Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Adam_Shepard válasza 3lb4nd1 (#9350) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hat most child of light, woff, GE. El vagyok latva idenre. A GE-nek nincs amugy veszesz trofi listaja.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9353) fausto


fausto
addikt

8Gb-os kártyát hol érdemes venni és mennyibe szokott kerülni? Használtan is jó lenne
Hihetetlen, mennyire nincs használt piaca a Vita-nak. Emlékszem, anno a 16Gb-os kártyámat használtan 5500,- Ft-ért vettem, most meg nem is látok, de ha lenne is, nem hinném, hogy ennyiért kapnék :D

[ Szerkesztve ]

(#9354) RangerFox válasza fausto (#9353) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért az a Tmobile raktárkisöprés volt, egyedül ott lehetett annyiért 16-os kártyát venni. Emlékszem akkor vettem travel packot hozzá valami 3k-ért. :D

(#9355) fausto válasza RangerFox (#9354) üzenetére


fausto
addikt

Nem, még jóval azelőtt vettem, 5-6k között mentek a használt 16-os kártyák :) Jó nagy marha voltam, hogy a T-s akciónál kártyát nem vettem, most milyen jól jönne :)

[ Szerkesztve ]

(#9356) 3lb4nd1 válasza fausto (#9353) üzenetére


3lb4nd1
tag

Hmm konzolvilag.hu-n láttam ( itten ). De szerintem ebayről érdemes, és ha tényleg kell a hely akkor inkább 16-32 GB-ra érdemes beruházni. :)

PSN: elbunda94

(#9357) danih válasza fausto (#9353) üzenetére


danih
addikt

Basszus akkor nem csak én látom ezt... 32 Gb-s karit kerestem, na gondoltam 10 körül biztos találok (tavaly 5k-ért vettem alig használt16 Gb-osat azt gondolván elég lesz) - nincsen...

[ Szerkesztve ]

(#9358) #13056512


#13056512
törölt tag

Üdv az új Attack on Titan játék dobozosan nem is lesz elérhető ? Csak inport japánnal találtam mindenütt.

(#9359) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Sziasztok! Ha veszek játékot Store-ban, az ha memókarit cserélek, akkor is letölthetem újra? vagy újra meg kell venni? 8GB kártyám van a vitába, és már nem enged letölteni játékot, gyomlálnék amig nem szerzek nagyobb kártyát, de ha elveszek a megvett játékaim, akkor inkább hagyom!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#9360) Wlac válasza LaciGSM (#9359) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem fognak elveszni. Amikor megveszel valamit online, olyankor a fiókodhoz köti a játékot, így alapesetben bármikor hozzáférsz a jövőben is.

“The wha-"

(#9361) LaciGSM válasza Wlac (#9360) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Szuper,köszi szépen!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#9362) RangerFox


RangerFox
veterán

Egy kis érdekesség. A Minecraftból többet adtak el Vitára, mint a legsikeresebb exkluzívból, az UC-ból. :DDD

(#9363) fausto válasza RangerFox (#9362) üzenetére


fausto
addikt

Én a COD-on vagyok meglepődve. Rettenet igénytelen Vita-n, be sem fejeztem. Erre eladnak belőle 1,4 milliót?

(#9364) crue válasza RangerFox (#9362) üzenetére


crue
őstag

Nem tudom ebben a ps plus-os letöltések benne vannak-e. Bő másfél évig volt ingyenes, szerintem azalatt rengetegen "megvették".

(#9365) RangerFox válasza crue (#9364) üzenetére


RangerFox
veterán

Nincsenek benne, és a Minecraft sose volt Ps+-os.
fausto: Én se bírtam végigjátszani, de még anno megjelenéskor nagyon bevolt harangozva, volt tv spot is meg ilyesmi, úgy reklámozták hogy az első handheld multi fps, meg az első hordozható cod, ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#9366) crue válasza RangerFox (#9365) üzenetére


crue
őstag

Kimaradt, hogy az UC-re gondoltam. Arra céloztam, hogy a plus miatt elképzelhető, hogy az UC lehetne az első helyen.

(#9367) Petreszku válasza fausto (#9363) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Én végig játszottam, de nem hagyott bennem mély nyomokat. A multi része még rosszabb volt.

(#9368) RangerFox


RangerFox
veterán

Van pár jó akció a store-on a black friday miatt, érdemes szétnézni! :K

(#9369) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,az összefoglalóban nem találtam....
Szeretnék keresztfiamnak ps vitát venni,érdemesebb a régebbi oled kijelzővel szerelt gépet venni,vagy az uj (slim?) verzio is jó,hanem jobb?

(#9370) RangerFox válasza dezs520 (#9369) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha kit tudsz fogni egy jó használt ajánlatot, akkor teljesen mindegy melyiket veszed. Az oled kijelzője tényleg szebb mint a slimé, de a silm is teljesen használható, tovább bírja az akksija és lehet micro usb kábellel is tölteni. De nekem 1. genes verzió volt.

(#9371) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, ez a GOD Of War Collection milyen lett vitán? Grafikailag azért elfogadható, mert pl ez a Chains Of Olympus amit plus-hoz adtak ronda volt nagyon, és még trófea támogatása sem volt. Ez a Collection megér 2500-at?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9372) 1tom válasza Mrdevil (#9371) üzenetére


1tom
tag

Az átvezető videók ramaty minőségűek, trófeák vannak benne, de bugos, nem mindig nyílnak ki benne.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#9373) Petreszku válasza Mrdevil (#9371) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! 2500-at megér, én jól eljátszadozom vele. Nekem volt olyan trófea amit nem adott meg, de üsse kő.

(#9374) RangerFox válasza Mrdevil (#9371) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez HD kiadás, a Chain of olympus PsPs változat,azért volt olyan csúnya. A HD kiadás szebb, csak az átvezetők ramaty minőségűek, meg nem mindig oldja ki a trophykat, de annyit simán megér, megkapod mellé a Ps3-as kiadást is.

(#9375) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Köszi srácok. :R

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9376) dezs520 válasza RangerFox (#9370) üzenetére


dezs520
senior tag

Köszi! :R

(#9377) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a gow vitára. Utoljára ps2n játszottam velük, és hatalmas élmény volt ismét végigtolni őket. Egyedül az átvezetők ramatyak, de maga a játék szépen fest.

A trófeák valóban bugosak. Az elsőt kiplatináztam, de a végén a challenge of the godst (azt hiszem így hívják) vagy négyszer meg kellett csinálnom, mire megadta. Pontosabban: akkor jöttem rá, hogy mi a baja, és miért bem adja a trófeákat. Ha valakit érdekel, szívesen leírom, hogy ne szívjon annyit :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9378) RangerFox válasza Rigormortiis (#9377) üzenetére


RangerFox
veterán

Igazából sose volt titok, amint elindítod a gow valamelyik részét részt, nyisd meg a trophykat és bizonyosodj meg róla, hogy az első helyen szerepel a megnyitott játék. Ha igen, akkor beadja a trófeákat.

(#9379) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Az alábbi játékokat keresném a fiam részére Minecraft, Mortal kombat, Assassin's Creed ha valaki tud reális áron kérem keressen meg

[ Szerkesztve ]

(#9380) Adam_Shepard válasza Száguldo (#9379) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

szia! az ac most valami 2 e ft a storeben. annál olcsóbban nem fogsz találni kártyásan.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9381) Száguldo válasza Adam_Shepard (#9380) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszönöm.
Az gondolom úgy megy hogy regisztrálok és utána letölti a PS Vitára, mert csak egy 8Gb kártya van benne, eredeti nem feltört gép.

(#9382) Adam_Shepard válasza Száguldo (#9381) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen, viszont viszonylag nagy a jatek (3giga ha jol emlekszem)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9383) RangerFox válasza Adam_Shepard (#9382) üzenetére


RangerFox
veterán

Egész pontosan 2.6Gb :)

(#9384) Adam_Shepard válasza RangerFox (#9383) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én meg kereshettem a sárkányt :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9385) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Köszönöm mind a kettőtöknek az infót.

(#9386) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Mit hajlandó elfogadni Online ID-nak ez a hulladék mert most már kezdek hajlani rá hogy falhoz vágom
Értem hogy 3-16 karakter, betűvel kezdődjön és legyen benne kötőjel de ennek semmi nem jó (használtan vettem HR volt de mégsem jó. Lehet ez a gond?

(#9387) b_alazs válasza Száguldo (#9386) üzenetére


b_alazs
tag

Regelj neten:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/reg/account/create-account!input.action

& keep calm... :)

(#9388) Száguldo válasza b_alazs (#9387) üzenetére


Száguldo
aktív tag

A neten sem tetszett neki semmi de aztán találtam olyat amit tuti senki nem használ úgy jó lett

(#9389) RangerFox válasza Száguldo (#9386) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem kell benne kötőjelnek lennie, sőt a speciális karakterek sem kötelezőek szerintem. legalábbis az enyémben csak kisbetűk meg számok vannak.

(#9390) 3lb4nd1


3lb4nd1
tag

Még pár napig él a Digital Flash! sale, vannak jó kis (többnyire indie) dolgok itt pl Rocketbirds 2, Helldivers, Hitman Go, Grim Fandango, Towerfall stb. 60% körüli leárazások, szóval érdemes körülnézni, böngészőből a legjobban átlátható.

[ Szerkesztve ]

PSN: elbunda94

(#9391) TTTotya


TTTotya
senior tag

Sziasztok!

Ma beléptem a klubba egy ”használt” PCH-2003-as géppel. Szinte új állapotú, 4 játék van hozzá egyelőre Lego ( The Lord of the Rings, Marvel Super Heroes, Batman 3) + COD BO: Declassified.

Minden király, de nem tudok PSN account-ot létrehozni/ használni, mert megcsináltam a regisztrációt addig a részéig, hogy számítógépről kellene belépni és befejezni a regisztrációt, de nem jön meg az email címére a kód amivel bejelentkezhetnék.

Lenne valami ötletetek, hogy mit csináljak?

Nem tudom számít-e, de Angliában élek. Gépen próbáltam újra kezdeni a regisztrációt, de már az email megadásakor figyelmeztet, hogy a címemre már van fiók regisztrálva.

(#9392) Amadako válasza TTTotya (#9391) üzenetére


Amadako
tag

spamben nézted?

(#9393) RangerFox válasza TTTotya (#9391) üzenetére


RangerFox
veterán

Először is gratulálok a géphez! :) Umm ha nem Gmailes címet adtál meg, akkor nem mindig érkeznek meg a címre a mailek. Illetve én megnézném a spamek között is.

(#9394) TTTotya válasza RangerFox (#9393) üzenetére


TTTotya
senior tag

Köszönöm.

Gmail fiókom van.

Spamek között is néztem persze.

[ Szerkesztve ]

(#9395) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a tekken 6 jó vitán?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9396) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#9395) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagygépen szerettem, de azt azért tudjuk, hogy ez egy psp port. Ha úgy tekintesz rá, mint egy psp játékra, akkor még élvezheted is, de vitára azért jelentek meg jobb verekedős anyagok is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9397) Adam_Shepard válasza Rigormortiis (#9396) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ilyen pl a... ?mk9, sf vs tekken és ?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9398) Rigormortiis válasza Adam_Shepard (#9397) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Injustice és mondjuk a doa 5. Szerintem az utóbbi a legszebb és legjobban optimalizált.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#9399) LeventeV válasza Adam_Shepard (#9395) üzenetére


LeventeV
senior tag

En anno psp-n szerettem nagyon. Viszont a nagygepes verziohoz kepest hianyzik belole a TPS szeru story mod.

(#9400) RangerFox


RangerFox
veterán

Január elején szeretném átírni, aktualizálni az összefoglalót. Akinek van bármilyen ötlete, javaslata, az tegye fel itt, vagy írjon privátba. Köszi! :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.