Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:57:03

LOGOUT.hu

PlayStation Vita & PlayStation Tv Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom szabad-e ilyet berakni, de végre microSD adapter :) [link] Bár sajnos csak 1 modellhez.

(#9802) Elims válasza yusukee (#9801) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Bizony szabad!! :-)
Köszi!Akkor ez csak a fat modelhez jó abból is csak a 3G-shez. (ez már kevésbé jó)
Csak ezért nem cserélnék alaplapot,de remélhetőleg megcsinálják a sima wifi-s fat-hez is vhogy.

Jól értem a leírást?

Feltörés kizárt,akkor ugrik a ps4 stream vita-ra. :-(

(#9803) taki01 válasza yusukee (#9801) üzenetére


taki01
őstag

Gondolom ehhez szét kell szedni a vitát hogy belerakjam. Örültem volna hogy ha olyan megoldást csinálnak mint a psp-s memóriakártyánál.

(#9804) yusukee válasza Elims (#9802) üzenetére


yusukee
aktív tag

Igen, sajnos csak a FAT 3G verzióhoz jó, mert a modem helyére kell berakni az adaptert. Ezért sajnos nem hiszem, hogy lesz a többi verzióra.

És törés is kell hozzá.

(#9805) KOHO


KOHO
senior tag

Van egyáltalán valakinek 3g-s modellje? :D Most komolyan. Mi értelme van pl Magyarországon egy ilyen modellnek?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9806) Wlac válasza KOHO (#9805) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem az van... éppen ez volt olcsó anno a Hardveraprón. :D

“The wha-"

(#9807) koncsik válasza Wlac (#9806) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is az van, OLED-est kerestem, 3G-s volt, jóáron a Hardveraprón. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9808) Wlac válasza koncsik (#9807) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk én pont a Slimet preferáltam volna, mivel kijelzőben nem sok különbséget láttam, ellenben nem szeretem a FAT egyedi töltőcsatlakozóját, az "egy kábel mind fölött" elvet vallom.

“The wha-"

(#9809) KOHO válasza Wlac (#9808) üzenetére


KOHO
senior tag

Kijelzőben nem sok különbséget láttál???? Ég és föld az Oled és az LCD. Ezt komolyan mondtad?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9810) Wlac válasza KOHO (#9809) üzenetére


Wlac
Ármester

Átfogalmazom akkor. Nyilván látom, hogy miben más a kettő, azonban csöppet sem érdekel, teljesen megfelel az LCD, ellenben a Slimnek van pár olyan tulajdonsága, amit örültem volna, ha megkapok.

“The wha-"

(#9811) MrTwister válasza KOHO (#9805) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem! T*lekomnál csak ilyet lehetett venni! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#9812) krumpLEE71 válasza MrTwister (#9811) üzenetére


krumpLEE71
csendes tag

Sziasztok nekem is fat 3gs oled jutott, a szlimet nem ismerem , de ez tökéletes számomra.

(#9813) Elims


Elims
veterán

A most akciós (3.300.-) wrc-hez kell folyamatos internet kapcsolat?

(#9814) 3lb4nd1 válasza Elims (#9813) üzenetére


3lb4nd1
tag

Miért kéne? :) Nekem megvolt, kb 1500-ért adtam el. Londa nagyon. :(

PSN: elbunda94

(#9815) LeventeV válasza Elims (#9813) üzenetére


LeventeV
senior tag

Melyik resz akcios? A 4. jo, az 5. nagyon nem.

(#9816) Elims


Elims
veterán

Mindkettőtöknek köszi!!

ElBandi: Az jó ár volt érte. :-)
Viszont így kihagyom.

(#9817) Wlac


Wlac
Ármester

(#9818) KOHO válasza Wlac (#9817) üzenetére


KOHO
senior tag

Egyébként az árakon is látszik, hogy vége van a Vitának, már bocsi. Nagyon nagyon sajnálom ezt a gépet, álmomban nem gondoltam volna, hogy a psp után ekkora buktautca lesz. Pedig egy első osztályú kütyü szerintem. Kíváncsi vagyok, hogy a Sony valaha csinálni fog-e még egyszer kézi-konzolt.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#9819) Silεncε válasza KOHO (#9818) üzenetére


Silεncε
őstag

Hátha meglepnek minket holnap :) Vita 2 hm... Látva a Switch "sikerét" (viszont a PS TV bestbuy volt anno amikor megvettem 6k-ert, tv okosítónak, néha játszani, ha nincs kedvem bekapcsolni az Xboxot tökéletes ennyiért)

(#9820) Elims


Elims
veterán

Ha hd vita-s metal gear solid akkor sons of liberty vagy snake eater?
Most mindkettő akciós ugye (1500Ft.) és gondolkozom vmelyik vételén.

Csak azt nem értem,hogy miért nem lehet egy screenshot-ot vagy egy kis gameplay-t berakni?? :-////

(#9821) Adam_Shepard válasza Elims (#9820) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A pakk nem akcios? En azt vettem es minden rendben megy a kettovel is es a harommal is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9822) fausto válasza Elims (#9820) üzenetére


fausto
addikt

Ha a többi MGS játékkal nem játszottál, akkor az MGS3-at javaslom, önmagában jobban érthető a sztori, mint az MGS2-nek.
Az meg ugyan magánvélemény, de nekem az MGS2 nem annyira jött be, míg az MGS3 a sorozat legjobb része és az egyik legjobb játék valaha :D

(#9823) Wlac válasza fausto (#9822) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, vitába szállok veled, szerintem a 2 a legjobb. Sztoriban a három a legerőssebb, de nekem a kettő játékmenete sokkal jobban átjött. Mondjuk ettől függetlenül mindkettő ajánlott.

“The wha-"

(#9824) Elims


Elims
veterán

:R

Most rákeresve a store-ban látom,hogy már megvan nekem ez a hd collection ps3-ra (vmikor adta a plus?,ha nem akkor megvettem régebben),így viszont vita-n kihagyom.

Köszi!

(#9825) fausto válasza Wlac (#9823) üzenetére


fausto
addikt

Hát ja, elsősorban sztorira értettem, de nekem a gameplay is jobban bejött a 3-ban, pláne amikor már szabadon lehetett mozgatni a kamerát.

(#9826) zoltszalay válasza KOHO (#9818) üzenetére


zoltszalay
tag

Ezzel a "vitának vége van" szöveggel szerintem várjuk meg a tokyo game showt, már vagy 4 éve mindig az menti meg a vitát :)

Csak talán az a baj hogy a sony nyugaton nem tudja-akarja olyan jól reklámozni a danganronpa3mat vagy a summon night 6ot vitára mint a nintendo a phoenix wright ace attorneyt vagy a fire emblemet 3DSre.

Az akciós árakból kiindulva akkor a PCnek is vége van a "steam summer sale" idején.

[ Szerkesztve ]

(#9827) kovsol válasza zoltszalay (#9826) üzenetére


kovsol
titán

PC -t is temetik már rég :D

May the Force be with you!

(#9828) zoltszalay


zoltszalay
tag

Mindegy, most a dragon quest builders tolom vitán, ami az uncsi-pixeles minecraft után egyértelmű felüdülés, illetve a toukiden 2t, ami egyértelműen a legszebb open-world akciójáték amit vitára készíteni lehet. Miután kijátszottam gondolkodom a tokyo xanadun, ha már a persona 5 nem jött vitára, és a helyette exkluzivan kiadott caligula az értékelések szerint elég gyenge eresztés lett, a TX sokkal jobbnak tűnik, ami idén mindenképp elsőnapos vétel lesz nekem az meg a danganronpa3.

(#9829) Wlac válasza zoltszalay (#9826) üzenetére


Wlac
Ármester

Keleten él és virul a Vita, de sok nyugati játékos gyomra nem veszi be sem a JRPG-t, sem az anime stílust, számunkra tehát tényleg eléggé a végét rúgja a gép, még ha ritkán jön is egy-két "normál" játék.

“The wha-"

(#9830) zoltszalay


zoltszalay
tag

Mondom marketingtől függ, míg a nintendo ennyire reklámoz ilyen címeket is:
https://www.youtube.com/watch?v=Eq1Xzycyp2E az eredménye millió feletti fire emblem eladás lett nyugaton is.

Addig a nyugati Sony? Hiába lennének hasonló címei külsős kiadóktól nem érdekli.

mindegy, azért nyugaton is elegen vagyunk akik vitára is meg fogjuk venni például a summon night6-ot, így lesz aki csinál angol feliratot és kiadja -éves késéssel a japán és fél éves késéssel a kínai-koreai verzió után persze de lényeg hogy jön.

[ Szerkesztve ]

(#9831) zoltszalay


zoltszalay
tag

egyébként régebben én sem értettem hogy lehet az, hogy még idén is több japán játékot lokalizálnak vitára mint amennyit a sikeres psp legjobb évében sem kapott

de ha arra gondolok hogy ps4en manapság olyan címek térnek vissza komolyan amit a ps3 idején pihentettek mert "nem volt piaca" azt mondták (pl persona, nagygépes dragon quest, kingdom hearts) és pcre 2010 előtt nem is volt jrpg ma meg folyamatosan jönnek

akkor egyértelmű hogy azért mert nagyon megerősödött a jrpg piac világszerte, ilyen nyugaton gyenge gépre is mint a vita szerencsére érdemes angolra lefordítani és kiadni őket ma már.

Apropó danganronpa a V3 előtt ez nézzétek meg jó kis felvezetése http://indavideo.hu/video/Danganronpa_3_Mirai-Hen_01resz (12 részes ha valakit érdekel rajtam kívül itt)
vagy angol szinkronnal akinek nem tetszik a japán

http://kissanime.ru/Anime/Danganronpa-3-Future-Arc-Dub ->nagyon nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#9832) Elims válasza zoltszalay (#9831) üzenetére


Elims
veterán

"...sok nyugati játékos gyomra nem veszi be sem a JRPG-t, sem az anime stílust..."

Ezzel én is így vagyok viszont jó,hogy vkinek bejön és még adják a gépre.Ha ez nem lenne tényleg annyi lenne a kisgépnek. :-(

(#9833) Wlac válasza Elims (#9832) üzenetére


Wlac
Ármester

De hát ezt nem is ő írta. :D

“The wha-"

(#9834) Elims válasza Wlac (#9833) üzenetére


Elims
veterán

Tudom. :-) A te írásoddal válaszoltam neki.

(#9835) MomoSinX válasza Wlac (#9829) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én csak a JRPG meg VN-ek miatt vettem Vitát xD. Azok a yen árak mondjuk kegyetlenek.....

(#9836) chatran


chatran
őstag

Jó kis leárazás van most az Us store-ban a Munch Oddysee-re és a Strangers Wrath HD kiadásokra, 2 ill 3 USD. Megéri ezeket megvenni? Jó lett a Vita port?

(#9837) Elims válasza LeventeV (#9815) üzenetére


Elims
veterán

Szóval a 4. rész jó? :-)
Most az is akciós.Vmi 1500Ft. körül van.
Megéri?

(#9838) LeventeV válasza Elims (#9837) üzenetére


LeventeV
senior tag

Annyit szerintem meger. A masodik legjobb rally jatek Vitara. Az elso a PSP-s Colin McRae Rally 2005 Plus, de azt mar leszedtek a store-rol.

(#9839) Elims válasza LeventeV (#9838) üzenetére


Elims
veterán

:R

(#9840) zoltszalay válasza MomoSinX (#9835) üzenetére


zoltszalay
tag

Yen árak? Nekem 64 gigás kártyám van (drágább volt mint maga a gép használtan de megérte) és a magyar PSNről veszem a játékokat. pl a dragon quest builders is 4500 forint volt, de régebben az earth defence force 1800 forint.

Mióta meg megvettem a 3DSt mert a nintendo rajongók szerint denagyonjó még jobban értékelem a ps vitámat, kis felbontású, a vita után kényelmetlen, a játékok nagyrészt csak angol szinkronnal szólnak vitán nagyrészt dual audióval jönnek nem is értem hogy adhattak el belőle négyszer annyit, lew....rezoltam a 3DS változatát a zero escapenek de inkább megvettem vitára és ott toltam ki mert annyival jobb, ami játék 3DS exkluzív azt mind sajnálom hogy azon az izén kell tolnom, lehet hogy valami new xl gépen jobb persze (vagy a nintendo switch, majd dragon quest 11el valamikor jövőre, de a vita után a switchtől sem estem hanyatt főleg a kijelzője sajnos nem egy oled pedig a vita már úgy 5 éves gép a switch meg idei, durva na.

(#9841) RangerFox válasza zoltszalay (#9840) üzenetére


RangerFox
veterán

Na ezt jól megmondtad, én is hasonló véleménnyel voltam a 3DS-ről, Vita után nem annyira jó.

(#9842) koncsik válasza RangerFox (#9841) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én nagy N buzi vagyok, de az OLED-es Vitámat nem adnám. Pedig terveztem. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#9843) MomoSinX válasza zoltszalay (#9840) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én még pár éve vettem egy használt Vitát 25k-ért [OLED] (és meglepően látom, hogy még most is nagyon jól tartja az árát), szintén használtam tudtam venni egy 16 gigás kártyát is bele 6k ért, ami nekem bőven elég.

Yen árak igen, mert én a japán PSN-re regeltem be, bár még a japánom nincs olyan szinten, hogy bármit felüssek és gond nélkül élvezhetően játszhassam, de szerintem már csak olyan 2 év kérdése és végre eljutok arra a szintre talán. Noha már vettem pár játékot, de a japán store semmiképp sem a magyar pénztálcára van szabva :D . Már csak a yen kártyák vételével is elég sokat vesztek + az sem segít, hogy a forint elég ratyi. Pl. 6000 yenes dolog, ami ott nem számít hű de soknak, forintban már legalább 12k. Ha meg feltöltőkártyát veszel még számolj rá olyan 3-4 ezret és máris egy AAA title áránál vagyunk egy sima kis visual novel esetében...

Bár elvileg már lehet működne a feltöltés itthoni bankkártyáról is, majd megnézem, mert ha igen, akkor azzal sokat spórolhatok.

Noha a Vita elég halott sok helyen, japán még mindig nagyon tolja rá a dolgokat (aminek nagy része soha nem lesz lefordítva és az országot sem fogja elhagyni). A legtöbb nyugati dolog, ami érdekel, azokat meg amúgy is tudom játszani PC-n.

Bár elsődlegesen a nyelvtanulás miatt vettem XD.

[ Szerkesztve ]

(#9844) LeventeV válasza Elims (#9839) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hogy tetszik a WRC?

(#9845) kovsol válasza zoltszalay (#9840) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is van 3DS, de a Vita technikailag más dimenzió. Nintendo a marketingben győzte le szerintem a Sony-t. Pedig mennyi potenciál rejtőzik ebben a gépben. :(
És a nintendo játékok ára is horror, míg vitára azért digitálisan meg lehet csípni olcsó játékokat. PS+ miatt meg rengeteg játékom van rá ami kvázi ingyen volt, mert a PS4 -re a multi miatt amúgy is előfizetek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9846) Elims válasza LeventeV (#9844) üzenetére


Elims
veterán

Elfelejtettem megvenni. :-/ De most gyorsan pótoltam ahogy olvastam az írásod. :-)
Köszi a kérdést!! :-) 1.390Ft-ot biztos megért.
Vmelyik nap kipróbálom.

(#9847) Elims válasza Elims (#9846) üzenetére


Elims
veterán

Nem sok időm volt játszani,így a vita-t vettem elő és kipróbaltam ezt a wrc 4-et.
Már a 2.perc után tudtam,hogy rászaladtam és nem lesz hosszúéletű. :-( Ugyanaz a helyzet mint a legtöbb vita-s játéknál ahol sokszor kell nyomkodni a L1/R1 gombokat.Mivel hosszú ujjaim vannak nagyon kényelmetlen.Megnéztem,hogy hátha át lehetne rakni az x/négyzetre a gázt/féket,de sajnos nem. :-/
Jó lenne venni hozzá egy olyan kiegészítőt mint amilyet a psp-hez is kitaláltak -most nem jut az eszembe a neve- azzal hasonló lenne mintha egy joy-jal játszanék vagy csatlakoztatni a géphez egy joy-t azzal az account-os furfanggal.
Ha tudtok vhol olyan kiegészítőt jó árban,írjátok meg légyszives.

Egyébként maga a játék nagyon tetszik.Elégedett vagyok a grafikával/hanggal/irányítással.Rally játéknak tökéletes!Én is merem ajánlani. :-) Leszámítva ezt a bénaságomat. :-/

(#9848) fausto válasza Elims (#9847) üzenetére


fausto
addikt

Erre gondolsz? Vita hand grip Keresgélj a név alapján, millió féle van

(#9849) Elims válasza fausto (#9848) üzenetére


Elims
veterán

Ez az! :-)
Köszi!!

Van egy ilyenem fat psp-hez.Ha vkit érdekel írjon rám.Viszont nem szeretném vmelyik hirdetésben viszont látni,ezért ismeretlen névvel ne üzenj.
Ez az a fajta amelyikkel tölteni lehet a psp-t.Ebbe a hand grip-be megy a töltő és onnan a psp-be.

(#9850) LeventeV válasza Elims (#9849) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ha beszerezted a hand grip-et és szeretsz trófeákra vadászni, szólj, mert a WRC4-ben van pár online trófea, amit nem igazán lehet ismerős nélkül megszerezni, mert egyszerűen nem találsz játékost. :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PS Vita / PlayStation TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.