt meg lehet oldani, seperc alatt kész.

Ha nem okosítod a Vitát, akkor mondjuk nem tudom, a nem gyári memókártyát hogyan tudnád vele használni, de azzal biztos tud más segíteni.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10653) seniman válasza RangerFox (#10649) üzenetére


seniman
addikt

Én is a 30-40 percre reagáltam. :B Ps4-re vettem valami párszáz forintért tavaly,annyit megért.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#10654) perge666


perge666
veterán

Na végül csak nem vettem meg a Sine Mora játékot,lehet később megfogom.

Találtam egy jó kis indie címet : Sigi
Na ez szuper kis játék,ilyen is kell néha. :)

(#10655) LeventeV válasza Petreszku (#10651) üzenetére


LeventeV
senior tag

Koszi.
Jo kis lista, szemezgettem en is belole. Igazi Vita gyongyszemek.

(#10656) Petreszku válasza LeventeV (#10655) üzenetére


Petreszku
senior tag

Kellemes időtöltést majd a vásárolt játékokhoz. A Mercanary Kings nagyon jó játék, jó lenne neki egy "kisebb" akció. Azonnal venném és kapcsolnám be a VITA-t. :)

perge666, sok sikert hozzá. Az sem könnyű játék. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10657) perge666 válasza Petreszku (#10656) üzenetére


perge666
veterán

Köszi.
Nem bizony. :)
Már a 14.pályán tartok,de nem egyszerű.

(#10658) perge666 válasza perge666 (#10657) üzenetére


perge666
veterán

Na elérkeztem a pankrátorhöshöz Hulk Hoganhez. :))
Gondolom ez az utolsó pálya ( 20 ) mert a sellő ott van megkötözve.
Kicsit félve kezdek neki. :B

(#10659) perge666


perge666
veterán

Nagyon szemezek a Bards Gold játékkal,van valakinek tapasztalata,véleménye róla?

(#10660) perge666 válasza perge666 (#10659) üzenetére


perge666
veterán

Na van egy vetélytárs is,a Knytt Underground.

Most a 2 játék között vacillálok.
Nem egy nagy összegek,de egyszerre csak egyet akarok megvenni hogy meglegyen a varázsa.
Aztán ha végigvittem vagy meguntam vagy éppen nem jön be,akkor jöhet a másik.....

(#10661) Tex Murphy


Tex Murphy
tag

Sziasztok!
Remélem, jó helyen kérek tanácsot.
Vettem egy PS Vita Kioszk állványt. Ami az üzletekben vol, s a PS Vita játékokat demozta.
Bekapcsolom, világít, s a képernyőjén lejátszik egy demót, de aztán kiakad. Ha a gépet is rákötöm, azt tölti, de kép nincs az állványon lévő képernyőn. Mit csinálok rosszul? Vagy demo gép kell neki, sima konzol nem jó?
Tapasztalat valakinek?
Köszi.

A4000T "Only amiga makes it possible"

(#10662) shenmuedc válasza Tex Murphy (#10661) üzenetére


shenmuedc
tag

Sima vita nem ad tv-re képet .

(#10663) Tex Murphy válasza shenmuedc (#10662) üzenetére


Tex Murphy
tag

Nem TV.
Ilyen a cucc:

[PS Vita Kiosk]

Világít, lefut a demo a felső képernyőn, tölti a konzolt, de a képét nem jeleníti meg.
Lehet, hogy speciális demo konzol kell hozzá nem sima gép?
A videóban is ilyet használnak...

[ Szerkesztve ]

A4000T "Only amiga makes it possible"

(#10664) RangerFox válasza Tex Murphy (#10663) üzenetére


RangerFox
veterán

A képet mindig a Vita kijelzőjén lehet látni, az az állvány nem tudja átvinni a képét.

(#10665) Tex Murphy válasza RangerFox (#10664) üzenetére


Tex Murphy
tag

Akkor kicsit szomorú vagyok, de azért köszi. :K
Viszont nekem lejátszás közben kiakad a demo video.
Gép belsejében van egy SD kártya, azon egy 'LCD previous' nevű AVI file. Ez PC-n is kiakad.
De másik AVI file-t nem akar lejátszani, még ha át is nevezem az eredetire..
Ötlet?

A4000T "Only amiga makes it possible"

(#10666) perge666 válasza perge666 (#10660) üzenetére


perge666
veterán

Na végül Knytt Undergroundot vettem meg,csak nem írtam le.
1-2 óra játék után kissé monoton lett,már-már zavaró hogy ugyanott szaladgálok folyton,mindig ugyanoda lyukadok ki,előre meg nem haladok. :(((

(#10667) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,
Most lett vége a Counterspy-nak és keresek valami hozzá hasonlót.Amit még végignyomtam az a Rocketbirds 1-2.
Szóval hasonló játékokat keresek, köszi ha tudtok ajánlani! :)

A kanál a gyengék villája

(#10668) b_alazs


b_alazs
tag

Hello! Miskolcon vagy 30km-es vonzaskorzeteben van valakinek jo allapotu, elado Vita-ja?:) A hetvegen atvennem, amennyiben van szabad.

Balazs

(#10669) perge666 válasza b_alazs (#10668) üzenetére


perge666
veterán

Nem biztos hogy ez ilyen egyszerű lesz. :B

(#10670) Freiherr válasza perge666 (#10669) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem biza! Én is pár hete vettem, de nagyon megszerettem ezt a kis geput.

XXX

(#10671) perge666 válasza b_alazs (#10668) üzenetére


perge666
veterán

Valami fejlemény esetleg?

(#10672) Jigoku


Jigoku
tag

Huhh, kellett keresgélnem, mire megtaláltam ezt a topikot a többi tengerében...xD

Végül a korábbi problémás Vitámat (akármilyen csodásmesés volt amúgy külsőre) lecseréltem egy olyan verzióra, ami régóta nagy álmom/szerelmem volt. Szóval úgy érzem, ismét jobban beindul majd nálam a Vita géming... :D

A másikat azért félreteszem/elcsomagolom, "donornak" tökéltes lesz, ha a kis Fenrir verziósomnak neadjisten bármi baja lenne a jövőben. Meg hát az is a szívemhez nőtt, még ha sok játékot nem is tudtam játszani rajta, de a "nyugdíjas éveit" így legalább jó helyen töltheti majd. :K

De ez a Fenrir edition meseszép, a kezembe vettem és végem lett... :DD Na megyek is, még sok játékot rá kell telepítenem. Csak mondom bemutatom az új jövevényt, meg hátha kicsit feltámad a topik is, ha nem csúszik ennyire hátra a listában... :P

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10673) Petreszku válasza Jigoku (#10672) üzenetére


Petreszku
senior tag

Gratulálok! Nagyon szép darab lehet, főleg kézben tartva. :)

(#10674) LeventeV válasza Jigoku (#10672) üzenetére


LeventeV
senior tag

Gratulalok! Igazi ritkasag. Japanban sikerult beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#10675) perge666 válasza Jigoku (#10672) üzenetére


perge666
veterán

:C

Jó játékot,én mostanába hanyagolom a kicsikét,de nem mondtam le róla.

(#10676) Jigoku válasza LeventeV (#10674) üzenetére


Jigoku
tag

Köszi mindenkinek! :B

Igen, épp itt töltöm az egyetem utáni stresszkiengedést Japánban, aztán mondom ami jár, az jár...xD

De amúgy ahhoz képest, hogy még alig fél éve mindenhol azt olvastam, mennyi Vita van Japánban, most, hogy már nem gyártják, brutálisan visszaeshetett a készlet rá. Jártam millió-egy boltban, és általában játékokat mindenhol kapni rá, de maga a konzol szinte sehol sincs. Az egyik Trader volt még, ahol láttam párat használtan (olyan árakon az alapmodellek is, mint amennyibe egy új Switch Lite fáj :((), egyébként sehol semmi... se új, se használt. :( Szóval végül nekem is a netről kellett rendelnem. De legalább lett, szóval befogom. :DDD

Sokat agyaltan én is, hogy mi legyen a Vitával, de végül annyi jó játék van rá, egy csomónak neki se álltam még, szóval nem tudtam volna nyugodt szívvel elengedni ezt a konzolt.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10677) RangerFox válasza Jigoku (#10672) üzenetére


RangerFox
veterán

Gratulálok, tényleg szép darab, és jó játékot hozzá! :K

(#10678) Kai_Rong válasza Jigoku (#10676) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, ezt tavaly novemberben én is tapasztaltam, mármint hogy Vitát a legtöbb second-hand elektronikai bolt nem tart. Ennek valszeg az az oka, hogy a nagygépes konzolokhoz képest ez nem foglal túl nagy helyet, ezért kevesebben adják be a használt gépüket. Japánban inkább a helykihasználás miatt válnak meg ezektől, a játékoknak is ezért van nagyobb second-hand piaca :)

Egyébként ha Tokyóban vagy, akkor az agyonhájpolt Akihabara helyett Ikebukuróban érdemes gamer-related dolgokat keresgélni, én legalábbis sokkal jobb fogásokba szaladtam ott bele. Osakában a DenDen Town köröket vert a tokyói kínálatra.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10679) Shepard válasza Jigoku (#10672) üzenetére


Shepard
tag

Ez tényleg szép fogás lehet (ugyan soha még csak nem is hallottam ilyen kiadás felől, de ez az én szegénységi bizonyítványom.. :U ).

Eljárt már az idő szegény kis gép felett, pedig ha csak a hardverre gondolok, lett volna benne még bőven kiaknázatlan lehetőség. Sebaj, annak kell örülni, ami van rá. Nekem is még nagyon sok játék vár a gépen arra, hogy egyáltalán egyszer végig pörgessem (Darkest Dungeon, Persona, RE revelation 2, stb.).

Valószínűleg marad a Fat gép mellettem, míg világ a világ.

[ Szerkesztve ]

(#10680) Jigoku válasza Shepard (#10679) üzenetére


Jigoku
tag

Köszi! Van vagy ezer Japan-only limitált kiadású Vita, szerintem ember nincs, aki mindet ismeri. :N

Én is csak azt a párat ismerem, amik általam szeretett franchise-khoz kapcsolódnak (pl. az FFX vagy a Mikus Vitát, P4 Dancing All Night, Soul Sacrifice stb.), meg amiket közben a külföldiektől látok ilyen-olyan közösségi platformokon.

Nem is tudom, ezt a God Eatereset hogy ismertem meg, talán amikor kiderült, hogy jönnek a játékok nyugaton is a gépre, akkor kerestem rá jobban és dobta ki a Gugli. :F (Csak azért fura, mert ez a Fenrir kiadás a God Eater 2-s verzió, de van egy fehér/fekete God Eater 2 Rage Burst limitált verzió is, bár az valami nagyon ritka cucc lehet, mert 1-2 képet ha láttam róla... :K Nyugatra meg ugye rögtön a Rage Burst jött már, külön a GE2 nem.)

Cortez71: Igen, Akiba eléggé túl van tolva. Mármint én szeretem, nagyon hangulatos, de a Shinjuku-Shibuya-Ueno-Nakano négyes milliószor több gamer cuccot rejt, mint Akiba, szóval én inkább ezekben nézelődök, rengeteg kincsre akadtam már. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10681) Totheground


Totheground
addikt

Az is kérdés, hogy Akibában mennyire ismeritek a kevésbbé in your face helyeket. Vannak (legalábbis 1-2 éve voltak, azóta nem kerestem) olyan eldugott boltok, ahol kb mindent be lehetett szerezni. Csak épp mondjuk be kellett menni egy rendes lépcsőházba és azon keresztül elérni, kint se tábla se semmi. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10682) Kai_Rong válasza Totheground (#10681) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én jártam több ilyen eldugott boltban, retro terén tényleg jó itt a kínálat, de a kurrensebb konzolok tekintetében a DenDen Town és Ikebukoro / Shinjuku vitte a prímet. Akihabarát nemcsak tavaly, hanem korábbi látogatásaim során is hihetetlen túltoltnak tartottam, de elhiszem, hogy van az a réteg, akinek ez a kerület bejön.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10683) Totheground válasza Kai_Rong (#10682) üzenetére


Totheground
addikt

Félreértés ne essék, én kifejezetten rühellem, max 1-2 clubba vagy arcade-ba megyek néha a haverokkal és csak este, amikor kihaltak a turisták. De a kínálat eddig sose hagyott kívánnivalót.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10684) Kai_Rong válasza Totheground (#10683) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én főként PS3/PS4 cuccokat kerestem legutóbb, ráadásul szerintem nem is annyira nieche dolgokat (Yakuza-sorozat, Nioh Complete Edition, Sengoku Basara), de ezeknek a nagy részét Osakában tudtam végül megvenni. Ráadásul a DenDen Townban egy jó 10-15%-kal olcsóbbak is a cuccok, mint Tokyóban.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#10685) LeventeV


LeventeV
senior tag

Off:
Keresek megvetelre PS Vita Slim gepet, eredeti FW-el.

(#10686) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!
Van egy PS TV-m. SD2Vita adapterhez kell valami? Csak hivatalos, eredeti, store-ból letöltött játékot tennék rá.

(#10687) Carlos Padre válasza DEJVID (#10686) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fel kell okosítani hozzá sajnos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#10688) DEJVID válasza Carlos Padre (#10687) üzenetére


DEJVID
őstag

Akkor marad a Vita kártya?

(#10689) DEJVID válasza DEJVID (#10688) üzenetére


DEJVID
őstag

Illetve a 8gb kb mire elég? Ha 3-4 normálisabb játék elférne rajta, nekem már jó.

(#10690) kovsol válasza DEJVID (#10689) üzenetére


kovsol
titán

Melyik játék érdekelne? Nekem van több száz vita játékom megvéve digitálisan.
Jellemzően 1,5GB alatt van egy játék. Persze akad pár kivétel ami nagyobb. Vannak pár száz MB-os játékok is persze.

May the Force be with you!

(#10691) DEJVID válasza kovsol (#10690) üzenetére


DEJVID
őstag

Pontosan nem is tudom, ps plus-szal kaptam meg egy csomót, aztán majd lehet vennék párat.

(#10692) RangerFox válasza DEJVID (#10691) üzenetére


RangerFox
veterán

A Killzone meg az Uncharted 3+GB, a többiből viszont elfér 3-4 darab egy 8-as kártyán. De így majd törölnöd kell róla, ha új játékot akarsz letölteni.

(#10693) kovsol válasza DEJVID (#10691) üzenetére


kovsol
titán

Megnéztem melyikek a legnagyobb játékaim:
code realize guardian of rebirth 3311MB
grim fandango remastered 3142MB
uncharted golden abyss 2977MB
sly cooper thieves in time 3346MB
killzone mercenary 3081MB
oreshika tainted bloodlines 2836MB
xcom enemy unknown 2230MB
assassin's creed iii liberation 2672MB
mortal kombat 3057MB
god of war collection 3183MB
injustice gods among us ultimate edition 3095MB
need for speed most wanted 2100MB
rocketbirds 2 evolution 2653MB

Egyébként a többség 600-1500MB között van.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10694) DEJVID válasza kovsol (#10693) üzenetére


DEJVID
őstag

Köszönöm! :R

(#10695) Jigoku válasza kovsol (#10693) üzenetére


Jigoku
tag

Óha, Code Realize? Nem is tudtam, hogy más otome fan is van rajtam kívül a fórumon. :Y Ha lenne kedved kibeszélni a kedvenc pasid route-ját, rám nyugodtan írhatsz bármikor. :DD

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#10696) Petreszku


Petreszku
senior tag

Gondoltam megint előveszem a VITA-t ne csak porosodjon szegény és elől is maradt. :)
Ugyan is elkezdtem a Furwind című játékot és nagyon tetszik. Az első boss harcon túl is vagyok itt volt egy kis nehézségi ugrás a pálya többi szakaszához képest. :)

(#10697) perge666 válasza Petreszku (#10696) üzenetére


perge666
veterán

Elég szuper kis játéknak néz ki. :C

Én a PS1-es Resident Evil3-at várom hogy leakciózzák!

(#10698) Petreszku válasza perge666 (#10697) üzenetére


Petreszku
senior tag

Tényleg szuper játék. Bár most egy olyan pályán vagyok ami kihozta a rosszabbik játékos énemet. :) Így egy kicsit pihentetem, legalább már a mentési pontot láttam, de messze van. :O
Sajnos VITa-ra játékokat egyre ritkábban és nagyon keveset akcióznak. Szerencsére van elég játékom a polcon amiből tudok válogatni a kis gépre. :)

(#10699) perge666 válasza perge666 (#10697) üzenetére


perge666
veterán

Na karácsonyra csak leakciózták a RE3-at. :C
Tegnap este megvettem,le is töltöttem,de még nem játszottam vele,mert múlt hétvégén megvettem a Medievil PSP-s kiadását,és épp azzal játszok. :)

(#10700) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

Store-ban vásárolnék, elolvastam az összefoglalót, de ez a rész nekem nagyon ködös:

"Fontos, hogy a PSN feltöltő kártya csak a saját régiójában lévő accountra használható fel (és PayPal-lal is csak a saját régiónkban vásárolhatunk). Tehát egy itthon vásárolt magyar PSN kártyával nem tudjuk felölteni az UK accountunkat (és az itthoni bankszámlához kötött PayPal accountunkkal sem vásárolhatunk online UK feltöltőkártyát.)"

Annak idején USA régiósként regisztráltam a Playstation ID-met. Paypal-lal tölteném fel X összeggel. Most akkor hol és hogyan fogok tudni vásárolni, ha egyáltalán így tudok. Másik, hogy nem engedi regisztrálni a Wallet-ben a magyar Erste Visa virtuális kártyámat. Azért nem engedi, mert az ID-m USA?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.